Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Bajki Disneya
Autor WiadomoŠ
Anthien
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-12, 22:59   

Ta bajka jest Âwietna z du┐▒ dawk▒ humoru i zgadzam siŕ, ┐e najlepsz▒ postaci▒ jest Kronk - to ma│o rozgarniŕty miŕÂniak, ktˇry ma przeb│yski geniuszu (jako kucharz) i ktˇry dzia│a na 2 fronty.
P.S. Podoba mi siŕ wizja budowania domˇw na stromych wzgˇrzach. Tylko te dojÂcia - ca│y czas pod gˇrŕ :mrgreen:

bizonicatoja
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-16, 22:31   

Lubi??:
1. Cars (Auta) - ogl┬?da┬?am nie weim ile razy, ale bardzo du┬?o - m??j Synek jest automaniakiem
2. Toy Story 1 i 2, czekam na 3
3. Fineasz i Ferb (Pepe Pan Dziobak i Doktor Dundersztyc rz┬?dz┬?)
4. Kuzco (ja jestem fank┬? Kronka)
5. Wr??┬?kowie chrzestni (niby dla dzieci, ale...)

Bite_Club
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-17, 08:14   

JA z przyjemno┬?ci┬? wracam do bajek Disneya :) Z jakiej┬? przyczyny mam na p??┬?ce ich spor┬? kolekcj??. Mi┬?o czasami wr??ci?? do czas??w beztroskiego dzieci??stwa.. ;)

Moi faworyci-
* Kr??l lew- za ca┬?okszta┬?t
* Pi??kna i bestia- pi??knie rysowana i uwielbiam t┬? histori??
* Hercules- za muzyk?? i mitologi??
* Mulan- fajna historia, ┬?adnie rysowana, a i muzycznie mi bardzo le┬?y

Nie si??gam po:
* Toy Story- zamys┬? i wykonanie mi si?? nie podoba┬?y ;p

bizonicatoja
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-17, 20:17   

Ach i zapomnia┬?abym - Odlot, przeciez to te┬? Disneya Pixara. Nie wiem czy komu┬? z Was si?? podoba┬?, ale z racji dziecka mam ogl┬?dni??te praktycznie wszystko co wysz┬?o z takich produkcji. Pierwsze 10 minut wciska w fotel - ilekro?? go gladam, to zawsze p┬?acz??. Pocz┬?tek genialny, potem jak to w bajkach, ca┬?kiem fajne, ale naprawd?? warto ogl┬?dn┬??? dla tego pocz┬?tku - przepiekna historia mi┬?osna opowiedziana praktycznie bez s┬???w.

I Ratatuj - te┬? Disney Pixar. Scena ze szczurami wychodzacymi ze zmywarki genialna!!!

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Do│▒czy│a: 19 Sty 2010
Sk▒d: z bajki
Wys│any: 2010-05-18, 21:42   

Ja r??wnie┬? lubi?? bajki Disneya. I filmy r??wnie┬?. Co prawda, moja siostra takie filmy nazywa disneyowsk┬? plastikow┬? sieczk┬? (i w tym si?? z ni┬? zgadzam), ale maj┬? jaki┬? urok.

Moje ulubione bajki:
Disneya:
1. Kr??l Lew - klasyka.
2. Kopciuszek
3. Pi??kna i Bestia
4. Kr??lewna ┬?nie┬?ka
5. Fineasz i Ferb (Pan Pepe Dziobak!)
6. Wr??┬?kowie chrzestni
7. Myszka Mickey! - klasyka
8. Pocahontas
9. Piotru┬? Pan
Inne:
1. Kr??l Szaman??w (nie wie dlaczego, chyba za piosenk?? tytu┬?ow┬?)
2. ICarly( co prawda, to serial, ale cii ;) )
3. Tom i Jerry
4. Reksio
5. Mi┬? Uszatek
6. Kisifer ( tak to si?? czyta┬?o ^^)
7. Pokemony ^^

Z Disneyowskich film??w:
1. Garbi super bryka
2. Historia Kopciuszka (Cinderella Story)
3. Historia Kopciuszka 2: Rozta??czona Historia
4. Johhny Tsunami i druga cz??┬??? r??wnie┬?.
5. Randka z Gwiazd┬?
6. Idealny facet
7. Hotel dla ps??w
8. Tajmiacy
9. Wendy Wu

Nie zapominajmy o Barbie! To jaka┬? taka moja obsesja. Uwielbiam filmy Barbie, nie wiem dlaczego :D

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-18, 21:43   

ja wymienie te kt??re utkwi┬?y mi najbardziej czyli tekt??re ogl┬?da┬?am setki razy i kt??re wywo┬?ywa┬?y u mnie u┬?miech i ┬?zy:
Kr??l Lew wszystkie
Pocahontas tylko 1
101 dalmaty??czyk??w tylko 1
Bambi
Dinozaur
Dzwonnik z Notre Dame
Mulan
Ma┬?a syrenka
Nowe szaty kr??la
Zakochany kundel
Pi??kna i Besta
ewentualnie jwszcze Piotru┬? Pan

Kometa poruszy┬?a temat Wszystkie psy id┬? do nieba- kocham t┬? bajk??, ale pami??tam jak dzi┬? ┬?e jak mama tylko powiedziala mi ┬?e wzi??┬?a z wypozyczalni kasete z baj┬? o tym tytule to mnie przerazi┬? i nie chcialam ogl┬?da?? a potem r??wniez p┬?aka┬?am jak b??r. Ogl┬?da┬?am tez 2 cz. podoba┬?a mi sie te┬?, ale zupe┬?nie w tej chwili nie pami??tam o czym by┬?o ;-)

Nie lubie za to Pinokia i strasznie si?? wynudzi┬?am (nawet nie dotrwa┬?am do konca bo zastn??┬?am) na Odlocie :-?

Selene 
Wielbiciel CiemnoÂci

Do│▒czy│a: 27 Pa╝ 2009
Sk▒d: z Gostynina
Wys│any: 2010-05-19, 17:33   

Jestem wielk┬? fank┬? bajek Disneya :mrgreen: Chyba najbardziej przepadam za Mulan - by┬?am ni┬? oczarowana kiedy pierwszy raz j┬? zobaczy┬?am i ogl┬?da┬?am niezliczon┬? ilo┬??? razy, w sumie do tej pory od czasu do czasu ogl┬?dam. Lubi?? te┬? Mustanga z Dzikiej Doliny z racji tego, ┬?e kocham konie :) a tak┬?e Kr??la Lwa - przepi??kna historia - oczywi┬?cie wszystkie cz??┬?ci. Nie mog?? te┬? zapomnie?? o Wszystkie Psay Id┬? Do Nieba i Nowe Szaty Kr??la.
A co do bajki Odlot to musz?? si?? przyzna??, ┬?e bardzo mi si?? podoba┬?a. Naprawd?? fajna historia. Odlot widzia┬?am ju┬? kilka razy i nadal mnie ┬?mieszy, i si?? na nim nie nudz?? :D

wojowniczka 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
dziecko pola walki

Do│▒czy│a: 20 Maj 2010
Sk▒d: okolice Warszawy
Wys│any: 2010-05-19, 18:29   

Hm, z typowych bajek Disney'a to lubi?? Ma┬?┬? Syrenk??, Rodzink?? Robinson??w, Lilo i Stich, Dzwoneczek i Zaginiony Skarb, M??j brat nied┬?wied┬? 1 i 2. Ah!, nie mo┬?na tak┬?e zapomnie?? o jelonku Bambim czy tak┬?e o Kr??lu Lwie. Gdzie jest Nemo?, bodaj┬?e tak┬?e jest wytworem Disney'a, co tak┬?e lubi??. No i Kubu┬? i Hefalumpy te┬? jest fajn┬? bajk┬?.

Tsa, a co do disneyowskiej plastikowej sieczki, straszliwie odm??┬?d┬?a. Jednak pomimo to, lubi?? j┬?. Z aktorskich film??w najbardziej chyba podoba┬?a mi si?? Ksi??┬?niczka na lodzie, gdzie ukazuje si?? tak┬?e przydatna cz??┬??? fizyki: przecie┬? wszystkie te prawa mo┬?na wykorzysta??, aby je┬?dzi?? doskonale na ┬?y┬?wach, nieprawda┬?? Sympati┬? pa┬?am tak┬?e do trzech cz??┬?ci Dziewczyny Cheetah czy do Garbi: Super bryka. Znam jeszcze sporo film??w produkcji Disney'a jednak nie s┬? to takie, kt??re zapadaj┬? w pami????.

[color=darkblue]take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Dalhiaa
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-19, 18:43   

Z Disney ja uwielbiam poprostu ,,Kr??la Lwa'' wszystkie cz??┬?ci. Lubi?? tak┬?e Mustanga z Dzikiej Doliny.
Jest jeszcze wiele innych film??w i bajek ale , nie moge w tym mom??cie sobie przypomnie??...

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-19, 19:38   Re: Bajki Disneya

Selene Wszystkie psy id┬? do nieba to nie produkcja Disneya ;-)

Ja to dalam w osobny akapit bo chcialam tylko nawiazac do przytoczenia jej przez Komete i mam nadzieje ┬?e pisz┬?c to:

Kometa napisa│/a:

czyli pond wszystkim Disney'owymi to Wszystkie Psy Id┬? Do Nieba

te┬? zdawa┬?a sobie sprawe ┬?e ta bajka wysz┬?a z wytw??rni MGM

PS to taki nic nie znacz┬?cy przerywnik s┬?u┬?y do wyja┬?nienia b┬???d??w, po cz??┬?ci te┬? mojego bo mog┬?am napisa?? to od razu :-P

Kometa 
Psychodeliczne Cia│o Niebieskie
Doppel X

Do│▒czy│a: 10 Wrz 2009
Sk▒d: z Kosmosu
Wys│any: 2010-05-19, 20:18   

pyczunia napisa│/a:
te┬? zdawa┬?a sobie sprawe ┬?e ta bajka wysz┬?a z wytw??rni MGM

Zdawa┬?a sobie spraw?? ;) Chodzi┬?o mi o to ┬?e jest co┬? co dla mnie przebija Disneya, dlatego ten tytu┬? tu pad┬?.

To s▒ w│aÂnie rzeczy
jakie przychodz▒ mi do g│owy
kiedy siedzŕ w domu podczas burzy,
czekaj▒c na telefon od kuratora s▒dowego

Madzikprincess
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-27, 15:40   

Ja mia┬?am nagrywane niemal wszystkie wieczorynki, a ┬?e jako dziecko nie chodzi┬?am do przedszkola, to potrafi┬?am ca┬?ymi dniami ogl┬?da?? bajki:D. Moj┬? ulubion┬? do tej pory jest Kr??l lew, i nadal uwa┬?am ┬?e Skaza to ??wok.
Og??lnie by┬?am te┬? zafascynowana "ma┬?┬? syrenk┬?" i w domu cz??sto odbywa┬?y si?? przedstawienia ze mn┬? w roli Ariel :mrgreen: . Potrafi┬?am wyg┬?asza?? ca┬?e dialogi z tego filmu. Na szcz??┬?cie, z wiekiem aktorstwo mi przesz┬?o.

Asiak2206
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 21:32   

Kr??l Lew i Tom & Jerry (tak┬?e uwa┬?am, ┬?e stare odcinki) bezkonkurencyjni ;)
Z Toma&Jerrego ┬?mia┬?am si?? zawsze :mrgreen:
Co do Kr??la Lwa to nie b??d?? oryginalna ja tak┬?e okropnie si?? wzruszam ;-)
Ma┬?a Syrenka te┬? oczywi┬?cie, bo jakie┬? by by┬?o dzieci??stwo bez tej barwnej postaci :mrgreen:

WereWolf 
Moderator
...rodem z piek│a...

Do│▒czy│a: 25 Pa╝ 2009
Sk▒d: sprzed monitora
Wys│any: 2010-05-28, 21:49   

Tom&Jerry to dzie┬?o Hanna-Barbera. Tak samo jak Scooby-Doo, Jetsonowie, Flinstonowie, Mi┬? Yogi i wiele innych lecz mniej popularnych w Polsce. (Wiem, znowu si?? czepiam :mrgreen: )

Asiak2206
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-28, 22:17   

O to bardzo przepraszam ;)
W ka┬?dym razie i tak ich uwielbiam! :mrgreen:

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach