Cykl Akademia Wampirów

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Ten motyw z LissÂ? jest strasznie wkurzajÂ?cy i z deczka ala homo. Co do Dymitra to nie mog?? si?? doczeka?? kolejnej cz??Â?ci Â?eby zobaczy?? jak si?? dalej sytuacja rozwinie. A jeÂ?eli chodzi o kogoÂ? innego z kim mogÂ?a by by?? Rose to jest w ko??cu facet kt??ry daÂ? jej kup?? kasy i raczej nie dla tego Â?eby zostali najlepszymi przyjaci??Â?mi ;-)

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Czytam czwartÂ? cz??Â??? i jest w pewnym sensie mniej akcji co nie znaczy Â?e jest gorzej ,jest bardziej emocjonalnie .Jest teÂ? kilka nowych zagadek nawet ciekawych np. kim jest dokÂ?adnie Abe i co jest nie tak z bratem Avery ?.
Do tego Dimitri jako strzyga raju co za mieszanka .ByÂ? Â?wietny ,ale teraz jest wÂ?aÂ?ciwie nie do pokonania .

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

PrzeczytaÂ?am dwie pierwsze cz??Â?ci i musz?? przyzna??, Â?e wciÂ?gnÂ?Â? mnie ten cykl. Druga cz??Â??? wedÂ?ug mnie jest lepsza od pierwszej. Niestety przeczytaÂ?am wasze posty o Dymitrim i si?? zaÂ?amaÂ?am :-( jak oni mogli z niego zrobi?? strzyg???! OdechciaÂ?o mi si?? czyta?? 3 cz??Â??? :-( . A tak w og??le ile jest cz??Â?ci AW?
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Sagi

Zdaje si?? Â?e jest 6 cz??Â?ci oczywiÂ?cie na polskie wydanie przyjdzie troch?? poczeka??...
Weeronika63, jeÂ?eli spodobaÂ?y Ci si?? dwie pierwsze cz??Â?ci to po prostu musisz przeczyta?? trzeciÂ? moÂ?e zako??czenie jest niesprawiedliwe i przygn??biajÂ?ce ale przedtem dziejÂ? sie caÂ?kiem ciekawe rzeczy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

A ja juÂ? teraz uwaÂ?am, Â?e to byÂ? jednak dobry zamysÂ? z tÂ? strzygÂ?. ZrobiÂ?o si?? ciekawie, poznaliÂ?my Dimitriego od strony osoby, kt??ra nie pr??buje obsesyjnie utrzyma?? nad swoimi emocjami kontroli. Czwarta cz??Â??? byÂ?a rzeczywiÂ?cie bardziej emocjonalna, ale o dziwo super mi si?? ja czytaÂ?o ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Dzisiaj sko??czyÂ?am 3 cz??Â??? Akademii i nie zawiodÂ?am si??. KsiÂ?Â?ka tak samo jak poprzednie z kaÂ?dym rozdziaÂ?em zach??ca do dalszego czytania i kaÂ?de zadawa?? nam pytanie "co b??dzie dalej".
KsiÂ?Â?ka mi si?? oczywiÂ?cie podobaÂ?a a zako??czenie byÂ?o jak dla mnie idealne. Ja uwielbiam takie dramatyczne rozwiÂ?zania kt??re sprawiajÂ?, Â?e gÂ???wni bohaterowie cierpiÂ?.
Nie b??d?? ukrywa??, Â?e moja ulubiona postaciÂ? jest Adrian kt??ry na gÂ?ow?? bije Dimka kt??ry pomimo, Â?e jest sÂ?odki to jednoczeÂ?nie nudny jak flaki z olejem.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Ronni

Sko??czyÂ?am wÂ?aÂ?nie czyta?? 4 cz??Â??? AW i coraz bardziej mi si?? to podoba. Nie mog?? po prostu oderwa?? si?? od tych ksiÂ?Â?ek. Troch?? wkurzyÂ?o mnie uczynienie Dimitriego strzygÂ?, ale jeszcze bardziej wkurza mnie Â?e autorka chce to odkr??ci?? i wasze Â?yczenie o nieszcz??Â?liwym zako??czeniu na pewno nie b??dzie speÂ?nione. To jest strasznie zagmatwane..... teraz bior?? si?? na 5 cz??Â??? :mrgreen: a tak w og??le powiedzcie mi ile b??dzie tak naprawd?? cz??Â?ci? SÂ?yszaÂ?am, Â?e 6 ale czy to prawda?

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Historia Rose ma si?? zako??czy?? w 6 tomie, ale autorka zapowiedziaÂ?a, Â?e napisze inne historie z punktu widzenia jakiegoÂ? nowego bohatera ale oczywiÂ?cie osadzone w Â?wiecie z akademii.
Co do zako??czenie to spodziewam si??, Â?e nie b??dzie ono dramatyczne (czyli takie jakie ja lubi?? najbardziej). W ko??cu jest to seria dla nastolatek (teoretycznie) i wi??kszoÂ??? nie lubi takich rozwiÂ?za??.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Ronni

Ja obecnie walcz?? z 5 cz??Â?ciÂ? po angielsku....... i jestem sflustrowana jak diabli :evil: czy ktoÂ? juÂ? jÂ? przeczytaÂ?? jest ciekawa?

PrzeczytaÂ?am i powiem wam, Â?e warto byÂ?o. :-P Od poczÂ?tku caÂ?y czas si?? coÂ? dzieje i staraÂ?am si?? czyta?? to jak najszybciej, Â?eby dojÂ??? do momentu kt??ry mnie najbardziej interesowaÂ?. Troch?? wkurzyÂ?o mnie to, iÂ? Dimka caÂ?y czas odrzucaÂ? Mercy( opr??cz jednej sceny na ko??cu), ale potem stwierdziÂ?am, Â?e to jest nawet zabawne. :-D

Awatar użytkownika
Oksa

Drogie w wi??kszoÂ?ci Panie 6 cz??Â??? "Last Sacrifice" jest dost??pna po angielsku juÂ? na wielu chomikach (par?? rozdziaÂ???w widziaÂ?am juÂ? nawet w wersji PL) :-) gdy tylko sko??cz?? Igrzyska Â?mierci pewnie si?? od razu za to zabieram
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Ronni

Oksa, zabierz si?? za to jak najszybciej ;-) . Ja jestem w trakcie czytania i jestem mile zaskoczona, nie sÂ?dziÂ?am, Â?e tak si?? sprawy uÂ?oÂ?Â?...... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sagi

Dobrze Â?e tu zaglÂ?dn??Â?am bo tak bym nadal m??czyÂ?a si?? z angielskÂ? wersjÂ? ale skoro m??wicie Â?e sÂ? juÂ? teÂ? rozdziaÂ?y po polsku to id?? przeszukiwa?? chomiki :mrgreen:

@lma

Post autor: @lma »

W USA juÂ? wyszÂ?a ostatnia cz??Â???, au nas dopiero w lutym wyjdzie czwarta :-/
Co gorsze, jak zwykle, nadziaÂ?am si?? juÂ? na brzydkie spoilery i chcÂ?c nie chcÂ?c znam szczeg??Â?y fabuÂ?y :-(

Awatar użytkownika
Oksa

Ha, ja si?? tym razem broniÂ?am (czyli powstrzymywaÂ?am samÂ? siebie) jak mogÂ?am, wi??c wi??kszoÂ??? b??dzie dla mnie (mam nadziej??) niespodziankÂ? :-P

Pearl

Post autor: Pearl »

Hmm nie braÂ?am si?? za ten cykl bo z g??ry stwierdziÂ?am Â?e to kolejna kopia zmierzchu ale po tylu pozytywnych komentarzach z czystej ciekawoÂ?ci zerkn?? ;-) moÂ?e mnie teÂ? wciÂ?gnie :->

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”