Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kometa
2011-08-11, 23:00
Ma?e nowo?ci na forum
Autor Wiadomość
Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2010-09-12, 21:20   MaÂ?e nowoÂ?ci na forum

W ko??cu wziÂ?Â?em si?? do roboty i wypeÂ?niÂ?em usilne proÂ?by Komety o zainstalowanie kilku modyfikacji, kt??re usprawniÂ? funkcjonowanie forum jak i przyciÂ?gnÂ? uÂ?ytkownik??w.

Na wst??pie warto wspomnie??, Â?e powstaÂ?a moÂ?liwoÂ??? zaproszenia, r??Â?nych os??b na forum. Jak to zrobi??? Wystarczy z menu u g??ry wejÂ??? w zakÂ?adk??: ZaproÂ? Usera
Pojawi si??, tam link, kt??ry naleÂ?y wysÂ?a?? osobie, kt??rÂ? chcemy zaprosi??.

KolejnÂ? modyfikacjÂ? jest wgrywanie obrazk??w na serwery imagesshack.us bezpoÂ?rednio z naszego forum. Gdzie to si?? znajduje? Przy tworzeniu posta, niÂ?ej znajduje si?? biaÂ?y pasek, a obok przycisk przeglÂ?daj. Wybieramy obraz z dysku i klikamy wyÂ?lij.

KolejnÂ? i ostatniÂ? modyfikacjÂ? i myÂ?l??, Â?e najwaÂ?niejszÂ?, jest mod dotyczÂ?cy cytat??w. Co on robi? Ukrywa cz??Â??? cytatu i pozwala nam na rozwini??cie dalszej cz??Â?ci oraz zaznaczenie tekstu w cytacie. Usprawni to 'funkcjonowanie' spojler??w jak i zaoszcz??dzi miejsca w oknie :-P

A dziaÂ?a to tak:

Cytat:
jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst, jakiÂ? tam tekst,

Mam nadzieje, Â?e to wszystko Wam si?? przyda. JeÂ?li pojawiÂ? si?? ewentualne uwagi, to prosz?? zgÂ?asza?? to w tym poÂ?cie. PW nie przyjmuje

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-09-13, 19:47   

Cytat:
KolejnÂ? i ostatniÂ? modyfikacjÂ? i myÂ?l??, Â?e najwaÂ?niejszÂ?, jest mod dotyczÂ?cy cytat??w. Co on robi? Ukrywa cz??Â??? cytatu i pozwala nam na rozwini??cie dalszej cz??Â?ci oraz zaznaczenie tekstu w cytacie.

Czyli to juÂ? b??dzie tak, Â?e kaÂ?dy cytat b??dzie cz??Â?ciowo ukryty? Bo jak dla mnie to troch?? dziwnie wyglÂ?da. Rozumiem w kwestii spojler??w ale jak si?? chce zacytowa?? fragment czyjejÂ? wypowiedzi to juÂ? nie bardzo. Ale moÂ?e to kwestia przyzwyczajenia.

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2010-09-14, 00:16   

Jest to kwestia przyzwyczajenia, wprowadziliÂ?my takÂ? moÂ?liwoÂ??? ze wzgl??du na spojlery, jak sÂ?usznie zauwaÂ?yÂ?aÂ?, a tym samym unikamy offtopu na temat zakrywania tekst??w, kt??rych nie chcemy czyta??.

Co do cytowania wypowiedzi uÂ?ytkownik??w, powiem tak: wybraliÂ?my mniejsze zÂ?o. Mam nadzieje, Â?e te rozwiÂ?zanie jednak przyjmie si?? dobrze na naszym forum.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-09-14, 00:22   

Dobra prawda jest taka Â?e nie mogliÂ?my wyszpera?? w sieci osobnej modyfikacji do spoiler??w wi??c poÂ?wi??ciliÂ?my cytaty do przer??bki xD C??Â?, nie jest to zÂ?oty Â?rodek ale myÂ?l?? Â?e si?? przyzwyczaimy.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2010-09-14, 00:31   

Kometa, podwaÂ?asz m??j autorytet xD

Kometa: eee... przepraszam? xD ChciaÂ?am by?? szczera, wiesz xD Poza tym nie umniejszam tu twoich zasÂ?ug, nawet jakbym znalazÂ?a taki mod to bez ciebie mogÂ?abym go sobie co najwyÂ?ej w nos wsadzi??.

TakÂ?e dzieci, jak MiÂ? m??wi Â?e ten jest dobry to wida?? wie co m??wi xD

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-09-14, 11:30   

Dobra dzieci, nie bi?? mi si?? tu!!! Jak Misiek m??wi, Â?e tak ma by?? to tak ma by??.

A co to za kolorowe statystyki teraz sÂ? pod avatarami? Bo te skr??ty to jak dla mnie jakoÂ? maÂ?o zrozumiaÂ?e sÂ? ( opr??cz exp).
To teraz b??dzie tak - nowy post + 2 pkt do ochrony, nowy wpis w SB + 1 do popularnoÂ?ci? :-P (Nie, Â?artuj??, ale ciekawa jestem co to. ZwÂ?aszcza, Â?e w niebieskim paku zbliÂ?am si?? do ko??ca :mrgreen: i nie wiem co mi z tego powodu grozi :-P )

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-09-14, 11:35   

te paski to wynik mojego szperania w Panelu Administracyjnym i sprawdzania "co si?? stanie jak zaznacz?? tu" xD Za choler?? nie pami??tam gdzie to ustawiÂ?am, ale myÂ?l?? Â?e w ko??cu to znajd?? i wywal?? bo mi si?? nie podoba. TakÂ?e nie przyzwyczajajcie si??, to zniknie na dniach.

To są właśnie rzeczy

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2010-09-14, 21:03   

A mi si?? to podobaÂ?o, szkoda, Â?e znikn??Â?o :-P . Szkoda tylko, Â?e nie wiedziaÂ?am o co chodzi :-P

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-09-29, 16:45   

@lma napisał/a:
Co do spoiler??w. Na innych forach jest specjalna opcja "spoiler".

Tak, tak, ja do tego dÂ?Â?yÂ?am, ale ja sobie dÂ?Â?enia w nos mog?? wsadzi??. Brak mi umiej??tnoÂ?ci. Ostatecznie z tego mojego dÂ?Â?enia wyszÂ?o to dziwaczne cytowanie - Misio m??wi Â?e to maks co moÂ?e wycisnÂ??? z tego forum jeÂ?li chodzi o ukrywanie tekstu. PoÂ?wi??ciliÂ?my wiele dni na szukanie modyfikacji do wgrania, ale wszystko co wykopaliÂ?my byÂ?o niekompatybilne z naszym forum. To cytowanie to wypadkowa mojego uporu i miÂ?kowych stara?? - Ja chciaÂ?am mie?? funkcje spoiler on staraÂ? si?? temu sprosta?? z forumowymi ograniczeniami na karku. I tak to w efekcie wyglÂ?da >.>

Tak naprawd?? to caÂ?y czas kombinuj?? jak to zmieni??,ale wyglÂ?da na to ze modem pod forum przemo jeÂ?li chodzi o spoilery nikt si?? nie podzieliÂ?, a my sami, w sensie Misiek i ja, nie potrafimy takiego napisa??.

To są właśnie rzeczy

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 16:49   

Cholera jasna. Usun??Â?am sw??j wÂ?asny post :/ durna jestem.

Szkoda, Â?e nie moÂ?na tutaj zastosowa?? tej funkcji spoliler, na innych forach (nie na fora.pl) si?? to fajnie sprawdza. No nic, whatever ;-)

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-09-29, 18:09   

A tu przykÂ?adowo maja takÂ? funkcj??. http://horror.widmo.biz/viewtopic.php?t=9079
Zar??wno zwykÂ?e cytowanie jak i spoilery. I tez jest to forum przemo.

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-09-29, 18:39   

Oh mie?? na Przemo to sporo os??b ma. Tylko Â?e sami sobie napisali kod do tego. Nikt si?? tym modem publicznie nie podzieliÂ?, przynajmniej my si?? do tego nie dokopaliÂ?my. MajÂ? t?? modyfikacj?? na wÂ?asny uÂ?ytek. Albo po prostu przerobili mod przystosowany na inny typ forum. My tego nie potrafimy. Musimy szuka?? gotowej modyfikacji do pobrania i wgrania na forum.

To są właśnie rzeczy

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-09-29, 19:00   

Oj Szefowa, nie nerwowo. Ja tylko chciaÂ?am pokaza??. Nie znam si?? na tym, i tak tylko poszperawszy w wujaszku G. rzuciÂ?o mnie si?? na oczy ;-) A moÂ?e to coÂ? pomoÂ?e http://przemo.webd.pl/php...e728cd5781ba902
A jak nie to nie gryÂ?, please <skÂ?ada rÂ?czki w bÂ?agalnym geÂ?cie>

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2011-02-13, 13:23   

Jako, Â?e pojawiÂ?y si?? maÂ?e niedogodnoÂ?ci z zaznaczaniem spoiler??w na nowym stylu (na szarym tle, biaÂ?e napisy sÂ? dosy?? dobrze widoczne) Ilir przysiadÂ? wreszcie w peÂ?ni skupiony do pracy i stworzyÂ? tagi bbc code kt??re uÂ?atwiÂ? ich zaznaczanie.

JeÂ?li chcecie napisa?? jakiÂ? spoiler i go ukry?? (a chcecie go ukry?? gdyÂ? w Regulaminie forum stoi Â?e trzeba spoilery odpowiednio oznacza?? :mrgreen: ) zapisujecie wiadomoÂ??? uÂ?ywajÂ?c tagu [spoiler], w taki oto spos??b:

Kod:
[spoiler] TreÂ??? spoilera, kt??rÂ? chcecie ukry??.  [/spoiler]

Co w efekcie b??dzie wyglÂ?da?? tak:

Spoiler:

TreÂ??? spoilera, kt??rÂ? chcecie ukry??.

A spoiler jest niepoÂ?Â?danÂ? informacjÂ? o szczeg??Â?ach zako??czenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego. Termin ten bywa uÂ?ywany r??wnieÂ? w odniesieniu do podpowiedzi lub rozwiÂ?za?? w grach i Â?amigÂ???wkach. Stosowany na stronach i forach internetowych oraz grupach dyskusyjnych.

Spoiler moÂ?e wyjawia?? szczeg??Â?y dotyczÂ?ce rozwiÂ?zania kluczowego dla danego utworu napi??cia dramatycznego czy pomysÂ?u na kt??rym oparty jest utw??r i odbiera?? widzowi przyjemnoÂ??? z jego oglÂ?dania (czytania). Ma to szczeg??lnie znaczenie w przypadku utwor??w kryminalnych czy thriller??w, gdy przedstawiona zostaje informacja o mordercy lub toÂ?samoÂ?ci czarnego charakteru, cho?? ma zastosowanie r??wnieÂ? w przypadku produkcji innych gatunk??w.

To są właśnie rzeczy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi