Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 18:42
[img] - Anne - rysunki
Autor Wiadomość
Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-27, 17:00   

Â?wietnie ci to wychodzi. TeÂ? bym tak chciaÂ?a ale niestety nie posiadma talentu malarskiego...szkoda :cry: . Za to twoje rysunki sÂ? cudne. Ten wilk jest nie wiem jak to okreÂ?li?? ee , po prostu Â?wietny

Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-29, 11:17   

Pi??kne rysunki. Masz talent. A postacie na rysunkach wydaja si?? Â?ywe, jakby miaÂ?y za chwil?? wyjÂ??? z kartki XD
GoÂ?sia napisał/a:
Martwa natura mnie strasznie nudzi. KiedyÂ? chodziÂ?am na lekcje rysunku i facet przez 3 miesiÂ?ce (bo tylko tyle chodziÂ?am) kazaÂ? mi rysowa?? martwÂ? natur??. PostawiÂ? mi dwa stare garnki i pi???? jabÂ?ek i m??wi : rysuj. Normalnie tak mnie to nudziÂ?o. Lubi?? jÂ? rysowa?? ale bez przesady! Ja miaÂ?am ambicje a jakieÂ? portrety czy krajobrazy. Pewnie chÂ?opak chodzi tam 9 lat i m??wi Â?e w k??Â?ko rysuje martwÂ? natur?? tylko te z iej perspektywy ;p Ja bym dawno zrezygnowaÂ?a. JeÂ?eli chodzi o mnie to uwielbiam rysowa?? portrety ludzi. Wprost ub??stwiam :)

Ja chodziÂ?am na rysunek teÂ? ok 3 miesi??cy. Tylko, Â?e mi kazano przez wi??kszoÂ??? czasu rysowa?? bryÂ?y z r??Â?nej perspektywy. Nie powiem, Â?eby byÂ?o to bardzo ciekawe. Dopiero gdy miaÂ?am narysowa?? scenk?? z dzikiego zachodu czy umeblowany pok??j, zrobiÂ?o si?? ciekawiej XD ChociaÂ? m??j styl to bardziej mangowe postacie :mrgreen:

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-05-05, 15:32   

Ostatnio miaÂ?am ochot?? wyrzuci?? wszystkie moje prace. Tak to jest jak kogoÂ? dopada deprecha...

Zacz??Â?am kilka prac ale tylko jednÂ? udaÂ?o mi si?? sko??czy??... nie jestem w peÂ?ni zadowolona ale lepsze to niÂ? nic...

http://img413.imageshack.us/i/beznazwy1c.jpg/

Szept 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-05-05, 15:59   

Ciesz?? sie, Â?e siedziaÂ?am, jak otworzyÂ?am link, bo z pewnoÂ?ciÂ? wylÂ?dowaÂ?abym na czterech literach. Nie wiem aÂ? co powiedzie??. Jako, Â?e mam doÂ??? maÂ?y zas??b sÂ?ownictwa - bosko, wspaniale i cudnie.
Jejku. Hyhy, nie miaÂ?abys kiedyÂ? ochoty narysowa?? Brana?:D
Czekam na kolejne prace. I to z niecierpliwoÂ?ciÂ?.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-05, 22:25   

Anne wilk jest bardzo realistyczny, co jest niesamowite. Po prostu cudnie.
Z takim talentem tylko zacznij sprzedawa?? swoje prace, w formie obraz??w, a zobaczysz, Â?e znajdÂ? si?? tÂ?umy ch??tnych :-D

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-06, 07:23   

Wow. NiezÂ?e. Nie b??d?? oryginalna i powiem: masz talent.

Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-06, 12:47   

Anne napisał/a:
Ostatnio miaÂ?am ochot?? wyrzuci?? wszystkie moje prace.[...]

PatrzÂ?c na tÂ? prac?? kt??rÂ? wrzuciÂ?aÂ? i poprzednie, to szkoda by byÂ?o gdybyÂ? wyrzuciÂ?a wszystkie swoje prace. :-) Twoje prace sÂ? pi??kne i bardzo realistyczne

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-05-06, 13:11   

Anne a ja mam pytanie z innej beczki, czy ty masz w domu psa vel miaÂ?aÂ? ?? ;-)

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2010-05-06, 13:16   

MiaÂ?am dwa psy u mojej babci. A dlaczego pytasz? Bardzo mnie zaintrygowaÂ?o to pytanie ...

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-06, 13:36   

Anne napisał/a:
nie jestem w peÂ?ni zadowolona ale lepsze to niÂ? nic...

jak ty nie jesteÂ? w peÂ?ni zadowolona z tego to ja bym chciaÂ?a zobaczy?? twoje dzieÂ?o, kt??re zaÂ?uguje na twoje peÂ?ne uznanie

mi teÂ? oczywiÂ?cie wszystkie sie bardzo bardzo podobajÂ?

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-05-06, 13:47   

Hm... moÂ?e to dziwnie zabrzmi ... ale o ile od technicznej strony i proporcji i w og??le wykonania Â?zy czÂ?owiekowi z zazdroÂ?ci staja w oczach... to jednak wida??, Â?e tw??j model nie byÂ? "Â?ywy".
Wiesz, gdybyÂ? narysowaÂ?a kwiatek czy cokolwiek innego to na 100% nic bym nie zauwaÂ?yÂ?a, bo to nie moje hobby - ale akurat to jest m??j konik.
Niestety nie jestem w stanie wytÂ?umaczy?? ci o co mi chodzi tak w szczeg??Â?ach ... musiaÂ?a byÂ? sama przez dÂ?uÂ?szy czas obserwowa?? Â?ywego modela by to wyÂ?apa?? - takie subtelnoÂ?ci w uÂ?oÂ?eniu fafli przy kÂ?ach, poÂ?oÂ?eniu j??zyka na z??bach dolnej szczeki czy teÂ? uÂ?oÂ?enie futra ...

I Â?eby nie byÂ?o - bynajmniej nie chodzi tu o twoje umiej??tnoÂ?ci.
Raczej o modela :mrgreen:

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2010-05-06, 16:31   

Wiesz nie wymagaj cud??w od pracy wykonanej w godzin?? (bo tyle zaj??Â?o mi narysowanie tego wilka).
Wiem o co ci chodzi i cieszy mnie to, Â?e ktoÂ? potrafi wytknÂ??? mi bÂ???dy. Ale w tak kr??tkim czasie w jakim narysowaÂ?am tego wilka nie da si?? wyÂ?apa?? wszystkich szczeg??Â???w. A przynajmniej ja jeszcze nie umiem. Dodam, Â?e rysowaÂ?am ze zdj??cia poniewaÂ? nie mam wilka w domu aby mi pozowaÂ?.
Poza tym w rysunku nie zawsze chodzi o oddanie wiernie rzeczywistoÂ?ci...

grosik'owa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-24, 15:57   

Nie potrafi?? si?? zdoby?? na coÂ? bardziej kreatywnego od WOW :shock: ' rysujesz fantastycznie... Ja teÂ? troch?? rysuje ale moje rysunki to coÂ? typu "kreska na kartce"- zero :-/ . Narysuj nam coÂ? jeszcze np. ... Mercy :}

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-24, 19:30   

Ja tam juz nic nie pisaÂ?am (pr??cz tego cp wyzej hihihi), ale to jest oczywistÂ? oczywistoÂ?ciÂ? Â?e twoje prace sÂ? pi??kne wi??c wrzucaj na forum jak najwi??cej, aby byÂ?o co podziwa?? :-)

Z@kręcona 
Wielbiciel Ciemności
Z@kr?cona

Wysłany: 2010-07-01, 22:08   

Fajne rysunki. Ja teÂ? troch?? rysuj??, ale (nieokrzesanie) amatorsko i nie wilki ani nic zwiÂ?zanego z Mercy (na razie). Jakiego programu uÂ?ywasz do obr??bki? :->

Odpowiedz do tematu