Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Przesuniŕty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:41
[txt] - Lamia - Wampirologia stosowana
Autor WiadomoŠ
pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 22:41   

WereWolf napisa│/a:
Nied┬?ugo b??dzie d┬?uga lista ch??tnych ;-)

No tak, jak wszyscy dostana poza mn┬? to ja b??de bardzo zazdrosna.

i wiesz co, chyba wznieci┬?a┬? iskierk?? ciekawo┬?ci, a nied┬?ugo zrobi si?? z tego po┬?ar :-P

Kometa 
Psychodeliczne Cia│o Niebieskie
Doppel X

Do│▒czy│a: 10 Wrz 2009
Sk▒d: z Kosmosu
Wys│any: 2010-05-28, 22:43   

To mo┬?e po prostu wstaw reszt?? w tym temacie b??dzie ┬?atwiej xD

To s▒ w│aÂnie rzeczy
jakie przychodz▒ mi do g│owy
kiedy siedzŕ w domu podczas burzy,
czekaj▒c na telefon od kuratora s▒dowego

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 22:57   

Cytat:
To mo┬?e po prostu wstaw reszt?? w tym temacie b??dzie ┬?atwiej xD

Niew┬?tpliwie b??dzie ┬?atwiej :) Tylko mi b??dzie potem trudniej znale┬??? kogo┬? kto zechce mi to wyda?? (patrz wy┬?ej).

A tak swoj┬? drog┬? to forum nie chce przesy┬?a?? za┬?┬?cznik??w i nie pokazuje @ maili u┬?ytkownik??w, wi??c na chwil?? obecn┬? nie mam jak wam tego wys┬?a?? (poza Komet┬?, kt??ra poda┬?a @). Chyba, ┬?e powiecie mi, gdzie mam to wys┬?a?? :)

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-05-28, 23:04   

Lamia jak b??dziesz chcia┬?a wydawa?? to usuniemy temat xD

To s▒ w│aÂnie rzeczy

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 23:09   

Cytat:
Lamia jak b??dziesz chcia┬?a wydawa?? to usuniemy temat xD

To d┬?ugo ten temat tu nie pob??dzie :lol: Za jaki┬? tydzie??, mo┬?e dwa sample p??jd┬? do wydawnictw :-D Mo┬?e troch?? dramatyzuj??, ale nie chc?? sobie zrobi?? k┬?opotu. Zreszt┬?... Mam pomys┬? :)

WereWolf 
Moderator
...rodem z piek│a...

Do│▒czy│a: 25 Pa╝ 2009
Sk▒d: sprzed monitora
Wys│any: 2010-05-28, 23:11   

Poprosz?? na: xxxxxxxxx

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 23:17   

http://chomikuj.pl/okrutnyb - konto na chomiku :) Proste i pi??kne. Has┬?o do folderu wys┬?a┬?am zainteresowanym, a jak b??dzie zapotrzebowanie to b??d?? dorzuca┬?a kolejne rozdzia┬?y.

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 23:20   

o i tyle rado┬?ci pod koniec dnia, a b??dzie jeszczce wi??cej jak wys┬?a┬?aby┬? na PW hos┬?o :-)

EDIT: oj nie zauwa┬?y┬?am ze ju┬? wys┬?a┬?a┬?, tak┬?e bardzo dzi??kuje i jeszcze raz powodzenia w wydawnictwach

Anthien
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-29, 01:16   

Je┬?li mo┬?na to do┬?┬?czam si?? do pro┬?by o mo┬?liwo┬??? przeczytania dalszych rozdzia┬???w. ┬?adnie prosz?? o has┬?o, o ile mo┬?na... :-D

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-05-29, 01:41   

napisz?? swoj┬? opini?? tu no bo gdzie indziej.

Wiesz uparcie szukam w tym ciebie. Nie zrozum mnie ┬?le - historia ju┬? mnie wci┬?gn??┬?a, jestem ciekawa co b??dzie dalej, ale brakuje mi tu emocji. Jak na razie wci┬?┬? podsycasz moj┬? ciekawo┬???, ale nic poza tym. Chce si?? wystraszy??, chce si?? wzruszy??, chce si?? ucieszy??, a jedyne co mam to "o, ciekawe".

tekst jest dobry i w┬?a┬?ciwie sam si?? czyta, oraz co najwa┬?niejsze rozbudza we mnie samej ch???? do pisania. Ale to ci┬?gle ma┬?o. Musisz da?? mi wi??cej xD Ca┬?y czas mam wra┬?enie ┬?e si?? tak rozkr??casz i rozkr??casz i rozkr??ci?? nie mo┬?esz. Jest jako┬? tak... p┬?asko. Mo┬?e to dlatego, ┬?e ja zaraz chce si?? przyssa?? do bohater??w, a tu nie mam jak. P??ki co w og??le mnie nie interesuj┬? jako osoby, czytam bo ciekawi mnie co spotkaj┬? za rogiem i jakie b??dzie mie?? konsekwencje to co robi┬?. Ale nie mog?? powiedzie?? ┬?e ich lubi?? albo nie, ┬?e mnie wkurzaj┬? czy ┬?miesz┬?. Nie mam w czym si?? "zanurzy??".

Daj mi wi??cej xD

To s▒ w│aÂnie rzeczy

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-29, 09:15   

Cytat:
Mo┬?e to dlatego, ┬?e ja zaraz chce si?? przyssa?? do bohater??w, a tu nie mam jak. P??ki co w og??le mnie nie interesuj┬? jako osoby, czytam bo ciekawi mnie co spotkaj┬? za rogiem i jakie b??dzie mie?? konsekwencje to co robi┬?. Ale nie mog?? powiedzie?? ┬?e ich lubi?? albo nie, ┬?e mnie wkurzaj┬? czy ┬?miesz┬?. Nie mam w czym si?? "zanurzy??".

Rafael i Mira to dwie najnormalniejsze postacie, potem b??d┬? ju┬? same ┬?wiry :mrgreen: Ja te┬? ich nie lubi??, ani mnie grzej┬?, ani ch┬?odz┬?, wi??c Twoje odczucia wcale mnie nie dziwi┬?.

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Koto│ak

Do│▒czy│a: 28 Lis 2009
Sk▒d: Gliwice/Bangkok
Wys│any: 2010-05-29, 13:59   

Ale postacie w opowiadaniu/ksi┬?┬?ce powinny nas rusza?? jakkolwiek - czy je mamy lubi??, nie lubi??, pogardza?? nimi, zazdro┬?ci?? im... jak nie wzbudzaj┬? ┬?┬?dnych uczu?? to troszki nie fajnie. Szczeg??lnie, ┬?e niby wynika i┬? owa pani jest g┬???wn┬? bohaterk┬?... no jak to tak? Chyba, ┬?e co┬? si?? potem zmienia... ja tylko to co na forum przelecia┬?am wzrokiem

WereWolf 
Moderator
...rodem z piek│a...

Wys│any: 2010-05-29, 14:50   

Z g??ry uprzedzam, ┬?e wymienione poni┬?ej punkty, to tylko uwagi i drobne sugestie laika, kt??ry lubi si?? czepia??. :-P

Przeczyta┬?am dalsze rozdzia┬?y i powiem tak: jest kilka liter??wek wynikaj┬?cych albo z braku ogonka albo nadmiaru spacji. Uda┬?o mi si?? znale┬??? jeden, karygodny b┬?┬?d ortograficzny :mrgreen:
Po drugie w rozdziale nr 2 troch?? za cz??sto jak na m??j gust pojawia si?? okre┬?lenie "jeszcze raz" (w og??le s┬???wko "raz" przewija si?? tam cz??sto i g??sto), zw┬?aszcza, ┬?e s┬? to zdania niekiedy blisko ze sob┬? s┬?siaduj┬?ce. I jeszcze bohaterzy do┬??? cz??sto "kiwaj┬?" g┬?owami.
A po trzecie, co rzuci┬?o mi si?? w oczy, to w niekt??rych momentach gdy opisujesz akcj?? w co drugim zdaniu pojawia si?? imi?? "Mira" b┬?d┬? jej narzeczonego. Jak dla mnie to troch?? za du┬?o.

Poza tym rzeczywi┬?cie to co pisze Kometa. Akcja jest poprawna ale troch?? za poprawna. Troszk?? wi??cej ikry i b??dzie ok.

Mam nadziej??, ┬?e Ci?? nie zdo┬?owa┬?am a moje drobne sugestie jako┬? Ci pomog┬?. :mrgreen:

A i przypomnia┬?o mi si?? jeszcze jedno. Ale to tak z czystej ciekawo┬?ci. W jakim j??zyku porozumiewa si?? Mira z wampirem???

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-29, 20:57   

Cytat:
Uda┬?o mi si?? znale┬??? jeden, karygodny b┬?┬?d ortograficzny :mrgreen:

J??zefie ┬?wi??ty z Nazaretu, GDZIE?! :oops:

Cytat:
W jakim j??zyku porozumiewa si?? Mira z wampirem???

Po Polsku. Chyba gdzie┬? pod koniec trzeciego rozdzia┬?u jest wspomniane, jak trafi┬?a do Warszawy i nauczy┬?a si?? j??zyka.

Cytat:

Ale postacie w opowiadaniu/ksi┬?┬?ce powinny nas rusza?? jakkolwiek - czy je mamy lubi??, nie lubi??, pogardza?? nimi, zazdro┬?ci?? im... jak nie wzbudzaj┬? ┬?┬?dnych uczu?? to troszki nie fajnie. Szczeg??lnie, ┬?e niby wynika i┬? owa pani jest g┬???wn┬? bohaterk┬?... no jak to tak? Chyba, ┬?e co┬? si?? potem zmienia... ja tylko to co na forum przelecia┬?am wzrokiem

Hmm... My┬?l??, ┬?e ona ma do┬??? nudny charakter, dlatego nie wzbudza jaki┬? szczeg??lnych emocji. Ale takie jednak mia┬?o by?? za┬?o┬?enie - mia┬?a by?? spokojna, rozs┬?dna, niepozwalaj┬?ca sobie na szale??stwa. Zreszt┬? ja tak na prawd?? nie mam prawa g┬?osu, bo to ja j┬? wymy┬?li┬?am, wi??c mam do tego zupe┬?nie nieobiektywny stosunek. Z drugiej strony 4 rozdzia┬?y to niewiele. My┬?l??, ┬?e Mira i Rafael dadz┬? si?? jeszcze polubi?? lub znielubi??. Dajmy im szans??. :mrgreen:

WereWolf 
Moderator
...rodem z piek│a...

Wys│any: 2010-05-29, 21:23   

Rozdzia┬? 2:
Cytat:
By┬? niem┬?odym ju┬? m??┬?czyznom o olbrzymim poczuciu humoru.

:mrgreen:

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku