[txt] - Lamia - Wampirologia stosowana

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

pyczunia

Post autor: pyczunia »

WereWolf pisze: NiedÂ?ugo b??dzie dÂ?uga lista ch??tnych ;-)
No tak, jak wszyscy dostana poza mnÂ? to ja b??de bardzo zazdrosna.

i wiesz co, chyba wznieciÂ?aÂ? iskierk?? ciekawoÂ?ci, a niedÂ?ugo zrobi si?? z tego poÂ?ar :-P

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

To moÂ?e po prostu wstaw reszt?? w tym temacie b??dzie Â?atwiej xD
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Lamia

Post autor: Lamia »

To moÂ?e po prostu wstaw reszt?? w tym temacie b??dzie Â?atwiej xD
NiewÂ?tpliwie b??dzie Â?atwiej :) Tylko mi b??dzie potem trudniej znaleÂ??? kogoÂ? kto zechce mi to wyda?? (patrz wyÂ?ej).

A tak swojÂ? drogÂ? to forum nie chce przesyÂ?a?? zaÂ?Â?cznik??w i nie pokazuje @ maili uÂ?ytkownik??w, wi??c na chwil?? obecnÂ? nie mam jak wam tego wysÂ?a?? (poza KometÂ?, kt??ra podaÂ?a @). Chyba, Â?e powiecie mi, gdzie mam to wysÂ?a?? :)

Awatar użytkownika
Kometa

Lamia jak b??dziesz chciaÂ?a wydawa?? to usuniemy temat xD

To są właśnie rzeczy

Lamia

Lamia jak b??dziesz chciaÂ?a wydawa?? to usuniemy temat xD
To dÂ?ugo ten temat tu nie pob??dzie :lol: Za jakiÂ? tydzie??, moÂ?e dwa sample p??jdÂ? do wydawnictw :-D MoÂ?e troch?? dramatyzuj??, ale nie chc?? sobie zrobi?? kÂ?opotu. ZresztÂ?... Mam pomysÂ? :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 22:11 przez Lamia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Poprosz?? na: xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 28 lut 2011, 20:07 przez WereWolf, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Lamia

http://chomikuj.pl/okrutnyb - konto na chomiku :) Proste i pi??kne. HasÂ?o do folderu wysÂ?aÂ?am zainteresowanym, a jak b??dzie zapotrzebowanie to b??d?? dorzucaÂ?a kolejne rozdziaÂ?y.

pyczunia

Post autor: pyczunia »

o i tyle radoÂ?ci pod koniec dnia, a b??dzie jeszczce wi??cej jak wysÂ?aÂ?abyÂ? na PW hosÂ?o :-)

EDIT: oj nie zauwaÂ?yÂ?am ze juÂ? wysÂ?aÂ?aÂ?, takÂ?e bardzo dzi??kuje i jeszcze raz powodzenia w wydawnictwach

Anthien

Post autor: Anthien »

JeÂ?li moÂ?na to doÂ?Â?czam si?? do proÂ?by o moÂ?liwoÂ??? przeczytania dalszych rozdziaÂ???w. Â?adnie prosz?? o hasÂ?o, o ile moÂ?na... :-D

Awatar użytkownika
Kometa

napisz?? swojÂ? opini?? tu no bo gdzie indziej.

Wiesz uparcie szukam w tym ciebie. Nie zrozum mnie Â?le - historia juÂ? mnie wciÂ?gn??Â?a, jestem ciekawa co b??dzie dalej, ale brakuje mi tu emocji. Jak na razie wciÂ?Â? podsycasz mojÂ? ciekawoÂ???, ale nic poza tym. Chce si?? wystraszy??, chce si?? wzruszy??, chce si?? ucieszy??, a jedyne co mam to "o, ciekawe".

tekst jest dobry i wÂ?aÂ?ciwie sam si?? czyta, oraz co najwaÂ?niejsze rozbudza we mnie samej ch???? do pisania. Ale to ciÂ?gle maÂ?o. Musisz da?? mi wi??cej xD CaÂ?y czas mam wraÂ?enie Â?e si?? tak rozkr??casz i rozkr??casz i rozkr??ci?? nie moÂ?esz. Jest jakoÂ? tak... pÂ?asko. MoÂ?e to dlatego, Â?e ja zaraz chce si?? przyssa?? do bohater??w, a tu nie mam jak. P??ki co w og??le mnie nie interesujÂ? jako osoby, czytam bo ciekawi mnie co spotkajÂ? za rogiem i jakie b??dzie mie?? konsekwencje to co robiÂ?. Ale nie mog?? powiedzie?? Â?e ich lubi?? albo nie, Â?e mnie wkurzajÂ? czy Â?mieszÂ?. Nie mam w czym si?? "zanurzy??".

Daj mi wi??cej xD

To są właśnie rzeczy

Lamia

MoÂ?e to dlatego, Â?e ja zaraz chce si?? przyssa?? do bohater??w, a tu nie mam jak. P??ki co w og??le mnie nie interesujÂ? jako osoby, czytam bo ciekawi mnie co spotkajÂ? za rogiem i jakie b??dzie mie?? konsekwencje to co robiÂ?. Ale nie mog?? powiedzie?? Â?e ich lubi?? albo nie, Â?e mnie wkurzajÂ? czy Â?mieszÂ?. Nie mam w czym si?? "zanurzy??".
Rafael i Mira to dwie najnormalniejsze postacie, potem b??dÂ? juÂ? same Â?wiry :mrgreen: Ja teÂ? ich nie lubi??, ani mnie grzejÂ?, ani chÂ?odzÂ?, wi??c Twoje odczucia wcale mnie nie dziwiÂ?.

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Ale postacie w opowiadaniu/ksiÂ?Â?ce powinny nas rusza?? jakkolwiek - czy je mamy lubi??, nie lubi??, pogardza?? nimi, zazdroÂ?ci?? im... jak nie wzbudzajÂ? Â?Â?dnych uczu?? to troszki nie fajnie. Szczeg??lnie, Â?e niby wynika iÂ? owa pani jest gÂ???wnÂ? bohaterkÂ?... no jak to tak? Chyba, Â?e coÂ? si?? potem zmienia... ja tylko to co na forum przeleciaÂ?am wzrokiem
“There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

Awatar użytkownika
WereWolf

Z g??ry uprzedzam, Â?e wymienione poniÂ?ej punkty, to tylko uwagi i drobne sugestie laika, kt??ry lubi si?? czepia??. :-P

PrzeczytaÂ?am dalsze rozdziaÂ?y i powiem tak: jest kilka liter??wek wynikajÂ?cych albo z braku ogonka albo nadmiaru spacji. UdaÂ?o mi si?? znaleÂ??? jeden, karygodny bÂ?Â?d ortograficzny :mrgreen:
Po drugie w rozdziale nr 2 troch?? za cz??sto jak na m??j gust pojawia si?? okreÂ?lenie "jeszcze raz" (w og??le sÂ???wko "raz" przewija si?? tam cz??sto i g??sto), zwÂ?aszcza, Â?e sÂ? to zdania niekiedy blisko ze sobÂ? sÂ?siadujÂ?ce. I jeszcze bohaterzy doÂ??? cz??sto "kiwajÂ?" gÂ?owami.
A po trzecie, co rzuciÂ?o mi si?? w oczy, to w niekt??rych momentach gdy opisujesz akcj?? w co drugim zdaniu pojawia si?? imi?? "Mira" bÂ?dÂ? jej narzeczonego. Jak dla mnie to troch?? za duÂ?o.

Poza tym rzeczywiÂ?cie to co pisze Kometa. Akcja jest poprawna ale troch?? za poprawna. Troszk?? wi??cej ikry i b??dzie ok.

Mam nadziej??, Â?e Ci?? nie zdoÂ?owaÂ?am a moje drobne sugestie jakoÂ? Ci pomogÂ?. :mrgreen:

A i przypomniaÂ?o mi si?? jeszcze jedno. Ale to tak z czystej ciekawoÂ?ci. W jakim j??zyku porozumiewa si?? Mira z wampirem???
Obrazek

Lamia

UdaÂ?o mi si?? znaleÂ??? jeden, karygodny bÂ?Â?d ortograficzny :mrgreen:
J??zefie Â?wi??ty z Nazaretu, GDZIE?! :oops:
W jakim j??zyku porozumiewa si?? Mira z wampirem???
Po Polsku. Chyba gdzieÂ? pod koniec trzeciego rozdziaÂ?u jest wspomniane, jak trafiÂ?a do Warszawy i nauczyÂ?a si?? j??zyka.
Ale postacie w opowiadaniu/ksiÂ?Â?ce powinny nas rusza?? jakkolwiek - czy je mamy lubi??, nie lubi??, pogardza?? nimi, zazdroÂ?ci?? im... jak nie wzbudzajÂ? Â?Â?dnych uczu?? to troszki nie fajnie. Szczeg??lnie, Â?e niby wynika iÂ? owa pani jest gÂ???wnÂ? bohaterkÂ?... no jak to tak? Chyba, Â?e coÂ? si?? potem zmienia... ja tylko to co na forum przeleciaÂ?am wzrokiem
Hmm... MyÂ?l??, Â?e ona ma doÂ??? nudny charakter, dlatego nie wzbudza jakiÂ? szczeg??lnych emocji. Ale takie jednak miaÂ?o by?? zaÂ?oÂ?enie - miaÂ?a by?? spokojna, rozsÂ?dna, niepozwalajÂ?ca sobie na szale??stwa. ZresztÂ? ja tak na prawd?? nie mam prawa gÂ?osu, bo to ja jÂ? wymyÂ?liÂ?am, wi??c mam do tego zupeÂ?nie nieobiektywny stosunek. Z drugiej strony 4 rozdziaÂ?y to niewiele. MyÂ?l??, Â?e Mira i Rafael dadzÂ? si?? jeszcze polubi?? lub znielubi??. Dajmy im szans??. :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf

RozdziaÂ? 2:
ByÂ? niemÂ?odym juÂ? m??Â?czyznom o olbrzymim poczuciu humoru.
:mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”