Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:42
[img] - Mela - Bazgroły
Autor Wiadomość
Mela
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-25, 18:06   [img] - Mela - Bazgroły

W tym oto temacie zamieszczane będą moje rysunki.
Na razie tylko jeden, gdyż nastąpiły problemy techniczne i inne nie zostały wstawione.
Wyjątkowo piękne nie są [bądź nie jest], ale dopiero się uczę. Zobaczymy jak będzie mi szło za 4 lata, kiedy skończę liceum plastyczne :D

http://i39.tinypic.com/qp5jz7.jpg

Mila 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-07-25, 18:16   

Mmm... Podoba mi si?? :-)
ChciaÂ?abym umie?? tak rysowa??.

Kometa: Co taki kr??ciutki ten poÂ?cik? :-( Wierz??, Â?e sta?? ci?? na wi??cej, nie piszemy takich mikropost??w ;-)

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-07-25, 18:22   

W pierwszej chwili - WOW!

W drugiej chwili - BoÂ?e jakie r??ce! Pi??kne!

W trzeciej chwili dostrzegÂ?am maÂ?y zgrzyt. CoÂ? nie tak przy Â?Â?czeniu ramienia z tuÂ?owiem, ale zabij mnie, nie wiem co. ChociaÂ? to mog?? bardziej chodzi o przejÂ?cie ramienia do barku? CoÂ? tam siedzi, ale og??lnie caÂ?oÂ??? prezentuje si?? Â?wietnie ;)

No i cieniowanie! Nigdy nie umiaÂ?am cieniowa??, za choler??. JesteÂ? samoukiem czy ucz??szczasz na jakieÂ? zaj??cia plastyczne (to znaczy ucz??szcza?? to ucz??szczasz, ale to oni ci?? juÂ? tyle naumieli czy sama)?

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-07-25, 20:53   

ChciaÂ?abym tak bazgra??! ;-)

Na moje laickie oko to koÂ??? obojczyka jest pod troch?? za duÂ?ym kÂ?tem przez co odcinek mi??dzy obojczykiem a uchem wydaje si?? za szeroki. Ale to m??wi ktoÂ? kogo rysunki postaci skÂ?adajÂ? si?? z k??Â?ek i kresek wi??c prosz?? o Â?askawoÂ???. ;-)

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-25, 20:54   

u mnie w kaÂ?dej chwili jest Â?aÂ?

poza tym na razie moÂ?na darowa?? maÂ?e zgrzyty (jeÂ?li jakieÂ? sÂ? ;-) ) , jesteÂ? jeszcze przed szkoÂ?Â? plastycznÂ?, wi??c wielka kariera jest dopiero przed TobÂ?, oczywiÂ?cie powodzenia Â?ycz??

Kometa napisał/a:

No i cieniowanie! Nigdy nie umiaÂ?am cieniowa??, za choler??.

Tak, to nie lada sztuka, kt??rej mi takÂ?e, w czasie kiedy "amatorsko bazgraÂ?am", nie udaÂ?o si?? opanowa??, wi??c podziwiam tych, kt??rym si?? to udaje i zazdroszcz?? umiej??tnoÂ?ci

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-26, 01:27   

Rysunek jest Â?wietny. RzeczywiÂ?cie z jednym ramieniem jest coÂ? nie tak, ale to niewiele, w por??wnaniu z resztÂ?. Cieniowanie i r??ce, a zwÂ?aszcza dÂ?onie Ci wyszÂ?y genialnie. Oby tak dalej.

Mam nadziej??, Â?e zobaczymy wi??cej Twoich prac. Bo chociaÂ? sama nie potrafi?? rysowa??, lubi?? oglÂ?da?? tw??rczoÂ??? innych os??b majÂ?cych talent :-)

Mila 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-07-26, 13:37   

Ok Kometa zapami??tam na przyszÂ?oÂ??? ;-) .
Ale na prawd?? fantastyczny rysunek. Jak widz?? to nie tylko ja nie opanowaÂ?am cieniowania. To juÂ? jakaÂ? pociecha, bo myÂ?laÂ?am, Â?e to ja taka t??pa jestem :-) .

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-07-26, 16:38   

Do proporcji to si?? nie przyczepi?? poniewaÂ? sÂ? poprawne czyli takie jakie powinny by??. Dziewczyna nie jest za szeroka a takie zÂ?udzenie moÂ?e dawa?? fakt, Â?e patrzymy na niÂ? z g??ry gdzie linia ramienia b??dzie zawsze najszersza.

Cieniowanie jest skromne ale takie prace majÂ? sw??j urok i nie zawsze wszystko musi by?? przedstawione idealnie.

Mam nadziej??, Â?e zobaczymy wi??cej prac :mrgreen:

Ja mam lekkiego doÂ?a i brak weny wi??c ktoÂ? inny niech pododaje swojÂ? sztuk?? :mrgreen:

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-26, 17:28   

Brdzo Â?adne. Choleraa! Ja teÂ? chce tak rysowa??. Najbardziej podoba mi sie fryzura tej kobiety/dziewczyny. CaÂ?oÂ?ciowo: pi??knie! Cieniowanie nie jest najgorsze ( bÂ?dÂ? co bÂ?dÂ? i tak nie umiem tego narysowa??)do zrobienia, mnie badziej przeraÂ?a Â?wiatÂ?ocie?? i rysowanie z profilu. Nie mam talntu ale jako tak coÂ? umiem.:)

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-28, 12:12   

moÂ?e ze mnÂ? coÂ? nie tak, ale mi si?? wÂ?aÂ?nie dÂ?onie nie podobajÂ? ;P palec serdeczny g??rnej dÂ?oni troch?? taki.... paÂ?eczkowaty? palce spodniej dÂ?oni, jak dla mnie zbyt r??wne. no i nie widz?? jakiegokolwiek znaku, Â?e dziewczyna posiada piersi.
mimo Â?e si?? tak czepiam, rysunek mi si?? naprawd?? podoba. uwaÂ?am, Â?e jest Â?wietny.
rysowaÂ?aÂ? z gÂ?owy? jeÂ?li tak to podziwiam, bo ja w Â?yciu nie umiaÂ?abym przedstawi?? obraz??w ze swojej gÂ?owy na papierze...

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-28, 20:40   

Bardzo mi si?? podoba :mrgreen:
Nie znam si?? w sumie na rysowaniu ale mam takie maÂ?e spostrzeÂ?enie: zgi??cie jej prawej r??ki jest jakieÂ? dziwne, nienaturalne. Nie wiem jak to wytÂ?umaczy?? ale wydaje mi si??, Â?e r??ka zgina si?? w zÂ?Â? stron?? :-?
Ale nie przejmuj si?? tymi wszystkimi uwagami bo rysujesz genialnie :-D masz talent

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-29, 22:18   

Wow... Pi??kne. Ja nawet okrÂ?gÂ?ego koÂ?a nie umiem narysowa??, wi??c podziwiam wszystkich, kt??rzy majÂ? talent do rysunku. Ty go niewÂ?tpliwie posiadasz. Gratulacje :)

Smile_ 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-08-09, 18:52   

Mnie bardzo podobajÂ? si?? wÂ?osy pani z rysunku. Kiedy ja rysuj?? - zawsze wÂ?osy sÂ? najsÂ?abszym punktem bazgoÂ?a, nie mam do nich cierpliwoÂ?ci. R??ce teÂ? mi si?? podobajÂ?, w moim odczuciu sÂ? bardzo precyzyjne. Proporcje zachowane, cieniowanie bardzo Â?adne... Zdecydowanie masz talent :-)

"We are such stuff as dreams are made on. "

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 18:05   

Jejuku. to jest Â?liczna. Naprawde podziwiam ludzi kt??rych potrafiÂ? rysowa??. Mi nigdy nie wychodzÂ? dÂ?onie... to jest strasznee! Ale rÂ?czki tej pani sÂ? Â?liczniutkie :)) MASZ TALENT

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-08-10, 18:12   

Midnight11 napisał/a:
no i nie widz?? jakiegokolwiek znaku, Â?e dziewczyna posiada piersi.

Akurat wÂ?aÂ?nie mi to teÂ? zgrzytaÂ?o. Poza tym jest rewelacyjnie. DÂ?onie wyszÂ?y Â?wietnie, wedÂ?ug mnie proporcj?? sÂ? zachowane. Rysunek jest boski, jeÂ?li tak rysujesz przed sko??czeniem liceum plastycznego to boje si??, co b??dzie po jego sko??czeniu.
Gratulacj?? i czekam na wi??cej.
P.S. MiaÂ?aÂ? jakÂ?Â? modelk?? czy teÂ? z pami??ci/ wyobraÂ?ni rysowaÂ?aÂ??

Odpowiedz do tematu