Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Cykl o Anicie Blake
Autor WiadomoŠ
Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Koto│ak

Do│▒czy│a: 28 Lis 2009
Sk▒d: Gliwice/Bangkok
Wys│any: 2011-01-15, 08:31   

Nigdt nie by┬?am fank┬? JC ale w momencie gdy pojawi┬? si?? pan skaucik wilko┬?aczek stwierdzi┬?am, i┬? z dwojga z┬?ego JC ma przynajmniej wi??cej charakteru, no c??┬? poza tym jest zimna ryba ale widocznie nie mo┬?na mie?? wszystkiego. Natomiast tr??jk┬?t mnie znudzi┬? bardzo, a gdy do tego doszed┬? ??w duch czy co to by┬?o rz┬?dny seksu non stop od┬?o┬?y┬?am ksi┬?┬?k?? na p??┬?k?? i tom 8 kurzy si?? od jaki┬? dw??ch lat, bo zabrak┬?o mi historii w tej historii.

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 11:16   

ja mimo wszystko nadal jestem fank┬? Hamilton i chyba jednym z wyj┬?tk??w, kt??re trzymaj┬? bardziej stron?? Ryszarda ni┬? JC :P.
IMHO w serii o Anicie jest utkany jeden z lepszych w┬?tk??w romantycznych je┬?li chodzi o tego typu ksi┬?┬?ki, wi??c nie mam nic przeciwko rozwlekaniu go przez x tom??w :-)

atlanta
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 13:14   

Ale┬? ja te┬? jestem fank┬? Rysia :-) Nie mniej jednak m??g┬?by da?? sobie spok??j z Anitk┬? i znale┬??? sobie jak┬?┬? porz┬?dn┬? wilko┬?aczyc?? :-) Podoba┬?o mi si?? w 8 cz??┬?ci jak si?? jej postawi┬?, ┬?e je┬?li ona nadal b??dzie sypia?? z J.C. to on r??wnie┬? nie b??dzie jej wierny :mrgreen: A to si?? Anitka zdziwi┬?a :mrgreen:

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 14:00   

┬?al mi ich obojga. By┬?aby z nich taka fajna para. Ale autorka robi wszystko by ich do siebie ┬?miertelnie zrazi??.

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 14:04   

Ja ostatnio 8 cz??┬??? przeczyta┬?am. Ale jak on nie b??dzie jej wierny, mimo, ┬?e znowu b??dzie dzia┬?a?? na dwa fronty, to Anita do zostawi i to ju┬? tak na dobre, nie b??dzie przebacz :P Czekamy na Obsidian Butterfly i zobaczymy co b??dzie si?? dzia┬?o ;-)

Gobur
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 17:11   

jep, Edward jest super, szkoda ?e nie ma go wi?cej, pan ?mier? rz?dzi. Dobrze ?e po pewnej nieobecno?ci w dalszych cz??ciach znowu zaczyna si? pojawia? cz??ciej

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 19:32   

Za du┬?o si?? z niego nie dowiemy, bo raczej w ca┬?o┬?ci po┬?wi??cony jest sprawie Edwarda.

atlanta
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 22:12   

No i w┬?a┬?nie taki Edward by┬?by w sam raz dla Anity :-) To by┬?aby wybuchowa para, niczym Mr. i Mrs. Smith :-)
Jednak jest mi jej troch?? szkoda, bo zakocha┬?a si?? w strasznych manipulatorach. J.C. od pocz┬?tku serii zwodzi j┬? dla w┬?asnej korzy┬?ci. Okazuje si?? ┬?e grzeczny Ryszard te┬? zacz┬?┬? przekracza?? granice swoich idealnych manier i zacz┬?┬? trzyma?? z J.C. Ka┬?dy chce zwi??kszy?? swoje moce kosztem biednej Anitki. Mo┬?e Hamilton podsunie jej jakiego┬? prawdziwego m??┬?czyzn?? i w ko??cu otrz┬?┬?nie si?? z mi┬?o┬?ci do nich ;-)

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 22:25   

Gdy przeleci wszystko co si?? rusza w okolicy, mo┬?e w ko??cu zdecyduje si?? na kt??rego┬?.

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 22:40   

atlanta napisa│/a:
No i w┬?a┬?nie taki Edward by┬?by w sam raz dla Anity :-) To by┬?aby wybuchowa para, niczym Mr. i Mrs. Smith :-)
Jednak jest mi jej troch?? szkoda, bo zakocha┬?a si?? w strasznych manipulatorach. J.C. od pocz┬?tku serii zwodzi j┬? dla w┬?asnej korzy┬?ci. Okazuje si?? ┬?e grzeczny Ryszard te┬? zacz┬?┬? przekracza?? granice swoich idealnych manier i zacz┬?┬? trzyma?? z J.C. Ka┬?dy chce zwi??kszy?? swoje moce kosztem biednej Anitki. Mo┬?e Hamilton podsunie jej jakiego┬? prawdziwego m??┬?czyzn?? i w ko??cu otrz┬?┬?nie si?? z mi┬?o┬?ci do nich ;-)

To akurat mnie zaskoczy┬?o, w ┬?yciu bym nie podejrzewa┬?a Harcerzyka o konszachty z JC...

Gobur
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-16, 16:10   

zauroczona napisa│/a:
Gdy przeleci wszystko co si?? rusza w okolicy, mo┬?e w ko??cu zdecyduje si?? na kt??rego┬?.

Owszem, zdecyduje si??, co nie b??dzie jej przeszkadza?? w lataniu za wszystkim co na drzewo nie ucieka. Mo┬?e i przyczyna jest magiczna, ale ca┬?a sytuacja ju┬? mniej. Spoiler: Cho?? jej rozterki kiedy pomy┬?li ┬?e jest w ci┬?┬?y b??d┬? zabawne (wiem, m??ska z┬?o┬?liwo┬???)

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-16, 17:04   

Gdy woko┬?o tyle ciach ,a ona wolna , to niech u┬?ywa , pr??buje i wybiera do woli, gdy ja nie mog??.

Tula:W tym temacie jest to ju┬? trzeci jednolinijkowy post. Prosz?? o d┬?u┬?sze wypowiedzi. Pozdrawiam.

Dominika
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-19, 17:38   

Trafi┬?am na ten temat jak szuka┬?am czego┬? fajnego do czytania ale je┬?eli ten cykl przypomina serie o Mery to nie skorzystam.Z Mery dotrwa┬?m do trzeciej cz??┬?ci tylko dlatego,┬?e my┬?la┬?am(spokojnie b??dzie lepiej)ale nie by┬?o.Jak dla mnie za malo akcji za du┬?o seksu.

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-19, 18:33   

hehe zdarza si??, ┬?e czasem wi??cej czasu sp??dzaj┬? w ┬???┬?ku lub na innej p┬?askiej powierzchni ni┬? robi┬?c cokolwiek innego ;-)

Seria o Anicie Blake nie ocieka seksem, jest wi??cej akcji, kilka tom??w poczekasz na scen?? erotyczn┬?.

Trzeba po prostu lubi?? styl Hamilton, ja jak na razie nie mam zastrze┬?e?? i podoba mi si?? wszystko co napisze ;-) .

atlanta
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-19, 21:54   

Dominika ┬?mia┬?o mo┬?esz czyta?? Anit??. W pierwszych tomach wog??le nie ma scen ┬???┬?kowych. Za to jest du┬?o akcji a┬? sam czytelnik si?? m??czy i modli si?? o spokojn┬? scen?? :-P Przynajmniej ze mn┬? tak by┬?o :-) Postacie s┬? ┬?wietnie wykreowane, ┬?wiat w ksi┬?┬?ce jest super opisany. Ludzie wiedz┬? o wampirach, zmiennokszta┬?tnych i innych stworzeniach magii. Mamy r??wnie┬? og??lny zarys polityczny. Tak┬?e w ksi┬?┬?k?? mo┬?na naprawd?? wczu?? si?? i j┬? pokocha?? :-)

Troch?? napsioczy┬?y┬?my na Anit?? a┬? mi teraz g┬?upio :-)
Nie czyta┬?am jeszcze 9 tomu i pewnie nie b??d?? mia┬?a do niego dost??pu :-( a Gobur zainteresowa┬?a mnie tym spoilerem.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: