Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oksa
2011-08-22, 12:16
Czarodziejka z Księżyca - Bishoujo Senshi Sailor Moon
Autor Wiadomość
WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-06-30, 22:13   Czarodziejka z Księżyca - Bishoujo Senshi Sailor Moon

Żeby nie było, że w temacie o przedstawianiu się powstaje jakiś offtop pod nieobecność szefowej :-P

Pamiętacie Wojowniczkę o Miłość i Sprawiedliwość, która karała w imieniu Księżyca?

Jak dla mnie to było jedno z pierwszych anime, które nie uległo całkowitemu zapomnieniu. Nawet jakiś czas temu przypomniałam sobie wszystkie serie.

A jaki jest wasz stosunek do Czarodziejki z księżyca?

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-30, 22:17   

No nie no Were jakie nieprofesjonalne przedstawienie anime, jakieÂ? obrazki albo coÂ? dla naszej uciechy powinnaÂ? wklei?? :-P

Ja oglÂ?daÂ?am i chociaÂ? mam prawie 25 lat to nadal niekt??rej odcinki sobie oglÂ?dam jeszcze raz. Uwielbiam go i wielbi?? b??d??, aÂ? b??d?? miaÂ?a maÂ?a wÂ?asnÂ? c??reczk??, kt??rej je pokaÂ??? :)

OczywiÂ?ci Czarodziejka z Ksi??Â?yca byÂ?Â? mojÂ? ulubionÂ?, ale strasznie mi si?? teÂ? podobaÂ?a Czarodziejka z Saturna - zniszczenia. Super posta??.

A i pierwszy opening z I serii, a dokÂ?adnie piosenk?? uwaÂ?am za jednÂ? z najlepszych uÂ?ytych w openingu.

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-30, 22:24   

B??dziecie si?? Â?miaÂ?y, ale byÂ? czas kiedy ja teÂ? staraÂ?em si?? oglÂ?da?? kaÂ?dy odcinek :-D cho?? przyznam si?? Â?e juÂ? niewiele pami??tam.

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-30, 22:26   

O jaki przyjemny temat. Ja pami??tam jak si?? nad mamÂ? zn??caÂ?am Â?eby mi wykombinowaÂ?a taki str??j jak ma gÂ???wna bohaterka na bal przebiera??c??w. OczywiÂ?cie mama byÂ?a zdruzgotana i nigdy nie pozwoliÂ?aby mi (w tym wieku) gdziekolwiek tak wyjÂ??? :-P . Ale daÂ?a rade- byÂ? podobny. ByÂ?y jeszcze zabawy na ulicach, naÂ?ladowanie gest??w bohater??w ( najbardziej zapadÂ? mi w pami???? ten goÂ??? w czerni co rzucaÂ? r??Â?Â? :-P ); szaÂ? na karteczki do segregatora. Ah jak miÂ?o powspomina??. Teraz nie oglÂ?dam, ale moÂ?e kiedyÂ? sobie poprzypominam co nie co

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-06-30, 22:27   

AleÂ? Oksa, ja ci obrazk??w wstawia?? nie broni?? :-P

Za czas??w wczesnej mÂ?odoÂ?ci gdy po raz pierwszy oglÂ?daÂ?am Sailorki mojÂ? ulubionÂ? byÂ?a Ami/Merkury.
Za czas??w p??Â?niejszej mÂ?odoÂ?ci gdy po raz drugi oglÂ?daÂ?am Sailorki to do gustu bardziej przypadÂ?y mi Outer Senshi.

A oglÂ?daÂ? ktoÂ? wersje kinowe, albo PGSM albo musicale?

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-30, 22:31   

Gobur napisał/a:
B??dziecie si?? Â?miaÂ?y, ale byÂ? czas kiedy ja teÂ? staraÂ?em si?? oglÂ?da?? kaÂ?dy odcinek :-D cho?? przyznam si?? Â?e juÂ? niewiele pami??tam.

Nie ma z czego si?? Â?mia??, m??j mÂ?Â? czasem rzuciÂ? okiem (facet 26 lat) kiedy sobie niekt??re oglÂ?daÂ?am ;-)

Wersje kinowe oglÂ?daÂ?am wszystkie i najbardziej podoba mi si?? ta, kt??ra si?? zaczyna w jakimÂ? jakby ogrodzie botanicznym. A ko??czy na kawaÂ?ku meteorytu w kosmosie. Hmm. Fajny byÂ?.

WereWolf napisał/a:
PGSM albo musicale

Wstyd nawet nie wiem co to jest (PGSM), wytÂ?umacz :-P a musicali, eee nie, ale zobaczyÂ?abym ch??tnie, masz jakiÂ? namiar?

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-06-30, 22:35   

Namiar prosz?? bardzo. (Mam nadziej??, Â?e moÂ?na): http://shiningmoon.com.pl...SailorMoon.html
Po lewo do wyboru do koloru.
A PGSM to taka aktorska wersja Sailorek.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-30, 22:37   

Ee, nie raczej juÂ? mi si?? aktorska wersja nie podoba z biegu. ChociaÂ?, oglÂ?daÂ?aÂ?, moÂ?e by???

Dzi??ki za linka ;-)

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-06-30, 22:40   

No wÂ?aÂ?nie nie oglÂ?daÂ?am i tak si?? zastanawiam czy spr??bowa?? czy jednak sobie darowa??.
Gobur napisał/a:

A kt??rÂ? wersj?? oglÂ?daÂ?eÂ?? OryginalnÂ? czy ameryka??skÂ??

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-06-30, 22:40   

Nic nie wiecie XD ja ogladaÂ?am wszystkie odcinki, wiekszoÂ?c miaÂ?am nagrane a do tej pory mam wszystkie mangi :)

Ech... stare dobre czasy :)

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-30, 22:43   

Sasanka napisał/a:
Nic nie wiecie XD ja ogladaÂ?am wszystkie odcinki, wiekszoÂ?c miaÂ?am nagrane a do tej pory mam wszystkie mangi :)

Oho, znawczyni si?? odezwaÂ?a :-P

TeÂ? wszystkie oglÂ?daÂ?am :-P

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-30, 22:46   

WereWolf napisał/a:
No wÂ?aÂ?nie nie oglÂ?daÂ?am i tak si?? zastanawiam czy spr??bowa?? czy jednak sobie darowa??.
Gobur napisał/a:

A kt??rÂ? wersj?? oglÂ?daÂ?eÂ?? OryginalnÂ? czy ameryka??skÂ??

Wydaje mi si?? Â?e tÂ? co byÂ?a w Polsce, chyba to byÂ?o zanim wyjechaÂ?em... A one si?? r??Â?niÂ??

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-30, 22:48   

Na pewno si?? r??Â?niÂ?, bo kolejne wersjew kilku krajach lubiÂ?y sobie by?? ocenzurowane w wielu kwestiach, zmienia?? pÂ?cie niekt??rych postaci i takie tam. Tak wi??c oryginalna wersja to jest prawdziwa przyjemnoÂ??? z oglÂ?dania. ZresztÂ? ja osobiÂ?cie nie lubi?? dubbingu w anime (i nie tylko), preferujÂ? najbardziej japo??skie, pierwsze wersje.

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-06-30, 22:49   

R??Â?niÂ? i to bardzo. Wersja ameryka??ska ze wzgl??du na ocenzurowanie zostaÂ?a tak poci??ta, Â?e gÂ?owa maÂ?a. A ostatniej serii w og??le nie byÂ?o.
Co prawda polska wersja teÂ? zostaÂ?a ocenzurowana ale w por??wnaniu z tym co zrobili w Stanach to tylko byÂ?y drobne zmiany.

Ronni 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-07-01, 08:30   

Hej ja r??wnieÂ? oglÂ?daÂ?am Czarodziejki z Ksi??Â?yca. To byÂ?o moje ulubione anime, pierwsze jakie zacz??Â?am oglÂ?da?? i o dziwo po upÂ?ywie "kilku" :-D lat dalej uwielbiam czarodziejki. KojarzÂ? mi si??, jak ktoÂ? juÂ? napisaÂ? wyÂ?ej ze starymi, dobrymi czasami. :-P

Odpowiedz do tematu