Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
True Blood
Autor Wiadomość
Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-07-07, 21:41   

Erikowi chodziÂ?o o ten moment, kiedy podst??pem, Â?e umiera zmusiÂ? Sookie to wyssania kul z niego i poÂ?kni??cia jego krwi.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-07-07, 21:50   

Oksa napisał/a:
Erikowi chodziÂ?o o ten moment, kiedy podst??pem, Â?e umiera zmusiÂ? Sookie to wyssania kul z niego i poÂ?kni??cia jego krwi.

Wiem o co mu chodziÂ?o z tym. Raczej chodziÂ?o mi o to, Â?e powiedziaÂ? szkoda, czy jakoÂ? tak. Nigdy nie traci chÂ?opak nadziei.

Hazaja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-12, 21:08   

Dzisiaj coÂ? 4 odcinek byÂ? jakoÂ? maÂ?o true blood'owy... no ale pewnie akcja si?? rozkr??ci w nast??pnym skoro Erik ma 2 dni na uratowanie Pam ( a i ta jego zatroskanego mina - bezcenna ) ... po za tym, co za nowa odsÂ?ona Sookie... jak dla mnie lepiej by zostaÂ?a blondynkÂ? :D... no i ta akcja przy barze... powalajÂ?ce sÂ?ownictwo :D

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-07-14, 18:04   

Fajny byÂ? ten odcinek, ale mi najbardziej zapadÂ?a w pami???? scena Billa ze striptizerkÂ?, kiedy m??wi mu o Â?yciu i na sama ko??c??wka z tÂ? samÂ? dziewczynÂ?, kt??ra ma Â?wietny podkÂ?ad muzyczny. ChwytaÂ?y za serducho.

A i byÂ?a dziewczyna Alcida Debbie i ten jej nowy koleÂ? Coot - kurde nieÂ?le si?? dobrali, takie dwa oblechy. Dziewucha tak samo wkurzajÂ?ca jak ksiÂ?Â?ce :)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-07-14, 18:15   

Debbie wyglÂ?da dokÂ?adnie tak jak powinna wyglÂ?da??. Wredna baba kt??ra potrafiÂ?a gra?? na nerwach podczas czytania. Aktora zostaÂ?a idealnie dobrana.
spoiler
CieszyÂ?am si?? kiedy w ksiÂ?Â?ce ta suka sko??czyÂ?a tak jak sko??czyÂ?a. I mam nadziej??, Â?e w serialu podobnie z niÂ? sko??czÂ? :mrgreen:

Poza tym motyw ze striptizerkÂ? r??wnieÂ? byÂ? bardzo udany. Najpierw gadka o Â?yciu a p??Â?niej taki finaÂ? znajomoÂ?ci z Billem.

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-28, 21:44   

mam takie pytanko: czy w tym tygodniu wyszedÂ? odcinek? bo torrent niby w necie jest, ale Â?ciÂ?ga si?? jakiÂ? badziew nie do odtworzenia...

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2010-07-29, 09:36   

Tak jest juÂ? 6 odcinek (jeÂ?li o to Ci chodzi) ByÂ? juÂ? w poniedziaÂ?ek rano a napisy chyba po poÂ?udniu si?? pojawiÂ?y.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-08-18, 16:49   

Ech ten odcinek 6 to przyznam szczerze mimo, Â?e mam mocne nerwy to par?? razy odwr??ciÂ?am wzrok - wlee. Ale byÂ? fajny, tylko troch?? przestaje mi si?? podoba?? to, w jakim kierunku idzie ten serial, mam nadziej??, Â?e nie wybielÂ? Billa jeszcze bardziej niÂ? teraz :> no i Â?adnego powaÂ?niejszego wÂ?tku z Erikiem... spoiler to przecieÂ? on pom??gÂ? Sookie w ksiÂ?Â?ce w uwolnieniu Billa

A w tym momencie jestem po 9 odcinku no i c??Â?, naprawd?? fajna seria, chociaÂ? przyznam, Â?e szczeg??lnie podziwiam negatywne charaktery, np genialna gra aktora grajÂ?cego Russela (ko??c??wka 9 odcinka - super :lol: ), Talbot oczywiÂ?cie, zimna suka Nan Flannigan, ten socjopata Franklin, no i Debbie, o czym juÂ? wczeÂ?niej pisaÂ?am.

ZmieniÂ?am teÂ? zdanie o starych dobrych bohaterach, bo o ile wÂ?tek miÂ?osny Jasona i Laffayeta mnie po prostu nuÂ?y, o tyle fajnie mi si?? oglÂ?da perypetie Sama, nie sÂ? z niego takie mi??kkie kluchy, cho?? przydaÂ?aby mu si?? jakas porzÂ?dna dziewucha. Tara - teÂ? na plus, dziewczyna ma ikr?? (kt??rej stanowczo brakuje Sookie), zdaÂ?a sobie spraw??, Â?e chce Â?y?? i walczy o to ze wszystkich siÂ?. BoÂ?e Sookie jest cholernie naiwna :-?

JuÂ? wprowadzili Huntera, hmm, no zobaczymy co to wyjdzie.
I oczywiÂ?cie jak sobie poradzÂ? z doÂ??? publicznym oÂ?wiadczeniem Russela :mrgreen:

Bill oczywiÂ?cie bielusie??ki, Â?e aÂ? oczy bolÂ?, ale c??Â? niech b??dzie. Dobrze, Â?e caÂ?a gama obsady drugoplanowej nadrabia i przewyÂ?sza to ACE.

Tak sobie myÂ?l?? nawet, Â?e Sookie i Bill to naprawd?? do siebie pasujÂ?. Nie to, Â?e ich nie lubi?? czy nie lubi?? oglÂ?da??, ale stanowczo Eric zasÂ?uguje na kobitk?? innego kalibru. Sookie niby jest odwaÂ?na i wyszczekana, racja, ale nagle za chwil?? okazuje totalny brak rozsÂ?dku i chyba ch???? samodestrukcji.

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2010-08-18, 20:59   

Przyznam si?? szczerze, Â?e nie spodziewaÂ?am si??, Â?e Russel aÂ? taki numer wytnie w TV. Ale musz?? przyzna??, Â?e podobaÂ?o mi si?? takie rozwiÂ?zanie. PokazaÂ? Â?wiatu jaka jest prawdziwa natura wampir??w. Zastanawiam si?? teraz w jaki spos??b zachowa si?? teraz Flannigan. W ko??cu chciaÂ?a r??wnoÂ?ci wampir??w i ludzi. Przynajmniej takie pozory stwarzaÂ?a.
Co do zwiÂ?zku Laffayeta to zgodz?? si?? z OksÂ?, , jest nudny. SpodziewaÂ?am si?? czegoÂ? zupeÂ?nie innego.

Nika
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-18, 21:59   

Ja w og??le jestem mile zaskoczona 3 sezonem. Por??wnujÂ?c do ksiÂ?Â?ki to r??Â?nica jest oooogromna, no biorÂ?c chociaÂ?by Huntera, kt??ry w ksiÂ?Â?kach pojawia si?? bardzo p??Â?no, ale mimo wszystko film jest Â?wietny. Russela nie lubi?? od samego poczÂ?tku i spodziewaÂ?am si?? jakiegoÂ? dramatu z jego strony, moim zdaniem Sookie za szybko wybaczyÂ?a Billowi i ja tam nie popieram ich zwiÂ?zku :D Lubie brata Sama, to taki agresywny g??wniarz ^^ Fajnie jest kreowana posta?? Crystal i ludzi z Hot Shot.
Z niecierpliwoÂ?ciÂ? czekam na nast??pny odcinek i wyznanie Billa :D:D

P.S Dla fan??w polecam najnowszÂ? okÂ?adk?? Rolling Stone!!

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2010-08-18, 21:59   

OglÂ?daÂ?am juÂ? 9 odcinek i wydaje mi si??, Â?e z kaÂ?dÂ? seriÂ? idzie im lepiej. Russel jest niesamowity, ko??cowa scena w jego wykonaniu ekstra i tak sobie pomyÂ?laÂ?am, Â?e przypomina mi Drakule ze starych film??w. Talbot rzucaÂ? zabytkami jak rozkapryszona kobieta. Franklin ,szkoda Â?e zostaÂ? zabity bo byÂ? fajny (jak na psychola ) i spos??b w jaki m??wi:"Nie wiesz Â?e jest wampirem " .
O dziwo w tej serii bardziej podoba mi si?? Tara, wÂ?aÂ?ciwie nie wiem za co dokÂ?adnie, moÂ?e za to Â?e wreszcie wzi??Â?a si?? za siebie .

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-14, 14:41   

no i mamy koniec kolejnego sezonu... ale ten 12. odcinek byÂ? w sumie troch?? nijaki i tak samo si?? sko??czyÂ?. chociaÂ? przynajmniej dzi??ki temu nie myÂ?l?? tylko o tym kiedy b??dzie poczÂ?tek nast??pnej serii...
jakoÂ? tak w tym sezonie nie byÂ?o nic konkretnego. wszystko i nic. niby fajnie si?? oglÂ?daÂ?o i oczywiÂ?cie byÂ? wciÂ?gajÂ?cy, ale wydaje mi si??, Â?e poprzednie byÂ?y lepsze.

Pazur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 14:08   

uwielbiam ten serial i ciesze sie ze obydwa sezony sa dostepne na dvd szkoda ze nie wiadomo ile przyjdzie nam czekac na premiere 3go sezonu na dvd bo w hbo emisja juz tuztuz jakos zle mi sie oglada w necie,nawet meza wkrecilam i jest zachwycony

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-18, 14:54   

Serial może być. Nie powala. Myślałam, że będzie lepszy. Drugi sezon był najdziwniejszy. Straszynie odbiegał od książki i czasami był aż wynaturzony. O wiele lepiej podoba mi si sezon III chociaż te nie do końca. Wątek rodziny szefa Sooki nic nie wniósł do serialu a jedynie zapełnił kadr. Dobór aktorów bardzo mi się podoba to jedyne co nie budzi moich zastrzeżeń. Serial przyśpiesza (próbuje dogonić książkę przeskakując o kilka tomów). Na razie nie mam nic przeciwko. Co z tym zrobią zobaczymy w czwartym sezonie.

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-23, 21:53   

Og??lnie serial i ksiÂ?Â?ki bardzo mi si?? podobajÂ?. CzytajÂ?c ksiÂ?Â?ki po prostu si?? wciÂ?gn??Â?am i bardzo szybko przeczytaÂ?am wszystkie cz??Â?ci. Serial jest troch?? ciekawszy, szczeg??lnie lubi?? posta?? Erica. Mam nadziej?? Â?e kolejna seria b??dzie lepsza. A czy przypadkiem ktoÂ? nie wie kiedy b??dzie 1 odcinek nowej serii?

Odpowiedz do tematu