Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Cykl Victoria Nelson
Autor WiadomoŠ
Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-11, 18:39   

Kometa napisa│/a:
A propos, skoro ju┬? poruszyli┬?cie w┬?tek pan??w, to napisz?? ┬?e jedyne co mi si?? w tej ksi┬?┬?ce podoba┬?o to osoba Mike'a Celluci'ego. Natomiast Henry i Vicki mnie dra┬?nili
Ksi┬?┬?ki by┬?y mo┬?e ┬?rednio porywaj┬?ce, ale za to serial pt. " Cena krwi"jest niczego sobie. Mnie osobi┬?cie Celluci dra┬?ni, lecz co za boskie cia┬?o gra Henriego. Ten aktor podrasowa┬? bardzo moje wyobra┬?enie Henia z ksi┬?┬?ki.

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-11, 21:36   

A ja dzi┬? w┬?a┬?nie przebrn??┬?am przez trzeci tom (a w┬?a┬?ciwie przlecia┬?am przez niego). Momentami by┬?o nudnawo, ale przy ko??cu si?? na prawd?? wci┬?gn??┬?am. Og??lnie pomys┬? z mumi┬?, kt??ra chce zaw┬?adn┬?c ┬?wiatem by┬? do┬?c... badziewiarski, ale napisane jest na prawd?? dobrze i ┬?wietnie opisane s┬? uczucia Henry'ego, na prawd?? mo┬?na si?? wczuc w rozterki wampira.
Je┬?li mia┬?abym powiedziec, kt??ry tom jest najlepszy z ca┬?ej serii to zdecydowanie b??dzie to tom nr 2, potem 3, a na ko??cu 1 (troch?? s┬?abo, bo przez to wi??kszo┬?c os??b nie dociera, do znacznie lepszych nast??pnych tom??w)

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-11, 22:15   

zauroczona serial to chyba pt. "Wi??zy krwi" bo "Cena krwi" to pierwszy tom ksi┬?┬?ki.

A je┬?li patrze?? na wszystkie 3 tomy to wg mnie ka┬?dy kolejny by┬? ciut gorszy od poprzedniego.

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-12, 11:26   

[quote="pyczunia"]zauroczona serial to chyba pt. "Wi??zy krwi" bo "Cena krwi" to pierwszy tom ksi┬?┬?ki.

Ten serial nazywa si?? w┬?a┬?nie tak jak pierwszy tom ksi┬?┬?ki , a mo┬?na go ┬?ci┬?gn┬??? chyba tylko z chomika. " Wi??zy krwi " to film o wilko┬?akach i jest te┬? dosy?? fajny. Polecam.

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-12, 13:47   

Mo┬?e piszemy o dw??ch r??┬?nych serialach. Mi chodzi o ten: http://www.filmweb.pl/f353633/Wi%C4%99zy+krwi,2006 na filmwebie jest jako Wi??zy krwi i jak lecia┬? w tv na AXN to te┬? by┬? o takim tytule.

A do tego twojego serialu (i filmu z reszt┬? te┬?) mog┬?aby┬? poda?? linki :-)

Kat70
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-12, 17:22   

[quote="pyczunia"]Mo┬?e piszemy o dw??ch r??┬?nych serialach. Mi chodzi o ten: http://www.filmweb.pl/f353633/Wi%C4%99zy+krwi,2006 na filmwebie jest jako Wi??zy krwi i jak lecia┬? w tv na AXN to te┬? by┬? o takim tytule.

Sorry. Rzeczywi┬?cie on si?? nazywa Wi??zy krwi, ale na chomiku pisz┬? o nim Blood Ties - Cena krwi. Ja wchodz?? tam wpisuj┬?c Cena krwi Tanya Huff serial chomikuj. Powodzenia. Teraz w┬?a┬?nie ┬?ci┬?gam 22 odcinek od Lirael lub kaja.cleo

Gobur
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-12, 17:39   

mo┬?e pomyli┬?o si?? z Wi??zami Krwi . To by┬? chyba najlepszy serial o wampirach, lu┬?no oparty na grze Vampire Maskarada. Niestety zosta┬? zamkni??ty po o┬?miu odcinkach, ze wzgl??du na ┬?mier?? odtw??rcy g┬???wnej roli, Luny, ksi??cia miasta - Marka Frankela

pyczunia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-12, 20:10   

Wydaje mi si?? ┬?e piszemy o tym samym serialu tylko jaka┬? m┬?drusia z chomika s┬?owo Ties przet┬?umaczy┬?a Cena

A o tym serialu co Gobur napisa┬?e┬? nie s┬?ysza┬?am, ale jak by┬? taki dobry to szkoda ┬?e przerwali, zawsze jest opcja zamiennika (w sensie ┬?e aktora)

Gobur
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-13, 11:55   

szczerze go polecam, z tego co wiem jest do dorwania na chomikach

Tula 
Weteran
Noaida

Do│▒czy│a: 12 Wrz 2009
Sk▒d: od siebie
Wys│any: 2010-02-13, 19:46   

Czy ten serial o kt??rym piszesz Gobur nie by┬? przypadkiem mi??dzy innymi o takim paskudnym wampirze kt??ry poprawia┬? sw??j wygl┬?d za pomoc┬? alchemii ?
I o jakich┬? wampirzych klanach ?

Lamia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-02-13, 21:37   

W┬?a┬?nie to co napisa┬? Gobur bardzo mnie zaciekawi┬?o, bo m??j ch┬?opak zarazi┬? mnie Maskarad┬?, po┬?yczaj┬?c mi VtM Bloodlines, kt??re ju┬? prawie przesz┬?am (jako wyj┬?tkowo beznadziejny gracz m??cze si?? z tym prawie od miesiaca). Dzi┬? razem obejrzeli┬?my pierwszy odcinek serialu i troch?? si?? rozczarowali┬?my. Do┬?c to patetyczne i przewidywalne, ale w sumie nie takie z┬?e. Chyba mieli┬?my troch?? zbyt du┬?e oczekiwania. On ju┬? si?? podda┬?, ale ja chyba oberz?? kolejne odcinki.

naja1985
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-03-30, 18:43   

Czyta┬?am ta serie. Postara┬?am si?? r??wnie┬? o serial ale nie umywa si?? do ksi┬?┬?ek... Za du┬?o w nim fantazji a za ma┬?o Viki i jej spotka?? z detektywem. Nie powiem bo w┬?tek Coreen jest fajnie rozkr??cony ale nadal to nie to. nie s┬? to jednak ksi┬?┬?ki do kt??rych wracam... a szkoda bo zapowiada┬?o si?? fajnie.

[ Dodano: 2010-03-30, 18:52 ]
a co do Henriego no niez┬?y by┬?... Jedno mnie ciekawi we wszystkich ksiazkach jakie czyta┬?am (a jest ich sporo) czy to o wampirach czy wilko┬?akach "ciacha" maja d┬?ugie w┬?osy jakim cudem??

Dia
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-03, 10:33   

Nigdy nie widzia┬?am serialu, ale wpad┬?y mi w r??ce trzy cz??┬?ci z serii. Podoba┬?y mi si??, ale szybko o nich zapomnia┬?am czyli nie wywar┬?y na mnie wi??kszego wra┬?enia, ot takie sobie czytad┬?o...

naja1985
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-10, 21:59   

gdzie mi si?? obi┬?o o uszy ze ma by?? kr??cony dalszy ci┬?g, ale jak na razie ani widu ani s┬?ychu szkoda...

Czarownica 
Gawron

Do│▒czy│a: 23 Cze 2010
Sk▒d: z planety Ziemia
Wys│any: 2010-06-24, 17:33   Cykl Victoria Nelson

Seria idzie teraz na AXN, ale o p??┬?nocy, bodaj┬?e od poniedzia┬?ku do pi┬?tku.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: