Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cykl Akademia Wampirów
Autor Wiadomość
Sagi 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-09-17, 20:09   

Ten motyw z LissÂ? jest strasznie wkurzajÂ?cy i z deczka ala homo. Co do Dymitra to nie mog?? si?? doczeka?? kolejnej cz??Â?ci Â?eby zobaczy?? jak si?? dalej sytuacja rozwinie. A jeÂ?eli chodzi o kogoÂ? innego z kim mogÂ?a by by?? Rose to jest w ko??cu facet kt??ry daÂ? jej kup?? kasy i raczej nie dla tego Â?eby zostali najlepszymi przyjaci??Â?mi ;-)

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2010-09-18, 11:31   

Czytam czwartÂ? cz??Â??? i jest w pewnym sensie mniej akcji co nie znaczy Â?e jest gorzej ,jest bardziej emocjonalnie .Jest teÂ? kilka nowych zagadek nawet ciekawych np. kim jest dokÂ?adnie Abe i co jest nie tak z bratem Avery ?.
Do tego Dimitri jako strzyga raju co za mieszanka .ByÂ? Â?wietny ,ale teraz jest wÂ?aÂ?ciwie nie do pokonania .

Ronni 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-09-19, 20:34   

PrzeczytaÂ?am dwie pierwsze cz??Â?ci i musz?? przyzna??, Â?e wciÂ?gnÂ?Â? mnie ten cykl. Druga cz??Â??? wedÂ?ug mnie jest lepsza od pierwszej. Niestety przeczytaÂ?am wasze posty o Dymitrim i si?? zaÂ?amaÂ?am :-( jak oni mogli z niego zrobi?? strzyg???! OdechciaÂ?o mi si?? czyta?? 3 cz??Â??? :-( . A tak w og??le ile jest cz??Â?ci AW?

Sagi 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-09-19, 20:49   

Zdaje si?? Â?e jest 6 cz??Â?ci oczywiÂ?cie na polskie wydanie przyjdzie troch?? poczeka??...
Weeronika63, jeÂ?eli spodobaÂ?y Ci si?? dwie pierwsze cz??Â?ci to po prostu musisz przeczyta?? trzeciÂ? moÂ?e zako??czenie jest niesprawiedliwe i przygn??biajÂ?ce ale przedtem dziejÂ? sie caÂ?kiem ciekawe rzeczy :mrgreen:

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-09-19, 21:46   

A ja juÂ? teraz uwaÂ?am, Â?e to byÂ? jednak dobry zamysÂ? z tÂ? strzygÂ?. ZrobiÂ?o si?? ciekawie, poznaliÂ?my Dimitriego od strony osoby, kt??ra nie pr??buje obsesyjnie utrzyma?? nad swoimi emocjami kontroli. Czwarta cz??Â??? byÂ?a rzeczywiÂ?cie bardziej emocjonalna, ale o dziwo super mi si?? ja czytaÂ?o ;-)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-09-20, 12:49   

Dzisiaj sko??czyÂ?am 3 cz??Â??? Akademii i nie zawiodÂ?am si??. KsiÂ?Â?ka tak samo jak poprzednie z kaÂ?dym rozdziaÂ?em zach??ca do dalszego czytania i kaÂ?de zadawa?? nam pytanie "co b??dzie dalej".
KsiÂ?Â?ka mi si?? oczywiÂ?cie podobaÂ?a a zako??czenie byÂ?o jak dla mnie idealne. Ja uwielbiam takie dramatyczne rozwiÂ?zania kt??re sprawiajÂ?, Â?e gÂ???wni bohaterowie cierpiÂ?.
Nie b??d?? ukrywa??, Â?e moja ulubiona postaciÂ? jest Adrian kt??ry na gÂ?ow?? bije Dimka kt??ry pomimo, Â?e jest sÂ?odki to jednoczeÂ?nie nudny jak flaki z olejem.

Ronni 

Wysłany: 2010-09-23, 18:46   

Sko??czyÂ?am wÂ?aÂ?nie czyta?? 4 cz??Â??? AW i coraz bardziej mi si?? to podoba. Nie mog?? po prostu oderwa?? si?? od tych ksiÂ?Â?ek. Troch?? wkurzyÂ?o mnie uczynienie Dimitriego strzygÂ?, ale jeszcze bardziej wkurza mnie Â?e autorka chce to odkr??ci?? i wasze Â?yczenie o nieszcz??Â?liwym zako??czeniu na pewno nie b??dzie speÂ?nione. To jest strasznie zagmatwane..... teraz bior?? si?? na 5 cz??Â??? :mrgreen: a tak w og??le powiedzcie mi ile b??dzie tak naprawd?? cz??Â?ci? SÂ?yszaÂ?am, Â?e 6 ale czy to prawda?

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-09-24, 09:16   

Historia Rose ma si?? zako??czy?? w 6 tomie, ale autorka zapowiedziaÂ?a, Â?e napisze inne historie z punktu widzenia jakiegoÂ? nowego bohatera ale oczywiÂ?cie osadzone w Â?wiecie z akademii.
Co do zako??czenie to spodziewam si??, Â?e nie b??dzie ono dramatyczne (czyli takie jakie ja lubi?? najbardziej). W ko??cu jest to seria dla nastolatek (teoretycznie) i wi??kszoÂ??? nie lubi takich rozwiÂ?za??.

Ronni 

Wysłany: 2010-09-24, 18:24   

Ja obecnie walcz?? z 5 cz??Â?ciÂ? po angielsku....... i jestem sflustrowana jak diabli :evil: czy ktoÂ? juÂ? jÂ? przeczytaÂ?? jest ciekawa?

PrzeczytaÂ?am i powiem wam, Â?e warto byÂ?o. :-P Od poczÂ?tku caÂ?y czas si?? coÂ? dzieje i staraÂ?am si?? czyta?? to jak najszybciej, Â?eby dojÂ??? do momentu kt??ry mnie najbardziej interesowaÂ?. Troch?? wkurzyÂ?o mnie to, iÂ? Dimka caÂ?y czas odrzucaÂ? Mercy( opr??cz jednej sceny na ko??cu), ale potem stwierdziÂ?am, Â?e to jest nawet zabawne. :-D

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-12-10, 10:07   

Drogie w wi??kszoÂ?ci Panie 6 cz??Â??? "Last Sacrifice" jest dost??pna po angielsku juÂ? na wielu chomikach (par?? rozdziaÂ???w widziaÂ?am juÂ? nawet w wersji PL) :-) gdy tylko sko??cz?? Igrzyska Â?mierci pewnie si?? od razu za to zabieram

Ronni 

Wysłany: 2010-12-13, 18:47   

Oksa, zabierz si?? za to jak najszybciej ;-) . Ja jestem w trakcie czytania i jestem mile zaskoczona, nie sÂ?dziÂ?am, Â?e tak si?? sprawy uÂ?oÂ?Â?...... :mrgreen:

Sagi 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-12-13, 21:51   

Dobrze Â?e tu zaglÂ?dn??Â?am bo tak bym nadal m??czyÂ?a si?? z angielskÂ? wersjÂ? ale skoro m??wicie Â?e sÂ? juÂ? teÂ? rozdziaÂ?y po polsku to id?? przeszukiwa?? chomiki :mrgreen:

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-14, 14:03   

W USA juÂ? wyszÂ?a ostatnia cz??Â???, au nas dopiero w lutym wyjdzie czwarta :-/
Co gorsze, jak zwykle, nadziaÂ?am si?? juÂ? na brzydkie spoilery i chcÂ?c nie chcÂ?c znam szczeg??Â?y fabuÂ?y :-(

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-12-14, 14:36   

Ha, ja si?? tym razem broniÂ?am (czyli powstrzymywaÂ?am samÂ? siebie) jak mogÂ?am, wi??c wi??kszoÂ??? b??dzie dla mnie (mam nadziej??) niespodziankÂ? :-P

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-15, 18:35   

Hmm nie braÂ?am si?? za ten cykl bo z g??ry stwierdziÂ?am Â?e to kolejna kopia zmierzchu ale po tylu pozytywnych komentarzach z czystej ciekawoÂ?ci zerkn?? ;-) moÂ?e mnie teÂ? wciÂ?gnie :->

Odpowiedz do tematu