Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
[serial] Dr. House
Autor Wiadomość
Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-26, 22:37   

Ja obecnie jestem na jedenastym odcinku sz??stego sezonu (wÂ?aÂ?nie oglÂ?dam w internecie :D). WidziaÂ?am juÂ? je co prawda na dw??jce, ale sobie przypomn??. Damn, ten odcinek jest Â?wietny. W ciÂ?gu ostatniego p??Â?tora tygodnia obejrzaÂ?am wszystkie odcinki od poczÂ?tku czwartego sezonu do... dziÂ?, jak wida?? :D
House mnie nie nudzi, cho?? przyÂ?apaÂ?am si?? na tym, Â?e przestaÂ?am oglÂ?da?? go ze wzgl??du na medycyn?? a bardziej na reszt??.

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-02-27, 15:10   

Uwielbiam ten serial. Nawet mam na pÂ?ycie :-P (jak dobrze, Â?e z moÂ?na kupi?? GazetÂ? WyborczÂ?) OczywiÂ?cie humor doktorka powala, chociaÂ? nowy zwiÂ?zek troch?? przyt??piÂ? jego j??zyk... No ale c??Â?, i tak serial jest Â?wietny. :mrgreen:

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-10-23, 21:34   

Masz rację Sophie :-P Też uwielbiam ten serial. Akurat zaczęłam ósmy sezon i jestem pod wrażeniem. Tak naprawdę nie miałam bladego pojęcia jak go zaczną, ale teraz przy oglądaniu napisów końcowych prawie, że krzyczałam "WIĘCEJ!!"

Byłam baaardzo groźna dla otocznenia XD

Spoiler:

Zmiana miejsca akcji pozytywnie wpływa na całość. Nowe postacie wprowdzają powiew świeżości. Ciekawa jestem czy cały sezon będzie się dział w więzieniu, czy w końcu go wypuszczą ....

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-24, 13:15   

dla mnie 'House' jest już ogromnie przeciągnięty. cała jego historia zrobiła się nudna, a on zbyt negatywnie pokręcony. bądź co bądź zgodzę się, że zmiana miejsca akcji ruszyła serial z miejsca o parę cm :-P

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-10-27, 18:59   

Midnight11 napisał/a:
dla mnie 'House' jest już ogromnie przeciągnięty. cała jego historia zrobiła się nudna, a on zbyt negatywnie pokręcony. bądź co bądź zgodzę się, że zmiana miejsca akcji ruszyła serial z miejsca o parę cm :-P

Powiem Ci, że z nowym sezonem wiązałam pewne nadzieje. Może zbyt duże, osądzając po obejrzeniu drugiego odcinka :-/

Spoiler:

House wraca do szpitala i chwilowo w nim pozostanie :-?

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-30, 22:01   

ugh... faktycznie. również obejrzałam 2. odcinek. myślałam, że serial nabierze rozpędu, a on już zwolnił. pozostała tylko nadzieja, że zakończą go jakimś dobrym motywem, zapadającym w pamięć...

Odpowiedz do tematu