Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat antykryzysowy dla zleceniobiorców kart ID.
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-02-03, 22:02   Temat antykryzysowy dla zleceniobiorców kart ID.

ZrobiÂ?am ten temat gdyÂ? wkradÂ? nam si?? maÂ?y pierdolniczek. Kresia01 przez jakiÂ? czas nie byÂ?a osiÂ?galna, a karty kt??re sobie zaklepaÂ?a nie pojawiÂ?y si?? zgodnie z terminem. Zatem w myÂ?l zasad, kt??re sama spisaÂ?am powinna straci?? prawo do robienia tych postaci. Tak si?? staÂ?o - kto inny zaklepaÂ? sobie tych bohater??w.

Tak si?? tylko skÂ?ada, ze kresia ma mocne alibi, kt??rego ja nie wzi??Â?am pod uwag?? tworzÂ?c wyÂ?ej wspomniane zasady. ZastanawiaÂ?am si?? jak to sprawiedliwie rozegra??, tak aby nikt nie byÂ? stratny. Mam dwie propozycje:

- Pierwsza jest taka, Â?e si?? dogadacie mi??dzy sobÂ?. KtoÂ? komuÂ? ustÂ?pi, ktoÂ? komuÂ? pomoÂ?e z robieniem jakieÂ? karty, albo zwyczajnie b??dziecie robi?? to razem. Obawiam si?? jednak, Â?e moÂ?e dojÂ??? do kÂ???tni dlatego jestem za drugÂ? propozycjÂ?.

- Druga to taka, Â?e zar??wno kresia01, jak i osoby kt??re zaklepaÂ?y sobie te same postacie po niej, b??dÂ? mie?? prawa do zrobienia tej samej karty. KaÂ?dy robi kart?? sam i wkleja w odpowiedni temat. Potem to moja skromna osoba wybierze lepszÂ?. ALE, Â?ebyÂ?cie nie czuli si?? za przeproszeniem wydymani, kaÂ?da osoba kt??ra zrobi kart?? - niezaleÂ?nie czy dostanie ona akcepta czy nie - dostanie punkty ''pom??gÂ?'', a jego karta zostanie przeniesiona do archiwum. B??d?? takÂ?e liczyÂ?a te niezaakceptowane jako kroki przybliÂ?ajÂ?ce Was do czÂ?onkostwa w Wolf's Squadzie. Wydaje mi si??, Â?e to wyjÂ?cie b??dzie najsprawiedliwsze.

Niestety musz?? zmartwi?? wojowniczk?? - korzystasz z e-booka, o czym juÂ? rozmawiaÂ?yÂ?my, zatem strony si?? nie zgadzajÂ?. Ja si?? zobowiÂ?zaÂ?am odnajdywa?? wÂ?aÂ?ciwe strony, ale wiedz, Â?e to ustawia ci?? na gorszej pozycji. Akcepta ma dosta?? lepsza karta, zatem ta, kt??ra jest poprawna pod wzgl??dem zar??wno treÂ?ci jak i odnoÂ?nik??w. Twoja b??dzie niepoprawna, a nie mog?? w tej sytuacji faworyzowa?? ciebie i pomaga?? ci, podczas gdy reszta pracuje sama. TakÂ?e przemyÂ?l prosz?? czy faktycznie czujesz si?? na siÂ?ach robi?? kart??, kt??rej z duÂ?Â? dozÂ? prawdopodobie??stwa zwyczajnie nie zaakceptuj??. OczywiÂ?cie dostaniesz za niÂ? punkty, ale przejdzie ona do archiwum.

To jest rozwiÂ?zanie TYMCZASOWE. Nie planuje tego wprowadza?? na staÂ?e. PowstaÂ?o ono na potrzeby tej konkretnej sytuacji z kartami wybranymi przez kresi??. Kiedy to tylko si?? wyprostuje, wracamy do starych nawyk??w - czyli przekroczenie terminu bez informacji o op??Â?nieniu = utrata praw do karty.

I jeszcze jedna BARDZO waÂ?na rzecz. Kiedy wklejacie swoje karty do tematu gdzie czekajÂ? na akcepta, KAÂ?DÂ? KART?? WKLEJAJCIE W OSOBNYM POÂ?CIE. JeÂ?li wkleicie powiedzmy pi???? kart w jednym poÂ?cie, nie b??d?? mogÂ?a wydzieli?? z nich tematu, ani przyzna?? wam pi??ciu punkt??w ''pom??gÂ?'', a zaledwie jeden. Niestety 1 ''pom??gÂ?'' = 1 post. Tak samo ma si?? to do wydzielania temat??w. Z jednego postu mog?? zrobi?? jeden temat, nie mam moÂ?liwoÂ??? "rozszarpania" posta na kilka temat??w. Zatem tych, kt??rzy popeÂ?nili ten bÂ?Â?d i wkleili kilka kart w jednym poÂ?cie prosz?? o ich ponowne zamieszczenie, tym razem poprawnie. No chyba Â?e wam nie zaleÂ?y, ale z g??ry uprzedzam, Â?e nie zaakceptuje takiego twora, bo nie mam z nim pola do manewru. Przez ten mankament jestem winna kresi kilka punkt??w, o czym pami??tam i oddam gdy tylko uda mi si?? jakoÂ? obejÂ??? to idiotyczne ustawienie forum. Nie przejmujcie si?? tym, Â?e zrobicie klika post??w jeden pod drugim, na podforach kart ID system scalanie post??w jest wyÂ?Â?czony i forum si?? nie zbuntuje przy tych zabiegach.

Wszelkie pytania, skargi, wnioski i zaÂ?alenia zostawiacie w tym temacie. JeÂ?li jednak uznacie, Â?e si?? dogadacie mi??dzy sobÂ? to okej, ale musicie to zrobi?? JEDNOGÂ?OÂ?NIE. JeÂ?li cho?? jedna osoba si?? wyÂ?amie, to nie ma zmiÂ?uj. Stosujemy mojÂ? metod??.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 00:01   

to korzystajÂ?c z tego Â?e jest taki temat - pytanie:

Na jakich zasadach moÂ?na zgÂ?asza?? Update kart? Lub poprawia?? ewentualne bÂ???dy?

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-04, 00:09   

Gobur moÂ?esz edytowa?? chyba swoje posty? ChociaÂ? nie wiem czy akurat w tym podforum, jeÂ?li zamkn??Â?am temat... w takim ukÂ?adzie prosi si?? mnie o otworzenie tematu a wtedy moÂ?ecie edytowa?? swojÂ? kart?? jeÂ?li uwaÂ?acie ze coÂ? pomin??liÂ?cie. Prz otwartym temacie nie powinniÂ?cie mie?? problem??w z edycjÂ? wÂ?asnych post??w.

To są właśnie rzeczy

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 00:18   

chodzi mi o sytuacj?? gdy zauwaÂ?yÂ?em nieÂ?cisÂ?oÂ??? w czyjejÂ? karcie lub uwaÂ?am Â?e powinno si?? coÂ? tam doda??. I jeszcze jedno pytanie, czy mam wprowadzi?? poprawki do karty jeÂ?li w przetÂ?umaczonych przez nas tekstach znalazÂ?y si?? istotne informacje (tu chodzi o mojÂ? kart?? Christiansena i opowiadanie Gwiazda Dawida)

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-04, 06:17   

jeÂ?li widzisz niezgodnoÂ?ci w zaakceptowanej karcie zgÂ?aszasz to do mnie, jeÂ?li w niezaakceptowanej - do jej autora. jeÂ?li zaÂ? chodzi o teksty Â?r??dÂ?owe to tylko wydanie, polskie nas interesuje czyli to co fabryka wypuÂ?ciÂ?a na rynek.

To są właśnie rzeczy

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 10:47   

Oki, przepraszam za sw??j bÂ?Â?d, ale nie wiedziaÂ?am Â?e og??lne zasady o postach nie tyczÂ? si?? kart. JuÂ? poprawiam.

wojowniczka 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
dziecko pola walki

Wysłany: 2010-02-04, 14:51   

Aktualnie czekam na zam??wione ksiÂ?Â?ki, kt??re powinnam niedÂ?ugo dosta??. TakÂ?e takiego problemu juÂ? nie b??dzie, poniewaÂ? sama b??d?? wyszukiwa?? strony.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-02-04, 15:56   

JakoÂ? si?? z kresia01 dogadamy. Fakt faktem, Â?e chyba i mnie druga opcja bardziej pasuje.
Ja mam jedno pytanie. Co z kartami ID Â?miertelnik??w?

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-04, 16:59   

Cytat:
Oki, przepraszam za sw??j bÂ?Â?d, ale nie wiedziaÂ?am Â?e og??lne zasady o postach nie tyczÂ? si?? kart. JuÂ? poprawiam.

To nie jest tak na dobrÂ? spraw?? wasz bÂ?Â?d - to ja zapomniaÂ?am o tym poinformowa??. Za co bardzo przepraszam.

Cytat:
Aktualnie czekam na zam??wione ksiÂ?Â?ki, kt??re powinnam niedÂ?ugo dosta??. TakÂ?e takiego problemu juÂ? nie b??dzie, poniewaÂ? sama b??d?? wyszukiwa?? strony.

Â?wietnie. Â?ycz?? wi??c powodzenia ;)

Loleczka napisał/a:
Co z kartami ID Â?miertelnik??w?

Z tym trzeba jeszcze troch?? poczeka??, jak sami widzicie p??ki co ledwo ogarniam te aktywne dziaÂ?y. Jak sobie zorganizuj?? jakÂ?Â? pomoc wtedy moÂ?e to podforum ruszy. Na razie skupcie si?? na tych niesmiertelnych stworzeniach ;)

To są właśnie rzeczy

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-05, 19:56   

SÂ?uchajcie jako Â?e jestem bezmyÂ?lnÂ? babÂ? i zabraÂ?am si?? za porzÂ?dki od dupy strony, wydzieliÂ?am dziÂ? kilka kart (czytaj dostaÂ?y one akcepta). Tylko widzicie zapomniaÂ?am zrobi?? przedtem jednÂ? bardzo waznÂ? rzecz - przydieli?? wam punkty pom??gÂ?. W momencie wydzielenia tematu nie mam juÂ? moÂ?liwoÂ?ci tego zrobi??.

Jak widzicie punkty pom??gÂ? majÂ? wady i ja mam wady i razem do kupy kiedy sÂ? one zaleÂ?ne od mojej skromnej osoby, jest do dupy.

Zatem olejmy te punkty. Na dniach, jutro bÂ?dÂ? po jutrze stworze specjalny ranking i tam b??d?? wam dopisywa?? punkty. Nie b??dzie juÂ? srania si?? z tym, nie b??dÂ? one zaleÂ?ne od foch??w forum ani mojej dziurawej pami??ci. JeÂ?li zapomn?? dopisa?? komuÂ? jakiÂ? punkt zwyczajnie palniecie mnie w Â?eb na PW a ja szybciutko, Â?wi??skim truchcikiem dopisze je tam gdzie trzeba. Cho?? postaram si?? tego nie robi juÂ? wi??cej. Przyznaj?? bez bicia Â?e sytuacja zaczyna mi si?? troch?? wymyka?? spod kontroli. Niebawem pewnie zorganizuje sobie jakÂ?Â? pomoc.

Aha, to ze nie b??dziemy korzysta?? z 'pom??gÂ?' nie oznacza Â?e nie trzeba juÂ? wkleja?? kart kaÂ?dej w osobnym poÂ?cie. Dalej trzeba. No, Â?adnie Was prosz??.

Wiem takÂ?e Â?e zaletÂ? punkt??w pom??gÂ? jest to ze sÂ? widoczne dla innych uÂ?ytkownik??w i moÂ?na je z dumÂ? nosi?? jako zasÂ?uÂ?ona osoba. Na to tez mam propozycj??, ale na to kaÂ?de z was si?? musi zgodzi?? bo b??d?? szpera?? w waszych profilach. Po prostu w sygnaturach b??d?? wam dopisywa?? iloÂ??? Punkt??w ZasÂ?ug (tak to sobie roboczo nazwijmy).

Jak tylko uda mi si?? opanowa?? sytuacj??, mam juÂ? pomysÂ? na nowe zlecenia dla Was. OczywiÂ?cie za punkty.

To są właśnie rzeczy

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-05, 20:14   

Ale ty masz teraz biedna zamieszania z tymi wszystkimi organizacyjnymi sprawami, i tak brawa dla ciebie Â?e to ogarniasz w miare (ja si?? przyznam- raczej bym sobie nie poradziÂ?a). A poza tym chyba kaÂ?dy zrozumie, Â?e moÂ?na si?? z czymÂ? pomyli??, o czymÂ? zapomnie??, coÂ? przeoczy??, w ko??cu jesteÂ?my tylko ludÂ?mi ;-) .

Co do reszty to ja zgadzam si?? na wszystko :-) .

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-02-05, 20:28   

Jasne, Â?e mogÂ?aÂ? o tym zapomnie??. Administrator teÂ? czÂ?owiek.
Ja zgadzam si?? na wszystko. I teraz jestem zaciekawiona, co nowego wymyÂ?liÂ?aÂ? :-p

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-07, 18:21   

pytanie do wojowniczki i kresi - czy dogadaÂ?yÂ?cie si?? jakoÂ? w sprawie Leah czy zdajecie si?? na mnie w kwestii rozsÂ?dzenia? Bo zauwaÂ?yÂ?am Â?e z postu zaklepujÂ?cego wojowniczki zniknÂ? wpisy o Leah. A karta zrobiona przez kresi?? czeka na akcepta. I nie wiem czy ma czeka?? aÂ? wojowniczka zamieÂ?cie swojÂ?, czy moÂ?e mog?? jÂ? juÂ? wydzieli??.

To są właśnie rzeczy

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2010-02-07, 20:22   

Bardzo prosz?? wszystkich zainteresowanych Â?eby sprawdzili czy zostaÂ?y im prawidÂ?owo przyznane punkty i czy sÂ? dobrze oznaczeni w spisach potrzebnych postaci. Czy nikogo nie przeoczyÂ?am, nie pomyliÂ?am i kaÂ?dy jest przypisany do wÂ?aÂ?ciwej postaci. I takÂ?e czy ma odpowiedni status.

To są właśnie rzeczy

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-02-07, 20:33   

Jak dla mnie to wszystko w porzÂ?dku ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi