Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 18:42
[img] - Anne - rysunki
Autor Wiadomość
Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-04, 17:10   [img] - Anne - Rysunki

Moim hobby jest rysowanie i od jakiegoś czasu zaczęłam na poważnie do tego podchodzić. Wcześniej tylko się bawiłam ołówkiem i kartką a teraz stwierdziłam, że muszę się bardziej rozwinąć a tym kierunku.
Nie są one powalające ale wciąż się uczę.
Pokażę wam kilka.

http://img403.imageshack....eldbyanne86.jpg
http://img691.imageshack....fromre4byan.jpg
http://img214.imageshack....olfbyanne86.jpg
http://img109.imageshack....marbyanne86.jpg
Sorki za logo Deviantartu ale nie miałam innej wersji na komie a skanować na nowo mi się nie chce
http://img692.imageshack....inscreedbya.jpg

Mam nadzieję, że wam się chociaż trochę spodobają...

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 17:16   

O w dupencj??!!! :shock: Zajeb*** Masz talent! Pi??knie, rozpÂ?ywam si??.
Wilk jest nieziemski!!! Tak, ucz si?? dalej rysowa?? aÂ? dojdziesz do perfekcji!
Wow, normalnie, jestem pod wraÂ?eniem :-o

[ Dodano: 2009-12-04, 17:18 ]
Anne napisał/a:
Mam nadziej??, Â?e wam si?? chociaÂ? troch?? spodobajÂ? ...

Chyba sobie jaja robisz? :lol: Kobieto, kurde ,masz talenta (jakby to Ferdynand Kiepski powiedziaÂ?) :!:

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 17:38   

Wow :shock:
Masz ogromny talent!
Prace sÂ? rewelacyjne! :-o
Rozwijaj talent, aÂ? dojdziesz do perfekcji!

Czekam na nast??pne prace :-)

Seand96 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2009-12-04, 17:52   

OÂ? po prostu brak sÂ???w :shock: ... REWELACJA!!!! :shock:

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-04, 21:16   

Â?wietne! Najbardziej podoba mi si?? pierwszy, drugi i czwarty rysunek :mrgreen: . Wilk jest za spokojny. Ale Â?wietne! Jak ja bym chciaÂ?a tak rysowa?? :-(

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 21:36   

Naprawd?? niezÂ?e. Tak z ciekawoÂ?ci, to postacie z gry komputerowej? JeÂ?li miaÂ?bym jakieÂ? uwagi to najwyÂ?ej co do broni, ale to wynika z zboczenia zawodowego, zresztÂ? podejrzewam Â?e bÂ???dy byÂ?y na modelu, gdyby byÂ?o rysowane z natury pewnie by ich nie byÂ?o. Wilk jest Â?wietny. Ja niestety nie umiem rysowa?? nic poza rysunkiem technicznym. KiedyÂ? przyjaci??Â?ki z szkoÂ?y plastycznej pr??bowaÂ?y mnie nauczy?? ale nic z tego nie wyszÂ?o. :-( Wi??c pozostaÂ?em przy skrzypcach i gitarze jako Â?rodkach ekspresji :-P

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 21:52   Re: Moje prace...

Anne napisał/a:

Mam nadziej??, Â?e wam si?? chociaÂ? troch?? spodobajÂ? ...

Ty si?? nie doceniasz ;-)
Masz naprawde WIELKI talent ;-) Zajebiste :mrgreen: Ty to sama oÂ???wkiem narysowaÂ?aÂ? ?? :shock: czekam na kolejne prace

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2009-12-04, 21:57   

Rysunki sÂ? Â?wietne :shock:
To si?? nazywa mie?? talent .Pierwszy rysunek bardzo mi si?? podobaÂ? no i wilk jest wspaniaÂ?y.
Mam nadziej?? Â?e kiedyÂ? zobaczymy caÂ?y komiks .

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-05, 00:22   

Mam pomysÂ? chyba wiemy kto popracuje nad 3 okÂ?adkÂ? serii o Mercy.
Wilk taki spokojniutki statyczny. Rewelacja bawisz si?? Â?wiatÂ?em i cieniem.CaÂ?oÂ??? sp??jna, nie wida?? oÂ???wka tzn.kresek wychodzÂ? za to pi??kne linie Â?Â?czone w obrazek. Generalnie prace technicznie dobre na 9,25 w skali 10 stopniowej.Mam pytanie sama czy szkoÂ?a plastyczna wytrenowaÂ?a r??k??? A tak plus moje odczucia to genialnie popracuj a pierwsza kupie tw??j komiks :-D .

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2009-12-05, 12:38   

Â?oooo no to si?? nazywaja fajne rysunki :D
a myÂ?my si?? zastanawiali, kto nam narysuje wilki ze Â?wiata Mercy :mrgreen:
No i mamy zwyci??zce :lol:

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2009-12-05, 15:12   

A moÂ?e ktoÂ? z Was ma jakies prace do pokazania? Zapraszamy. Ja mam nieudolne teksty, kt??re na pewno tutaj zamieszcz??:)

Anne faktycznie masz talent. powinnaÂ? w inny spos??b to sporzytkowa??. Licz??, Â?e kiedyÂ? znajd?? Twoje ilustracje w jakiejÂ? ksiÂ?Â?ce:) To zmierza w dobrym kierunku

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-05, 15:31   

Ona teÂ? si?? zaÂ?apie do ekipy do wydawnictwa :mrgreen: . B??dzie ilustrowa?? ksiÂ?Â?ki ;-)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-05, 18:27   

Szkoda, Â?e nie mog?? pokaza?? reszty poniewaÂ? sÂ? one na duÂ?ym formacie a nie mam jakiegokolwiek sprawnego aparatu. MoÂ?e kiedyÂ?...
Fajnie, Â?e si?? wam podobajÂ? pomimo, Â?e osobiÂ?cie jestem zadowolona moÂ?e z dw??ch prac.
Rubi, nie chodziÂ?am na kursy a rysowanie samo do mnie przyszÂ?o. Obecnie mam lekcje malarstwa na studiach z kt??rych nie jestem zadowolona poniewaÂ? nie uczÂ? one niczego.
Mam ostatnio problem z narysowaniem czegokolwiek, jeÂ?li macie jakieÂ? pomysÂ?y to walcie jestem na nie otwarta.
Dodam, Â?e ch??ciÂ? zobaczyÂ?abym r??wnieÂ? wasza tw??rczoÂ??? niewaÂ?ne w jakiej postaci :mrgreen:

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-05, 21:26   

Nie zaniedbuj ich. A co byÂ? powiedziaÂ?a na narysowanie biaÂ?ego jajka na biaÂ?ej serwetce nie majÂ?c pod r??kÂ? biaÂ?ej kredki/farby narz??dzia z biaÂ?ym kolorem. Bez oÂ???wka oczywiÂ?cie teÂ?.

Moje prace gdzieÂ? tam sÂ? i czyniÂ? Â?ycie Â?atwiejszym i funkcjonujÂ? nawet w necie.Ale od zawsze miaÂ?am osobowoÂ??? spaczonÂ? matematykÂ? :lol: .

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-05, 23:17   

MoÂ?e pobawiÂ?abyÂ? si?? z perspektywÂ?. Czyli rysowanie kilku drzew. KaÂ?de coraz dalej. Czym dalej tym coraz mniejsze i kolor teÂ? jaÂ?niejszy. MoÂ?na tak teÂ? zrobi?? z szachownicÂ?. Ona powinna by?? za ukos. Ja osobiÂ?cie kompletnie nie umiem malowa??, ale chodziÂ?am za k??Â?ko plastyczne z naprawd?? Â?wietnÂ? nauczycielkÂ?. MogÂ?abyÂ? rysowa?? wazony pr??bujÂ?c odda?? ich faktur??. Albo martwÂ? natur??. Â?wietnie uczy obserwowa??, zamiast rysowanie z pami??ci :-P .
Jakbym chciaÂ?am mie?? talent w tym kierunku. Ale c??Â?, nie moÂ?na mie?? wszystkiego ;-)

Odpowiedz do tematu