Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
Desperate Housewives
Autor Wiadomość
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-03, 14:33   Desperate Housewives

Czyżby nikt nie oglądał, że nie ma tu odpowiedniego tematu? Albo przynajmniej ja takowego nie znalazłam, więc pozwoliłam sobie go założyć. Zwłaszcza, że teraz wrócił sezon 7 po midseasonowej przerwie.

Ja serial lubię, chociaż najlepsze były pierwsze sezony. Jednak nadal da się go wg mnie oglądać ;-)

Co do tego co się dzieje teraz w serialu to
Spoiler:

tak właśnie mi się wydawało, że to nie możliwe by Mike strzelił do Paula... a żona Paula pewnie teraz się doigra. W ogóle boję się, że dopiero w finale zobaczymy kto strzelał, a ja już teraz jestem strasznie ciekawa kto to był. W sumie wszyscy są podejrzani - no poza Felicią Tilman, która chyba naprawdę nie miała z tym nic wspólnego.

Są tu jakieś fanki desperatek?

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2011-01-04, 10:35   

Jestem :mrgreen:
Serial oglÂ?dam od poczÂ?tku i jakoÂ? mi si?? jeszcze nie znudziÂ?. GÂ???wne bohaterki to melanÂ? charakter??w i sposob??w na Â?ycie.
Jest tam masa zabawnych scenek i w kaÂ?dej z serii zagadka (przynajmniej jedna) do rozwiÂ?zania.

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2012-04-14, 18:25   

Może nie jestem wielką fanką tego serialu, ale kiedy nie mam co oglądać, to i to oko cieszy ;-)

Nie oglądam od początku. Moja przygoda z "Gotowymi na wszystko" rozpoczęła się gdzieś w połowie czwartego sezonu, a teraz wiernie śledzę ostatni. Niektórzy bohaterowie są nadto przerysowani, jednakże nie można odmówić im wdzięku. Nie ma tam nikogo do podziwiania, jednakże zawsze przyłapuję się na tym, że najmilej jest mi śledzić życie Gabi. Ta kobieta ma coś w sobie :mrgreen:

Z resztą miło się ogląda o przygodach postaci, które zamieszkują jakieś małe miasteczko bądź żyją sobie spokojnie na jakimś tam pomniejszym terenie. To od razu inny klimat.. Każdy o każdym wszystko wie. Słowo "tajemnica" inaczej się definiuje. 8-)

Z drugiej strony jakoś tak płynnie to wszystko poszło... Teraz ostatni sezon śledzę i szczerze Wam, powiem, że jakoś nie ma tutaj zapatrywań, żeby to wszystko się skończyło...

Spoiler:

Denerwują mnie Ci detektywi. Ciekawa też jestem jak ta sprawa z Brii się rozwinie. Wkopie resztę czy nie? A może sprytnie się wywinie?
No i Gabi - pracuje :shock: To się dobrze raczej nie skończy :twisted:
Oprócz tego bardzo mi się nie podoba, że Mik'a uśmiercili. Nie powiem - jakoś akcja poszła szybciej, wątek ciekawszy, ale serio lubiłam tego bohatera.

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2012-04-14, 18:43   

Widziałam może kilkanaście odcinków, gdy serial leciał na Polsacie, ale puszczany był z tego co pamiętam dość późno, więc w końcu przestałam oglądać. Interesujące historie, zabawne wydarzenia, ciekawe postacie i wszystko to w miejscu, gdzie sąsiedzi wypatrzą wszystko - zdecydowanie jest co oglądać. Mogliby puścić w wakacje powtórki, chętnie bym pooglądała. :-P

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2012-04-14, 19:52   

Sophie napisał/a:
Widziałam może kilkanaście odcinków, gdy serial leciał na Polsacie, ale puszczany był z tego co pamiętam dość późno, więc w końcu przestałam oglądać. Interesujące historie, zabawne wydarzenia, ciekawe postacie i wszystko to w miejscu, gdzie sąsiedzi wypatrzą wszystko - zdecydowanie jest co oglądać. Mogliby puścić w wakacje powtórki, chętnie bym pooglądała. :-P

Hmmm... Jestem prawie pewna, że serial leci też na Fox Life, ale głowy za to nie dam, bo już dawno nie oglądałam nic na tym kanale ;-)

A "Gotowe na wszystko" na początku mnie niezmiernie irytowały i nie rozumiałam co moja koleżanka może w nich widzieć. Dopiero później się przekonałam do tego serialu. Tym bardziej, że czasami potrafią tam połączyć ze sobą wątki absurdalne, humorystyczne i takie trącające o jakieś poważniejsze tematy, że wychodzi z tego bardzo... zjawiskowy kolaż.

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2012-04-14, 20:01   

Leci, leci na Foxie, sama tam paczę. I nawet jest ostatni sezon góra dwa odcinki za USA.
Ja oglądałam to chyba od początku. Ale jakby mnie ktoś teraz zapytał co się działo w pierwszych kilku sezonach to nie miałabym pojęcia.

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2012-06-21, 20:39   

Obejrzałam sobie ostatni odcinek "teoretycznie ostatniego" sezonu i powiem szczerze, że jak dla mnie zrobili z tego
Spoiler:

za duży happy end. Zrobiło się troszkę strasznie, mrocznie wręcz. Jeden wypadek zaczął gonić drugi. Tam umarł Mike, z drugiej strony Bree zaczęło grozić więzienie, a Gabi postanowiła zmienić swoje życie...
A oni, tam na górze, zdecydowali, że miło będzie jeśli nikogo nie spotka nic złego. Wyszło to co najmniej sztucznie.

Nie powiem, żebym darzyła ten serial jakimkolwiek sentymentem. Ot, było co obejrzeć, gdy odwiedzała człowieka niewiarygodnie groźna nuda.

Spoiler:

Mój brat zauważył, że sama końcówka jest bardzo dobrą furtką dla następnego sezonu, ale z innymi bohaterami. Jak sądzicie, mogłoby wyjść? Jeśli chodzi o moje zdanie - to nie za bardzo. Wszystko byłoby porównywane z poprzednimi postaniami i odcinkami.

Odpowiedz do tematu