Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawiamy się
Autor Wiadomość
Shiera 
Wielbiciel Ciemności
Żółtodzióóbka.

Wysłany: 2013-06-29, 17:25   

Oksa napisał/a:
"Koleżanko" Ilir, powitaj należycie nową duszę na naszym forum :-P

Ja ze swojej strony witam serdecznie i podziwiam zainteresowanie grafiką komputerową, mój kumpel się w tym babra zawodowo i to jest prawdziwie czarna magia.

Czarna magia? dla mnie to jest coś bardzo łatwego,prostego,coś co potrafi zająć czas na dłuuugo.

Oksa: Czarna magia, powiadam. 8-)

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2013-06-29, 17:37   

Shiera, jestem płci męskiej :-D ale nie szkodzi, że nazwałaś mnie koleżanką :-P w pracy często klienci do mnie mówią per pani :-D

Witaj na forum, mam nadzieje, że znajdziesz tutaj miejsce dla siebie :-)

Shiera 
Wielbiciel Ciemności
Żółtodzióóbka.

Wysłany: 2013-06-29, 17:43   

Przepraszam Ilir, Twój nick jakoś mi pasował bardziej do kobiety :D

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2013-06-29, 17:49   

To nasz Misio - Ilir brzmi tak poważnie.
Dla mnie, jak dla Oksy grafika komputerowa to również czarna magia. Pewnuie w tym znajdziesz wspólny język z Kometą. Ale zainteresowania masz słuszne i godne pochwały, witaj.

wiedźma z bagna: E tam, Ilir to Dźwiedź - Dźwiedź brzmi za to bardzo męsko :-D
Jak widać Ilir to istota o wielu aspektach i każdy może odnaleźć w nim co innego :-P
Witamy u nas :-)

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2013-06-30, 17:42   

A ja, zaraz po serdecznym przywitaniu, polecałabym zapoznanie się z REGULAMINEM. Punkty 5 i 6 są szczególnie interesujące.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2013-06-30, 18:02   

Cytat:
A ja, zaraz po serdecznym przywitaniu, polecałabym zapoznanie się z REGULAMINEM. Punkty 5 i 6 są szczególnie interesujące.

Were w ten sposób mówi: "Dzień dobry" :D Ale nie jest groźna jeśli faktycznie przeczytasz regulamin i będziesz się do niego stosować ;)

Ja również witam, i zapraszam serdecznie do postowania, dzielenia się z nami swoimi uwagami i zainteresowaniami. Baw się dobrze! :D

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Irina
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 11:01   

Dzień dobry ;)
Mam na imię Marta, mam 22 lata i studiuję historię. Coś o sobie... Pracowita, złośliwa, z humorem. Nie boję się swoich poglądów ani ich obrony, boję się pająków, cenię lojalność, próbuję nie oceniać, częściej niż wypada nie przepadam za ludźmi, czasem przepadam na kilka dni gdziebądź, nie umiem podejmować decyzji, ale ostatnio częściej decyduję się na podjęcie wyzwań. Naukowo zajmuję się historią Rosji w XVI i XVII wieku, stąd zaczerpnęłam inspirację dla mojego nicka. Planuję dalej łączyć historyczną pasję i zainteresowanie Rosją i wykuć z tego życiową drogę. Zmagając się codziennie z rzeczywistością przeszłości, w chwilach odpoczynku nie ma nic lepszego niż zanurzenie się w alternatywne światy. Od lat mam zwyczaj raz na jakiś czas sięgać po ukochane książki po raz wtóry, i w pewnym momencie okazało się, że to głównie fantasy króluje w tym zestawieniu. Po nitce do kłębka dotarłam tu śladami Anety Jadowskiej, której cykl pokochałam od pierwszej strony. Zainspirowana, chwyciłam również po Patricię Briggs. Nie zawiodłam się. Kiedy nie siedzę w źródłach albo w kolejnym tomie kolejnego cyklu, uwielbiam oglądać seriale. Od jakiegoś czasu spełniam marzenia i podróżuję na wschód. Do Rosji przede wszystkim. Na razie pierwsze koty za płoty.
Na sam koniec warto dodać, że jestem kompletnym, niepohamowanym, totalnym kocim freakiem i marzę, żeby założyć kocią watahę. Na razie zastępuje mi ją moja złośliwa, wierna i leniwa kotka.
Pozdrawiam wszystkich, przeczuwając dobrą zabawę ;)

Sophie: Witamy, witamy! :-) A czytałaś serię Ilony Andrews? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj. To również jest urban fantasy i moim zdaniem jest nawet lepsza od Briggs. :-D

Ha! To jedna z wczorajszych inspiracji po zahaczeniu się na forum... Ojj, zacieram ręce, tyle mnie tu czeka różnych dobroci!

Czarownica to musisz też lubić rosyjskie pisarki fantasy, szkoda, że tak mało je u nas wydają

Czarownico, właśnie niestety nie, co jest powodem do smutku i trochę wstydu. Byłam tak skupiona na źródłach i monografiach historycznych i klasykach, że za fantasy dopiero się zabiorę. Ostatnio z Moskwy przywiozłam naręcze książek hist, następnym razem zrobię porządny reaserch i przywiozę fantastykę...

baranek
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 21:10   

Dobry wieczór.
O sobie coś?
Pełnoletni, wielokrotnie nawet, żonaty [raz], dzieciaty [podwójnie, koedukacyjnie], pracujący [poniekąd].
To może tyle na początek, pójdę się troszkę rozejrzeć.

E. No i nie potrafię wybrac ulubionej książki. Do zbyt wielu lubię wracać.

Sophie: Witamy, witamy. :-)

vesper 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2013-09-20, 19:11   

Witam.Jestem tu, bo zaczarowały mnie książki o Dorze i jej przyjaciołach :-> tyle motywów i znanych wątków w jednym-połączonych wyśmienicie.Kupiłam i czytam na okrągło,czekając na kolejne tomy.
Trochę o mnie-bardzo dojrzała ;-) ,pracująca ,czytam pasjami fantastykę/taki eskapizm chyba trochę.../i oglądam filmy.Mam mnóstwo ulubionych książek /"Siewcę..."wpisałam,bo to jedna z nich/.I filmów.Lubię wracać do nich po wielekroć-w ramach biblioterapii ;-)

Oksa: Witamy w naszych skromnych progach. ;-)

Kriss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-22, 09:10   

Witam wszystkich!
Jestem Kriss, pasjonatka wszystkiego, co Stare Trekowe, fantastyczne i smokowe :) Pochłaniam książki w ilościach zastraszających, uwielbiam gry komputerowe, Obcego i moje koty.

Miło mi was wszystkich poznać!

Sophie: Witaj! :-)

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2014-01-22, 16:23   

Kriss napisał/a:
Miło mi was wszystkich poznać!

I nam miło również :) Rozgość się zatem. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum :)

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Harridan
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 12:07   

Witam :)
nick Harridan
imię Beata
wiek rocznik 1971 ( OMG, jak ja dorosła jestem)
lokalizacja jak wyjdzie kim jestem, lepiej żeby nie było wiadomo:)
kilka słów o sobie pracuję w "organach ścigania", uwielbiam koty i smoki
zainteresowania uwielbiam czytać (Jadowską , Piekarę, Andrews, Briggs,i mnóstwo innych). Oprócz fantasy bardzo lubię kryminały i sensację. Kiedy nie czytam lubię oglądać seriale fantasy-rządzi Supernatural, Grimm i Lost Girl oraz Zabójcze umysły ( skrycie kocham dr.Reeda). Za przyjaciól skoczę w ogień, ale wrogowie niech mają się na baczności ;-) .Mimo, że powinnam zgubić parę kilogramów kocham gotować i jeść :-)

Sophie: Witamy na forum. :)
Ilir: uuu, organów ścigania jeszcze nie gościliśmy:-D Witaj, witaj :-D

Buka 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2014-03-23, 21:17   

nick: Buka
imię: Paulina
wiek: chyba się nie przyznam bo jakoś mało dorosła przy Was jestem ;)
kilka słów o sobie: co tu dużo pisać- moim ulubionym sportem jest czytanie książek, nie potrafię przeżyć dnia bez zjedzenia tabliczki czekolady, a gdy brakuje mi dobrych lektur popadam w stany depresyjne. Trafiłam tutaj w poszukiwaniu ludzi o podobnych zainteresowaniach, z którymi mogłabym podyskutować o tych lubianych bardziej i mniej pisarzach oraz w nadziei że znajdę tu sobie towarzystwo na tegoroczny Polcon.
zainteresowania: jak już wspominałam uwielbiam czytać, głównie fantastykę ale staram się nie ograniczać do jednego gatunku. Do moich ulubionych autorów nalezą J. Ćwiek, A. Jadowska, O. Gromyko i oczywiście państwo Andrews. Param się harcerstwem, ratownictwem i już niedługo wolontariatem w bibliotece. Przeżywam czas fascynacji Japonią i odznaczam się chorobliwym zainteresowaniem wszystkim co nie jest nauka czy innymi obowiązkami.
Bardzo mi się tu spodobało, liczę że niedługo poznam Was lepiej :)

Sophie: Hej, hej, witamy na forum. :-)

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2014-03-24, 06:41   

Buka napisał/a:
Trafiłam tutaj w poszukiwaniu ludzi o podobnych zainteresowaniach, z którymi mogłabym podyskutować o tych lubianych bardziej i mniej pisarzach oraz w nadziei że znajdę tu sobie towarzystwo na tegoroczny Polcon.

Pozazdrość. Tegoroczny Polcon odbędzie się w twoim mieście. Dla mnie to 600km i słaby dojazd, a przede wszystkim drogi, bo tylko PKP (5 razy drożej niż polskim busem). Tak samo jak Wrocław. :-(

Buka 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2014-03-24, 08:38   

Ja podobnie mam z Pyrkonem, przez którego cały weekend mnie skręcało że ominę tyle świetnych wydarzeń. I tak mam co roku :( Najstraszniejsze chyba było późniejsze czytanie co tam się dzieje, co można kupić, kogo można spotkać... z tej desperacji zasypałam biednego wujka google pytaniami kiedy najbliższy mi czasem i najlepiej miejscem konwent ;) I urosło we mnie przekonanie że w przyszłym roku wyjmę sobie tydzień z życiorysu i wybiorę się do Poznania. :mrgreen:

Ilir: Koniecznie, gdyż Pyrkon wart jest wyjęcia z życiorysu kilka dni :-D

Odpowiedz do tematu