Cykl o Anicie Blake

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Nigdt nie byÂ?am fankÂ? JC ale w momencie gdy pojawiÂ? si?? pan skaucik wilkoÂ?aczek stwierdziÂ?am, iÂ? z dwojga zÂ?ego JC ma przynajmniej wi??cej charakteru, no c??Â? poza tym jest zimna ryba ale widocznie nie moÂ?na mie?? wszystkiego. Natomiast tr??jkÂ?t mnie znudziÂ? bardzo, a gdy do tego doszedÂ? ??w duch czy co to byÂ?o rzÂ?dny seksu non stop odÂ?oÂ?yÂ?am ksiÂ?Â?k?? na p??Â?k?? i tom 8 kurzy si?? od jakiÂ? dw??ch lat, bo zabrakÂ?o mi historii w tej historii.
“There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

red_head

Post autor: red_head »

ja mimo wszystko nadal jestem fankÂ? Hamilton i chyba jednym z wyjÂ?tk??w, kt??re trzymajÂ? bardziej stron?? Ryszarda niÂ? JC :P.
IMHO w serii o Anicie jest utkany jeden z lepszych wÂ?tk??w romantycznych jeÂ?li chodzi o tego typu ksiÂ?Â?ki, wi??c nie mam nic przeciwko rozwlekaniu go przez x tom??w :-)

atlanta

Post autor: atlanta »

AleÂ? ja teÂ? jestem fankÂ? Rysia :-) Nie mniej jednak m??gÂ?by da?? sobie spok??j z AnitkÂ? i znaleÂ??? sobie jakÂ?Â? porzÂ?dnÂ? wilkoÂ?aczyc?? :-) PodobaÂ?o mi si?? w 8 cz??Â?ci jak si?? jej postawiÂ?, Â?e jeÂ?li ona nadal b??dzie sypia?? z J.C. to on r??wnieÂ? nie b??dzie jej wierny :mrgreen: A to si?? Anitka zdziwiÂ?a :mrgreen:

Kat70

Post autor: Kat70 »

Â?al mi ich obojga. ByÂ?aby z nich taka fajna para. Ale autorka robi wszystko by ich do siebie Â?miertelnie zrazi??.

red_head

Ja ostatnio 8 cz??Â??? przeczytaÂ?am. Ale jak on nie b??dzie jej wierny, mimo, Â?e znowu b??dzie dziaÂ?a?? na dwa fronty, to Anita do zostawi i to juÂ? tak na dobre, nie b??dzie przebacz :P Czekamy na Obsidian Butterfly i zobaczymy co b??dzie si?? dziaÂ?o ;-)

Gobur

Post autor: Gobur »

jep, Edward jest super, szkoda ?e nie ma go wi?cej, pan ?mier? rz?dzi. Dobrze ?e po pewnej nieobecno?ci w dalszych cz??ciach znowu zaczyna si? pojawia? cz??ciej

Kat70

Za duÂ?o si?? z niego nie dowiemy, bo raczej w caÂ?oÂ?ci poÂ?wi??cony jest sprawie Edwarda.

atlanta

No i wÂ?aÂ?nie taki Edward byÂ?by w sam raz dla Anity :-) To byÂ?aby wybuchowa para, niczym Mr. i Mrs. Smith :-)
Jednak jest mi jej troch?? szkoda, bo zakochaÂ?a si?? w strasznych manipulatorach. J.C. od poczÂ?tku serii zwodzi jÂ? dla wÂ?asnej korzyÂ?ci. Okazuje si?? Â?e grzeczny Ryszard teÂ? zaczÂ?Â? przekracza?? granice swoich idealnych manier i zaczÂ?Â? trzyma?? z J.C. KaÂ?dy chce zwi??kszy?? swoje moce kosztem biednej Anitki. MoÂ?e Hamilton podsunie jej jakiegoÂ? prawdziwego m??Â?czyzn?? i w ko??cu otrzÂ?Â?nie si?? z miÂ?oÂ?ci do nich ;-)

Kat70

Gdy przeleci wszystko co si?? rusza w okolicy, moÂ?e w ko??cu zdecyduje si?? na kt??regoÂ?.

red_head

atlanta pisze:No i wÂ?aÂ?nie taki Edward byÂ?by w sam raz dla Anity :-) To byÂ?aby wybuchowa para, niczym Mr. i Mrs. Smith :-)
Jednak jest mi jej troch?? szkoda, bo zakochaÂ?a si?? w strasznych manipulatorach. J.C. od poczÂ?tku serii zwodzi jÂ? dla wÂ?asnej korzyÂ?ci. Okazuje si?? Â?e grzeczny Ryszard teÂ? zaczÂ?Â? przekracza?? granice swoich idealnych manier i zaczÂ?Â? trzyma?? z J.C. KaÂ?dy chce zwi??kszy?? swoje moce kosztem biednej Anitki. MoÂ?e Hamilton podsunie jej jakiegoÂ? prawdziwego m??Â?czyzn?? i w ko??cu otrzÂ?Â?nie si?? z miÂ?oÂ?ci do nich ;-)
To akurat mnie zaskoczyÂ?o, w Â?yciu bym nie podejrzewaÂ?a Harcerzyka o konszachty z JC...

Gobur

Post autor: Gobur »

zauroczona pisze:Gdy przeleci wszystko co si?? rusza w okolicy, moÂ?e w ko??cu zdecyduje si?? na kt??regoÂ?.
Owszem, zdecyduje si??, co nie b??dzie jej przeszkadza?? w lataniu za wszystkim co na drzewo nie ucieka. MoÂ?e i przyczyna jest magiczna, ale caÂ?a sytuacja juÂ? mniej. Spoiler: Cho?? jej rozterki kiedy pomyÂ?li Â?e jest w ciÂ?Â?y b??dÂ? zabawne (wiem, m??ska zÂ?oÂ?liwoÂ???)

Kat70

Gdy wokoÂ?o tyle ciach ,a ona wolna , to niech uÂ?ywa , pr??buje i wybiera do woli, gdy ja nie mog??.

Tula:W tym temacie jest to juÂ? trzeci jednolinijkowy post. Prosz?? o dÂ?uÂ?sze wypowiedzi. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Kat70, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominika

Post autor: Dominika »

TrafiÂ?am na ten temat jak szukaÂ?am czegoÂ? fajnego do czytania ale jeÂ?eli ten cykl przypomina serie o Mery to nie skorzystam.Z Mery dotrwaÂ?m do trzeciej cz??Â?ci tylko dlatego,Â?e myÂ?laÂ?am(spokojnie b??dzie lepiej)ale nie byÂ?o.Jak dla mnie za malo akcji za duÂ?o seksu.

red_head

hehe zdarza si??, Â?e czasem wi??cej czasu sp??dzajÂ? w Â???Â?ku lub na innej pÂ?askiej powierzchni niÂ? robiÂ?c cokolwiek innego ;-)

Seria o Anicie Blake nie ocieka seksem, jest wi??cej akcji, kilka tom??w poczekasz na scen?? erotycznÂ?.

Trzeba po prostu lubi?? styl Hamilton, ja jak na razie nie mam zastrzeÂ?e?? i podoba mi si?? wszystko co napisze ;-) .

atlanta

Dominika Â?miaÂ?o moÂ?esz czyta?? Anit??. W pierwszych tomach wog??le nie ma scen Â???Â?kowych. Za to jest duÂ?o akcji aÂ? sam czytelnik si?? m??czy i modli si?? o spokojnÂ? scen?? :-P Przynajmniej ze mnÂ? tak byÂ?o :-) Postacie sÂ? Â?wietnie wykreowane, Â?wiat w ksiÂ?Â?ce jest super opisany. Ludzie wiedzÂ? o wampirach, zmiennoksztaÂ?tnych i innych stworzeniach magii. Mamy r??wnieÂ? og??lny zarys polityczny. TakÂ?e w ksiÂ?Â?k?? moÂ?na naprawd?? wczu?? si?? i jÂ? pokocha?? :-)

Troch?? napsioczyÂ?yÂ?my na Anit?? aÂ? mi teraz gÂ?upio :-)
Nie czytaÂ?am jeszcze 9 tomu i pewnie nie b??d?? miaÂ?a do niego dost??pu :-( a Gobur zainteresowaÂ?a mnie tym spoilerem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”