Czesław Śpiewa

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Czesław Śpiewa

Post autor: Kometa »

'
Bardzo lubię Czesława, chociaż w domu sama dla siebie słucham rzadko. Za to w pracy wszyscy słuchamy często i z przyjemnością. Bardzo możliwe, że teksty są infantylne, ale w połączeniu z bardzo melodyjną muzyką sprawiają, że większość personelu u mnie w pracy ryczy jak ranne łosie, wyżywając się artystycznie przy piosenkach Mozila. Jest to coś innego niż do tej pory, coś fajnego uważam, poprawia nastrój właśnie tą swoją niezobowiązującą treścią, jednocześnie pozostawiając na wysokim poziomie aranżację muzyczną. Jest OK. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić

.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 11:42 przez Kometa, łącznie zmieniany 2 razy.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Selene07

Post autor: Selene07 »

Popieram i zach??cam innych do sÂ?uchania. Mnie nam??wiÂ?a koleÂ?anka, puÂ?ciÂ?a mi "Efekt Uboczny Trzezwosci", bardzo mi sie spodobaÂ?o. najbardziej lubie piosenke "Zaba Tonie W Betonie"

Awatar użytkownika
Szept

Post autor: Szept »

JeÂ?li kogoÂ? zainteresuje i jest z tych okolic, CzesÂ?aw Â?piewa b??dzie teraz promowaÂ? nowa pÂ?yt?? w SÂ?upsku:) Bilety nie sÂ? aÂ? takie drogie, normalny, bez Â?adnych ulg ma kosztowa?? w granicach 30 dych. Z tego co mi wiadomo, bardzo duÂ?o os??b chce iÂ???, zwÂ?aszcza student??w:))

Sama muzyka jest Â?wietna. Og??Â?em przepadam za Â?aba tonie w betonie, maszynka do swierkania i kradzieÂ? cukierka;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wokaliści i Zespoły”