Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
The Mentalist
Autor Wiadomość
Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 12:45   The Mentalist

Patrick Jane po stracie córki i żony zabitych przez seryjnego mordercę, znanego jako Red John, zostaje konsultantem pracującym dla Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI). Jego zdolności obserwacyjne pomagają rozwiązywać najtrudniejsze zagadki. Pomagają mu w tym Teresa Lisbon (szefowa oddziału), Kimball Cho, Wayne Rigsby oraz Grace Van Pelt. Czeka na dzień, w którym pomści śmierć swojej żony oraz córki.

Serial kryminalny, moim zdaniem bardzo dobry. Jeśli obejrzeliście całego doktora House, a brakuje wam ciętego humoru i zagadek, choć niekoniecznie medycznych, to bardzo polecam ten serial :D

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-05-03, 13:11   

Czasem oglÂ?dam, ale raczej nie skupiam si?? na tym. Ten facet jest jak dla mnie bardzo dziwny i ma dziwnÂ? mimik??. Humor moÂ?e i si?? pojawia, ale jakoÂ? nie zwr??ciÂ?am na niego uwagi, nie jest na pierwszym planie. WadÂ? jest za to p??Â?na pora nadawania...

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 13:19   

O bardzo lubie Mentaliste. OglÂ?dam to na necie- narazie 1 sezon. Ale strasznie mnie to zaciekawiÂ?o. Lubie Jane'a za np. to , Â?e potrafi sobie wejÂ??? do domu ofiary i zaparzy?? herbatk?? :mrgreen: .

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-04, 18:25   

Ja r??wnieÂ? nadrabiam straty wzgl??dem tvn'u i obecnie jestem na 8 odcinku 1 sezonu (cho?? oglÂ?dam od jakiegoÂ? 20 na tvn xD). Moim zdaniem nasz tytuÂ?owy Mentalista jest Â?wietny pod wzgl??dem mimiki i zachowania. Uwielbiam taki typ ludzi :D I te jego przesÂ?odkie loczki :3... Ale wolaÂ?abym Â?eby go za bardzo z bliska nie pokazywali, z dalszej perspektywy jest przystojniejszy :D
Po za tym, zagadki sÂ? niebanalne. W przeciwie??stwie do np. Kryminalnych Zagadek Miami/Las Vegas/Nowego York'u pokazane jest wszystko. CaÂ?oÂ???, na podstawie kt??rej moÂ?na dojÂ??? do jakichÂ? wniosk??w. Bardzo mi si?? podobaÂ?o to przedstawienie w pierwszym odcinku, na jakiej zasadzie rozumuje Patrick. Cho?? mimo to, dopiero dwa razy [wstyd si?? przyzna??] wywnioskowaÂ?am kto jest mordercÂ? :<

JeÂ?li ktoÂ? poszukuje odcink??w online, to ch??tnie podam stron?? (ale brakuje 5 odcinka 1 serii)

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-20, 19:30   

Ooo, na prawde fajny serial. Mnie sie z kolei podoba gra glownego bohatera. Serial smieszny i ,smutny' zarazem. Odcinki z Red Johnem sa najlepsze. Czasami az plakac mi sie chcialo tak mi bylo szkoda Jane'a. Ciekawe kiedy sie dowiemy kim jest ten Red John, bo trzeba przyznac tez jest niezly:)

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-09-02, 22:16   

Lubię ten serial. Najwidoczniej znów powraca motyw Sherlocka Holmsa. Głowna postać jest dosyć specyficzna, ale wydaje mi się, że tak ma być. Zwykle nastawiam się na tematykę odcinka - czy sprawa jest ciekawa, czy nudna jak flaki z olejem. Narazie nie natrafiłam na żaden, który podpisywał by się pod drugą opcje :mrgreen:

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2011-09-02, 22:34   

Też lubię ten serial. Postać Patricka Jane jest tak fascynująca, że nie można się odwrócić od ekranu. Naprawdę jestem ciekawa jakim cudem on tak dobrze zna ludzi. A może on naprawdę jest jasnowidzem? Smutno mi było jak oglądałam co się stało z jego rodziną. Jednak mam nadzieje, że między nim, a Lisbon coś się wydarzy. Bo naprawdę, między nimi aż iskrzy! Jeszcze nie trafiłam na odcinek, który nie byłby interesujący. A sarkazm i cynizm niektórych postaci serialu naprawdę dodaje tej produkcji smaczku.

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-10-23, 21:29   

Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka czwartego sezonu i powiem wam, że będzie się działo :-P

Nie będę spojlerowała, bo niecierpliwym, którzy później żałują, popsuję całą zabawę. Powiem tylko, że po finale trzeciego sezonu, sądziłam, że to będzie już koniec, a tu taka niespodzianka XD

Jeśli cała reszta będzie tak dobra, to warto czekać :-P

Odpowiedz do tematu