Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Przedstawiamy siŕ
Autor WiadomoŠ
kuszumai
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-07, 15:59   

Nick: kuszumai

Imi??: Dominika

Kilka s┬???w o sobie: kocham ksi┬?┬?ki i nauk??; przysz┬?y lekarz i filolog j??zyka rosyjskiego (mam nadziej??);

Zainteresowania:
medycyna; rysunek; t┬?umaczenia z j??zyka rosyjskiego (aktualnie O. Gromyko) na forum i dla siebie, sztuki walki by video oraz treningi na braciach... :)

Alexis
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-09, 14:34   

Witam ;]

Nick: Alexis
Imi??: Aleksandra

O sobie: Hmm..jestem osob┬? do┬??? wybuchow┬?. W jednej chwili potrafi?? si?? ┬?mia??, a w drugiej krzycze?? na ka┬?dego po kolei. Twierdz??, ze to przez trudny okres dojrzewania, bo czasem mam do┬??? mojej 'hu┬?tawki' nastroj??w i cz??sto si?? musz?? uspokaja??. Przyjaci??┬? ceni?? ponad wszystko i jestem gotowa zrobi?? dla nich naprawd?? wiele. Nale┬??? do do┬??? nieufnych os??b, wi??c zanim si?? do kogo┬? nowego przekonam troch?? musi potrwa??. Nienawidz?? w ludziach 'przesadnej s┬?odko┬?ci' oraz udawania osoby, kt??r┬? si?? nie jest. Od sierpnia jestem wegetariank┬?, a dok┬?adnie to lacto-ovo-wegetariank┬?. Jestem optymistycznie nastawiona do ┬?ycia i do wszystkiego staram si?? mie?? dystans, cho?? nie zawsze mi wychodzi.

Zainteresowania: Ksi┬?┬?ki. Co┬? dzi??ki czuj?? si?? lepiej, zapominam o rzeczywisto┬?ci, o wszystkim co mnie otacza. Czytam wszystko, od romans??w po horrory. R??┬?ne seriale, ale najbardziej uwielbiam Ko┬?ci/Bones i to nie tylko dzi??ki wspania┬?ej chemii pomi??dzy Brennan a Booth'em ;] Moim ulubionym zespo┬?em muzycznym jest The Beatles.

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-09, 20:23   

Hmmm.... Chyba ja te┬? powinnam si?? przedstawi??. ( Dopiero teraz odkry┬?am ten temat xD )

Nick : Natka8
Imi?? : Natalia

O sobie :
Hm... tutaj musz?? si?? zastanowi??, bo niezbyt lubi?? o sobie m??wi??... Zaczn?? od tego, ┬?e jestem Optymistk┬? ( czasami a┬? do przesady xD ). Potrafi?? si?? ┬?mia?? prawie ze wszystkiego i to jest czynno┬??? kt??r┬? wykonuj?? najcz??┬?ciej :-) . Mam kilku znajomych bez kt??rych nie umia┬?abym si?? oby??.... Uwielbiam ┬?piewa??, aczykolwiek mi nie wychodzi xD Jak sobie co┬? postanowi?? to musz?? to osi┬?gn┬???, bo tak... A opr??cz tego to ┬?miej?? si?? z przyjaci??┬?mi, ┬?e potrafi?? wp┬?ywa?? na pogod??, bo je┬?li chc?? s┬?o??ca, lub deszczu to tak jest :-D ( A najbardziej pomaga sama wiara, ┬?e dzia┬?am :P... )

Zainteresowania : Tego du┬?o nie jest.... W wolnych chwilach poch┬?aniam ksi┬?┬?ki w ca┬?o┬?ci ( i zawsze pami??tam ca┬?┬? fabu┬???, gorzej z imionami bohater??w ) :-) Opr??cz tego uwielbiam wychodzi?? na dw??r, na ┬?y┬?wy, rower, basen, albo chocia┬? spacer, ale to ju┬? chyba nie jest zainteresowanie :-D

I to by by┬?o na tyle :-)

Dalhiaa
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-04-10, 21:48   

Witam!

Nick:Dalhiaa

Imie:Dagmara

O sobie: Eee...My┬?le ,┬?e chyba jestem do┬??? mi┬?a. Cz??sto zamykam sie w sobie. Zwykle do szcz??┬?cia potrzebuje dobrej ksi┬?zki , mangi czy anime.

Zainteresowania: Oczywi┬?cie uwielbiam czyta?? ksi┬?┬?ki fantasy(autorzy to m.in. P.Briggs, M.Grant, J.Patterson i L.J.Smith). Lubie s┬?ucha?? muzyki(a dok┬?adnie metalu b┬?d┬? rocka- nie trawie popu). Lubie ogl┬?da?? anime i czyta?? mangi. Moim wielkim marzeniem jest wyjecha?? do Egiptu lub Japonii.
...I to by by┬?o na tyle :-D

bizonicatoja
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-03, 15:46   

Nick: bizonicatoja

Imi??: Ba┬?ka

Kilka s┬???w o sobie: pracuj??, mam m??┬?a i 5-letniego synka

Zainteresowania: ksi┬?┬?ki (g┬???wnie fantasyka, ale odk┬?d mam czytnik ksi┬?┬?ek "smakuj??" przer??┬?ne gatunki), je┬?li mam czas podczytuj?? te┬? r??┬?ne fora, przede wszystkim ksi┬?┬?kowe, ale tak┬?e Zakupy i Wn??trza mieszka?? na GW

Arya
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-03, 16:46   

Nick: Arya

Imi??: Magda

Kilka s┬???w o sobie: Jestem optymistycznie nastawiona do ┬?ycia, czasem a┬? do przesady, mi┬?a sympatyczna i raczej nie┬?mia┬?┬? lecz przyja┬?nie nastawion┬? do ludzi. Studiuje na Politechnice Wroc┬?awskiej.

Zainteresowania: uwielbiam czyta?? ksi┬?┬?ki, m??j ulubiony gatunek to fantastyka ;) Lubi?? rysowa??, pogra?? w dobre gry, spotkania z przyjaci??┬?mi

Bite_Club
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-17, 07:42   

Witam :) Jeste┬?my grup┬? t┬?umaczek, kt??re dzielnie pr??buj┬? przek┬?ada?? kolejne pozycje z gatunku paranormal romance.
Mo┬?e jako admin naszej grupki napisz?? tylko o sobie dwa zdania i tyle :)

Nick: Fi

Kilka s┬???w o sobie: wielbicielka dobrych ksi┬?┬?ek i historii paranormal, t┬?umaczka z zami┬?owania, uwielbiam Bieszczady i wspinaczk?? g??rsk┬?

Lilja
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-29, 19:25   

Imi??: Lilja, Lil

Sk┬?d: centrum kraju;)

Zainteresowania:

hmmm ksi┬?┬?ki chyba jak na razie s┬? na pierwszym miejscu:) paranormal urban fantasy, sifi, horrory, krymina┬?y... w zale┬?noci od nastroju;)
doda?? do tego "dobr┬?" muzyk?? i jestem ca┬?┬? happy^_^

kocham p┬?ywa??, je┬?dzi?? na nartach, czekolad?? i herbat?? w ka┬?dej postaci....

niecierpliwa, z rana gryz┬?ca, z licznym pakietem natr??ctw....

to chyba tyle:) reszta pewnie wyjdzie w praniu:)

Hazaja
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-05-30, 12:16   

Nick: Hazaja

Imi??: Magda

Wiek: i jak kole┬?anka kilka post??w wy┬?ej te┬? rocznik '90

O sobie:
Jak wida?? konto ju┬? tu troch?? mam, ale nigdy nie mia┬?am czasu by wre┬?cie z niego skorzysta??.
Og??lnie kocham ksi┬?┬?eczki paranormal/urban fantasy i kultur?? Korei Po┬?. :]
S┬?ucham k-popu (Big Bang, 4minute, 2PM, 2AM, F.T. Island, SS501, SNSD...) z przerwami na eksperymentaln┬? muzyk?? - obecnie to indie-pop.
Czytam wszystko co wychodzi z wilko┬?akami, wampirami, anio┬?ami itp.... ulubiona seria: oczywi┬?cie o Mercy, Dary Anio┬?a, Georgina Kincaid.

Nale┬??? do grupy os??b stukni??tych, niepodporz┬?dkowuj┬?cych si?? systemowi ;P Ale og??lnie jestem os??bk┬? mi┬?┬? mimo swojego ma┬?ego wariactwa ;D

Verde. 
Wielbiciel CiemnoÂci

Do│▒czy│a: 30 Maj 2010
Sk▒d: Sparta!
Wys│any: 2010-05-30, 17:06   

Nick: Verde. / Verderben

Imi??: Jolanta

Kilka s┬???w o sobie: Szybko si?? bulwersuj??. Bywam bezczelna. Kocham ┬?wirowa??, ┬?artowa?? i czasami nabijam si?? z ludzi (ale to ju┬? przez moj┬? mam??, to ona ┬?mieje si?? z bezdomnych alkoholik??w w autobusie). Je┬?li co┬? mi si?? nie podoba, to m??wi?? o tym i uzasadniam moj┬? wypowied┬?, a nie pisz?? "JaKie to SweET" tylko dlatego, aby komu┬? nie zrobi┬?a si?? przykro.
I cho?? krew Sparty wrze w mych ┬?y┬?ach, to jestem do┬??? wra┬?liwa. A co za tym idzie? R??wnie┬? porywcza. xD

Zainteresowania: Uwielbiam czyta?? ksi┬?┬?ki wszelkiego rodzaju, jednak najcz??┬?ciej jest to fantastyka (a gdy s┬? o wilko┬?akach, to czuj?? si?? normalnie jak rusa┬?ka le┬?na. Och, ten wiatr na ciele... :mrgreen: ). Pr??cz tego mog?? sp??dzi?? godziny ogl┬?daj┬?c komedie, thrillery, horrory oraz Anio┬?y i demony, kt??re mog?? ogl┬?da?? co wiecz??r, a i tak mi si?? nie znudz┬?. Ale to nie wszystko. Pisz?? w┬?asne opowiadanie (tia, ┬?ebym jeszcze mia┬?a wen??) i troch?? bawi?? si?? w przer??bk?? grafiki komputerowej.
Ale moim ulubionym zaj??cie i tak pozostaje denerwowanie innych ludzi. :)

Midnight11
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-06-07, 20:19   

lepiej p??┬?no ni┬? wcale ;]

Nick: wida?? na za┬?┬?czonym obrazku ;p

Imi??: Asia

Lokalizacja: mie┬?cina o nazwie Nowe Miasto Lub. mi??dzy Olsztynem a Toruniem

o sobie: indywidualistka, domatorka, realistka... og??lnie jestem u┬?miechni??ta i pozytywnie nastawiona do ludzi, nawet je┬?li mam parszywy humor. uwielbiam mie?? tajemnice, potrafi?? te┬? ich dotrzyma??. ucz??szczam do 2. klasy liceum o profilu biol-chem. z zamiarem p??j┬?cia na weterynari??, cho?? mam spore w┬?tpliwo┬?ci czy mi si?? uda. kocham zwierz??ta i ceni?? je bardziej ni┬? ludzi. mam te┬? bzika na punkcie ┬?rodowiska.

zainteresowania: muzyka - od metalu i rocka po muzyk?? powa┬?n┬? i new age. podobnie jest z filmami - nie mam ulubionego rodzaju i mog?? ogl┬?da?? cokolwiek, byleby mnie zainteresowa┬?o i przyci┬?ga┬?o. czytam ksi┬?┬?ki, cho?? nie w ekstremalnych ilo┬?ciach. potrafi?? ca┬?y dzie?? nie robi?? nic konkretnego. wstyd si?? przyzna??, ale mam s┬?omiany zapa┬?. przez rok chodzi┬?am na nauk?? gry na gitarze, par?? miesi??cy ucz??szcza┬?am na zaj??cia z teakwondo. jedynie jazda konna trwa┬?a kilka lat, ale w to te┬? przesta┬?am si?? anga┬?owa??, cho?? nie przecz??, ┬?e do tego wr??c??, bo nadal kocham ten sport. aktualnie zajmuj?? si?? ┬?eglarstwem i na razie nie planuj?? z nim sko??czy??. interesuj?? si?? te┬? przypadkowymi b┬?ahostkami. no i jestem na┬?ogow┬? po┬?eraczk┬? s┬?odyczy xD

krzywa
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-06-25, 19:21   

Nick: krzywa

Imi??: Gosia

kilka s┬???w o sobie: C??┬?, jak wida??, czytaj┬?c posty, nie jestem jedyn┬? osob┬?, kt??ra nie lubi m??wi?? o sobie i ma problem z obiektywna ocen┬?, jednak podejmuj┬?c heroiczny trud wypocenia paru s┬???w, stwierdzam, ┬?e jestem niezdecydowana, brak mi wiary w siebie, co razem prowadzi do sytuacji, w kt??rej nie jestem w stanie dokona?? wyboru kierunku studi??w, jestem te┬? niecierpliwa i wci┬?┬? przekonuje si??, ┬?e jednak nie tak inteligentna, jak kiedy┬? s┬?dzi┬?am. Jednak mimo tych wszystkich wad, kt??re jako┬? ┬?atwiej jest mi wyliczy??, ni┬? zalety (to pewnie ten brak wiary w siebie), posiadam zapewne jakie┬? dodatnie przymioty cia┬?a i ducha, tak wi??c si?? nie za┬?amuje.

Zainteresowania: Jak mo┬?na si?? domy┬?le?? po mojej obecno┬?ci na tym forum, jednym z moich zainteresowa?? s┬? ksi┬?┬?ki, g┬???wnie fantastyka (opr??cz Briggs, lubi?? te┬? Pratchetta, Sapkowskiego, Charlaine, Canavan, Pilipiuka i wielu innych), uwielbiam tez s┬?ucha?? muzyki, przede wszystkim rocka, jazzu, reggae, lubi?? te┬? rysowa??, ┬?piewa??, no i jestem zafascynowana kultur┬? rosyjsk┬?.

Czarownica 
Gawron

Do│▒czy│a: 23 Cze 2010
Sk▒d: z planety Ziemia
Wys│any: 2010-06-26, 21:23   Przedstawiamy si??

Nick: dorota7677

Imi??: Dorota

Kilka s┬???w o sobie: jestem najzwyklejszym, pracuj┬?cym zjadaczem chleba, mam dw??jk?? dzieci.

Zainteresowania: Uwielbiam czyta?? ksi┬?┬?ki, g┬???wnie fantasy. ┬?eby umys┬? mi si?? nie zepsu┬? rozwi┬?zuj┬? jolki, najlepiej z przymru┬?eniem oka. Lubi?? te┬? mangi i anime, ale ci??┬?ko mi je czyta?? od ostatniej strony- po prostu nie mog?? si?? do tego przyzwyczai??.

ewunia75
[Usuniŕty]

Wys│any: 2010-06-28, 00:12   

Witam serdecznie ;-)
Nick; ewunia75
Imi??; Ewa
wiek; stara duszyczka

O sobie: "mamcia na wysokich obcasach"zabiegana,zalatana z du┬?ym poczuciem humoru.

Zainteresowania: no oczywi┬?cie ksi┬?┬?ki ,poch┬?aniam je w zastraszaj┬?cym tempie ,nie ma znaczenia czy jest to horror czy romansid┬?o ja po prostu uwielbiam czyta??.Zapomnia┬?a bym ,jestem okropnym ┬?asuchem ,jeszcze si?? nie zdarzy┬?o ┬?ebym przesz┬?a obok cukierni albo kawiarenki oboj??tnie(┬?linotok taki ┬?e szkoda gada??).Tak wi??c albo czytam albo jem to co upiek??,albo spalam t┬?uszczyk na rowerku z synkiem.

Oksa 
Gawron

Do│▒czy│a: 07 Lut 2010
Sk▒d: a cholera go wie
Wys│any: 2010-06-28, 09:16   

Cytat:
Tak wi??c albo czytam albo jem to co upiek??,albo spalam t┬?uszczyk na rowerku z synkiem.

Dzi??ki Bogu s┬? jeszcze normalne kobiety z podej┬?ciem do jedzenia ;-)
Witamy

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku