Dirty Dancing 1 i 2

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Mi si? Baby bardziej kojarzy z kochanie czy czym? takim :-P

Awatar użytkownika
wojowniczka
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: wojowniczka »

Z kochanie bardziej mi si? kojarzy darling, honey. Takie zboczenie jakie? mam, nawet nie potrafi? tego wyt?umaczy?.
Curran is the be(a)st! <3

take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Mi te? to si? kojarzy, ale przez te wszystkie piosenki to baby te? ;-). A darling kojarzy mi si? z angielskim akcentem (UK). Oni tak fajnie to wymawiaj? :-D

Awatar użytkownika
Loleczka
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Loleczka »

Mi jednak Baby kojarzy si? z dzieckiem. Dopiero pó?niej z kochaniem. Natomiast "honey" zawsze i wsz?dzie mi si? kojarzy ze skarbem.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Honey kojarzy mi si? z filmem ;-)

Dobra, koniec ze spamowaniem :-P

Awatar użytkownika
Loleczka

Hej, to nie by? spam. Ani offtop. Baby jest bohaterk? tego filmu wi?c to normalne, ?e dyskutujemy o wszystkim co jej dotyczy ;-)

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Ale to jej nie dotyczy ;-) To s? rozwa?ania na temat jakie s?ówko kojarzy si? nam ze s?ówkiem po angielsku :-P

Awatar użytkownika
Loleczka

W pewien sposób dotyczy, poniewa? mo?na by uzna?, ?e dyskutujemy o jej imieniu, jego znaczeniach etc.

natka8

Post autor: natka8 »

Dyskusja o tym czy to dyskusja czy spam te? odbiega od tematu xD

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Loleczka pisze:W pewien sposób dotyczy, poniewa? mo?na by uzna?, ?e dyskutujemy o jej imieniu, jego znaczeniach etc.
I tak znajd? na was paragraf - niemal wszystkie wasze posty w tym temacie s? jednozdaniowe. Czy ja mam wam regulamin wytatuowa? na czo?ach? xD Macie dawa? przyk?ad!
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
wojowniczka
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: wojowniczka »

Moje nie s? jednozdaniowe! Staram si? pisa? przynajmniej takie sk?adaj?ce si? z dwóch zda?, ?eby? nie mog?a znale?? haczyka. Dobra, teraz to jest na usprawiedliwienie i jako offtop si? nie liczy :D

Kometa: Ty akurat jeste? szarym userem, najbardziej boli mnie nabijanie modów, którzy powinni ?wieci? przyk?adem...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:15 przez wojowniczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Curran is the be(a)st! <3

take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Nie wszystkie. Mo?na by nawet powiedzie?, ?e mniejszo?? ;-). Nie zabijaj mnie! :mrgreen: Wed?ug mnie ca?y film opiera? si? na nauce podnoszenia. (?eby nie spamowa?) ;-) I podoba?a mi si? scena gdy zabra? j? do tego clubu pracowników :-P. Chyba, bo ju? prawie tego nie pami?tam ;-)

Awatar użytkownika
Loleczka

Bardzo podoba mi si? ten film, zw?aszcza ostatnie jego momenty ( mówi? o 1 cz??ci).
Wed?ug mnie, ?eby nauczy? si? ta?czy? w takim krótkim czasie trzeba mie? du?o determinacji. Jedyne co mi si? nie podoba w tym filmie to charakter Baby. Jest taka... za grzeczna.

Co do drugiej cz??ci do podoba mi si? moment, w którym ten ch?opak uczy j? rusza? biodrami bodaj?e. Tylko szkoda, ?e tak ma?o by?o w nim Patryka Swayze, bo lubi?am tego aktora i dalej go lubi? [*].
Noi oczywi?cie, jak ju? wspomnia?am, podoba mi si? ostatni taniec. Zw?aszcza ten ruch z r?k?. Akurat to by?o seksowne w starym stylu ^^

Kometo, nie gniewaj si? :-)

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Ja te? uwielbiam cz??? 1:) i Boskiego Patricka, natomiast mam pewne obiekcje do cz?s?i drugiej. Bardzo podoba?a mi si? muzyka, to ?e akcja dzieje si? na pi?knej s?onecznej Kubie to napewno, te? jest zaleta. Natomiast g?ówny bohater:( Ja niestety wol? takich bardziej m?skich facetów, a bohater drugiej cz??ci bardziej mi si? kojarzy? z m?odszym bratem:D:D:D No mimo to polecam na deszczowy wieczór.

Maddie

Post autor: Maddie »

Widzia?am obydwie cz??ci Dirty Dancing i nawet mam gdzie? pierwsz? cz??? na DVD.
W pierwszej cz??ci denerwowa?a mnie g?ówna bohaterka, (która kojarzy mi si? teraz z Bell? Swan)
czego? jej brakowa?o; mo?e temperamentu.
Natomiast w drugiej nie mog?am si? przekona? do Javiera który wygl?da? jak ch?opiec przy Katie.
Za plus filmu uwa?am muzyk? i jego &#8222;lekko??&#8221; przez co ogl?daj?c go mo?na odpocz??.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sagi Filmowe”