Cykl Victoria Nelson

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Kat70

Post autor: Kat70 »

Kometa pisze:A propos, skoro juÂ? poruszyliÂ?cie wÂ?tek pan??w, to napisz?? Â?e jedyne co mi si?? w tej ksiÂ?Â?ce podobaÂ?o to osoba Mike'a Celluci'ego. Natomiast Henry i Vicki mnie draÂ?nili
KsiÂ?Â?ki byÂ?y moÂ?e Â?rednio porywajÂ?ce, ale za to serial pt. " Cena krwi"jest niczego sobie. Mnie osobiÂ?cie Celluci draÂ?ni, lecz co za boskie ciaÂ?o gra Henriego. Ten aktor podrasowaÂ? bardzo moje wyobraÂ?enie Henia z ksiÂ?Â?ki.

Lamia

Post autor: Lamia »

A ja dziÂ? wÂ?aÂ?nie przebrn??Â?am przez trzeci tom (a wÂ?aÂ?ciwie przleciaÂ?am przez niego). Momentami byÂ?o nudnawo, ale przy ko??cu si?? na prawd?? wciÂ?gn??Â?am. Og??lnie pomysÂ? z mumiÂ?, kt??ra chce zawÂ?adnÂ?c Â?wiatem byÂ? doÂ?c... badziewiarski, ale napisane jest na prawd?? dobrze i Â?wietnie opisane sÂ? uczucia Henry'ego, na prawd?? moÂ?na si?? wczuc w rozterki wampira.
JeÂ?li miaÂ?abym powiedziec, kt??ry tom jest najlepszy z caÂ?ej serii to zdecydowanie b??dzie to tom nr 2, potem 3, a na ko??cu 1 (troch?? sÂ?abo, bo przez to wi??kszoÂ?c os??b nie dociera, do znacznie lepszych nast??pnych tom??w)

pyczunia

Post autor: pyczunia »

zauroczona serial to chyba pt. "Wi??zy krwi" bo "Cena krwi" to pierwszy tom ksiÂ?Â?ki.

A jeÂ?li patrze?? na wszystkie 3 tomy to wg mnie kaÂ?dy kolejny byÂ? ciut gorszy od poprzedniego.

Kat70

[quote="pyczunia"]zauroczona serial to chyba pt. "Wi??zy krwi" bo "Cena krwi" to pierwszy tom ksiÂ?Â?ki.

Ten serial nazywa si?? wÂ?aÂ?nie tak jak pierwszy tom ksiÂ?Â?ki , a moÂ?na go Â?ciÂ?gnÂ??? chyba tylko z chomika. " Wi??zy krwi " to film o wilkoÂ?akach i jest teÂ? dosy?? fajny. Polecam.

pyczunia

MoÂ?e piszemy o dw??ch r??Â?nych serialach. Mi chodzi o ten: http://www.filmweb.pl/f353633/Wi%C4%99zy+krwi,2006 na filmwebie jest jako Wi??zy krwi i jak leciaÂ? w tv na AXN to teÂ? byÂ? o takim tytule.

A do tego twojego serialu (i filmu z resztÂ? teÂ?) mogÂ?abyÂ? poda?? linki :-)

Kat70

[quote="pyczunia"]MoÂ?e piszemy o dw??ch r??Â?nych serialach. Mi chodzi o ten: http://www.filmweb.pl/f353633/Wi%C4%99zy+krwi,2006 na filmwebie jest jako Wi??zy krwi i jak leciaÂ? w tv na AXN to teÂ? byÂ? o takim tytule.

Sorry. RzeczywiÂ?cie on si?? nazywa Wi??zy krwi, ale na chomiku piszÂ? o nim Blood Ties - Cena krwi. Ja wchodz?? tam wpisujÂ?c Cena krwi Tanya Huff serial chomikuj. Powodzenia. Teraz wÂ?aÂ?nie Â?ciÂ?gam 22 odcinek od Lirael lub kaja.cleo

Gobur

Post autor: Gobur »

moÂ?e pomyliÂ?o si?? z Wi??zami Krwi . To byÂ? chyba najlepszy serial o wampirach, luÂ?no oparty na grze Vampire Maskarada. Niestety zostaÂ? zamkni??ty po oÂ?miu odcinkach, ze wzgl??du na Â?mier?? odtw??rcy gÂ???wnej roli, Luny, ksi??cia miasta - Marka Frankela

pyczunia

Wydaje mi si?? Â?e piszemy o tym samym serialu tylko jakaÂ? mÂ?drusia z chomika sÂ?owo Ties przetÂ?umaczyÂ?a Cena

A o tym serialu co Gobur napisaÂ?eÂ? nie sÂ?yszaÂ?am, ale jak byÂ? taki dobry to szkoda Â?e przerwali, zawsze jest opcja zamiennika (w sensie Â?e aktora)

Gobur

Post autor: Gobur »

szczerze go polecam, z tego co wiem jest do dorwania na chomikach

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Czy ten serial o kt??rym piszesz Gobur nie byÂ? przypadkiem mi??dzy innymi o takim paskudnym wampirze kt??ry poprawiaÂ? sw??j wyglÂ?d za pomocÂ? alchemii ?
I o jakichÂ? wampirzych klanach ?

Lamia

Post autor: Lamia »

WÂ?aÂ?nie to co napisaÂ? Gobur bardzo mnie zaciekawiÂ?o, bo m??j chÂ?opak zaraziÂ? mnie MaskaradÂ?, poÂ?yczajÂ?c mi VtM Bloodlines, kt??re juÂ? prawie przeszÂ?am (jako wyjÂ?tkowo beznadziejny gracz m??cze si?? z tym prawie od miesiaca). DziÂ? razem obejrzeliÂ?my pierwszy odcinek serialu i troch?? si?? rozczarowaliÂ?my. DoÂ?c to patetyczne i przewidywalne, ale w sumie nie takie zÂ?e. Chyba mieliÂ?my troch?? zbyt duÂ?e oczekiwania. On juÂ? si?? poddaÂ?, ale ja chyba oberz?? kolejne odcinki.

naja1985

Post autor: naja1985 »

CzytaÂ?am ta serie. PostaraÂ?am si?? r??wnieÂ? o serial ale nie umywa si?? do ksiÂ?Â?ek... Za duÂ?o w nim fantazji a za maÂ?o Viki i jej spotka?? z detektywem. Nie powiem bo wÂ?tek Coreen jest fajnie rozkr??cony ale nadal to nie to. nie sÂ? to jednak ksiÂ?Â?ki do kt??rych wracam... a szkoda bo zapowiadaÂ?o si?? fajnie.

[ Dodano: 2010-03-30, 18:52 ]
a co do Henriego no niezÂ?y byÂ?... Jedno mnie ciekawi we wszystkich ksiazkach jakie czytaÂ?am (a jest ich sporo) czy to o wampirach czy wilkoÂ?akach "ciacha" maja dÂ?ugie wÂ?osy jakim cudem??

Dia

Post autor: Dia »

Nigdy nie widziaÂ?am serialu, ale wpadÂ?y mi w r??ce trzy cz??Â?ci z serii. PodobaÂ?y mi si??, ale szybko o nich zapomniaÂ?am czyli nie wywarÂ?y na mnie wi??kszego wraÂ?enia, ot takie sobie czytadÂ?o...

naja1985

Post autor: naja1985 »

gdzie mi si?? obiÂ?o o uszy ze ma by?? kr??cony dalszy ciÂ?g, ale jak na razie ani widu ani sÂ?ychu szkoda...

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Cykl Victoria Nelson

Post autor: Czarownica »

Seria idzie teraz na AXN, ale o p??Â?nocy, bodajÂ?e od poniedziaÂ?ku do piÂ?tku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”