Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prod?ekt
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-05-16, 23:16   ProdÂ?ekt

Drodzy fioletowi, w ramach pewnego projektu szukam os??b kt??re zaangaÂ?owaÂ?yby si?? w tworzenie dw??ch for podobnych do naszych. Jedno byÂ?oby poÂ?wi??cone Kate Daniels, drugie Sookie Stackhouse. Potrzebuje os??b na administrator??w kt??rzy majÂ? chociaÂ? maÂ?e poj??cie o forach Przemo, oraz kilku os??b na moderator??w tych for. Mog?? je wam postawi?? i urzÂ?dzi?? od poczÂ?tku do ko??ca ale mog?? teÂ? pozostawi?? waszej inicjatywie.

O caÂ?ym projekcie dowiecie si?? troch?? p??Â?niej jak tylko grupa trzymajÂ?ca wÂ?adz?? dogada szczeg??Â?y.

Oba fora b??dÂ? staÂ?y na naszym serwerze i naszej domenie. B??dÂ? naleÂ?e?? do wi??kszej struktury, jakby sieci for. I teraz tak jeÂ?li administrator nie chce by?? zaleÂ?ny ode mnie musi niestety zapÂ?aci?? symboliczne 10 zÂ? za rok uÂ?ywania naszego serwera. JeÂ?li zaÂ? zgadza si?? na moje zwierzchnictwo siedzi sobie na naszym serwerze za darmo. Wiem troch?? to wyglÂ?da jak mafia pobierajÂ?c haracz ale jak tylko przedstawi?? wam caÂ?y projekt zobaczycie Â?e to ma r??ce oraz nogi.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-05-17, 10:43   

Ja tam si?? na to pisz??. Obydwa cykle bardzo mnie interesujÂ? ;D

Anne6
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 11:16   

PomysÂ? z nowym forum na temat Kate Daniels bardzo mi si?? podoba i si?? na to pisz??. ByÂ?am moderatorem na polskim forum o Evanescence dop??ki nasz administrator o nas nie zapomniaÂ?.
Co do Sookie to istnieje juÂ? duÂ?e forum na temat serialu i ksiÂ?Â?ek kt??re wsp??Â?pracuje z HBO dlatego uwaÂ?am, Â?e moÂ?e nie uda?? si?? przyciÂ?gnÂ??? ludzi na nowe forum.
Ale to tylko takie moje spostrzeÂ?enie.

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-05-17, 11:18   

a moÂ?esz da?? adres do tego forum?

To są właśnie rzeczy

Anne6
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 11:23   

Jasne, Â?e mog??
http://www.true-blood.com.pl/

natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 14:27   

Ja bardzo ch??tnie bym pomogÂ?a. Obydwie cz??Â?ci bardzo mi si?? podobajÂ? u mnie jest jedynie taki problem, Â?e nie mam zbytniego doÂ?wiadczenia ... Mog?? coÂ? tam robi?? i pomaga?? jeÂ?eli b??dzie mi si?? dawaÂ?o dokÂ?adne zadania :)

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 14:44   

TakÂ?e si?? zgÂ?aszam (lubi?? obydwie serie). Ale... doÂ?wiadczenie zerowe. Mog?? zamiata??:) lub przejÂ??? jakieÂ? szybkie douczanie (w sensie podziaÂ?a?? wedle instrukcji).

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2010-05-17, 19:22   

Ja teÂ? ch??tnie pomog??, ale nie czytaÂ?am obu serii. Za to bardzo ch??tnie mog?? dyscyplinowa?? ludzi :-D

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-05-17, 21:20   

Dzi??ki Anne za info. Zatem rezygnujemy z Sookie, przerzucamy si?? na inny cykl Harris wydawany u nas - Harper Connelly.

Zatem mam zgÂ?oszenia:

Loleczka
Anne
Natka8
tusia13pl

Teraz proz?? was o deklaracje, kt??ry cykl wolicie. Nie chc?? was obciÂ?Â?a?? aktywnoÂ?ciÂ? na obu forach. Anne bym widziaÂ?a w roli admina, ale to juÂ? zaleÂ?y od was jak si?? dogadacie miedzy sobÂ?. Poza tym cos czuje ze najpierw skupimy si?? na Kate...

I teraz pytanie na ile zgadzacie si?? Â?ebym was nia??czyÂ?a. Mog?? wam da?? puste forum kt??re sobie same nazwiecie i ustawicie wedÂ?ug wÂ?asnego widzimisi??. Wtedy si?? nie wtrÂ?cam, mog?? dawa?? tylko sugesti?? ale to WY decydujecie o wszystkim. Nie mam tam Â?adnych uprawnie?? i egzystuje jako szary user. Wzgl??dnie moderator jeÂ?li mnie mianujecie :> W tej wersji pÂ?acicie mi haracz w postaci 10 zÂ? za rok korzystania z serwera.
JeÂ?li zaÂ? dacie mi admina i zdajecie si?? na moje urzÂ?dzenie forum, a potem go tylko pilnujecie i prowadzicie, ale to ja mam w wi??kszoÂ?ci wypadk??w decydujÂ?cy gÂ?os, tedy siedzicie sobie za darmola na naszym serwerze. Ale musicie mnie znosi?? jako szefowÂ? xD

To są właśnie rzeczy

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2010-05-17, 21:46   

Ja osobiÂ?cie adminem nie chc?? by??. Wystarczy mi fucha moderatora, wi??c wszystko mi jedno czy ty b??dziesz adminem czy ktoÂ? inny, ale moÂ?e lepiej Â?ebyÂ? przynajmniej na poczÂ?tku nas ponia??czyÂ?a. Chyba wolaÂ?abym forum o Harper Connelly. Ale zastrzegam, Â?e nie czytaÂ?am tego, wi??c niedÂ?ugo si?? wezm?? (kiedy sko??czy si?? pogo?? za ocenami, bo jak si?? wciÂ?gn?? to w Â?yciu nie naucz?? si?? ;-) )

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-05-17, 22:13   

Oj! Omin??Â?am Lun??! Przepraszam :> Zatem zgÂ?oszeni:

Loleczka
Anne
Luna
Natka8
tusia13pl

Licz?? Â?e wasza deklaracja jest wiÂ?Â?Â?ca. JuÂ? moÂ?ecie zaczÂ??? myÂ?le?? nad nazwÂ? dla forum o Kate i Harper ;) I nad ukÂ?adem teÂ?... Ja nominuje na admin??w albo Anne albo Lun??.

To są właśnie rzeczy

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 22:38   

:) Super. Bez wzgl??du na to, jaki w finale dostan?? przydziaÂ?, juÂ? zaczynam gÂ???wkowa??. A! Skoro zmieniamy Sookie na Harper, dodam tylko, Â?e wprawdzie czytaÂ?am takÂ?e ten cykl, ale emocjonalnie bliÂ?ej mi do Kate:)

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-05-17, 22:45   

JeÂ?li chodzi o forum o Kate to proponuj?? taki wystr??j: http://style.przemo.org/demo1125/index.php?s=72 nie wiedzie?? czemu zielony kojarzy mi si?? z tÂ? seriÂ? :) Poza tym forum jasne bo jasne jednak mniej m??cza oczy. OczywiÂ?cie loga X-boxa do wymiany.

JeÂ?li zaÂ? chodzi o cykl Harper to skojarzyÂ? mi si?? ten styl: http://style.przemo.org/demo1125/index.php?s=34

OczywiÂ?cie teÂ? czekam na wsze propozycje. I wciÂ?Â? czekam na deklaracje kto na admina i czy zostajecie "pode mnÂ?" czy radzicie sobie same?

Poza tym jeÂ?li czujecie si?? na siÂ?ach moÂ?ecie si?? zgÂ?osi?? do obu for...

To są właśnie rzeczy

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2010-05-18, 00:01   

Ej... nie rozp??dzajcie si??. ChciaÂ?bym aby to byÂ?y decyzje przemyÂ?lane. Nie chce potem widzie??, Â?e szybko odchodzicie bo forum albo za nudne albo za duÂ?o obowiÂ?zk??w. To nie jest kolejna zabawa. Chcemy stworzy?? silnÂ? mark??, kt??ra b??dzie ceniona, nie tylko w internecie. Zatem zastan??wcie si??, czy na prawd?? jesteÂ?cie wstanie si?? poÂ?wi??ci?? dla nowej przygody? Zastan??wcie si??!

Anne6
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-18, 09:41   

PisaÂ?abym si?? na forum o Kate poniewaÂ? uwielbiam ten cykl. Poza tym myÂ?l??, Â?e ten zaproponowany styl do tego forum byÂ?by caÂ?kiem odpowiedni. Trzeba jeszcze tylko jakÂ?Â? Â?adna grafik?? pasujÂ?cÂ? do reszty zaprojektowa??.
Co do nazwy to proponowaÂ?am coÂ? prostego i Â?atwe do zapami??tania aby od razu ludzie wiedzieli o czym jest forum : katedaniels.pl albo coÂ? podobnego.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi