Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:43
[serial] Dr. House
Autor Wiadomość
s.mapet 
Weteran
Pecik :)

Wysłany: 2009-09-12, 16:01   Dr House

Przyznam szczerze, ze z początku myślałam,że ten serial jest absolutnie denny i bez żadnego przekazu. Kolejny kicz, który ma przyciągnąć przed ekrany telewizorów rzesze ludu tylko po to by nabić licznik oglądalności.

I pewnie takie zdanie miałabym do teraz, jednak w cudowny sposób obejrzałam doktora House'a i się absolutnie w nim zakochałam. Ta jego szczerość, pewność siebie i olewatorskie podejście do wszystkiego po kolei sprawia, że jest to jedyny serial, który oglądam.

Cytat:
Ironiczny, złośliwy, szczery do bólu, lecz przede wszystkim genialny - taki właśnie jest dr Gregory House, diagnostyk ze szpitala Plinceton Plainsboro Teaching w New Jersey. Każdego dnia razem z zespołem lekarzy, tworzonym przez immunologa, neurologa oraz internistę, House stara się rozpoznać trudne do zdiagnozowania choroby. Jego niekonwencjonalne metody leczenia często szokują nawet przyjaciół, z którymi pracuje. Metody prób i błędów, czy też dokonywanie operacji bez zgody pacjenta to dla dr House'a jedne z wielu skutecznych sposobów na rozpoznanie choroby. Allison Cameron, Robert Chase oraz Eric Foreman, pod namową Gregory'ego House'a, nieraz muszą łamać zasady szpitala, aby móc uratować czyjeś życie.

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-12, 18:34   

ObejrzaÂ?am dopiero pierwszy sezon, ale juÂ? uzaleÂ?niÂ?am si?? od doktorka. Ten serial jest Â?wietny.
ByÂ?am powaÂ?nie zaskoczona jego zachowaniem w odcinku 14. Odcinek byÂ? o kobiecie bulimiczce. MiaÂ?a mie?? przeszczep serca...
Nie sÂ?dziÂ?am, Â?e House zaryzykuje karier?? Â?eby uratowa?? pacjentk??. ByÂ?am pod wraÂ?eniem. Ciekawa jestem w czym jeszcze mnie zaskoczy ta "genialna wredota" :) Mam jeszcze tyle sezon??w do nadrobienia ;)

oleczka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-21, 15:12   

Uwielbiam go....to najwredniejszy i najbardziej uzdolniony lekarz :mrgreen: no i jego uzaleÂ?nienie od Vicodinu.... tego nie da si?? opisa?? sÂ?owami to trzeba zobaczy??!!!
GorÂ?co polecam

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-21, 15:31   

@lma, House nie raz jeszcze Cie zaskoczy swoim zachowaniem :mrgreen:
ObejrzaÂ?am wszystkie odcinki jakie si?? do tej pory ukazaÂ?y i musz?? stwierdzi??, Â?e 3 pierwsze sezony sÂ? najlepsze. Pomimo, Â?e marudziÂ?am na pomocnik??w House'a poniewaÂ? ich zachowanie nie raz mnie wkurzaÂ?o. PrzewaÂ?nie Cameron i jej podejÂ?cie do pacjent??w oraz moralizatorskich gadek.
Obecnie oglÂ?dam 6 sezon ale nie napisz?? nic na jego temat poniewaÂ? nie b??d?? odbiera?? frajdy oglÂ?dania tym kt??rzy jeszcze nie oglÂ?dali :D

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-21, 22:59   

Jak zacz??Â?am oglÂ?da?? Housa to myÂ?laÂ?am, Â?e b??dzie to kolejny serial o lekarzach, kt??rych jest coraz wi??cej.
Ale mile mnie zaskoczyÂ?y postacie, zwÂ?aszcza House. Jak go zobaczyÂ?am, to zacz??Â?am si?? zastanawia?? "kto go trzyma w tym szpitalu", ale z kolejnymi odcinkami zacz??Â?am coraz bardziej lubi??, te jego wredne i olewnicze podejÂ?cie do pacjent??w oraz wybieranie do leczenia, tylko interesujÂ?cych go przypadk??w (no chyba Â?e nie ma innego wyboru)

Do tej pory obejrzaÂ?am 5 serii. W telewizji polskiej jeszcze nie emitujÂ? 6 sezonu.
A tak nawiasem to wie ktoÂ? ile w sumie ma by?? serii :?: Bo sÂ?yszaÂ?am plotki, Â?e Hugh Laurie chce zrezygnowa?? z roli Housa... :-/

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2009-12-26, 10:28   

Bardzo lubi?? ten serial, Houes jest taki... nietuzinkowy i szczery :) A do detego w og??le nie jest politycznie poprawny.

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2009-12-26, 17:09   

Zawsze ciÂ?gn??Â?o mnie do seriali medycznych to Housa nie mogÂ?o w nich zabraknÂ???. Cynizm i sarkazm gÂ???wnego bohatera to to co lubi?? najbardziej :mrgreen:

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-26, 22:42   

WÂ?aÂ?ciwie teÂ? uwielbiam ten serial, ale tak zauwaÂ?yÂ?am Â?e to jest takie usprawiedliwianie nas samych z zachowania totalnie niemoralne(jeÂ?li moralnoÂ??? caÂ?kowita jeszcze istnieje). Â?wiat si?? zmienia lubimy wzruszajÂ?ce porywajÂ?ce peÂ?ne uroku filmy, ale tak naprawd?? House wprowadza nas w normalnoÂ??? tego Â?wiata.Na poczÂ?tku oglÂ?dania pomyÂ?laÂ?am ok jest jaki jest, geniusz, ale po 5 serii przyjrzaÂ?am si?? otoczeniu.Kt??re o zgrozo coraz bardziej naÂ?laduje doktorka, a moÂ?e doktorek to tylko odzwierciedleniem Â?wiata w kt??rym obecnie przebywamy. CaÂ?kowite nie przejmowanie si?? innymi osobami niÂ? nasza, pogo?? ciÂ?gle za rozwiÂ?zywaniem zagadek, albo po prostu codziennoÂ??? wsp??Â?czesnego Â?ycia .
Polecam ten serial :-D kt??ry przede wszystkim celuje w genialne powiedzonka( pooglÂ?dajcie z napisami bo na poczÂ?tku lektor byÂ? koszmarny-cz??Â??? umyka).Ale takÂ?e sama posta?? doktorka kt??ra czasem zaprzecza samemu sobie.

Saga 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2009-12-26, 23:16   

Niby cynik, egoista, wredny taki, a ja goÂ?cia z sezonu na sezon coraz bardziej uwielbiam :-D
W tej chwili oglÂ?dam tak jak Anne 6 sezon.
A co do lektora zgroza, jak potrafiÂ? dialogi do g??ry nogami poodwraca?? :-P

Anthien napisał/a:
A tak nawiasem to wie ktoÂ? ile w sumie ma by?? serii :?: Bo sÂ?yszaÂ?am plotki, Â?e Hugh Laurie chce zrezygnowa?? z roli Housa... :-/

Z tego co jakiÂ? czas temu czytaÂ?am, owszem Lauri chce si?? wycofa??, granie Housa, kt??ry nom stop korzysta z laski, troch?? nadwyr??Â?a zdrowie samego aktora. Â?adnych oficjalnych potwierdze?? nie byÂ?o, wi??c mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec.

natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 15:06   

Ja kiedyÂ? zobaczyÂ?am jak czyta go moja mama, nudziÂ?o mi si?? wi??c si?? do niej przyÂ?Â?czyÂ?am... Wtedy byÂ? kt??ryÂ? odcinek z trzeciej serii... P??Â?niej nie moÂ?na mnie byÂ?o odciÂ?gnÂ??? od telewizora, gdy leciaÂ? jakiÂ? odcinek :D...

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 15:29   

A ja oglÂ?damn Housa na wyrywki. Pojedyncze odcinki, nie po kolei, raz na 100 lat. Mimo to lubi?? ten serial. Nie tylko dzi??ki kreacji genialnego lekarza, kt??ry jest przy okazji wyjÂ?tkowym dupkiem, ale i dzi??ki temu, Â?e to serial medyczny. Jako studentka akademii medycznej uwielbiam zgadywac diagnozy razem z Housem (i raz mi si?? to udaÂ?o przed nim, yeah!)

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 18:42   

Lima moje gratulacje :)
U mnie to ojczym ma na punkcie Housa szajb??- Â?ciÂ?ga nami??tnie wszystkie odcinki z neta i jak juÂ? nie mam co robi?? to sobie je wÂ?Â?czam (a zwÂ?aszcza Â?e mog?? obejrze?? go sobie kiedy mi si?? podoba:)). Lubi?? ten serial ale nie mam takiego hopla jak "tatusiek"

oleczka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-30, 15:09   

Pyszczunia, caÂ?kowicie Ci?? rozumiem. Moja siostra ma na jego punkcie Â?wira (posiada wszystkie sezony Â?Â?cznie z tym najnowszym oraz ksiÂ?Â?k??). a ja z tego wszystkiego korzystam kiedy tylko mi si?? zachce :mrgreen:

W pewnym sensie to ona mnie nim "zaraziÂ?a" na szcz??Â?cie w troch?? mniejszym stopniu :-P

Selene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-02-01, 15:03   

A ja caÂ?kowicie zwariowaÂ?am na punkcie Dr Housa :mrgreen: Uwielbiam tego doktorka. Niby jest wredny, zÂ?oÂ?liwy, egoistyczny, ale ma duÂ?e poczucie humoru i jest Â?wietnym lekarzem, kt??ry rozwiÂ?zujÂ?c medyczne zagadki ratuje Â?ycie ludzi. Na poczÂ?tku, jak zacz??Â?am oglÂ?da?? nie byÂ?am nim zbytnio zachwycona, ale z odcinka na odcinek coraz bardziej zaczynaÂ?am si?? uzaleÂ?nia?? :-P Â?ciÂ?gn??Â?am wszystkie odcinki i teraz mog?? w kaÂ?dej chwili go obejrze??. Ostatni odcinek 5 sezonu powaliÂ? mnie na kolana. Jest jednym z moich ulubionych. Z zapartym tchem patrzyÂ?am, na to spojrzenie Housa, kiedy to wszystko do niego docieraÂ?o, jak przypominaÂ? sobie r??Â?ne chwile swojego Â?ycia…
Zamierzam niedÂ?ugo Â?ciÂ?gnÂ??? sobie 6 sezon, bo za dÂ?ugo by czeka??, aÂ? wyemitujÂ? go w telewizji. Jestem strasznie ciekawa, jak to si?? wszystko dalej potoczy. A co do wypowiedzi Sagi to mam nadzieje, Â?e Hugh Laurie jednak nie zrezygnuje z roli Housa, przynajmniej nie definitywnie.

Asiak2206
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 20:06   

W sumie serial nie jest taki zÂ?y, poczucie humoru doktorka i te naprawd?? kosmiczne choroby sÂ? interesujÂ?ce tyle, Â?e ja nie przepadam za tego typu serialami, ksiÂ?Â?kami, ale par?? odcink??w oglÂ?daÂ?am ;)
I nie b??d?? inna u mnie teÂ? w rodzinie jest osoba, kt??ra nami??tnie Â?ciÂ?ga i oglÂ?da kaÂ?dy odcinek. Moja siostra ma bzika na punkcie tego serialu :)

Odpowiedz do tematu