Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stare zgłoszenia nieobecności fioletowych
Autor Wiadomość
natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-11, 17:47   

Musz? og?osi? rzecz niezwyk??, zaskakuj?c? i smutn?. Jaki? czas temu mówi?am o tym, ?e nie b?d? mog?a wchodzi? ze wzgl?du na nadmiar nauki. Tak te? by?o. Nauki ponad norm?, a jak znajdowa?am woln? chwil? to wychodzi?am si? z kim? spotka?, albo zakopywa?am si? w ksi??kach. Na stron? t? wchodzi?am tylko, kiedy mia?am na tyle czasu, aby napisa? cho? jeden komentarz, po przeczytaniu rozdzia?u.
Jaki? miesi?c temu, okaza?o si?, ?e ca?kowicie mi przesz?a ochota do czytania! Jak kiedy? potrafi?am czyta? 9 ksi??ek na tydzie?, nawet gdy nie mia?am czasu, tak teraz mog? mie? czas, a i tak ksi??ki nie przeczytam. Z tego wzgl?du wiem, ?e nie b?d? wchodzi?a na t? stron?. Wszystkie ksi??ki nagle wydaj? mi si? nudne i nieciekawe, a sam proces czytania trwa zbyt d?ugo.
Je?eli uda mi si? kiedy? pozby? tego dziwnego stanu, potocznie przeze mnie zwanego zawieszeniem to si? odezw?.
Przepraszam, ?e taki d?ugi ten wpis, ale stwierdzi?am, ?e nie wypada tak odej?? i nic nie mówi?, kiedy tak cierpliwie na mnie czekali?cie. Wida? jednak ja sama nie wytrwa?am.
Ech... mam nadziej?, ?e po wakacjach wróc? cho? troch? do normy i "czytanie" nie b?dzie dla mnie nu??c? czynno?ci?.
S?ysza?am co? te? o dalszym t?umaczeniu. Mimo wszystko mo?e uda mi si? na to kilka minut wyskroba? i si? zmobilizowa?, gdy wiem, ?e kto? na to czeka, ale raczej nie w wakacje, gdy ci?gle wyje?d?am. Je?li ju? to ostatecznie mog? betowa?, tak jak kiedy?, ale musz? by? o tym powiadamiana poprzez e-maila, lub sms'y i mog? to robi? tylko je?li nie b?dzie dostatecznej ilo?ci ludzi.
?egnam was, przynajmniej na jaki? czas. Dzi?kuj? t?umaczom, ca?ej gromadzie dbaj?cej o wygl?d, sprawne funkcjonowanie, reklam? i dobry humor zwiedzaj?cych i wszystkich tych z którymi z rado?ci? mog?am porozmawia?. Mo?e Do zobaczenia. :*

MICHAŁ
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-16, 10:08   

Nie by?o mnie tak d?ugo, ateraz wchodze na nie swoim laptopie poniewa? mam straszny k?opot z internetem

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2011-06-18, 12:38   

Znikam do wtorku prawdopodobnie, wkrótce znów będę wszystkich nękać swoim towarzystwem hehehee

Dia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-25, 23:15   

Jutro wyjeÂ?dÂ?am na ob??z, nie b??dzie mnie dwa tygodnie.

Tula: Dobrej zabawy :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi