Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cykl Nocna Łowczyni
Autor Wiadomość
Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-16, 16:21   

JuÂ? kt??ryÂ? raz spotykam si?? z poleceniem tej serii, wi??c naturalnie mnie zainteresowaÂ?a ;-) Wielka szkoda tylko, Â?e w MAGU jeszcze nie znajÂ? daty jej wydania, bo mimo wszystko wolaÂ?abym juÂ? mie?? papierowÂ? wersj?? w Â?apkach...

Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 16:32   

Przyznam, Â?e troch?? si?? juÂ? przymierzam do tej serii, bo od jakieÂ? czasu pojawia mi si?? w rekomendacjach na LubimyCzyta??.pl ;-)

Na pewno jest na mojej liÂ?cie 'do przeczytania', bo zapowiada si?? ciekawie, tylko nie wiem kiedy znajd?? na to czas :-P

natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 17:15   

No to tak. PrzeczytaÂ?am wszystkie cztery cz??Â?ci. Seria bardzo mnie wciÂ?gn??Â?a, ale jest maÂ?o ksiÂ?Â?ek kt??re mi si?? nie podobajÂ? :P
Akcji jest bardzo duÂ?o, ciÂ?gle coÂ? si?? dzieje, fabuÂ?a jest mocno rozwini??ta. GÂ???wna bohaterka jest twardÂ? osobÂ?, kt??ra uwaÂ?a, Â?e wszystko moÂ?e i wszystko umie, jest pewna siebie, ale nie do przesady, zna swoje granice. Uwielbia pyskowa?? i przez to jest mn??stwo fragment??w humorystycznych. PojawiajÂ? si?? teÂ? wÂ?tki miÂ?osne, czuÂ?e za sprawÂ? pewnego wampira, kt??ry zabija za pieniÂ?dze. Z resztÂ? ona teÂ? nie jest caÂ?kiem taka Â?wi??ta... :evil:

Dominika
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 17:10   

Ja wÂ?aÂ?nie jestem po przeczytaniu pierwszej cz??Â?ci i powiem ,Â?e caÂ?kiem fajna .MoÂ?e tylko troszk?? szybko Bones wyskoczyÂ? z wyznaniami miÂ?osnymi.Ludzie facet Â?yje ponad dwieÂ?cie lat i taki narwany no ale w sumie reszta jest ok.Zabieram si?? za kolejnÂ? cz??Â??? jak przeczytam to napisz?? wi??cej :lol:

Tysiek: ZaznaczyÂ?am za ciebie. Nast??pnym razem po prostu przeczytaj, co napisaÂ?aÂ? i zastan??w si?? czy chciaÂ?abyÂ? to wiedzie?? przed przeczytaniem ksiÂ?Â?ki.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-20, 08:41   

A ja jestem w trakcie pierwszej cz??Â?ci i juÂ? mog?? stwierdzi??, Â?e mi si?? podoba, ale... ech na litoÂ??? boskÂ? nie chciaÂ?am juÂ? wiedzie??, Â?e wyznaÂ? jej miÂ?oÂ???. Tak si?? skÂ?ada, Â?e jeszcze do tego nie doszÂ?am... Na biaÂ?o zaznacza?? ludzie, na biaÂ?o (tak Dominika to byÂ?o do Ciebie! :-P )

Martwi mnie troch??, Â?e ko??ca nie wida?? tej serii, mam jakieÂ? takie zÂ?e przeczucie, kiedy widz??, Â?e tak si?? dzieje. Miejmy nadziej??, Â?e kaÂ?da kolejna cz??Â??? przynajmniej utrzyma poziom poprzedniej.

Dominika
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 09:20   

Oksa napisał/a:
A ja jestem w trakcie pierwszej cz??Â?ci i juÂ? mog?? stwierdzi??, Â?e mi si?? podoba, ale... ech na litoÂ??? boskÂ? nie chciaÂ?am juÂ? wiedzie??,Â?e.......... Tak si?? skÂ?ada, Â?e jeszcze do tego nie doszÂ?am..

Moja wina :oops: ale narobiÂ?am to przez to ,Â?e taka byÂ?am podekscytowana i nie myÂ?laÂ?am co pisz??.Jeszcze raz bij?? si?? w piersi i obiecuj?? popraw?? :-

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2011-01-20, 11:02   

Dominiko, to zamiast nam m??wi?? jak ci przykro, moÂ?e mogÂ?abyÂ? zaznaczy?? spoiler na biaÂ?o? Bo ja w og??le tej serii nie czytaÂ?am a teÂ? juÂ? wiem za wiele...

offtop
Czasem mnie naprawd?? zastanawia czy tak trudno przestrzega?? zasad podstawowej netykiety... albo cho?? przeczyta?? regulamin...

Onyks 
Weteran

Wysłany: 2011-01-20, 12:23   

Wczoraj skończyłam drugą, i zarówno w pierwszej części, jak i w drugiej były momenty, które wywołują u mnie niekontrolowane napady chichotania. Nie jestem może dogłębnie zachwycona, ale książki mnie wciągnęły, rozśmieszyły, a nawet zaciekawiły (kwestia ghulów, ich powstawania poruszona w 2 tomie). Polubiłam Cat i miło mi się obserwuje, jak się zmienia w różnych kwestiach. :mrgreen: Lecę czytam tom 3. <Fiu... Poleciała>

Dominika
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 14:06   

Dzi??ki Tysiek .Nauczka dla mnie najpierw myÂ?le?? potem napisa?? na ko??cu sprawdzi?? :oops:

[ Dodano: 2011-01-20, 14:31 ]
Wstyd si?? przyzna?? ale dopiero c??rka wytÂ?umaczyÂ?a mi jak pisa?? spoilery.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-20, 14:41   

Ja nadal w cz??Â?ci pierwszej ale jedna scena mnie rozwaliÂ?a (wÂ?aÂ?ciwie jedna z wielu, za co naprawd?? zaczynam lubi?? t?? seri??), a dokÂ?adnie, kiedy Cat i Bones rozmawiali w mieszkaniu Charlesa z wampirzycÂ? FranceskÂ?. Otwarta wrogoÂ??? Cat i jej zaborcze zachowanie wobec Bones'a byÂ?o urocze :lol: I w ko??cu odczuÂ?a jak to jest 8-)

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2011-01-23, 21:21   

Nie czytaÂ?am jeszcze czwartej cz??Â?ci i chyba nadszedÂ? czas aby to nadrobi??.
W pierwszej spodobaÂ? mi humor i ciÂ?gÂ?a akcja i Bons oczywiÂ?cie. Raju facet jest niezÂ?y :mrgreen:
Zako??czenie kt??rego wcale si?? nie spodziewaÂ?am. Nawet si?? popÂ?akaÂ? (cho?? cz??sto si?? wzruszam wi??c moÂ?e si?? okaza??, Â?e na Was takiego wraÂ?enia nie zrobi).

Druga cz??Â???-cho?? byÂ?am wÂ?ciekÂ?a na samym poczÂ?tku za caÂ?Â? zaistniaÂ?Â? sytuacj?? - teÂ? trzyma poziom jeÂ?li chodzi o akcj??. Troszk?? mniej jest za to zabawnych scenek.

Trzecia cz??Â??? to akcja i uczucia i zmiany (kt??re nawiasem m??wiÂ?c sÂ? caÂ?y czas).

Og??lnie o serii mog?? napisa??, Â?e w kaÂ?dej z trzech cz??Â?ci kt??re czytaÂ?am akcja nie opieraÂ?a si?? tylko i wyÂ?Â?cznie na jednym wÂ?tku. Co jest genialne, bo tu juÂ? jest, praktycznie rozwiÂ?zana sprawa a czÂ?owiek si?? zastanawia co jest dalej.
Cat dorasta a raczej dojrzewa, z kaÂ?dÂ? cz??Â?ciÂ?. Z Bonsa ciÂ?gle wychodzi jego przebiegÂ?a natura pomieszana z rasowym podrywaczem.

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-24, 14:44   

Czwarta cz??? mi si? podoba?a. Chocia? musz? przyzna?, ?e strasznie ci??ko sz?o mi wyobra?enie sobie czego? czego nawet Cat nie pami?ta?a. Ale ksi??k? przeczyta?am szybo i z mi?? ch?ci? czekam na pi?t? cz???.

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-01-25, 18:19   

Jestem dopiero po pierwszej cz??ci i ju? wiem, ?e przeczytam kolejn? (mimo ?e ebooki to zUo). Podoba?o mi si?. Co tu du?o mówi? - ca?kiem ciekawa historia. O dziwo, bohaterowie mnie nie denerwowali, a to du?y wyczyn. xD Poza tym szybko si? czyta i wci?ga. No i jest humor. :-P

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-25, 22:28   

W nocy sko?czy?am 4 cze?? i bardzo mi si? podoba?a (zw?aszcza ko?cówka), chocia? by? moment, gdzie chcia?am waln?? laptopem o ?cian? . Kto przeczyta? pewnie wie o jakim -fragmencie- mowie. Pierwsza cze?? by?a chyba najlepsza ale ka?d? z nich przeczyta?am jednym tchem, nawet z kanapy nie wstaj?c. Bylo tylko <kawa, papieros, kawa, papieros itd>. Nocna ?owczyni jest jak dla mnie jedna z najlepszych serii jaka dot?d czyta?am. Az mnie to boli, ze na cz??? 5 trzeba czeka? jeszcze kilka miesi?cy :cry: Polecam!

Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-26, 02:19   

Oprócz pierwszej cz??ci, ?wietny by? te? pocz?tek drugiej, w trzeciej moim zdaniem co? si? popsu?o. Mam nadziej? ?e w pi?tej cz??ci wróci humor i docinki Kat- Bones, bo akurat tego elementu gdzie? autorce po drodze zabrak?o. Seria nale?y do moich ulubionych, i mimo boskiego t?umaczenia Rainee , czekam z niecierpliwo?ci? na polskie wydanie, ?eby zago?ci?o na mojej pó?ce. No ale jak to u nas bywa, mog? si? nie doczeka?:)

Odpowiedz do tematu