Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Prod?ekt
Autor WiadomoŠ
Kometa 
Psychodeliczne Cia│o Niebieskie
Doppel X

Do│▒czy│a: 10 Wrz 2009
Sk▒d: z Kosmosu
Wys│any: 2010-05-18, 13:32   

Misiu ja wierz?? ┬?e rozmawiam z istotami rozumnymi. Je┬?li one m??wi┬? tak, to ja nie mam na co czeka??. Z reszt┬? czy to forum b??dzie ┬?y┬?o zale┬?y tak┬?e od tego jak┬? reklam?? mu zrobimy. Bo p??ki co, nawet przy ich ca┬?ym zaanga┬?owaniu, to wci┬?┬? jeszcze ma┬?o kto s┬?ysza┬? o serii Kate.

Zna┬?am ju┬? takich co siedzieli i planowali - projektowali du┬?y serwis. Dalej siedz┬? i my┬?l┬?, a min??┬?y ju┬? dwa lata jak nie wi??cej. I daje maj┬? tylko plan, a wykona?? tego nie ma kto. Ja nie zamierzam czeka?? Bo┬?ej ┬?aski, trudno najwy┬?ej co┬? si?? po drodze zawali, ale przynajmniej b??d?? mia┬?a ju┬? ┬?wiadomo┬??? kt??r┬? drog┬? NIE i┬???. Licz?? si?? z tym, ale nie mo┬?e mnie to hamowa??. Nie mog?? z g??ry zak┬?ada??, ┬?e si?? nie uda. I je┬?li pojawi┬?a si?? grupa os??b ch??tnych do pracy to ja musz?? ku?? ┬?elazo p??ki gor┬?ce. Maj┬? prosty cel: stworzy?? forum.

Dobrze moje drogie, jak widzicie Mi┬? si?? niepokoi brakiem organizacji. Zatem musimy go troch?? uspokoi??.

Zaczynam od forum Kate. Na admina wyznaczam Anne, bo widz?? ┬?e same nie macie ┬?mia┬?o┬?ci si?? wychyli?? :> Osoby kt??re nie chc?? pracowa?? nad forum Kate a wol┬? forum o Harper prosz?? ┬?eby da┬?y zna?? o tym teraz.

Anne mylisz nazw?? forum z domen┬?. Sp??jrz na to forum. Nazywa si?? Mercy's Garage, a jego domena to mercythompson.pl. Domen┬? dla forum Kate bedzie nie katedaniels.pl a katedaniels.fan-dom.pl poniewa┬? tak jak wcze┬?niej wspomina┬?am b??dzie ono nale┬?e?? do wiekszej struktury, ale b??dzie niezale┬?ne w swej formie. Teraz pytanie o nazw??.

Tu zadnie pierwsze dla was. Wymy┬?li?? nazw??.

Drugie zadanie to usi┬?┬??? do painta i czy w jakim tam programie lubicie pracowa?? i nakre┬?li?? plan forum. Jakie chcecie mie?? tam kategorie i podfora.

Trzecie zadanie to zrobienie logo. Ja nie podejm?? si?? tego, bo pracuj?? na laptopie, m??j drogi komputer gdzie dysponuje programem graficznym jest w tej chwili dla mnie nieosi┬?galny. Czy kto┬? ma mo┬?liwo┬?ci pobawienia si?? z grafik┬??

Czwarte zadanie to wasz pomys┬? na reklame forum. Ja macie zamiar je rozs┬?awi?? gdy ju┬? stanie na nogi.

Misiu ciebie tylko prosz?? o postawienie mi pustego forum z tym stylem: http://style.przemo.org/demo1125/index.php?s=72 reszt?? urz┬?dz?? sama, potem ci?? pewnie jeszcze poprosz?? o zmine loga, ale wierz??, ┬?e to nie b??dzie jako┬? szczeg??lnie ucia┬?liwe.

Rozumiem przez wasze milczenie, ┬?e zgadzacie si?? na moje zwierzchnictwo?

Poza tym rozumiem te┬? ┬?e skoro si?? zg┬?osi┬?yscie do projektu to b??dziecie w nim aktywnie uczestniczy?? - czyli ka┬?da z was b??dzie mie?? co┬? do powiedzenie w danym zagadnieniu.

To s▒ w│aÂnie rzeczy
jakie przychodz▒ mi do g│owy
kiedy siedzŕ w domu podczas burzy,
czekaj▒c na telefon od kuratora s▒dowego

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Do│▒czy│a: 14 Wrz 2009
Sk▒d: Festung Breslau
Wys│any: 2010-05-18, 13:32   

Niestety popieram Irila i p??jd?? nawet dalej. - Nie widz?? wi??kszego sensu w zak┬?adaniu tych for.
Po prostu nie jest to temat do┬??? chwytliwy by zaskoczy??. Nie ma na tyle fan??w by je na prawd?? rozwin┬???.
Zobaczcie, co si?? dzieje u nas - tak na prawd??, gdyby nie spaja┬?o nas t┬?umaczenie to raczej d┬?ugo by┬?my nie poci┬?gn??li.
A nawet z t┬?umaczeniem szturmu nie ma.

Nie chodzi mi o to, ┬?e pomys┬? mi si?? nie podoba - ale zak┬?adanie na dzie?? dobry nowych for to jak tworzenie rze┬?b z lodu przed nadchodz┬?c┬? wiosn┬?.
Je┬?eli ju┬? to jestem za tym by Najpierw zacz┬??? dzia┬?a?? skupiaj┬?c juz istniej┬?ce i dzia┬?aj┬?ce fora - a dopiero p??┬?niej tworzy?? koronki.

Z drugiej jednak strony nie widz?? ┬?adnej potrzeby, dla kt??rej surfowa┬?abym po tej stronie - je┬?eli chce co┬? wyszuka?? (forum czy stron??) odno┬?nie ksi┬?┬?ki to po prostu wpisuje szukana fraz?? w google i tyle.
Co takiego mia┬?o by by?? na tej stronie innego, nowego, czego nie by┬?o by bezpo┬?rednio u poszukiwanego celu ?

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-05-18, 13:38   

Sasanka napisa│/a:
Nie chodzi mi o to, ┬?e pomys┬? mi si?? nie podoba - ale zak┬?adanie na dzie?? dobry nowych for to jak tworzenie rze┬?b z lodu przed nadchodz┬?c┬? wiosn┬?.
Je┬?eli ju┬? to jestem za tym by Najpierw zacz┬??? dzia┬?a?? skupiaj┬?c juz istniej┬?ce i dzia┬?aj┬?ce fora - a dopiero p??┬?niej tworzy?? koronki.

Z drugiej jednak strony nie widz?? ┬?adnej potrzeby, dla kt??rej surfowa┬?abym po tej stronie - je┬?eli chce co┬? wyszuka?? (forum czy stron??) odno┬?nie ksi┬?┬?ki to po prostu wpisuje szukana fraz?? w google i tyle.
Co takiego mia┬?o by by?? na tej stronie innego, nowego, czego nie by┬?o by bezpo┬?rednio u poszukiwanego celu ?

Od czego┬? musz?? zacz┬???, to raz, a dwa co mam do stracenia? Tak naprawd?? Sas chodzi o ludzi - o spo┬?eczno┬???. Chc?? ich spi┬??? ze sob┬? i spo┬?r??d nich wyszuka?? tych kt??rzy b??d┬? chcieli i┬??? dalej i rozbudowa?? te strony o nowe funkcje. Sama na razie mog?? zrobi?? tyle. Zdaje sobie spraw?? ┬?e niekt??re z tych for mog┬? nie przetrwa??. Ale nie wiem tego dop??ki nie spr??buj??. Fora przyci┬?gaj┬? ludzi. A ludzi mi teraz potrzeba. Ludzi i znajomo┬?ci. Kilka z tych for upadnie. Ale kilka ma szanse sta?? si?? naprawd?? du┬?e. A kilka ma┬?ych b??dzie po prostu chcie?? sie utrzyma?? i trzymaj┬?c si?? wi??kszej struktury dostanie tak┬? szans??. M??wi?? - tutaj raczej nic nie trac??. A co┬? ciekawego mo┬?e z tego wyj┬???.

To s▒ w│aÂnie rzeczy

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Do│▒czy│a: 19 Sty 2010
Sk▒d: z bajki
Wys│any: 2010-05-18, 14:25   

Ja pisz?? si?? na Kate. A co do wypowiedzi Sasanki, chyba w┬?a┬?nie o to chodzi, ┬?e poprzez forum propagujemy seri??. Ja sama trafi┬?am na to forum, bo chcia┬?am podyskutowa?? na tematy, kt??re mnie intryguj┬?. A powiedzmy sobie szczerze, w cyklu o Kate jest par?? tajemnic (cho??by jej pochodzenie). Przyznam si?? szczerze, ┬?e nie czyta┬?am cyklu o Harper.

Wracaj┬?c do tematu, pomys┬? wed┬?ug mnie fajny. Nie znam si?? zbytnio na prowadzeniu takiego forum, ale wszystkiego w ┬?yciu trzeba si?? nauczy?? xD Poza tym wo┬?a┬?abym chyba by?? moderatorem ni┬? adminem.

Co do reklamy, to oczywi┬?cie na chomikach, mo┬?na i tutaj jak┬?┬? reklam?? rzuci??. Poprosi?? inne fora aby i na nich mo┬?na by┬?oby wstawi?? reklam??. Zw┬?aszcza, ┬?e wielu z nas udziela si?? w ich du┬?ej ilo┬?ci.
Nazwa, hmmm... Mo┬?e co┬? takiego: Technologia kontra Magia: Cykl o Kate Daniels
To taki pierwszy pomys┬? po spojrzeniu na tyln┬? ok┬?adk?? pierwszej cz??┬?ci.

Poza tym, mo┬?na zawsze napisa?? do fabryki, sta?? si?? oficjalnym forum tego cyklu.

Anne6
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-18, 14:41   

Nie warto z g??ry zak┬?ada??, ┬?e si?? nie uda. Ludzie cz??sto szukaj┬? sposobu aby podyskutowa?? na temat danych ksi┬?┬?ek. Je┬?li dobrze si?? rozreklamuje fora to ludzie powinni wpa┬??? pr??dzej czy p??┬?niej.

Poza tym podoba mi si?? pomys┬? Loleczki, na nazw??. Trafnie opisuje co zawarte jest w ksi┬?┬?ce. Sama jeszcze pomy┬?l?? i pode┬?l?? jakie┬? propozycje.
Co do mnie jako admina to si?? zgodz?? je┬?li inni nie b??d┬? mieli zastrze┬?e??.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wys│any: 2010-05-18, 14:53   

Ja od razu m??wi??, ┬?e nie mam.
Co do grafiki, hmm... zobaczy si??. Spr??buj??, ale nic nie obiecuj??.

Oksa 
Gawron

Do│▒czy│a: 07 Lut 2010
Sk▒d: a cholera go wie
Wys│any: 2010-05-18, 18:18   

Mam te┬? pewn┬? propozycj??, chocia┬? nie jest to zdecydowanie urban fantasy, bardziej historyczne fantasy, ale r??wnie┬? ┬?wietna wielow┬?tkowa "Trylogia Kusziela" Jaqueline Carey, kt??rej kontynuacja akurat nie zosta┬?a u nas wydana, a autorka ma jeszcze wiele innych pozycji, kt??re r??wnie┬? nie zosta┬?y wydane.
Utrzymanie ludzi na forum dzi??ki t┬?umaczeniu mo┬?e nie jest jakim┬? g??rnolotnym pomys┬?em z mojej strony, ale nie ukrywajmy, ┬?e wiele os??b dzi??ki temu przyst??puje i zostaje. A i wi??cej temat??w do rozmowy si?? znajduje ;-) Na pewno jest wiele fan??w tw??rczo┬?ci Carey, mo┬?e znale┬?liby si?? te┬? tacy, kt??rzy, jak my, tylko na potrzeby forum i fan??w zaj??liby si?? t┬?umaczeniem kolejnych ksi┬?┬?ek.

PS. tym bardziej, ┬?e nie zauwa┬?y┬?am, ┬?eby by┬?o o niej forum.

@lma
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-18, 18:28   

Redaktor Wydawnictwa Mag wspomina┬?, ┬?e zdecydowali si?? na pozosta┬?e ksi┬?┬?ki ze ┬?wiata Kusziela.
Nie czyta┬?am tej trylogii, nie mam mo┬?liwo┬?ci, boj?? si?? troch?? kupi??, bo nie wiem czego si?? po tym spodziewa??, ale forum o tej trylogii by┬?oby interesuj┬?ce, bo jest troch?? fan??w tej serii.

Oksa 
Gawron

Do│▒czy│a: 07 Lut 2010
Sk▒d: a cholera go wie
Wys│any: 2010-05-18, 18:42   

Cytat:
Redaktor Wydawnictwa Mag wspomina┬?, ┬?e zdecydowali si?? na pozosta┬?e ksi┬?┬?ki ze ┬?wiata Kusziela.

No widzisz o tym juz nie wiedzia┬?am, ale jest ich kilka, wi??c nie jestem przekonana, ┬?eby szybko je wydali.
Powiem Ci tak @Ilma, dla mnie ta seria jest pi??kna, inteligentna, wci┬?gaj┬?ca itp itd :-) i jestem ciekawa jak wypad┬?a w innych swoich ksi┬?┬?kach.

Anne Bishop ze swoj┬? wydan┬? w Polsce seri┬? Czarnych Kamieni (dot┬?d 4 ksi┬?┬?ki) to kolejna ciekawa autorka z pewnym ju┬? dorobkiem ksi┬?┬?ek u nas nie wydanych. I znowu nie jest to urban fantasy :mrgreen:

Anne6
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-18, 21:18   

Co do Anne Bishop to by┬?abym ca┬?kowicie za poniewa┬? ta seria jest zdecydowanie godna uwagi i ma spor┬? grup?? fan??w w naszym kraju. Do tej pory wydano 4 tomy ale wiem, ┬?e uka┬?e si?? i reszta.
Pisa┬?abym si?? na to i z przyjemno┬?ci┬? bym si?? nim zaj??┬?a je┬?li znalaz┬?a by si?? reszta ludzi kt??rzy zechcieliby po┬?wi??ci?? sw??j czas na takie forum.

Co do forum o Kate to jutro wy┬?l?? moja propozycj?? na grafik??. Musze j┬? jeszcze poprawi??.

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-05-18, 21:25   

spokojnie. Skupmy si?? na razie na jednym forum ┬?eby je zrobi?? od pocz┬?tku do ko??ca. Potem mo┬?emy si?? ┬?apa?? za inne. Poza tym Sas ma troch?? racji - skupmy si?? na pozyskiwaniu innych for. Sami jeszcze zd┬?┬?ymy zrobi?? nie jedno.

No, to jak z t┬? nazw┬?? :->

To s▒ w│aÂnie rzeczy

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wys│any: 2010-05-18, 22:07   

Technologia kontra Magia: Cykl o Kate Daniels
To moja propozycja, aczkolwiek licz?? si?? z tym, ┬?e kto┬? mo┬?e mie?? lepsze.

Kometa 
Doppel X

Wys│any: 2010-05-18, 22:20   

Mnie si?? wydaje troch?? za d┬?uga, ale jak tam sobie uwa┬?acie.

To s▒ w│aÂnie rzeczy

tusia13pl 
Weteran

Do│▒czy│a: 19 Maj 2010
Sk▒d: Kutno ;)
Wys│any: 2010-05-18, 22:20   

Ja na razie z tym pom??c nie mog??, poniewa┬? nie przeczyta┬?am tego, a teraz zwali┬?o mi si?? na g┬?ow?? tyle klas??wek, ┬?e kl??kajcie narody i nie dam tego zrobi?? w najbli┬?szych 2 tygodniach :-( ale potem spr??buje odpracowa?? :-P

Anne6
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-19, 08:43   

My┬?la┬?am nad s┬?owami Amehe. Tervan. Senehe. Ud. napisanych w ten spos??b albo po naszemu (B┬?d┬? pos┬?uszny. Zabijaj. Ochraniaj. Gi??.) ale te┬? jest to zbyt d┬?uga nazwa.
Nie mam na razie innych pomys┬???w, ale jeszcze si?? zastanowi??.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: