Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
Pamiętniki Wampirów
Autor Wiadomość
wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2010-12-16, 19:15   

Nie oglądałam serialu, natomiast książki w moim odczuciu to porażka. Płytkie, nieciekawe, schematyczne. Istnieje możliwość, że po prostu za stara jestem na taką lekturę :-P

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-21, 19:37   

Druga seria moim zdaniem jest lepsza :) i mimo, tego Â?e momentami moÂ?e by?? ten serial pÂ?ytki to i tak wol?? to niÂ? Â?eby byÂ? niesmaczny tak jak moim zdanie jest true blood :) o ile byÂ?am w stanie oglÂ?dnÂ??? dwie pierwsze to przy trzeciej wymi??kÂ?am.

Ronni 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2011-01-01, 14:55   

WÂ?aÂ?nie zacz??Â?am oglÂ?da?? ten serial na TVN i na poczÂ?tku miaÂ?am mieszane uczucia, ale juÂ? przy drugim odcinku stwierdziÂ?am, Â?e to wcale nie jest takie zÂ?e. Kiedy pierwszy raz zobaczyÂ?am Stefana nie podobaÂ? mi si?? ale teraz czym dÂ?uÂ?ej na niego patrze tym bardziej mi si?? podoba :-) . KsiÂ?Â?ki nie czytaÂ?am i wÂ?aÂ?nie zastanawiam si?? czy warto bo ona ma duÂ?o cz??Â???i prawda?

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-01-01, 15:53   

Cz??Â?ci ma mie?? bodajÂ?e 8, ale wydane jest 6 (Przebudzenie, Walk, SzaÂ?, Mrok, Powr??t o zmierzchu, Uwi??zieni - dwie ostatnie to nowa trylogia). MoÂ?na to przeczyta??, ale to b??dzie coÂ? innego niÂ? to co jest w serialu. Ale og??lnie Â?atwiej si?? domyÂ?li?? co b??dzie dalej...

Onyks 
Weteran

Wysłany: 2011-01-01, 19:44   

Książek nie wspominam zbyt dobrze, ale nie dociągnęłam do końca tej serii. Za to serial bardzo mi się podoba, zarówno 1 jaki 2 seria. Niektóre odcinki się dłużą, jak to w serialu, ale inne mają odpowiednią akcję i napięcie. Śledzę też muzykę, która pojawia się w serialu, niektóre utwory są naprawdę fantastycznie klimatyczne.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-04, 21:25   

A ja Wam w tej kwestii zaufaÂ?am caÂ?kowicie i zacz??Â?am t?? seri?? od serialu i musz?? przyzna??, Â?e naprawd?? moÂ?e wciÂ?gnÂ???. CaÂ?kiem niezÂ?a odskocznia. GÂ???wna bohaterka teÂ? do rzeczy, nie jakaÂ? mimoza, ale teÂ? nie wiadomo jaka heroina, taka zwykÂ?a dziewczyna, kt??ra teÂ? potrafi pokaza?? pazur. Lubi?? szczeg??lnie Damona, a raczej spos??b w jaki aktor odgrywa jego rol??. Nie chodzi o to, Â?e przystojny, seksowny itp itd Po prostu czasem naprawd?? niekt??re teksty mu si?? udajÂ?, no i te jego miny... CoÂ? jest w tych psycholach :-P

Tysiek, ja teÂ? z wielkÂ? przyjemnoÂ?ciÂ? Â?ledz?? muzyk?? w tym serialu, przesÂ?uchuj?? wszystkie kawaÂ?ki uÂ?yte od 1 odcinka i juÂ? przez to zakupiÂ?am pÂ?yt?? Florence+The Machine, a czaj?? si?? na The Gossip i Dragonette 8-)

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 21:42   

ja mam tak samo z przesÂ?uchiwaniem soundtracku z kaÂ?dego odcinka. moim faworytem do tej pory jest piosenka Florence & The Machine - "Cosmic love". nieziemska nuta...
to w "Pami??tnikach..." usÂ?yszaÂ?am po raz pierwszy Hurts - Wonderful life
Â?wietne sÂ? teÂ? Plumb - Cut i The Birthday Massacre - Happy birthday

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-06, 15:29   

Pierwszy sezon mnie wciÂ?gnÂ?Â?, dlatego do teraz staram si?? oglÂ?da?? na bieÂ?Â?co, ale powoli zaczynam si?? z tym m??czy?? :-? , no i ta ciÂ?gÂ?a mina Eleny a'la wÂ?chanie niepranych gaci, najciekawszy oczywiÂ?cie jest Deamon, w serialu jest na pewno najlepiej skrojonÂ? i najciekawszÂ? postaciÂ?, bardzo przekonujÂ?co graÂ? psychotyznego morderc?? . Z tego co piszecie, ciesze si?? Â?e nie zabraÂ?am si?? za ksiÂ?Â?ki :P

Onyks 
Weteran

Wysłany: 2011-01-10, 02:53   

Cytat:
Tysiek, ja też z wielką przyjemnością śledzę muzykę w tym serialu, przesłuchuję wszystkie kawałki użyte od 1 odcinka i już przez to zakupiłam płytę Florence+The Machine, a czaję się na The Gossip i Dragonette

Cytat:
ja mam tak samo z przesłuchiwaniem soundtracku z każdego odcinka. moim faworytem do tej pory jest piosenka Florence & The Machine - "Cosmic love". nieziemska nuta...
to w "Pamiętnikach..." usłyszałam po raz pierwszy Hurts - Wonderful life
Świetne są też Plumb - Cut i The Birthday Massacre - Happy birthday

Hah. Też lubię Cosmic love, ale moim wielkim niezniszczalnym faworytem jest "Believer" Viva Voce. Mam wrażenie, że już oddycham w rytm tego kawałka. Mam też kilka innych hitów, które wkradły się do mojego serca: "Take Me To The Riot" Stars, "I'm Not Over" Carolina Liar, "Wild Place" Glass Pear, "All We Are" Matt Nathanson, "Everyday" Rogue Wave, "All You Do Is Talk" Black Rebel Motorcycle Club. Nie zaszłam jednak dalej, a chyba za waszym przykładem sprawdzę, co wyżej wymienieni jeszcze stworzyli.
[/center]

Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 01:18   

KsiÂ?Â?ka dla mnie to zwykÂ?y gniot:(
Natomiast serial co rzadko si?? zdarza, jest o wiele lepszy.
Powiem nawet Â?e oglÂ?dam go naprawd?? z wielkÂ? przyjemnoÂ?ciÂ?.

A Deamon jest genialny:)
Naprawd?? wielki pokÂ?on dla scenarzysty:)

Ronni 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2011-01-11, 08:22   

Podobnie jak wam mi r??wnieÂ? spodobaÂ?a si?? muzyka w serialu, a rzadko mi si?? to zdarza. JuÂ? w pierwszym odcinku wyÂ?apaÂ?am fajnÂ? piosenk??, a dzisiaj kolejny odcinek-widziaÂ?am reklam?? i mam wraÂ?enie, Â?e teÂ? nas nie rozczaruje :-D . Na pewno b??dzie jakiÂ? fajny kawaÂ?ek bo widziaÂ?am, Â?e Stefan b??dzie ta??czyÂ? z ElenÂ? :-P

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 09:31   

Ale_sandra napisał/a:
KsiÂ?Â?ka dla mnie to zwykÂ?y gniot:(
Natomiast serial co rzadko si?? zdarza, jest o wiele lepszy.
Powiem nawet Â?e oglÂ?dam go naprawd?? z wielkÂ? przyjemnoÂ?ciÂ?.

A Deamon jest genialny:)
Naprawd?? wielki pokÂ?on dla scenarzysty:)

http://www.facebook.com/p...57469967&ref=nf

Dla niego mog?? dalej oglÂ?da?? ;-)

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 16:31   

z tego co wiem, to nowy odcinek wychodzi dopiero 27.01... ta fota jest zniewalajÂ?ca. i ten jego wzrok!! miodzio.
BTW, nie Â?ebym si?? czepiaÂ?a, ale jest Damon, nie Deamon :)

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 17:35   

no tak, ponad miesi??czna przerwa, coÂ? takiego juÂ? byÂ?o wczeÂ?niej, chyba w poprzednim sezonie :/. Kupa czasu, ale mam nadzieje, Â?e potem b??dÂ? juÂ? regularnie wychodzi?? odcinki :-)

Jeden pies- Deamon czy Damon- koleÂ? jest i tak ekstra ciacho :-D

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-01-11, 18:51   

Wiecie a mojÂ? faworytkÂ? od jakiegoÂ? czasu jest Caroline i z ciekawoÂ?ciÂ? Â?ledz?? jej wÂ?tek. Totalnie irytujÂ?ca os??bka na poczÂ?tku, kt??rej posta?? ewoluuje (doÂ??? dosÂ?ownie) i staje si?? dziewczynÂ? z charakterkiem, cho?? nadal idealnÂ?. I tak powinno by??. Bo ideaÂ?y sÂ? nudne :-P W kaÂ?dym razie ciekawa jestem co wyjdzie z jej znajomoÂ?ci z Tylerem. Wkurza mnie za to Bonnie, bo mam wraÂ?enie, Â?e dla niej coÂ? moÂ?e by?? albo tylko biaÂ?e albo czarne. Taka moralistka aÂ? do przesady. Brrrr

Odpowiedz do tematu