Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-10-27, 14:14   

UkÂ?adanie puzli na czas w konkursie... :/
z tym Â?e wszystkie puzle to byÂ?y tak naprawd?? mÂ?otki i za cholere do siebie nie pasowaÂ?y...
0_o

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-27, 19:35   

tiaaa... ostatnio mam okropne sny, w kt??rych ginÂ? moje zwierz??ta... niedawno widziaÂ?am we Â?nie, jak moje dwa psy sÂ? tratowane przez ci??Â?ar??wk??, a dzisiaj Â?niÂ?o mi si??, Â?e jednego z nich zabija znajomy rodzic??w, a m??j kot leÂ?y ledwo Â?ywy na schodach... wspomn?? teÂ?, Â?e ten znajomy miaÂ? po poÂ?udniu wypadek samochodowy...

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2010-10-28, 09:58   

Ostatnio Â?niÂ?y mi si?? szczury, tylko nie pami??tam co one robiÂ?y z tym Â?nie.
WczeÂ?niej Â?niÂ?o mi si?? Â?e wyciÂ?gam kleszcze z gÂ?owy mojego kota (kt??rego nie mam juÂ? od ponad trzech lat ). Te kleszcze siedziaÂ?y jeden koÂ?o drugiego i byÂ?y ogromne.

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 21:10   

Hmm ja nie mam tak poukÂ?adanych sn??w :-D u mnie to totalna plÂ?tanina, ciÂ?gle skacze z jednego miejsca do drugiego

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 19:07   

Mnie tez udaje sie od czasu do czasu kontrolowac sny ale tak jak hlukaszuk nie pamietam ich dluzej niz 5min. Czasami, jesli sni mi sie jakis koszmar placze przez sen :oops: :-D Mialam tez kilka baaardzo ciekawych snow z bohaterami ksiazek (np.Bones-Jeaniene Frost) i seriali (Dean-Supernatural :-D ). Dzisiaj przed snem mam zamiar myslec o Curranie (Od 3dni moje serce nalezy do niego :mrgreen: )

AISA 
Moderator

Wysłany: 2010-12-13, 11:32   

He he, fajnie macie z tymi snami bo ja to mam zazwyczaj tak:
Padam zm?czona, zanim zd??? o czym? pomy?le? zasypiam. Taa, a rano to jest dopiero koszmar - kto? (zazwyczaj mama) budzi mnie, a ja nie mog? si? zwlec z ?ó?ka wi?c przekr?cam si? na drugi bok a oczy normalnie same mi si? zamykaj?... Jak ju? robi mi si? tak milutko znowu kto? przy?azi i mnie budzi...
Nie wiem jak to jest bo ja nigdy nie pami?tam co mi si? ?ni, cholera nawet nie wiem czy cokolwiek. Podejrzewam, ?e co? tam si? w tym moim zwichrowanym umy?le podczas snu musi dzia? bo czasem si? mnie dziwnie pytaj? czemu si? ?mia?am przez sen...

aneta91
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-13, 11:49   

Ja mam zawsze tak sfabu?owane sny, ?e podejrzewam mo?na by?oby z nich napisa? ksi??ke z ró?nymi opowiadaniami, zawsze jak opowiadam moje sny znajomym to wszyscy si? dziwi? jak mo?na mie? tak z?o?one sny, zawsze co? wynika z czego?, ?adko dzieje si? co? chaotycznie a najlepsze jest to ?e zawsze takie teksty tam lec? ?e potrafie si? ?mia? przez sen albo rano gdy go sobie przypomne :) ostatnio ?ni?o mi sie ?e sp?ywa?am na pontonie po jeziorze i by?o tak super, t?sknie za latem, za p?ywaniem dlatego chyba mia?am taki sen

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-13, 14:00   

Mam kolezanke ktora rowniez pamieta dokladnie swoje sny, z najmniejszymi nawet szczegolami. Jakis czas temu opowiadala mi swoj sen a trwalo to jakies 10min. Ja sie tam ciesze jak moj sen moge opisac w dwoch zdaniach.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-16, 19:32   

Sny to ?wietna sprawa, o ile ?ni si? co? przyjemnego :mrgreen:
Ja mam tak, ?e zazwyczaj po przebudzeniu pami?tam sny przez par? minut. Je?li co? mi si? ?ni to s? to wydarzenia maj?ce fabu??. I mia?am par? takich pokr?conych i baaardzo interesuj?cych snów, które tak mi zapad?y w pami??, ?e pami?tam je do dzisiaj. Jak ja lubi? spa?... :-P

naja1985
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 15:11   

Kurcze dziÂ? wÂ?aÂ?nie od mojej wsp??Â?pracownicy usÂ?yszaÂ?am ze powinnam iÂ??? do lekarza gdyÂ? to co robi?? jest chore i trzeba to leczy?? :)

Co takiego robi?? - lunatykuje:)

M??j Â?luby tÂ?umaczy ze rozmawiam z nim przez sen, wstaje, chodz?? po pokoju normalnie z otwartymi oczyma, chwile si?? pokr??c?? i kÂ?ad?? si?? z powrotem spa?? :)

Na drugi dzie?? nic z tego nie pami??tam :)

Czasami si?? zastanawiam co takiego mi si?? Â?ni ze wyprawiam takie cyrki:)

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 21:04   

mam koleÂ?ank??, kt??ra ma tak samo. kiedyÂ? pojechaÂ?yÂ?my na domek do oÂ?rodka wypoczynkowego i w Â?rodku nocy obudziÂ?a mnie swoim gadaniem. Â?eby to jeszcze byÂ?a jakaÂ? paplanina, ale nie! prowadziÂ?a ze mnÂ? normalnÂ? rozmow??, z kt??rej nie pami??taÂ?a nic a nic... troch?? straszne

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-04, 21:14   

Szczerze m??wiÂ?c to po tych historiach o ludziach, kt??rzy lunatykujÂ?c zostali nagle wybudzeni i zdarzaÂ?o si??, Â?e zabijali swoich krewnych, troch?? mnie to przeraÂ?a. I fascynuje jednoczeÂ?nie :mrgreen: No jak moÂ?na normalnie prowadzi?? rozmow??, chodzi?? itp i nic nie pami??ta??... RzeczywiÂ?cie troch?? straszne 8-)

M_and_M
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-06, 20:25   

Ostatnio ?ni?o mi si?, ?e do naszej szko?y chodzi? Harry Potter, a chemii uczy? mnie Carlise Cullen. Potem jako? tak, nie wiem dok?adnie jak to by?o, Harry odlecia? na miotle z moj? kole?ank?, a potem by? ich ?lub, który odby? si? w Hogwarcie. Tak to wszystko by?o namieszane, ?e nie wiem jak to wyt?umaczy?. Ale pami?tam, ?e potem znalaz?am psa na ulicy i go wzi??am do domu, potem jako? si? okaza?o, ?e to Syriusz, a jeszcze potem okaza?o si?, ?e on jest moim tat?. To wszystko wydarzy?o si? w jednym ?nie, ale szczegó?ów nie pami?tam. Tylko ogólne fakty ;P

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-13, 20:30   

Oto ostatni m??j sen-

SzÂ?am ulicÂ? w dÂ?ugim czarnym pÂ?aszczu z uniesionym koÂ?nierzem, z broniÂ? przy boku- hmm nie byle jakÂ? broniÂ? czarnym rewolwerem. Spotykam jakiegoÂ? goÂ?cia dale mi kartk?? z jakimÂ? zamazanym nazwiskiem.
NastÂ?piÂ? jakiÂ? przeskok i oto ja- z tym pÂ?aszczem i broniÂ? biegn?? za jakiÂ? facetem. Bez namysÂ?u strzelam mu w gÂ?ow??. I w tedy ozywa sie jakiÂ? gÂ?os w moim uchu- chyba miaÂ?am tam sÂ?uchawk??- ,, dobrze wykonaÂ?aÂ? zadanie''.
Kolejny przeskok. Znowu kogoÂ? tropi?? i strzelam do niego.
I tak jeszcze kilka razy.

JakiÂ? pÂ?atny zab??jca byÂ? za mnie? :-/ bÂ?agam jeÂ?li ktoÂ? potrafi interpretowa?? sny- powiedÂ?cie o co chodzi bo za chiny tego nie pojm??!

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2011-01-15, 21:11   

Dalhiaa, czy jesteÂ? wstanie napisa?? mi co wtedy czuÂ?aÂ?? Wszystkie odczucia jakie zarejestrowaÂ?aÂ? podczas snu ;-)

Odpowiedz do tematu