Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
Najepszy i najgorszy serial minionego roku
Autor Wiadomość
Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2011-10-16, 19:40   

Uwielbiam Czystą Krew i uważam, że ten serial jest jednym z lepszych jakie pojawiły się w TV. Pamiętniki wampirów również zasługują na uwagę ponieważ producenci odwalają kawał dobrej roboty przy nim. Nie sądziłam, że z tak durnej książki jaką napisała Smith można zrobić aż tak dobry serial. Trzeci sezon jak na razie jest w porządku chociaż w moim przekonaniu czegoś w nim brakuje. Sama nie wiem ale nie wywołuje już u mnie takich emocji jak dwa poprzednie sezony. Poza tym nie spodziewałam się również, że ten serial w ogóle mnie wciągnie. Na początku wydawał mi się potwornie nudny. Dopiero z czasem odkryłam jego urok
Glee kiedyś zaczęłam oglądać ale dałam sobie spokój z tym czymś.Zupełnie nie moje klimaty i nie mam zamiaru więcej oglądać tego serialu.
Za to uwielbiam Supernatural. Od pierwszego sezonu pokochałam ten serial i dalej czekam niecierpliwie na kolejne odcinki.

Podsumowując dla mnie najlepszym serialem pozostanie Czysta krew oraz Supernatural a najgorszym... sama nie wiem musiałabym się dłużej nad tym zastanowić.

Odpowiedz do tematu