Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawiamy się
Autor Wiadomość
Dzięcioł Czarny
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-03, 22:11   

Cytat:
Witaj fanie tasiemców

Wiedziałem, że lepiej się nie przyznawać do studiowania biologii ;)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2013-02-04, 10:39   

Witam i zapraszam do częstego udzielania się na forum oraz portalu. :-)

Tak na marginesie dodam, że ja chciałam studiować biologię ale ostatecznie wylądowałam na architekturze krajobrazu (niestety).

Rewa 
Wielbiciel Ciemności
Bože, spasi me.

Wysłany: 2013-02-05, 13:13   

Cześć, jestem Rewa, mam czerwone włosy i fiu-bździu w głowie. Chcę mieszkać na Nowej Zelandii i przypiąć sobie Księżyc do sufitu. Jestem panną z kotem, lubię fantastykę, gry komputerowe i języki słowiańskie, maniakalnie czytam po kilka książek naraz i często gubię wątek. Podobno INTP, trochę 5w4, trochę 7w8. Mam sto pomysłów na minutę, ciągle zmieniam zdanie, chodzę z głową w chmurach, lubię pisać, słucham dziwnej muzyki, prawie nie oglądam filmów, zbieram bilety z każdej małej podróży, mam zbyt dużo zainteresowań, żeby to wszystko ogarnąć i stanowczo zbyt małe mieszkanie, by pomieścić wszystkie książki, wszystko odkładam na ostatnią chwilę, kolekcjonuję kieszonkowe zegarki, mam niezdrową obsesję na punkcie cytrusów i zieleni.

Sophie: Witamy, witamy. :-)

AISA 
Moderator

Wysłany: 2013-02-05, 15:00   

Witamy w naszych skromnych progach ;-)

attra 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2013-03-27, 19:00   

Witam wszystkich,
Nick: Attra

Imię: Agata

Co mogę o sobie napisać... Kocham książki, praktycznie kazdy ich gatunek. Od zawsze kochałam wampiry, ale te z Draculi F.F. Coppoli a nie sagi Zmierzch...
Lubię posłuchać muzyki, zobaczyć dobry film, górskie wycieczki ale bardziej morze...
Uwielbiam podróże, czy te bliskie czy dalekie, moim marzeniem są Chiny, Japonii i podróż koleją Transsyberyjską :)
Piszę czasem coś do szuflady, ale nie mam jeszcze potrzeby pokazywania tego komuś innemu.

Trafiłam tu szukając opinii o jakiejś książce (nie pamiętam już jakiej) a znalazłam wiele więcej.
Mam nadzieję, zaglądać tu częściej.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie...

Sophie: Witamy, witamy! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. :-)

AISA: Hejo, zapraszamy do buszowania po forum i do podzielenia się opiniami o książkach.

Moje czytanie
http://miszmasz79.blogspot.com/

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2013-03-27, 23:09   

To ja tak oficjalnie powitam nową koleżankę :D

Witamy serdecznie i również mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :) Rozgość się proszę i baw się dobrze! Zapraszamy do pisania w tematach i dzielenia się opiniami.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

attra 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2013-03-28, 10:25   

Dziekuję za miłe przyjęcie. Napewno bedę się tu dobrze czuła :)

Moje czytanie
http://miszmasz79.blogspot.com/

N. Szczepkowska
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-27, 13:20   

Witam serdecznie :) Przyszłam do Was werbować nowych, obiecujących pisarzy. Do zobaczenia w odpowiednim wątku i, mam nadzieję, na łamach "Innych Planet".

RustyAngel 
Wielbiciel Ciemności
Little Devil

Wysłany: 2013-05-13, 21:15   

Nick: RustyAngel

Imię: Paulina

Kilka słów o sobie:
O sobie to jakoś tak zawsze najtrudniej... no ale... Na co dzień uczę angielskiego w SP i GIM. Ja mówię, że uczę a moi uczniowie że się znęcam no ale. W końcu nauczyciel ma zawsze rację więc chyba jednak wychodzi na moje. W wolnych chwilach których jest ostatnio coraz mniej staram się podróżować. Do moich ukochanych miejsc w Polsce z całą pewnością zaliczam Kraków, zaraz po Poznaniu oczywiście. No i czytam. A ostatnio bardziej próbuję niż faktycznie czytam. Czytam dużo, głównie fantastykę choć nie pogardzę i dobrym sci fi lub kryminałem. Książki czasami dosłownie pochłaniam. Poza tym, że czytam książki czytam też komiksy zarówno te amerykańskie (X-man i spółka z Marvela) jak i japońskie (Battle Angel Alita, xxx Holic, Tsubasa Chronicle). No i w chwilach kiedy nie czytam oglądam filmy dużo i przeróżne. Ciężko mi wybrać ulubionego autora książek ale do tych po których zawsze chętnie sięgam zaliczają się M. Musierowicz, A. Bishop, A. Sapkowski, M. Sullivan, Tolkien, Rowling, J. Ćwiek, A. Jadowska no i wielu wielu innych.
Zainteresowania:
fotografia, to na pewno, książki, filmy, decoupage, scrapbooking no i rysuję a w sumie to bardziej rysowałam bo ostatnio chyba tylko jak dzieciaki piszą sprawdzian coś tam sobie bazgrzę na kawałku kartki. Sporo tego wychodzi na to....

Czarownica: Witaj

Sophie: Witamy na forum! :-)

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2013-05-14, 15:56   

RustyAngel napisał/a:
czytam książki czytam też komiksy zarówno te amerykańskie (X-man i spółka z Marvela) jak i japońskie (Battle Angel Alita, xxx Holic, Tsubasa Chronicle).

No nareszcie! Wyjątkowo tu mało komiksowe towarzystwo mam i doprawdy nie ma z kim się dzielić wrażeniami xD Alitę kocham, to moja druga ukochana manga ever, przy czym nie uznaje istnienia Last Order (to jest złe. To znaczy kilka motywów jest dobrych, ale całokształt jest zły...). xxx Holic znam, kiedyś czytałam namiętnie, ale ostatecznie gdzieś mi ten tytuł przepadł w mrokach zapomnienia. Tsubasa Chronicle nigdy mi nie podeszło, ale ogólnie znam i szanuje twórczość Clampa. Marvela znam wybiórczo, ale uniwersum ogarniam :]

Tak czy inaczej - WITAJ! Cieszę się niezmiernie i mam nadzieję, że będziesz aktywnym forumowiczem z którym jeszcze nie raz wymienimy poglądu :}

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

RustyAngel 
Wielbiciel Ciemności
Little Devil

Wysłany: 2013-05-15, 17:33   

z tego co widziałam póki co będę się tu dość regularnie pojawiać bo to bardzo bardzo moje klimaty :)

mikjam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-29, 22:21   

Witam wszystkich serdecznie,

Nick: Mikjam
Imię: Monika

jestem z Poznania i pracuję na uczelni. W wolnych chwilach czytam książki. W zasadzie to w każdej wolnej chwili czytam książki. Odkąd dostałam w swoje ręce audiobooki, to nawet w chwilach mniej wolnych, jak sprzątanie mieszkania, czy podróż do pracy, czytam książki. Poza chwilami wolnymi zajmuję się pracą naukową, co w dużej mierze też sprowadza się do czytania książek ;) Z książek zdecydowanie najbardziej lubię urban fantasy. Oprócz tego czytam z chęcią kryminały, thrilllery, horrory no i uwielbiam poezję Szymborskiej. Moimi ulubionymi autorkami są Jeaniene Frost, Darynda Jones, Aneta Jadowska i Ilona Andrews, bardzo lubię też Patricię Briggs, George'a Martina, Jonathana Carrolla i Terry'ego Pratchetta. Poza książkami czytam też chętnie komiksy i oglądam filmy. I bardzo lubię gotować :D

Sophie: Witamy na forum. :-)

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2013-05-29, 22:34   

Czyli pasujesz do nas doskonale. witamy i mamy nadzieje, że często u nas będziesz i się zaprzyjaźnimy - podobieństwa też się przyciągają :-) A tych podobieństw w upodobaniach widać dużo :-)

Shiera 
Wielbiciel Ciemności
Żółtodzióóbka.

Wysłany: 2013-06-29, 17:19   

Witam. Nazywam się Agnieszka,18 lat,interesuję się fantastyką, mangą, anime, horrorami, zjawiskami paranormalnymi, hand-made, grafiką komputerową.Mam dość skromne życie z książkami niestety... Dopiero zaczynam tą "przygodę". Całkiem przypadkiem poznałam te forum dzięki Ilir,którą znam z ciekawej gry przeglądarkowej. Od poniedziałku zacznę "złodziej dusz" poleciła mi właśnie ją Ilir,po przeczytaniu na pewno wypowiem się tutaj na jej temat.
Pozdrawiam wszystkich.

Sophie: Witamy, witamy. :-D

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2013-06-29, 17:23   

"Koleżanko" Ilir, powitaj należycie nową duszę na naszym forum :-P

Ja ze swojej strony witam serdecznie i podziwiam zainteresowanie grafiką komputerową, mój kumpel się w tym babra zawodowo i to jest prawdziwie czarna magia.

Odpowiedz do tematu