Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kometa
2011-08-15, 00:07
Jak trafili?cie na Mercy's Garage?
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2009-12-12, 01:48   Jak trafiliÂ?cie na Mercy's Garage?

Jako administratora tegoÂ? forum intryguje mnie sprawa tego jak tutaj trafiliÂ?cie. Taka informacja pomoÂ?e mi stwierdzi?? czy nasze reklamy i banerki sÂ? skutecznÂ? strategiÂ? reklamowania forum. TakÂ?e wskaÂ?e mi miejsca gdzie ziarno reklamowe padÂ?o na Â?yzny grunt.

TakÂ?e prosz?? Was o wszelkie informacje jakÂ? drogÂ? trafiliÂ?cie na to forum. Podawajcie nazwy i adresy stron, lub m??wcie jakie hasÂ?o wpisaliÂ?cie w wyszukiwark?? internetowÂ? ;)

B??d?? bardzo wdzi??czna :)

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Anne6
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-12, 08:25   

Na empik.com byÂ?a reklama forum wiec wpadÂ?am. CzytaÂ?am komentarze innych do ksiÂ?Â?ki polecajÂ?c ja jednoczeÂ?nie mojej kuzynce.

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2009-12-12, 11:45   

Mersedes Thompson forum wpisaÂ?am w wujka Google. (MoÂ?e mi si?? wydaje ale czy na poczÂ?tku forum nie byÂ?o na fora.pl? I stamtÂ?d mnie przekierowaÂ?o.)

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-12, 13:04   

Tak, karier?? zaczynaliÂ?my na fora.pl, potem przeprowadziliÂ?my si?? na forom.pl by w ostatecznoÂ?ci (oby!) trafi?? na cba.pl :-P

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-12, 13:41   

Ja si?? dowiedziaÂ?am (na forum o Zaw??d wiedÂ?ma) od kogoÂ? o petycji i trafiÂ?am na to forum :mrgreen:

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-12, 19:33   

A ja po przeczytaniu 2 cz??Â?ci zacz??Â?am maniakalnie szuka?? czegoÂ? o "Iron kissed". Wzmiank?? o forum (jeszcze na forum.pl) znalazÂ?am na... jakiejÂ? stronce fan??w twilight.

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-12, 21:04   

JakiÂ? adres byÂ? podanych ohh o chyba nasze forum. :lol:
GdzieÂ? pisaÂ?am Â?e koleÂ?anka stwierdziwszy ze z jej Â?wiatÂ?y umysÂ? takiej ksiÂ?Â?ki nie zniesie, Zawin??Â?am owy przedmiot poÂ?kn??Â?am treÂ??? i zacz??Â?am maniakalnie szuka?? w wujku Guglu czegoÂ? wi??cej. TrafiÂ?am na zmierzch a potem w komentarzach trafiÂ?am na link do forum. A potem podpisaÂ?am si?? pod petycjÂ? do FS. :lol:

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-13, 00:50   

Po przeczytaniu 2 pierwszych cz??Â?ci zacz??Â?am przeszukiwa?? internet w celu znalezienia jakichkolwiek informacji na temat dalszych cz??Â?ci cyklu o Mercy.
Po wpisaniu w google hasÂ?a "Mercedes Thompson" trafiÂ?am na to forum na stronie forom.pl, potem przeniosÂ?am si?? razem z nim i zadomowiÂ?am si?? tutaj :mrgreen:

Saga 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2009-12-13, 12:39   

Ze mnÂ? byÂ?o dokÂ?adnie tak jak z Anthien, znalazÂ?am stare forum, a potem razem z nim przeniosÂ?am si?? tutaj :)

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-13, 13:06   

Jak trafiÂ?am na forum?
WÂ?aÂ?ciwie to caÂ?kiem przez przypadek, chyba jak wi??kszoÂ???.
SzukaÂ?am jakiejÂ? strony na temat serii o Mercedes i oto jestem.
Wi??c historia podobna do historii Luny ;)

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2009-12-13, 13:48   

Polter i Grono r??wnoczeÂ?nie ;) Wymiana zda?? z KometÂ? na temat Meyer i Harris, gdzie odkryÂ?am Â?e obie moje rozm??wczynie to jedna i ta sama osoba ;)
TrafiÂ?am tutaj z linka, kt??rego gdzieÂ? wrzuciÂ?a czy miaÂ?a w podpisie ;)

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2009-12-15, 00:44   

A ja si?? wygadaÂ?em iÂ? mog?? forum postawi?? na lepszym systemie i lepszym skrypcie:p i to iÂ? w grafice teÂ? b??d?? pomocny :-P

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 01:09   

Ja na forum Zmierzchu pisaÂ?em z SasankÂ? o Mercy, padÂ?o hasÂ?o tÂ?umaczenie i jakoÂ? si?? ciÂ?gam przez wszystkie fora :-P

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-16, 10:14   

Ja szukaÂ?am informacji o tÂ?umaczeniu 3 cz??Â?ci i trafiÂ?am na forum o Zmierzchu, gdzie wÂ?aÂ?nie zaczynaliÂ?cie o tym rozmawia?? to byÂ?o bodajÂ?e w maju lub czerwcu. Z tamtÂ?d przeniosÂ?am si?? na chyba 1 forum o Mercy (tak to byÂ?o 1), a potem juÂ? poszÂ?o. Ale jakoÂ? nigdy nie mogÂ?am zapami??ta?? strony tego forum (w google si?? chyba nie wyÂ?wietlaÂ?o, przynajmniej kiedyÂ? nie mogÂ?am znaleÂ???) i tylko dzi??ki Tuli, kt??ra pisaÂ?a mi z 5 razy gdzie jest ta strona tu jestem :mrgreen: .

arwen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 15:31   

A ja dotarÂ?am do Was dzi??ki Tuli. I tak od razu wrzucona na gÂ???bokÂ? wod?? czyli do tÂ?umaczenia - z czego oczywiÂ?cie bardzo si?? ciesz?? :-D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi