Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stare zgłoszenia nieobecności fioletowych
Autor Wiadomość
Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-21, 08:47   

No ja bez Netu b??d?? od Wigilii, aÂ? do Nowego Roku :-( C??Â? takÂ? cen?? trza zapÂ?aci?? za Â?wi??ta w gronie tradycjonalist??w, gdzie jedyne okablowanie do choinkowych lampek wiedzie:(

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-24, 01:52   

Ach wy szcz??Â?ciarze Â?wi??ta :-| A ja, urwaÂ?am si?? z pracy, dostane pi** nagan?? ale nie mogÂ?am juÂ? wytrzyma?? z nawiedzonymi m??zgowcami. Ze teÂ? wypadÂ? mi wyjazd w same Â?wi??ta, mog?? zaglÂ?da?? tak przy okazji przez kolejne 1,5 tygodnia i absolutnie nie pozbawia?? mi z fioletu bo si?? srogo zemszcz?? :-> Tak wi??c miÂ?ych chwil na forum pod mojÂ? nieobecnoÂ??? :-D

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 01:22   

:-D dzi??kuj?? za przywr??cenie poniewaÂ? dÂ?ugo nie zaglÂ?daÂ?am z tego powodu, iÂ? zepsuÂ? mi si?? internet ale nadrabiam straty :lol:

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 23:05   

ja niestety juÂ? od jakiegoÂ? czasu mam sporadyczny dost??p do Internetu ;/ i nie mog?? okreÂ?li?? kiedy i jak dÂ?ugo mnie nie b??dzie... staram si?? za to udziela??, jak juÂ? mam okazj?? zajrze?? tutaj. prosz?? tylko o wyrozumiaÂ?oÂ???. ten m??j prywatny koszmar powinien si?? niedÂ?ugo sko??czy?? i wr??c?? do Was na staÂ?e...

Saga 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-01-05, 10:51   

KorzystajÂ?c z moÂ?liwoÂ?ci informuje, ze znikam na jakiÂ? czas, mam nadziej??, Â?e b??dÂ? to g??ra dwa tygodnie.

Troch?? roÂ?nych spraw si?? naÂ?oÂ?yÂ?o i doba robi si?? zbyt kr??tka ;-)

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 22:35   

Z przykroÂ?ciÂ? stwierdzam, ze nie b??dzie mnie jakieÂ? tydzie?? do p??Â?tora tygodnia. Powodem jest SESJA, egzaminy i zaliczenia... :-(
Mam nadziej??, Â?e czas grozy szybko minie i pr??dko do Was wr??c?? :-)

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 19:02   

Internet mam z powrotem, ale wyjeÂ?dÂ?am na tydzie??. odezw?? si?? pewnie 1 lutego, chyba Â?e dorw?? si?? gdzieÂ? do kompa...

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2010-01-27, 17:23   

Z przykroÂ?ciÂ? stwierdzam Â?e rozwaliÂ?am laptopa i przez tydzie?? b??d?? raczej sporadycznie zaglÂ?da?? na forum.

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 10:13   

Niestety nie b??dzie mnie liczÂ?c od tej soboty okoÂ?o tygodnia, gdyÂ? wyjeÂ?dÂ?am na ferie. MoÂ?e uda mi si?? wejÂ??? na par?? razy jak skombinuje jakoÂ? kompa ale nie obiecuje :/

Nika
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 20:04   

Ja przez najbliÂ?sze dwa tygodnie b??d?? niestety sporadycznym goÂ?ciem: masa pracy, wyjazd sÂ?uÂ?bowy od 8 lutego, kupa nauki i sesja... To si?? nie moÂ?e sko??czy?? dobrze...

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2010-02-28, 12:38   

zglaszam nieobecnosc i to dluga ... umarl mi laptop :(

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-02-28, 12:39   

ech... znam ten b??l... :roll:

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-02-28, 18:39   

Ja niestety r??wnieÂ? b??de rzadkim goÂ?ciem i to (jak na zÂ?oÂ???) przez miesiÂ?c. Â?ycie w realu ciÂ?gnie mnie za nog??. ZwÂ?aszcza szkoÂ?a.

Smile_ 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-03-08, 15:09   

Mnie nie b??dzie na forum przez jakieÂ? dwa, g??ra trzy tygodnie. ZepsuÂ? mi si?? mac, a do komputera chÂ?opaka teraz ledwo dorwaÂ?am si?? na pi???? minut :-? Jak tylko wr??c?? dam zna??.

"We are such stuff as dreams are made on. "

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-14, 20:06   

Przez najbliÂ?szy miesiÂ?c raczej nie b??d?? zaglÂ?daÂ?a do netu, bo musz?? pociÂ?gnÂ??? 2 etaty:(( A jak w robocie siedz?? po kilkanaÂ?cie godzin, to potem nie mam juÂ? patrzenia na kompa. Ale obiecuj??, Â?e w drugiej poÂ?owie kwietnia - gdy sko??czy si?? ten maraton, nadrobi?? forumowe zalegÂ?oÂ?ci. Mam nadziej??, Â?e mnie do tej pory z rodziny nie wypiszecie.
Pozdr??wka

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi