Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty
Autor Wiadomość
Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2009-12-27, 23:23   

Ilir napisał/a:
To si?? sprowadza np. do tego iÂ? ktoÂ? nienawidzi koloru r??Â?owego a jak dostaje jakiÂ? prezent z owym kolorem to g??ba cieszy mu si?? od ucha do ucha

Zabawne, Â?e o tym wspomniaÂ?eÂ? - rok temu dostaÂ?am r??wnieÂ? od kochanego braciszka - komplet szalik, r??kawiczki i skarpetki z r??Â?owego moherku... XD
Na szcz??Â?cie brat zawsze ksiÂ?Â?ki doÂ?Â?cza :D ( inaczej juÂ? by spoczywaÂ? gdzieÂ? pod sosenkami) W zeszÂ?ym roku Trylogie czarnego Maga a w tym 3 tomy O Felixe Castorze,Mikea Careya (ten goÂ?ciu od Constantina) - CaaaaaaÂ?kiem niezÂ?e :)
Anthien napisał/a:
Oczy przydadzÂ? Ci si?? do obejrzenia kolejnych cz??Â?ci Zmierzchu, wi??c szkoda by byÂ?o straci?? takÂ? okazj??

BoÂ?e miej litoÂ???...

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2009-12-28, 07:05   

Ja w tamtym roku dostaÂ?am zestaw z hallo Kitty w pi??knych odcieniach r??Â?u... bo w ko??cu kocham wszystko co z kotami ;) ByÂ? on tak paskudny, Â?e aÂ? Â?liczny, hehe.

W tym roku postanowiÂ?am sobie pom??c z prezentami, skoro rodzina na drugim ko??cu Â?wiata i wybraÂ?am si?? wczoraj do ksi??garni... po jakieÂ? dwie ksiÂ?Â?ki, chwal?? si?? rezultatami :
Zakupy

hehe, cho?? ksiÂ?Â?ka z kotem to byÂ? akurat prezent od znajomej. teraz mam sporo czytania.

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 13:14   

"Sasanka"
"Moim zdaniem Film Zmierzch (ze wzgl??du na tak przecudowna gr?? barana i owcy - o Przepraszam Patisona i tej jak jej tam byÂ?o) powinni puszcza?? zamiast prÂ?du na krzeÂ?le elektrycznym"

nawet tak nie pisz, wiesz ile dzieci(konkretnie dziewczynek) w przedziale 6-13 lat chciaÂ?oby si?? na takim krzeÂ?le znaleÂ????? :mrgreen:

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 13:18   

Oooo... Dicka widz?? w zdobyczach z ksi??garni :-D A koty teÂ? lubi??... :-P

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2009-12-28, 13:28   

GoÂ?sia napisał/a:
nawet tak nie pisz, wiesz ile dzieci(konkretnie dziewczynek) w przedziale 6-13 lat chciaÂ?oby si?? na takim krzeÂ?le znaleÂ?????

I chyba wÂ?aÂ?nie to jest najbardziej przeraÂ?ajÂ?ce...

Co do kot??w to uwielbiam Rosyjskie Niebieskie i Birma??skie :)

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 13:41   

A ja z kot??w najbardziej lubi?? kota dachowego, pospolitego :-D a te u mnie w domu udowadniajÂ? starÂ? zasad??;

Pies MyÂ?li: Ach ci ludzie, karmiÂ? mnie, bawiÂ? si?? ze mnÂ?, troszczÂ? si?? o mnie; oni sÂ? bogami

Kot MyÂ?li: Ach ci ludzie, karmiÂ? mnie, bawiÂ? si?? ze mnÂ?, troszczÂ? si?? o mnie; jestem bogiem

:-D

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2009-12-28, 15:22   

Gobur - m??j kocur teÂ? jakiÂ? dachowy przybÂ???da ale za winkla to prawie rasowo wyglÂ?daÂ? ;)
no wreszcie musz?? coÂ? wi??cej Dicka przeczyta??, planuje to i planuje i nigdy czasu nie mam. Poza tym on tego tyle napisaÂ?, Â?e nie bardzo wiem od czego by tu zaczÂ???.

Problem ze Zmierzchem jest taki, Â?e dziewczynki to raczej miewajÂ? od 10 do 50 ;(

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 16:12   

Widz??, Â?e rozmowa zeszÂ?a na koty. R??wnieÂ? uwielbiam koty.
To takie niewdzi??czne stworzenia, kt??rych nie da si?? nie lubi?? :mrgreen:
Sama mam dachowca o wdzi??cznym imieniu "Neko" i jest to Â?obuz.
Tylko jest doÂ??? dziwny, poniewaÂ? boi si?? obcych i nie lubi siedzie?? na kolanach czy jak si?? go przytula. Jak ma ochot??, to si?? daj?? pogÂ?aska??...

Natomiast z ras to najÂ?adniejsze sÂ? Rosyjskie Niebieskie i Dachowce Pospolite.

Oj coÂ? czuje, Â?e dostanie mi si?? od Komety za offtopowanie... :mrgreen:

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2009-12-28, 17:31   

Panthera napisał/a:
Problem ze Zmierzchem jest taki, Â?e dziewczynki to raczej miewajÂ? od 10 do 50 ;(

Z ksiÂ?Â?ka "Zmierzch" to sie zgodz?? co do przedziaÂ?u wiekowego. Natomiast jeÂ?li chodzi o film to juÂ? nie.
Wybaczcie ale trzeba mie?? m??zg hormonami zasnuty w wysokim stopniu, Â?eby to sie komuÂ? podobaÂ?o. A caÂ?e szcz??Â?cie im dalej w las (wiekowo) tym spokojniej ;)

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 19:50   

Sasanka - ciesz si??, Â?e brat nawiedzonej Belli sobie nie powiesiÂ?. Tak masz przynajmniej ubaw zamiast mdÂ?oÂ?ci:)

A co do prezent??w... Um??wiliÂ?my si?? z m??Â?em, Â?e kupujemy sobie drobiazgi, ale takie trafione w sedno, dobierane z myÂ?lÂ? o drugim czÂ?owieku. I wiecie co... moje kochanie buszowaÂ?o przez miesiÂ?c po allegro, a potem si?? poddaÂ?o i ze skruchÂ? w oczach wr??czyÂ?o mi KAS??. OczywiÂ?cie dodajÂ?c - kup sobie coÂ? Â?adnego. No full romantyzm:)

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 21:10   

troch?? mu sie nie dziwi??, sam teÂ? wole szturm na bagnety na okopanego przeciwnika od Â?aÂ?enia po sklepach w poszukiwaniu prezent??w. :-P Na razie zwykle ratuje mnie znajomy jubiler, ale.... :lol:

Luna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 00:51   

Gobur - znajomy jubiler, to prawdziwy skarb:))

A wracajÂ?c do prezent??w i "Zmierzchu" - myÂ?laÂ?am, Â?e si?? zaÂ?ami??. Zero ciekawych nowoÂ?ci w ksi??garniach, tylko wsz??dzie Meyer w wielopakach po 129 zÂ?. Traum?? zaliczyÂ?am.

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-30, 08:40   

Do Empika to strach teraz wchodzi?? poniewaÂ? juÂ? z progu atakuje Ci?? Edward z krzywym nosem i Bella z niedomkni??tÂ? wiecznie paszczÂ?. Na Â?rodku sklepu byÂ?a wielka piramida biblii maÂ?olat??w w z czarnymi okÂ?adkami oraz biografie tego pseudoaktora Roberta.Jak byÂ?am przed Â?wi??tami po ksiÂ?Â?k?? dla mamy to myÂ?laÂ?am, Â?e zaraz zejd?? i musiaÂ?am szybko dokona?? zakupu i si?? zmywa?? jak najdalej.

Ja na szcz??Â?cie dostaÂ?am dwie ksiÂ?Â?ki i oczywiÂ?cie sÂ?odycze, co mnie naprawd?? cieszy. Obydwie byÂ?y trafione wi??c ja narzeka?? nie mog??.

oleczka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 09:50   

ja dostaÂ?am kilka ksiÂ?Â?ek :mrgreen:

w kinach co drugi plakat z Edwardem, to dobija psychicznie i fizycznie...
ale bywaÂ?o gorzej (np. rok temu mieli tych gadÂ?et??w wi??cej, duÂ?o wi??cej)

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2009-12-30, 12:17   

Z m??Â?em nie robimy sobie prezent??w, bo zawsze dostaj?? to czego bym sobie nie kupiÂ?a :(
Ja sama nienawidz?? chodzi?? po sklepach ,czego nie mog?? powiedzie?? o m??Â?u kt??ry uwielbia zakupy i wyprzedaÂ?e i torturuje mnie takimi wypadami.

Za to uwielbiam robi?? prezenty dzieciom .Zabawki ,ubranka .Potem oglÂ?dam ich buÂ?ki i jestem szcz??Â?liwa .

Odpowiedz do tematu