Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
[serial] Dr. House
Autor Wiadomość
Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-09-26, 19:51   

Ja obejrza?am ostatni odcinek tego sezonu. Ble. Normalnie ciarki mnie przesz?y i w??czy? si? odruch wymiotny.
Te? mi si? wydaje, ?e poziom tego serialu spada. Ale tak jest z ka?dym serialem, który ma kilka sezonów.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-09-27, 09:14   

Nie oglądam seriali a przynajmniej staram się ich nie oglądać. Dlaczego bo wciągają. Hausa obejrzałam może z 5 odcinków. Zgadzam się, że teksty są dobre (maja podtekst i są często wieloznaczne). Ale tak jak zaznaczyłam nie oglądam bo wciągają i traci się na nie dużo czasu. Jak dla mnie zbyt dużo.

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-04, 18:47   

Uwielbiam Pana House'a :-)
Te dialogi doprowadza?y mnie do ?ez. I ciesz? si?, ?e zacz??am go ogl?da? kiedy jeszcze nie by? tak popularny, bo zapewne jak wojowniczka by?abym zniech?cona. Uwa?am tak?e, ?e gdyby inny aktor odgrywa? role House'a ten serial nie sta?by si? tak popularny. Oby tylko nie kr?cili odcinków 'na si??', bo szkoda by by?o gdyby ten serial sko?czy? jak Skazany na ?mier?.

Noir
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-11, 19:43   

Równie? jestem mi?o?niczk? tego lekarza na tyle, ?e sama posz?abym do niego do przychodni ... by?oby co wspomina? :-P
Trzeba przyzna?, ?e serial nie by?by takim sukcesem gdyby nie Cuddy i Wilson oni dodaj? kolorów w szare ?ycie naszego doktorka i serial ma dzi?ki nim wi?cej dowcipnych w?tków.
Jedynym minusem jest dla mnie to ?e pokazuj?c jak Cameron przejmuj? si? losem pacjentów wprawia mnie w pusty ?miech bo takich lekarzy rzadko si? spotyka o ile w ogóle.

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 19:32   

Lexi napisał/a:
Ach, House. Wielbi? ten serial i wszystko co jest z nim zwi?zane. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych seriali jakie ogl?da?am. Przyja?? House'a i Wilsona jest cudowna. Ich odzywki, pomys?y :lol: S? niezast?pieni.

Normalnie slowa mi z ust wyjelas :mrgreen:

Niestety musze przyznac, ze 7 sezon juz tak nie zachwyca jak sezony wczesniejsze (zwlaszcza 6). Ciesze sie ze House jest teraz z Cuddy. Przedtem bylo mi go szkoda, bo byl taki samotny :cry:

aneta91
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-16, 18:21   

Kocham nad ?ycie tego gbura, sarkazm z niego a? kipi ale robi to w tak inteligenty sposób co sprawia ?e nie mo?na si? oderwa? od telewizor, niski pok?on dla scenarzystów odwalili ?wietn? robote :)

wojowniczka 
Nawiedzony Praktykant Grabarza
dziecko pola walki

Wysłany: 2010-11-16, 18:24   

Nie ogl?da?am House'a, ale widzia?am kilka cytatów z tego serialu. Przyznam, ?e niektóre naprawd? by?y fajne, ale jako? nie mog?abym ogl?da? ca?ego odcinka, ciesz?c si? tylko tymi odzywkami. Szczególnie, ?e jako? nie za bardzo interesuje mnie rola lekarzy ;-)

[color=darkblue]take my hand tonight, let's no think about tomorrow.

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-17, 08:58   

Musze przyznac, ze mnie tez nigdy nie interesowaly seriale o takiej tematyce (np. Chirurdzy lub temu podobne) ale ,,House'' jest swietnym wyjatkiem. Kolezanka namowila mnie do obejrzenia pierwszego sezonu. Od razu mi sie spodobal wiec poprosilam ja o zgranie nastepnych sezonow. Teraz jestem z odcinkami na bierzaco :-D

Shane 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-12-05, 18:28   

Uwielbiam ten serial. Uwielbiam. Tyle, ?e prawa jest taka, ?e lata ?wietono?ci ma ju? za sob?. Pierwsze 3 sezony s? najlepsze. Potem by?o te? ok, ale to nie to samo. Teraz ogl?dam na bie??co 7 sezon i jest ok. Powiem tak: gdybym zacz??a ogl?da? House'a od 7 sezonu to by?abym zachwycona. Ale ogl?dam go od pocz?tku i pami?tam o ile te pierwsze odcinki by?y lepsze.
No i osobi?cie uwa?am, ?e po??czenia Housa i Cuddy jest pomy?k? tego serialu. Wiecie jak to jest. Cz?sto jest tak, ?e bardzo czego? chcemy, ale jak to ju? dostaniemy okazuje si?, ?e to nie jest takie fajne jak my?leli?my. Ja tak mam z Huddy.

trufla3345 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-12-05, 18:37   

Ostatnio posz?am do lekarza, jako ?e zmog?a mnie choroba i w recepcji zosta?am poinformowana, ?e lekarz, do którego mam si? uda?, nazywa si? dr House. Z wra?enia nie zapami?ta?am imienia, ale by? szefem tej przychodni. Uwielbiam takie psikusy przygotowane przez ?ycie... :)

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-12-10, 10:11   

Ja od pewnego czasu zrobiÂ?am sobie przerw?? stajÂ?c na ostatnich odcinkach 5 sezonu. M??j mÂ?Â? nie wytrzymaÂ? czekania i sam zaczÂ?Â? oglÂ?da?? 6 sezon, wi??c swojÂ? drogÂ? troszk?? mu tam przez rami?? zaglÂ?daÂ?am. ObejrzaÂ?am ostatni odcinek z 6 sez. i... tak si?? poryczaÂ?am, Â?e od razu wr??ciÂ?am do 5, Â?eby nadrobi??. Â?wietny serial, scenariusz trzyma poziom i wciÂ?Â? zaskakuje widza, mimo tylu juÂ? epizod??w.

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-10, 15:40   

Moim zdaniem przesadzajÂ?. Nudna juÂ? troche ta 6 seria. MyÂ?laÂ?am Â?e mnie czyms zaskoczy a tu nic. Niby House byÂ? w tym psychiatryku- ale 2 odc to stanowczo za maÂ?o- jak na m??j gust. Po 5 odc tejÂ?e seri znudziÂ?o mi sie wyÂ?Â?czyÂ?am Tv. SÂ? nowe przypadki ale to nie jest juÂ? ten sam wredny ,zÂ?oÂ?liwy, nienawidzÂ?cy ludzi House. Szczerze m??wiÂ?c zepsuli go

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-12-10, 15:49   

Jakby pozostaÂ? caÂ?y czas taki sam to gdzie tu ewolucja postaci? CaÂ?ej serii 6 nie widziaÂ?am, wi??c musz?? sobie sama oceni??, ale Â?eby bohater m??gÂ? iÂ??? dalej albo wr??ci?? do poprzedniego zachowania, caÂ?kiem logiczne jest, Â?e pokazuje si?? jego przejÂ?cia i emocje zwiÂ?zane ze zmianami w hmm Â?e tak napisz?? ciekawym stylu jego Â?ycia 8-) CaÂ?kiem moÂ?liwe, Â?e mu ta przemiana nie wyjdzie na dobre, ale b??dziesz to jakiÂ? rozw??j postaci ;-)

Blair_Haywood
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-01, 17:09   

Mmmm chyba mój ulubiony serial. House jest genialny. Wredny, szczery, pewny siebie. Takie postacie zawsze s? najlepsze ! Polecam

Maddie
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-01, 18:28   

Uwielbiam ten serial.
Dr. Haus jest chyba pierwszym serialem w którym bohater jest taki cyniczny i sarkastyczny.
Uwielbiam tą jego bezpośredniość i poczucie humoru- a do tego ta pokerowa twarz. :-)

Odpowiedz do tematu