Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
Pamiętniki Wampirów
Autor Wiadomość
Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 16:33   Pamiętniki Wampirów

Oglądałam wszystkie odcinki "Pamiętników wampirów", jakie do tej pory wyszły i strasznie mi się spodobał ten serial. teraz CW robi, jak zwykle przerwę i muszę czekać do 14 stycznia :/ może na początku nie jest zbyt dobry, ale potem robi się coraz bardziej interesujący i wciąga - przynajmniej tak było w moim wypadku ;]

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 18:44   

co do 'pami??tnik??w wampir??w ' teÂ? oglÂ?daÂ?am wszystkie odcinki ale nie mog?? sobie darowa?? Â?e w serialu Stefano nie jest przystojny (moim zdaniem oczywiÂ?cie). Zawsze wyobraÂ?aÂ?am go sobie jako zajebistego WÂ?ocha z falowanymi wÂ?osami a tu zaskoczenie :shock: MyÂ?l?? Â?e najlepiej dobranym aktorem pasujÂ?cym do pierwowzoru z ksiÂ?Â?ki jest aktor grajÂ?cy rol?? Matta. I jeszcze totalnie mi si?? nie podoba aktorka grajÂ?ca Bonnie i doskwiera mi brak Meredith bo uwaÂ?aÂ?am jÂ? za Â?wietnÂ? posta??.

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 20:52   

GoÂ?sia napisał/a:
nie mog?? sobie darowa?? Â?e w serialu Stefano nie jest przystojny

dokÂ?adnie. on powinien by?? boski, a Paul Wesley jest... przeci??tny. a tak swojÂ? drogÂ?, to cholernie podoba mi si?? Jeremy xD

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 21:44   

trzeba przyzna?? Â?e jest przystojny :-P ale jeÂ?eli chodzi o m??j gust to Damon jest przystojniejszy , uwielbiam ten jego `sarkastyczny` uÂ?mieszek 8-)

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 21:59   

O moje drogie, ale paskudny offtop ;-)

ZaÂ?oÂ??? Wam temat o tych "pami??tnikach" i poprzenosz?? posty :-)

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 22:11   Pami??tniki Wampir??w

Ekranizacja cyklu "Pami??tniki Wampir??w" napisanego przez L.J. Smith.
Elena jest zaÂ?amana po Â?mierci rodzic??w w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoÂ?y przyjeÂ?dÂ?a tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, Â?e Stefan jest wampirem. ZakochujÂ? si?? w sobie. W ich mieÂ?cie dochodzi do kilku zab??jstw, kt??re wyglÂ?dajÂ? tak, jakby ich sprawcÂ? byÂ?o dzikie zwierz??. Okazuje si??, Â?e to wampir Damon Salvatore - zab??jczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiÂ?gÂ? Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego Â?e byÂ? jego rywalem w miÂ?oÂ?ci do pi??knej Katheriny, kt??rej Elena jest potomkiniÂ?. Czy Stefan b??dzie musiaÂ? zabi?? Damona? Czy moÂ?e w Damonie zostaÂ?o coÂ? z czÂ?owieka? Kt??rego z nich wybierze Elena?
Â?r??dÂ?o: Filmweb.pl

Macie temat ;-)

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-11-30, 22:25   

Pierwsze cz??Â?ci sÂ? ciekawe, ale potem jest to jakby tylko, Â?eby ciÂ?gnÂ???. Elena jest wszystkim czym tylko moÂ?e. Elana jest odwaÂ?niejsza i silniejsza niÂ? Stefan. Damon jest najciekawszÂ? postaciÂ?. Og??lnie opera mydlana :-P

Wolf 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2009-12-01, 07:58   

ObejrzaÂ?em 2 odcinki z tego drugi na siÂ??? dajÂ?c serialowie szanse. Niestety jest to serial pisany na fali Zmierzchu, nie m??j klimat. MiaÂ?em wraÂ?enie, Â?e oglÂ?dam jakieÂ? Beverly Hills 90210 z dodatkiem wampir??w (zamiast wampir??w mogli r??wnie dobrze tam by?? kosmici, duchy czy kto tam co lubi). A jak ktoÂ? koniecznie chce wampiry to znacznie lepszym serialem byÂ? “Moonlight” (”Pod OsÂ?onÂ? Nocy” wg AXN)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-01, 09:16   

Nie lubi?? zar??wno serialu jak i ksiÂ?Â?ek, ale gdybym miaÂ?a wybiera?? to serial jest znacznie lepszy. Zapewne przez Elen?? kt??ra w ksiÂ?Â?kach jest bardzo denerwujÂ?cÂ?. Nie lubi?? tego typu bohater??w, kr??lowa szkoÂ?y, kt??ra musi mie?? kaÂ?dego faceta. Inni bohaterowie r??wnieÂ? mnie nie powalajÂ?. Stefan to taki sm??tny nudziarz kt??ry tylko za wszystko przeprasza. Damon tylko si?? wyr??Â?nia i jest jedynÂ? w miar?? dobrÂ? postaciÂ?.

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2009-12-01, 12:22   

CzytaÂ?am pami??tniki i byÂ?y beznadziejne ,tylko Damon si?? broni .
Serial lubi?? i oglÂ?dam ,faktycznie jest lepszy od ksiÂ?Â?ki i nawet Stefan i Elena nie irytujÂ? mnie .

Wolf "Pod osÂ?ona nocy" to Â?wietny serial ,ale ma tylko jeden sezon kt??ry oglÂ?daÂ?am juÂ? dwa razy .PowtarzajÂ? go znowu na AXN :?:

Wolf 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2009-12-01, 13:52   

Tula napisał/a:
Wolf "Pod osÂ?ona nocy" to Â?wietny serial ,ale ma tylko jeden sezon kt??ry oglÂ?daÂ?am juÂ? dwa razy .PowtarzajÂ? go znowu na AXN :?:

Tak leci na AXN, ale nie wiem czy powtarzajÂ? czy pierwszy raz. Wtorek 23.00 i z tego co widziaÂ?em, to sÂ? gdzieÂ? w Â?rodku sezonu. Tak swoja drogÂ? to AXN chyba nadaje najwi??cej w miar?? nowych seriali, nie liczÂ?c oczywiÂ?cie takich pÂ?atnych telewizji jak np "n". AXN co prawda teÂ? jest pÂ?atna, ale mam ja w podstawowym pakiecie z kabl??wki

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 13:07   

Serial duÂ?o lepszy od ksiÂ?Â?ki.
Â?wietni aktorzy, i jakoÂ? to wszystko lepiej zrobione, dopracowane.
Szkoda tylko, Â?e taka przerwa w emisji ;)

dozi
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 16:50   

Tak zgadzam si?? z Asiak2206 film lepszy niÂ? ksiÂ?Â?ka co si?? bardzo rzadko zdarza, ale juÂ? nie mog?? si?? doczeka?? dalszych odcink??w a wie ktoÂ? moÂ?e kiedy angielska telewizja wznowi odcinki bo oczywiÂ?cie ja jestem taka niecierpliwa, Â?e oglÂ?dam wszystko w internecie od razu :-) a z tego co wiem to dopiero 22 stycznia b??dÂ? napisy do kolejnego odcinka ktoÂ? moÂ?e ma Â?wieÂ?sze informacje?

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 19:08   

dla mnie serial by byÂ? duÂ?o lepszy gdyby zmienili aktora grajÂ?cego Stefano... jak a niego patrze to totalnie mi on nie pasuje. Po pierwsze to NIE jest przystojny, po drugie jego mina mnie dobija( coÂ? w stylu 'Edzia' wiecznie skwaszona mina jakby zjadÂ? coÂ? nieÂ?wieÂ?ego ) i w og??le psuje mi caÂ?e wyobraÂ?enie, kt??ry zbudowaÂ? opis w ksiÂ?Â?ce
( i nie wyglÂ?da na WÂ?ocha :mrgreen: )

dozi
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 17:09   

Masz racje GÂ?osia teÂ? mi nie podchodzi Stefano nie mam zielonego poj??cia czemu, ale Â?le go dobrali do roli

Odpowiedz do tematu