Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawiamy się
Autor Wiadomość
Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2009-12-28, 12:01   

Nick: Panthera

Imi??: Pnthera ;)

Wiek: eee... no wiecie, w moim wieku to si?? juÂ? nie odpowiada na takie pytania ;) Czyli jakieÂ? eee... rocznik 81

O sobie: Jako, Â?e przez caÂ?e studia twierdziÂ?am, Â?e nauczycielem nie zostan??... to jak moÂ?na si?? domyÂ?le?? nim zostaÂ?am ;) Wi??c zamiast uprawia?? jakiÂ? egzotyczny zaw??d, uprawiam go w egzotycznym miejscu czyli w Bangkoku, stolicy Tajlandii [Tak wi??c pami??tajcie, nigdy nie m??wcie nigdy.. to si?? Â?le ko??czy]. Tu teÂ? aktualnie pomieszkuje sobie.

Zainteresowani: duÂ?o, co jest zÂ?e bo na nic nie mam czasu ;) Czytanie ksiÂ?Â?ek, poÂ?eranie tonami film??w i seriali. Fantastyka, sf, horror, wampiry, wilkoÂ?aki. Koty we wszelakiej postaci. Smoki, bo kto by nie chciaÂ? mie?? jednego takiego w domu do podgrzewania kieÂ?basek. RPG bo to wspaniaÂ?a rozrywka. I mn??stwo pomniejszych jak ciÂ?ganie kot??w za ogony, wywracanie kot??w do g??ry nogami, draÂ?nienie innych, posiadanie zawsze racji, czytanie o rzeczach, kt??rych nie mog?? mie?? i oglÂ?danie zdj???? z miejsc, kt??rych nie odwiedz??, to co, Â?e one nie istniejÂ?, nieuleczalne marudzenie itd...

A, wiedziaÂ?am, Â?e ten temat gdzieÂ? jest ale mi si?? schowaÂ? wczoraj i za Chiny Ludowe, nie mogÂ?am go znaleÂ???.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 00:31   

Nick: Anthien

Imię: Aneta

Kilka słów o sobie: Jestem osobą przyjaźnie nastawioną do świata i starającą się odnaleźć własne miejsce. Czasem jestem pyskata, potrafię wyrazić swoją opinię i uważam, że nigdy nie należy się poddawać, a wtedy wszystko stanie się możliwe. I uwielbiam zieloną herbatę oraz czekoladę :)

Zainteresowania: Jest ich wiele: dobre książki, filmy, muzyka (zależy co mi w ucho wpadnie), balet, podróże, obce kraje, natura, tajemnice starożytności.

To tyle, o mnie... :-P

dozi
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 17:55   

Nick: dozi

Imi??: Asia

O sobie: jak na razie studia, studia, studia, ale poza tym to raczej jestem optymistkÂ? i jestem wesoÂ?a jednak jak mam swoje humorki i jak ktoÂ? mi w takim dniu wejdzie w drog?? to jestem hymm jak to okreÂ?li?? straszna w tedy w domu wszyscy schodzÂ? mi z drogi dosÂ?ownie ale raczej wesoÂ?a, lubi?? zabaw?? ale takÂ? w granicach rozsÂ?dku ( skoki na bandÂ?i - w ko??cu sÂ? zabezpieczenia) kocham podr??Â?owa?? i siedzie?? przy kominku czytajÂ?c ksiÂ?Â?k??...

Zainteresowania: raczej uwielbiam czyta?? ale raczej fantastyk?? cho?? zdarzajÂ? si?? romanse, poznawanie r??Â?nych kultur, uwielbiam Â?piewa?? (szczeg??lnie pod prysznicem) ;-)

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-14, 23:55   

Zacznę od WITAM WSZYSTKICH!
Na to forum trafiłam dziś i to całkiem przypadkiem, a mianowicie sprawdzałam czy na necie nie ma informacji o wydaniu kolejnej części o Mercy (2 poprzednie przeczytałam jakiś rok temu i postanowiłam je sobie również przypomnieć)

A teraz do rzeczy:
Nick: pyczunia

Imię: Paulina

Kilka słów o sobie: hmm... Uczęszczam do IV klasy t Informatycznego ( w tym roku matura), i wiem że to był wielki błąd, bo to co jest na lekcjach wogóle mnie nie interesuje (zwalam wszystko na nauczycieli, straszne nudno i czasem niezrozumiale prowadzą te lekcje :P). Raczej jestem cicha (ale jak się już rozgadam to kaplica....:D), wole słuchać innych i wyciągać wnioski. Kiedyś chciałam być psychologiem, lecz dzięki własnym kompleksom pomysł ten się ulotnił. Tak naprawdę trudno mnie tak do głębi poznać i z tegoż też powodu takich prawdziwych przyjaciół jest niewielu.

Zainteresowania: jest ich niewiele i żadne konkretne ( a szkoda bo patrząc z perspektywy czasu może miałabym ciekawsze zycie i wiedziałabym co z sobą dalej począć, a tak to lipa ;(). Moje życie to jest muzyka, nie wyobrażam sobie bez niej nawet jednego dnia. Oczywiście jestem tylko słuchaczem. Nie jestem wybredna słucham praktycznie wszystkiego (często słucham gatunkami, zmienia się to co jakiś czas, i potem lubię wracać do starych utworów), przeważnie: latino, pukn, rock, metal (ale raczej ghotick), hip-hop, pop, stare piosenki z lat 60 i nowsze z lat 90 itd...
Ostatno zaczęłam dużo czytać książek, ale cierpię na chroniczny brak wolnego czasu na czytanie (często kończy się to tak że czytam i właśnie nie mam czasu na nic innego:P). Tak jak z muzyką lubię praktycznie wszystko: fantasy, horror, kryminał, romans, czasem nawet historyczne (przeważnie z wojnami w przestworzach np dywizjon 303 itp). Czytam zwłaszcza z przyjemnością to co ktoś mi poleci, nienawidzę czytać z przymusu (czyt. lektury). Napaliłam się ostatnio na Kroniki Wampirze A. Rice i Sage o Ludziach Lodu (też poleciła mi mama:)). Zbieram się także od bardzo dawna do przeczytania Iliady Homera.

uff, dziękuję za uwagę :P

Onyks 
Weteran

Wysłany: 2010-01-21, 12:35   

Witam wszystkich serdecznie. :)

Nick: Tysiek

Imię: Justyna

Wiek: <wstyd się przyznać patrząc na poprzedników> rocznik 81

Kilka słów o sobie: Z racji wieku zacznę od rodziny. Jeden mąż. :) Jeden syn, Dawid. Z zawodu jestem nauczycielem. Pracuję w przedszkolu. Lubię przebywać wśród ludzi, których zachowania mnie niezmiernie fascynują, więc i tu mi zapewne będzie dobrze. Jako osoba jestem uparta i dążę do tego aby moje było na wierzchu, ale rzadko wpadam w konflikty. Mówiąc inaczej dobrze kontroluję swoją naturę. Lubię się śmiać, żartować i ironizować, ale znam granice których dobry człowiek nie przekracza. Jeżeli się mylę - przyznaję się do błędu. Jeżeli kogoś skrzywdzę - przepraszam. Zawsze pamiętam o tym, że jestem człowiekiem.

Zainteresowania: Głównie książki. I właściwie ciężko powiedzieć, jaki gatunek najbardziej mnie pociąga. Czytam romanse, obyczajówki, kryminały, horrory, poezje, literaturę dziecięcą, a teraz także zaczynam fantastykę. Stare i nowe. Poszukuję dobrych książek z wampirami i wilkołakami. To mnie obecnie fascynuje, pociąga i ekscytuje. Jak dopadnę książkę, która mnie wciągnie czytam bez snu aż do ostatniej kropki. Nie potrafię się powstrzymać. Małżonek nazywa to obsesją. Mamuśka uzależnieniem. Na coś trzeba umrzeć - jak to mówią. Ja umrę na zaczytanie. Pewnie jako staruszka zapomnę jeść, albo z nadmiernej ekscytacji stanie mi serce. Mam swoją nieśmiertelną listę książek, do której wracam co jakiś czas, ale najczęściej kończy się na jednym przeczytaniu.

Dodatkowo filmy z Indii, czyli bolly i tolly. Podoba mi się ich konwencja. Trochę się pośmieję, trochę popłaczę, ale zawsze odpocznę i odreaguje problemy dnia codziennego. To mój sposób na pożegnanie stresu.

Muzycznie jestem niewierna. Skacze z kwiatka na kwiatek i trudno mnie samej się w tym połapać. Obecnie słucham Pink i Black Eyed Peas.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-01-29, 02:37   

Nick: Loleczka
Imi??: Paulina
Kilka sÂ???w o sobie:
Uczennica drugiej LO. Klasa humanistyczna. Z natury jestem spokojna, kocham siedzie?? w domu i nie wiem co ludzie widzÂ? w wychodzeniu na dw??r ;) Jednak uwielbiam r??Â?ne sporty ekstremalne ;> W kaÂ?dym razie ksiÂ?Â?ki sÂ? na pierwszym miejscu.
Zainteresowania: KsiÂ?Â?ki, co oczywiste. ZwÂ?aszcza fantasty i kryminaÂ?y. Muzyka. W sumie lubi?? kaÂ?dy gatunek opr??cz heavy metalu (tak to si?? pisz???). No i taniec. To coÂ? co jest dla mnie jak jedzenie. Nie da si?? bez tego Â?y??. A byÂ?abym zapomniaÂ?a, sporty ekstremalne ;> Bo czasem jestem szalona.
No to tyle o mnie :)

wojowniczka 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
dziecko pola walki

Wysłany: 2010-01-29, 18:40   

Najpierw, zgodnie ze wszelkimi reguÂ?ami dobrego wychowania i uprzejmoÂ?ci, kt??re wpajajÂ? mi rodzice oraz inne osoby starsze, chciaÂ?abym kaÂ?dego przywita?? z nadziejÂ?, Â?e b??dzie nam si?? dobrze rozmawiaÂ?o/pisaÂ?o.
Dobry wiecz??r wszystkim!

Nick: wojowniczkÂ? si?? zw??
Imi??: natomiast EwelinÂ? zostaÂ?am nazwana
Wiek: licz?? sobie niecaÂ?e pi??tnaÂ?cie wiosenek, a raczej lat, gdyÂ? w tej porze roku si?? urodziÂ?am. Tak, wiem. Strasznie mÂ?oda osoba ze mnie jest, ale z reguÂ?y nie narzekam.
Lokalizacja: kilkadziesiÂ?t kilometr??w (myÂ?l??, Â?e okoÂ?o pi????dziesi??ciu) od polskiej stolicy
Kilka sÂ???w o sobie: jestem uczennicÂ? drugiej klasy gimnazjalnej w szkole pa??stwowej, cieszÂ?cÂ? si?? maÂ?ymi radoÂ?ciami. Z reguÂ?y leniwa, szczeg??lnie pod wzgl??dem nauki, jednak ksiÂ?Â?ki pochÂ?aniam w zastraszajÂ?cych iloÂ?ciach od najmÂ?odszych lat. W swoim kr??gu znana gÂ???wnie z ci??tego j??zyka, kt??ry w niekt??rych sytuacjach bywa przydatny, a w innych jest caÂ?kowicie zb??dny. Wieczna optymistka, bo zawsze mogÂ?o by?? gorzej. No i jak m??wiÂ? "nie ma tego zÂ?ego, co by na dobre nie wyszÂ?o". Bo kaÂ?dy czÂ?owiek powinien uczy?? si?? na bÂ???dach, ale twierdz?? jednak, Â?e na swoich, a nie cudzych.

Zainteresowania: opr??cz grania na nerwach mojej kochanej rodzince i robienia wszystkiego na przek??r innym, interesuj?? si?? takÂ?e czytaniem ksiÂ?Â?ek (ulubionego rodzaju raczej nie posiadam). Czasami sama naskrobi?? jakÂ?Â? maÂ?Â? historyjk??, ale to raczej do szuflady jak juÂ?. Moim nast??pnym hobby jest muzyka - chyba nie potrafiÂ?abym wytrzyma?? bez niej ani jednego dnia, takie maÂ?e uzaleÂ?nienie. Sama, co prawda, jej nie tworz?? (pr??bowaÂ?am si?? kiedyÂ? nauczy?? gra?? na gitarze, ale wyszÂ?o na to, Â?e mam za maÂ?o cierpliwoÂ?ci i za kr??tkie palce), ale posiadam duÂ?y szacunek dla tych, kt??rzy to robiÂ?.

Em, jeÂ?li kogoÂ? nie zanudziÂ?am swojÂ? maÂ?Â? cz??Â?ciÂ? autocharakterystyki, to podziwiam, chociaÂ? mogÂ?abym tak gl??dzi?? godzinami. Tak wi??c jeszcze raz witam wszystkich.

Selene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-02-01, 14:18   

Witam wszystkich ;)

Nick: Selene

Imi??: Sylwia

Kilka sÂ???w o sobie: Hmm…Obecnie chodz?? do pierwszej klasy liceum (profil: biologia, chemia, fizyka) i mam strasznie duÂ?o nauki. Jestem osobÂ? miÂ?Â?, skromnÂ? i sympatycznÂ?, raczej nieÂ?miaÂ?Â? lecz przyjaÂ?nie nastawionÂ? do ludzi. Czasami mog?? teÂ? by?? niemiÂ?a, gdy coÂ? nie idzie po mojej myÂ?li. Z racji tego, Â?e uwielbiam chemi??, chciaÂ?abym w przyszÂ?oÂ?ci podjÂ??? studia wÂ?aÂ?nie z niÂ? zwiÂ?zane.

Zainteresowania: Jest ich bardzo wiele. Na pierwszym miejscu sÂ? oczywiÂ?cie ksiÂ?Â?ki, ksiÂ?Â?ki r??Â?nego typu: od fantastyki przez kryminaÂ?y aÂ? po ksiÂ?Â?ki historyczne (ulubieni autorzy: Patricia Briggs, Anne Bishop, Cassandra Clare, Suzanne Collins, Ken Follett). Nie lubi?? romans??w i powieÂ?ci typowych dla nastolate. Uwielbiam fotografowa??, najcz??Â?ciej krajobrazy i detale. JeÂ?li chodzi o muzyk?? to najbardziej lubi?? rock i muzyk?? alternatywnÂ?, czasami sÂ?ucham teÂ? klasyki. Kocham zwierz??ta, a w szczeg??lnoÂ?ci psy.

To tyle, jesli chodzi o mnie ;)

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-02-07, 18:23   

Witam wszystkich:)

Nick:Oksa

Imi??:Ewa

Kilka sÂ???w o sobie:No c??Â?, jak wiele os??b przede mnÂ? pisaÂ?o, nie przepadam pisa?? o sobie, dlatego teÂ? postaram si??, aby byÂ?o kr??tko, zwi??Â?le, na temat i sensownie. Jestem wybuchowa i niecierpliwa, leniwa do nauki (tylko tej typowo szkolnej), ale r??wnieÂ? ciekawska. Obecnie pracuj?? i studiuj?? administracj?? (na szcz??Â?cie ostatni semestr, nie jest to moje powoÂ?anie z caÂ?Â? pewnoÂ?ciÂ?). Mam kochanego i marudnego m??Â?a oraz 2 pi??kne i r??wnie marudne koty :)

Zainteresowania:Przede wszystkim kocham ksiÂ?Â?ki, jestem ich poÂ?eraczem. KiedyÂ? gatunkowo byÂ?y to najcz??Â?ciej thrillery, horror, sensacyjne i kryminaÂ?, od kilku lat jednak gÂ???wne pozycje na moich p??Â?kach to fantastyka zagraniczna. Z polskiej przeczytaÂ?am jedynie "Achaj??". Nigdy nie udzielaÂ?am si?? na forum, Mercy's Garage zacz??Â?am odwiedza?? po przeczytaniu pierwszych dw??ch tom??w. Jednak kiedy sko??czyÂ?am Iron Kissed nie mogÂ?am si?? powstrzyma??, Â?eby nie podzieli?? si?? z kimÂ? jeszcze swoimi przemyÂ?leniami :)
Jak wi??kszoÂ??? - lubi?? dobrÂ? muzyk??, gÂ???wnie mocniejsze uderzenia, jak r??wnieÂ? spokojniesze, np. soul. Ostatnio zasÂ?uchuj?? si?? w Pat Benatar, Adele i Bjork.
Film - Duma i Uprzedzenie (2005), Terminator 2 i Gwiezdny PyÂ?.

Tirrathee 
Wielbiciel Ciemności
Kosmiczny Smerf

Wysłany: 2010-03-09, 21:49   

Hym... Dzie??dobry. (:

Na poczÂ?tek lojalnie ostrzegam, Â?e ten post przekracza wszelkie normy i standardy pod wzgl??dem bezsensownoÂ?ci i dÂ?ugoÂ?ci. Nie potrafi?? skraca?? ni streszcza?? swoich tekst??w.

Jestem Tirrathee, mam ponadprzeci??tne skÂ?onnoÂ?ci do nadawania sobie imion i przydomk??w nie z tej ziemi, co zapewne jest nast??pstwem ochrzczenia skrajnie przeci??tnymi imionami Anna Maria. Jako dziecko wspaniaÂ?ego rocznika '94 jestem aktualnie uczennicÂ? trzeciej klasy gimnazjum w Rybniku.

O sobie mogÂ?abym powiedzie?? wiele, i zaleÂ?nie od pory dnia/nocy/roku zapewne byÂ?oby to absolutnie sprzeczne z wczeÂ?niejszymi wypowiedziami, wi??c podejm?? wysiÂ?ek skrystalizowania esencji mojej osoby. Ale przecieÂ? i tak kaÂ?dy z Was osÂ?dzi mnie wedÂ?ug wÂ?asnego Â?wiatopoglÂ?du. ;)
Cho?? nie uzewn??trzniam tego, jestem chyba najwi??kszym cynikiem pod sÂ?o??cem: kwestionuj?? nawet kwestionowanie kwestionowania kwestionowania r??Â?nych kwestii dotyczÂ?cych absolutnie wszystkiego, od metafizyki po widelce. Nierzadko mam wr??cz ochot?? uderzy?? si?? w twarz, aby przerwa?? t?? gonitw?? myÂ?li. M??j autokrytycyzm si??ga zenitu, a wyobraÂ?ni?? mam jak stÂ?d do KambodÂ?y. DoÂ??? cz??sto mam palÂ?cÂ? potrzeb?? narysowania czegoÂ?, ale gdy juÂ? w lewej r??ce mam oÂ???wek, a przed sobÂ? kartk??, nie mam poj??cia, co wÂ?aÂ?ciwie na tej kartce chciaÂ?abym umieÂ?ci??. Wtedy zazwyczaj przerzucam si?? na klawiatur?? i pisz?? coÂ? na jednym z moich rozlicznych blog??w, a jeÂ?li zbiegiem okolicznoÂ?ci do klawiatury nie mam dost??pu, zawieszam si?? i patrz?? zÂ?ym okiem na kaÂ?dego, kto mnie z mego letargu wyrwie. PiszÂ?c, konstruuj?? zdania kilkunastokrotnie zÂ?oÂ?one, uÂ?ywam dziesiÂ?tk??w inteligentnie brzmiÂ?cych sÂ???w i doÂ??? cz??sto sama si?? w tych ekwilibriach gubi??. Og??Â?em j??zyk jest moim ulubionym narz??dziem, gdy chodzi o ekspresj??, cho?? i ten mnie czasem zawodzi. Mam tendencj?? do sÂ?owotok??w i wypowiedzi o nieprzeci??tnej dÂ?ugoÂ?ci, jeÂ?li zabieram gÂ?os w dyskusji, to tylko wtedy, gdy wiem Â?e mog?? wnieÂ??? coÂ? nowego i jestem absolutnie pewna swych sÂ???w. Ponadto grzesz?? istnÂ? fobiÂ? bÂ???d??w i liter??wek - mogÂ?abym urwa?? gÂ?ow?? kaÂ?demu za bÂ?Â?d ortograficzny, skÂ?adniowy, interpunkcyjny, logiczny et cetera, i panikÂ? reaguj?? na znalezione we wÂ?asnych tekstach pomyÂ?ki - edycja post??w jest wi??c mojÂ? ulubionÂ? spoÂ?r??d wszystkich funkcji forum. ;)

Moje zainteresowania obejmujÂ? istny ogrom dziedzin i miriady przykÂ?ad??w, wi??c nadmieni?? tylko, Â?e w chwili obecnej mojÂ? pasjÂ? sÂ? fotografia, rysunek, grafika komputerowa, pisanie czegokolwiek, czytanie (teÂ? czegokolwiek), Â?eglarstwo, capoeira, mitologia grecka, kultury staroÂ?ytne, religie Â?wiata, botanika, filmy, muzyka, technologie, programy komputerowe, gry RPG, kostka Rubika i generalnie zdobywanie informacji, kt??re przydadzÂ? mi si?? tylko w sytuacjach typu nudna impreza i zabawianie towarzystwa tekstami "WiedzieliÂ?cie, Â?e Amazonka pierwotnie wpadaÂ?a nie do Atlantyku, tylko do Oceanu Spokojnego?". Ponadto cierpi?? na maniakalne uzupeÂ?nianie informacji o Â?wiatach przedstawionych w moich ulubionych filmach i lekturach: zadajcie mi dowolne pytanie o treÂ??? filmu 'Avatar' i dowiecie si?? wi??cej, niÂ? Cameron ma w gÂ?owie. Bardzo ch??tnie uzewn??trzniam swojÂ? wiedz?? na tematy, kt??re mnie kr??cÂ? - oznacza to, Â?e zostaniecie zarzuceni powodziÂ? bezuÂ?ytecznych, lecz dla mnie ciekawych informacji.

e??... Chyba zaj??Â?am za duÂ?o miejsca. :3 JeÂ?eli ktoÂ? przebrnÂ?Â? przez moje wypociny bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym bÂ?dÂ? fizycznym, pozostaje mi unieÂ??? brwi w niemym podziwie.
Eywa ngahu!

Belit
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-10, 15:32   

Witam! :) Na forum natkn??Â?am si?? przez przypadek ale tak mi si?? tu spodobaÂ?o ,Â?e dokonaÂ?am rejestracji i oto jestem :)

Nick: Belit
Imi??:Ewelina ( doÂ??? popularne w tych kr??gach :))

Wiek: hmmm zapytana kiedyÂ? odparÂ?am: " a na ile wyglÂ?dam?". Kolega odpowiedziaÂ? bardzo powaÂ?nym tonem "ludzie tyle nie Â?yjÂ?". Do dzisiaj wiec zazwyczaj wpisuje 120 i tym podobne bzdety mimo iÂ? licz?? "dopiero" 22 lata

Lokalizacja: Pochodz?? Ojcowa (okolice Krakowa)-zalesionego, cichego i spokojnego- (szkoda tylko ze poÂ?owa Krakowa si?? tam przenosi na weekendy ;)

Kilka sÂ???w o sobie: Optymistka i gaduÂ?a.

Zainteresowania: Biologia :). Obecnie na 3 roku tego jakÂ?e fascynujÂ?cego kierunku :P. Mam za sobÂ? rozmnaÂ?anie pÂ?ciowe glon??w, krojenie karalucha ( Â?wi??tej pami??ci Stefana :() i inne tego typu dziwactwa co niestety odbiÂ?o si?? na mojej psychice. Umiem rozr??Â?nia?? pleÂ?nie na kanapce- co jak wiadomo w Akademikach jest dziedzinÂ? nauki bardzo popularnÂ? :).Poz tym interesuje mnie manga, anime ( uwielbiam konwenty- moÂ?ne ktoÂ? wybiera si?? na magnificon?), oczywiÂ?cie fantastyka i muzyka -rock, folk i metal :)

:mrgreen:

Ronni 
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Wysłany: 2010-03-17, 11:23   

Witam, przepraszam Â?e dopiero teraz ale nie zauwaÂ?yÂ?am tego szybciej :oops:
Nick: Weeronika63

Imi??: Weronika

Kilka sÂ???w o sobie: Jestem optymistkÂ?, lubie stawia?? na swoim i jestem uparta. ;-) Studiuje ekonomik?? i organizacj?? turystyki w Gda??sku.

Zainteresowania: uwielbiam czyta?? ksiÂ?Â?ki, m??j ulubiony gatunek to fantastyka ;-) Uwielbiam sporty ekspremalne i wszystko to co podnosi adrenaline :-)

Dia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-18, 16:26   

Witam Wszystkich!

Nick: Dia

Imi??: Klaudia

Kilka sÂ???w o sobie: Hmm.. i tu zaczynajÂ? si?? schody, nie mam poj??cia co mogÂ?abym sama o sobie powiedzie??. Czego bym nie napisaÂ?a b??dzie to dosy?? nieobiektywne. Na pewno jestem uparta i zdecydowana w kaÂ?dym wypadku mocno broni?? swojego zdania. Staram si?? by?? miÂ?a, sympatyczna i koleÂ?e??ska aby nie wkurza?? ludzi :mrgreen: cho?? czasem z marnym skutkiem. Do tego jestem niepoprawnÂ? optymistkÂ?, widz?? nadziej?? wsz??dzie, no moÂ?e poza szansÂ? na doczekanie si?? nowego tomu o Mercy wydanego przez FS.

Zainteresowania: Hehe.. czytanie ksiÂ?Â?ek. Poza oczywistym kocham jeszcze dwie dziedziny: Rysunek i matematyk?? ! Nie mam teÂ? nic przeciwko sportom, szczeg??lnie zespoÂ?owym takim jak uwielbiana przeze mnie siatk??wka. InteresujÂ? mnie teÂ? zwierzaki w szczeg??lnoÂ?ci gady. Mam jednego przepi??knego w??Â?a zboÂ?owego. Yhm i to by byÂ?o na tyle ;-)

Andiomene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-03-21, 23:56   

hej hej:)
Nick: Andiomene
Imi??: Dominika
Kilka sÂ???w o sobie: Zazwyczaj najpierw myÂ?lÂ?ca potem m??wiÂ?ca (cho?? pare sÂ???w czasem bezmyÂ?lnie palnie). WielbiÂ?ca cisz?? i spok??j. Uwielbia zamknÂ??? si?? w swoim pokoju i rozwaÂ?a?? beznadziejnoÂ??? Â?wiata (i dochodzi do wniosk??w, Â?e wcale nie jest tak Â?le). Czasem wredna i uparta (jeÂ?li chce to zawsze stawia na swoim). JednakÂ?e stara si?? by?? dobrÂ? koleÂ?ankÂ?, miÂ?Â? i pomocnÂ? osobÂ?. WielkÂ? wadÂ? jest jej uzaleÂ?nienie od czekolady (wszelkiego typu i postaci). Nie lubi pisa?? o sobie.
Zainteresowania: Chyba nikogo nie zdziwi jak napisz??, Â?e kocham czyta??. Nie ma dla mnie nic lepszego niÂ? dobra ksiÂ?Â?ka i kubek czekolady:)

Szept 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-04-06, 17:47   

Nick: Szept

Imi??: Katia

Lokalizacja: r??Â?nie bywa. Na og??Â? jednak mieszkam w granicach Zachodniopomorskiego :-)

Kilka sÂ???w o sobie: Co tu m??wi??, taki szepcik jestem. Jestem doÂ??? nieÂ?miaÂ?a, przez co z trudem rozwiÂ?zuj?? sobie j??zyk. Stanowczo wol?? ksiÂ?Â?ki, niÂ? cokolwiek innego, wliczajÂ?c w to wysokich blondyn??w z zielonymi oczyma.

Zainteresowania: ksiÂ?Â?ki - tematyka nie jest waÂ?na, poniewaÂ? coÂ? dobrego do czytania moÂ?na znaleÂ??? w kaÂ?dej z nich. Opr??cz tego przysypianie na wykÂ?adach, gubienie drogi, sesje RPG, i hm.. wilkoÂ?aki.

MiÂ?o mi pozna??...

Odpowiedz do tematu