Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Forumowe podsumowania
Autor WiadomoŠ
Kometa 
Psychodeliczne Cia│o Niebieskie
Doppel X

Do│▒czy│a: 10 Wrz 2009
Sk▒d: z Kosmosu
Wys│any: 2009-12-31, 01:14   Forumowe podsumowania

S┬?uchajcie, jako ┬?e ko??czy nam si?? rok postanowi┬?am za┬?o┬?y?? taki podsumowuj┬?cy temat. W przysz┬?o┬?ci licz?? na to, ┬?e ka┬?dy raz na miesi┬?c wype┬?ni poni┬?sz┬? ankiet??. Nie jest to oczywi┬?cie obowi┬?zkowe, ale wydaje mi si?? ┬?e mile widziane :)

Zasada jest tylko jedna - jeden miesi┬?c = jeden wpis do tematu. Je┬?li kto┬? si?? wpisze dwa razy wci┬?gu jednego miesi┬?ca jego wpis zostanie usuni??ty. Je┬?li zmieniacie zdanie odno┬?nie swojego wpisu, to zwyczajnie edytujecie sw??j post z danego miesi┬?ca.

Je┬?li za┬? chodzi o Wasze pierwsze wpisy tu to bardzo bym chcia┬?a ┬?eby┬?cie wzi??li pod uwag?? ca┬?okszta┬?t funkcjonowania tego forum, a nie tylko ostatni miesi┬?c. To podsumowanie grudniowo-styczniowe jest podsumowaniem noworocznym ;)

A oto i ankieta:

W miesi┬?cu [tu wpisa?? odpowiedni miesi┬?c] dla mnie naj... :

Najlepszy u┬?ytkownik:
G┬?osujemy tutaj na usera, kt??ry wg. ciebie najbardziej ze wszystkich wyr??┬?ni┬? si?? w danym miesi┬?cu. Uwa┬?asz, ┬?e pisze dobre posty, przyczynia si?? do rozwoju strony. Kr??tko argumentujesz.

Najlepszy avatar:
G┬?osujemy tutaj na avy poszczeg??lnych u┬?ytkownik??w, kt??re spodoba┬?y nam si?? najbardziej w danym miesi┬?cu ( zaznaczamy do kogo dany avatar nale┬?y ). Jako ┬?e avatary zmieniaj┬? si?? do┬??? cz??sto, to je┬?li mamy mo┬?liwo┬??? kopiujemy i wstawiamy tu go, je┬?li nie kr??tko opisujemy. Tak┬?e argumentujemy sw??j wyb??r.

Najlepszy podpis/sygnatura:
Post??pujemy tak jak w przypadku avatar??w.

Najlepszy temat:
G┬?osujemy tutaj na temat, kt??ry wg. ciebie zas┬?uguje na szczeg??lne uznanie i z przyjemno┬?ci┬? m??g┬?by┬? si?? w nim wypowiedzie??.

Najlepsza praca literacka/rysunkowa/graficzna/inna?:
Czyli to co nas urzek┬?o z dzia┬?u Fanwork Zone. Kt??ra praca przypad┬?a wam do gustu najbardziej (zdaj?? sobie spraw??, ┬?e na chwil?? obecn┬? jest tam tego niewiele, wi??c mo┬?ecie pomin┬??? ten punkt; mam nadzieje ┬?e w przysz┬?o┬?ci ten dzia┬? si?? rozwinie i b??dziecie mie?? wi??ksze pole do popisu.)

Najlepszy pomys┬?/innowacja na forum:
Czyli zmiany na forum jakie zasz┬?y i kt??re wam si?? najbardziej spodoba┬?y. Ewentualnie propozycje zmian, kt??re pad┬?y na forum i wam si?? najbardziej spodoba┬?y. Ewentualnie jaka┬? inna "akcja" w kt??r┬? by┬?o zaanga┬?owane nasze forum.

Najlepszy cz┬?onek forumowej ekipy:
G┬?osujemy tutaj na Moda, Admina lub cz┬?onka Pack Members, kt??ry wg. ciebie wyr??┬?ni┬? si?? w tym miesi┬?cu wykonan┬? przez siebie prac┬?.

No i moja ankieta:

W miesi┬?cu grudniu (oraz roku 2009 ;) ) dla mnie naj... :

Najlepszy u┬?ytkownik:
Panthera - wyb??r by┬? trudny, ale jednka to w┬?a┬?nie ta pani w moim odczuciu pisze najlepsze posty jak do tej pory. Jest tu co prawda stosunkowo kr??tko, ale naprawd?? tym swoim kr??tkim pobytem przewy┬?sza wiele os??b, kt??re s┬? z nami nawet i od pocz┬?tku...

Najlepszy avatar:
Rubi - Uwielbiam ten obrazek. Chodzi mi o t?? dam?? z wachlarzem :) Gdyby tylko by┬? troch?? wi??kszy, inaczej wykadrowany, jaka┬? ramka mo┬?e... ale nawet i taki jaki jest (czyli malutki :( ) Jest w moim odczuciu ┬?liczny.

Sasanka - Tu b??d?? taka cholernie nieskromna, bo to ja sama t┬? sygnatur?? robi┬?am xD Chodzi o ten motyw z Mercy z ok┬?adki Bone Crossed. Ale c??┬?, sygnatura jest ┬?wietna nie dlatego ┬?e mojej roboty a dlatego ┬?e jest na niej ┬?wietny obrazek ;)

Najlepszy temat:
Nieludzie a sprawa d┬?ugiego ┬?ycia by @lma - tutaj za bardzo nie wiedzia┬?am jak wybrn┬??? bo wi??kszo┬??? temat??w zak┬?ada┬?am ja xD Ale ten @lmy wydaje mi si?? ciekawy, daje pole do popisu i do rozwini??cia si?? dyskusji - mo┬?emy posnu?? sobie w┬?asne teorie, wymieni?? si?? pogladami i pobawi?? si?? w zgadywanie odno┬?nie los??w naszej ulubionej bohaterki ;) serdecznie go polecam.

Anne za ca┬?okszta┬?t. Tutaj bezkonkurencyjnie. Chyba wszyscy si?? ze mn┬? zgodz┬? i nie musz?? tego przesadnie uzasadnia??.

Petycja. Pomimo ze odnios┬?a w sumie marny skutek, sporo os??b us┬?ysza┬?o dzi??ki temu o seri Mercy i o naszym forum. Pokaza┬?a te┬? jak wiele os??b lubi te ksi┬?┬?ki. Taka fajna, integracyjna sprawa.

Mnie nie wypada tutaj oddawa?? g┬?osu. Uwielbiam wszystkich "moich przybocznych" i bardzo szanuje ich wk┬?ad w ┬?ycie tego forum - nie mog?? ani nie chc?? nikogo z nich faworyzowa??. Dlla mnie ka┬?dy z nich jest r??wnie wa┬?ny, po┬?yteczny i "zas┬?u┬?ony".

To s▒ w│aÂnie rzeczy
jakie przychodz▒ mi do g│owy
kiedy siedzŕ w domu podczas burzy,
czekaj▒c na telefon od kuratora s▒dowego

Ilir 
Admin Techniczny
Nied╝wied╝

Do│▒czy│: 10 Wrz 2009
Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2009-12-31, 01:51   

Grudzie?? 2009:

Najlepszy u┬?ytkownik:
Moim jak┬?e skromnym zdaniem, u┬?ytkownikiem tym b??dzie Gobur. Czemu? Mo┬?e solidarno┬??? samc??w? Nie. Dla mnie Gobur pisze sk┬?adnie, fajnie i ma te┬? dobre poczucie humoru.

Najlepszy avatar:
Oleczka - proste, czytelne a ja to uwielbiam. ;-)

Midnight11 'Sam b┬?d┬? zmian┬?, kt??r┬? chcesz widzie?? w ┬?wiecie' - To takie filozoficzne. :mrgreen:

Najlepszy temat:
Kometa 'Aborcja' i 'Kara ┬?mierci' - wa┬?ne tematy do przemy┬?le??. Tutaj ka┬?dy odskoczy┬? od codziennych problem??w Mercy.

Bardzo podobaj┬? mi si?? rysunki Anne.

Moim zdaniem pomys┬? na utworzenie tego┬? forum.

Wiadomo i┬? ka┬?dy i ka┬?da ma tutaj wa┬?ny g┬?os ale moim zdaniem Gobur i Sasanka si?? napracowali. Wiecie nad czym. ;-)

@lma
[Usuniŕty]

Wys│any: 2009-12-31, 10:46   

Grudzie?? 2009
Najlepszy u┬?ytkownik:
Hmm, Panthera, bez dw??ch zda??. Jest kr??tko u nas, ale od razu da┬?a si?? pozna?? jako super u┬?ytkownik, kt??ry nie ogranicza si?? do jednego zdania. Ma swoje w┬?asne zdanie i nie "owija w bawe┬?n??". Wi??cej takich jak Ty ;-)

Najlepszy avatar:
Midnight11 - czemu? Od zawsze mi si?? podoba┬? :-)

Sasanka - uwielbiam ten podpis :-P

Najlepszy temat:
Aborcja oraz Kara ┬?mierci - tematy mo┬?e i nie zwi┬?zane z tematyk┬? forum, ale niezwykle wa┬?ne. Dyskusja wrze...

Anne bez dw??ch zda??. Jej rysunki s┬? pi??kne i cholernie mi si?? podobaj┬?.

Wprowadzenie grupy Elite (Wolf's Squad) - bo dzi??ki temu forum si?? rozwija, nie ukrywajmy, ┬?e gdyby nie to, forum powoli umiera┬?oby ┬?mierci┬? naturaln┬?...
Dobrym pomys┬?em by┬?a tak┬?e petycja. By┬?am nastawiona do niej sceptycznie i wysz┬?o jak wysz┬?o, ale okaza┬?o si??, ┬?e seria cieszy si?? do┬??? du┬?┬? popularno┬?ci┬?, a podpis??w wci┬?┬? przybywa.

Sasanka and Gobur za ogromny trud w┬?o┬?ony w t┬?umaczenie by zaspokoi?? to wci┬?┬? rosn┬?ce apetyty :-)

Anne6
[Usuniŕty]

Wys│any: 2009-12-31, 13:09   

Najlepszy u┬?ytkownik :
Gobur - ciekawie pisze i ma poczuci humoru. Poza tym wytrzymuje w stadzie gdzie dominuj┬? wilczyce :mrgreen:

Najlepszy avatar:
@lma, poniewa┬? bardzo lubi?? t┬? prac?? Santosa. ┬?adne uj??cie i kolorystyka.

Sassanka pi??kna sygnatura...

Najlepszy temat:
Aborcja ciekawa dyskusja si?? wywi┬?za┬?a i temat jest dosy?? istotny w dzisiejszym ┬?wiecie.

Kometa, kt??ra zaintrygowa┬?a mnie swoj┬? histori┬?...

Jak dla mnie najlepszym pomys┬?em by┬?a petycja, kt??ra zrobi┬?a jednak spore zamieszanie i troch?? zwr??ci┬?a uwag?? Fabryki na fan??w tw??rczo┬?ci pani Briggs. Poza tym pokaza┬?a jak du┬?o ludzi chce przeczyta?? reszt?? ksi┬?┬?ek o Mercy.

Wszyscy s┬? rewelacyjni i wiele pracy wkradaj┬? w funkcjonowanie forum, wi??c wyb??r jest trudny. Wybior?? Sasank?? kt??ra potrafi nie┬?le torturowa?? ludzi :mrgreen:

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-06-03, 22:40   

W miesi┬?cu maj dla mnie naj... :

Najlepszy u┬?ytkownik:

Mo┬?e to zabrzmi dziwnie ale... Andiomene. Jest z nami od samego pocz┬?tku i odwiedza forum regularnie. Mam nadzieje ze ten wpis zmotywuje j┬? ┬?eby te┬? prze┬?ama┬?a swoj┬? nie┬?mia┬?o┬??? i udziela┬?a si?? cz??┬?ciej.

Na wyr??┬?nienie te┬? zas┬?uguje Tysiek za robienie najlepszych kart ID na swiecie i za regularne pisanie na poziomie.

Najlepszy temat:
W tym miesi┬?cu to na pewno b??dzie Polskie wydanie Iron Kissed ze wzgl??du na dobre wie┬?ci xD

W tym miesi┬?cu stawiam na Lami?? ;) Cho?? Anne dalej jest w czo┬???wce je┬?li chodzi o dzia┬? Fanwork Zone. Nie mniej jednak Wampirologia stosowana Lamii do mnie przemawia :D Czekamy a┬? ksi┬?┬?ka poka┬?e si?? na sklepowych p??┬?kach ;)

C??┬? urodzi┬?o nam si?? kolejne forum. Cho?? wci┬?┬? raczkuje to ciesze si??, ┬?e ci┬?gle mamy ch??c robi?? co┬? razem.

Nie powinnam wyr??┬?nia?? nikogo ale w tym miesi┬?cu si?? jednak z┬?ami?? Tula i @lma. Tula za powa┬?ne podchodzenie do swojej funkcji i przyk┬?adne pilnowanie porz┬?dku, @lma za┬? za zak┬?adania ┬?adnych pe┬?nosprytnych i ciekawych temat??w ksi┬?┬?kowych ;) Oby tak dalej dziewczyny!

To s▒ w│aÂnie rzeczy

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2011-01-13, 20:53   

Moi Drodzy, w ramach noworocznych podsumowa?? utworzy┬?am kilka temat??w, kt??re mam nadzieje dostarcz┬? wam cho?? odrobin?? rozrywki i pomog┬? wy┬?oni?? nam wszystko to co mia┬?o dla nas najwi??ksze znaczenie w minionym roku! Ma┬?a gala, prawie jak Oscarowa xD.

Przez najbli┬?szy tydzie?? mo┬?emy wybiera??:

Najlepszego U┬?ytkownika roku 2010
http://mercythompson.pl/v...p?p=10433#10433

Najlepszego Cz┬?onka Ekipy roku 2010
http://mercythompson.pl/v...p?p=10434#10434

Najlepszy Temat roku 2010
http://mercythompson.pl/v...p?p=10435#10435

Najwa┬?niejsze Wydarzenie roku 2010
http://mercythompson.pl/v...p?p=10436#10436

┬?ycz?? mi┬?ej zabawy! :)

EDIT 13.01.2011

I oto s┬? ju┬? wyniki naszych Forumowych Podsumowa?? za rok 2010! Zapraszam do odwiedzin powy┬?szych temat??w, aby zobaczy?? wyniki ;-)

To s▒ w│aÂnie rzeczy

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum