Lektury szkolne

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Pearl pisze:najgorszÂ? lekturÂ? z jakÂ? miaÂ?am stycznoÂ??? w caÂ?ym swoim szkolnym doÂ?wiadczeniu staÂ? si?? Werter ze swoimi cierpieniami..
He he jeÂ?li chodzi o t?? lektur?? zapami??tam jÂ? dobrze, nawet bardzo dobrze... To byÂ?a pierwsza lektura, kt??rej nie przeczytaÂ?am i nie wiedziaÂ?am o co w niej w og??le chodzi i dlatego pani z polskiego postanowiÂ?a mnie nagrodzi?? 1. KsiÂ?Â?ki nie przeczytaÂ?am i nigdy juÂ? jej nie przeczytam (nikt mnie do tego nie zmusi :mrgreen: ). Tego nie da sie czyta?? mimo maÂ?ej obj??toÂ?ci ( z tego co pami??tam to jest raptem par?? kartek).
echm Werter wkurza wielu ludzi, wolaÂ?em "Giaura" lorda Byrona
Taa, Giaur byÂ? duÂ?o lepszy, coÂ? si?? tam dziaÂ?o przynajmniej.

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

hlukaszuk pisze:Skoro autorka uÂ?mierciÂ?a pierwsze dziecko Ani to juÂ? nie miaÂ?a skrupuÂ???w przy nast??pnym. Ale Walter napisaÂ? "Kobziarza" pozostawiÂ? coÂ? po sobie.
Przyznam si?? szczerze, Â?e ja r??wnieÂ? uwielbiaÂ?am t?? posta?? i nawet napisaÂ?am wiersz o Kobziarzu. Smarkaty wierz, ale jednak.
Pearl pisze:Jestem teraz w liceum i chyba najgorszÂ? lekturÂ? z jakÂ? miaÂ?am stycznoÂ??? w caÂ?ym swoim szkolnym doÂ?wiadczeniu staÂ? si?? Werter ze swoimi cierpieniami..
AISA pisze:To byÂ?a pierwsza lektura, kt??rej nie przeczytaÂ?am i nie wiedziaÂ?am o co w niej w og??le chodzi i dlatego pani z polskiego postanowiÂ?a mnie nagrodzi?? 1.
Ja r??wnieÂ? lektury nie przeczytaÂ?am, ale Â?e szybko chwytam o co chodzzi, a dodatkowo polonistka zrobiÂ?a nam test na ko??cu omawiania lektury dostaÂ?am 4. Nie tak Â?le, jak na nieprzeczytanÂ? ksiÂ?Â?k?? :mrgreen:
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”