Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lektury szkolne
Autor Wiadomość
AISA 
Moderator

Wysłany: 2010-12-02, 19:07   

Pearl napisał/a:
najgorszÂ? lekturÂ? z jakÂ? miaÂ?am stycznoÂ??? w caÂ?ym swoim szkolnym doÂ?wiadczeniu staÂ? si?? Werter ze swoimi cierpieniami..

He he jeÂ?li chodzi o t?? lektur?? zapami??tam jÂ? dobrze, nawet bardzo dobrze... To byÂ?a pierwsza lektura, kt??rej nie przeczytaÂ?am i nie wiedziaÂ?am o co w niej w og??le chodzi i dlatego pani z polskiego postanowiÂ?a mnie nagrodzi?? 1. KsiÂ?Â?ki nie przeczytaÂ?am i nigdy juÂ? jej nie przeczytam (nikt mnie do tego nie zmusi :mrgreen: ). Tego nie da sie czyta?? mimo maÂ?ej obj??toÂ?ci ( z tego co pami??tam to jest raptem par?? kartek).
Cytat:
echm Werter wkurza wielu ludzi, wolaÂ?em "Giaura" lorda Byrona

Taa, Giaur byÂ? duÂ?o lepszy, coÂ? si?? tam dziaÂ?o przynajmniej.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-12-09, 03:41   

hlukaszuk napisał/a:
Skoro autorka uÂ?mierciÂ?a pierwsze dziecko Ani to juÂ? nie miaÂ?a skrupuÂ???w przy nast??pnym. Ale Walter napisaÂ? "Kobziarza" pozostawiÂ? coÂ? po sobie.

Przyznam si?? szczerze, Â?e ja r??wnieÂ? uwielbiaÂ?am t?? posta?? i nawet napisaÂ?am wiersz o Kobziarzu. Smarkaty wierz, ale jednak.
Pearl napisał/a:
Jestem teraz w liceum i chyba najgorszÂ? lekturÂ? z jakÂ? miaÂ?am stycznoÂ??? w caÂ?ym swoim szkolnym doÂ?wiadczeniu staÂ? si?? Werter ze swoimi cierpieniami..
AISA napisał/a:
To byÂ?a pierwsza lektura, kt??rej nie przeczytaÂ?am i nie wiedziaÂ?am o co w niej w og??le chodzi i dlatego pani z polskiego postanowiÂ?a mnie nagrodzi?? 1.

Ja r??wnieÂ? lektury nie przeczytaÂ?am, ale Â?e szybko chwytam o co chodzzi, a dodatkowo polonistka zrobiÂ?a nam test na ko??cu omawiania lektury dostaÂ?am 4. Nie tak Â?le, jak na nieprzeczytanÂ? ksiÂ?Â?k?? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu