Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:42
[img] - Anne - rysunki
Autor Wiadomość
Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-11, 14:18   

WereWolf napisał/a:
Tylko trzeba by byÂ?o dobra?? szybkoÂ??? zmieniajÂ?cego si?? podkÂ?adu do szybkoÂ?ci czytania, a tu m??gÂ?by by?? problem. Ale i tak byÂ?aby to nowoÂ??? na rynku. :mrgreen:

Tym bym pewnie si?? ja zaj??Â?a jakiÂ? algorytm bym uÂ?oÂ?yÂ?a.

Sasanka napisał/a:
Ew. podkÂ?ad muzyczny do czytanego fragmentu typu - Littelton atakuje przyczepe Mercy - (nad tym fragmentem drobnym drukiem proÂ?ba o wÂ?aczenie utworu nr..), a do tego leci delikatna instrumentalka jak z horroru..

No to kiedy zaczynamy :mrgreen: Trzeba by zgromadzi?? dobrÂ? muzyk?? a to si?? da zrobi?? :lol:

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2009-12-11, 14:38   

Nie koniecznie algorytmy - dobry podkÂ?ad - jak muzyka filmowa nie ma si?? wybijac na 1 plan a do tego odtwarzanie na okragÂ?o, p??ki nie b??dzie zaznaczenia, Â?e mozna wyÂ?aczy?? :D

Ej ale pomysÂ? fajny :D - ksiÂ?zka, kt??ra interaktywnie pomaga ci si?? wciagnÂ?c w fabuÂ??? :
Notki na boku typu : - czytaj w samotnosci, wieczorem, najlepiej przy Â?wieczce i utworze nr..
Â?oooooj...

Albo jeszcze jeden patent - synchronizacja pory dnia z tym co czytasz... tz. jak pisze, Â?e robi sie ciemno wychodza wampiry to zaznaczone na notce jest aby czytac po zmroku XD
bo czasem poÂ?owe nastroju traci si??, przez nie odpowiednio dobrane otoczenie i czas :D a tak :D ksiÂ?zka sama ci podpowie kiedy co i jak :D

Ofkorz ksiazka dla tych co si?? chcÂ? pobawi?? w coÂ? takiego :D ale wydaje mi si?? Â?e frajdy byÂ?o by co niemiara :D

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2009-12-11, 14:44   

Trzeba opatentowa??! :mrgreen: Bo jeszcze jakieÂ? wydawnictwo podkradnie nam pomysÂ?! ;-)

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-11, 15:19   

JeÂ?li by to miaÂ? by?? hit i od razu wydaÂ?o caÂ?Â? serie to niech korzysta z pomysÂ?u ale niech wydaj?? powiedzmy z 3 miesi??cznym op??Â?nieniem terminu wydania oryginalnego jestem za. A co do algorytmu i adnotacji kt??ry utw??r by leciaÂ? to moÂ?na zrobi?? podkÂ?ad tak jak w filmie.Czyli niezaleÂ?nie (zaleÂ?nie od tempa czytania--i tu byÂ? by potrzebne wzorek)leciaÂ?y by wkomponowane utwory dÂ?wi??ki.
Ale powiem tak czytajÂ?c odseparowujemy si?? od otoczenia, czytaÂ?am w g??rach(byÂ?am pod namiotem) jakiÂ? horror (w kaÂ?dym bÂ?dÂ? razie byÂ?o morderstwo i osaczeni przez morderc?? w lesie) i byÂ? juÂ? p??Â?zmrok :-> nic do mnie nie docieraÂ?o nawet lis co zw??dziÂ? mi kanapk?? kt??ra leÂ?aÂ?a na wyciÂ?gni??cie reki. Nie no p??Â?niej p??Â? roku nabijali si?? ze mnie Â?e nie zauwaÂ?yÂ?abym niedÂ?wiedzia ta??czÂ?cego przede mnÂ?.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 16:20   

Racja to jest Â?wietny pomysÂ? interaktywna ksiÂ?Â?kÂ? z konkretnymi poleceniami dla czytajÂ?cego, wydawana przez Wasze wydawnictwo.
Wtedy na pewno takie ksiÂ?Â?ki szybko znalazÂ?yby swoich zwolennik??w, z czego m??gÂ?by by?? niezÂ?y doch??d i reklama dla nowego wydawnictwa :-D
Ja jestem "za" :mrgreen:

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-11, 17:17   

Co do wzorku mam poÂ?ow?? i :lol: oj jestem lekko szurni??ta :lol: I mam pytanie ile czasu schodzi wam przeczytanie 100stron ksiÂ?Â?ki bez jakichkolwiek czynnik??w zewn??trznych. To ja si?? takk orientacyjnie pyt :lol:

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-11, 18:01   

To wszystko zaleÂ?y od czcionki i oczywiÂ?cie tego czy ksiÂ?Â?ka jest ciekawa :-P . Nie mam poj??cia, nigdy jakoÂ? tak na to nie patrzyÂ?am:P MyÂ?l??, Â?e coÂ? koÂ?o 1-2 godzin. Ale zaznaczam, Â?e to ja tak obstawiam, bo nigdy nie patrzyÂ?am ;-)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-11, 18:52   

Ale off topa zrobiliÂ?cie :mrgreen:
Nie Â?adnie :mrgreen:

Seand96 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2009-12-11, 19:29   

Z tÂ? Â?cieÂ?kÂ? dÂ?wi??kowÂ? byÂ?o by dobre, ja czytaÂ?am ten fragment z przyczepÂ? w nocy (bo jakoÂ? si?? nie mogÂ?am odklei?? ;-) ) i miaÂ?am niezÂ?ego stracha, a jeszcze doda?? jakÂ?Â? budujÂ?cÂ? napi??cie melodi??... Po prostu Â?WIETNE!!! :mrgreen: :mrgreen:

dozi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 22:31   

Ja dopiero teraz zobaczyÂ?am e rysunki i jestem pod wraÂ?enie sÂ? wszystkie przepi??kne ;-)

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2009-12-27, 14:20   

Mam dla was coÂ? nowego :mrgreen:
Zacz??Â?am tÂ? prac?? jakiÂ? czas temu ale dopiero teraz zdecydowaÂ?am si?? aby jÂ? sko??czy?? :mrgreen:
http://img709.imageshack..../scan0001uv.jpg

Specjalnie dla was sko??czyÂ?am ten rysunek :mrgreen:

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-27, 14:22   

Jej.... Â?wietne. Genialna gra Â?wiatÂ?a. Tylko Â?miesznie wyglÂ?da brak uz??bienia (a tak wÂ?aÂ?ciwie 1 zÂ?b) wilka. :-P

Anne 
Junior Admin

Wysłany: 2009-12-27, 14:30   

Nie z kaÂ?dego uj??cia wida?? uz??bienie. Z tej perspektywy wida?? tylko ten jeden kieÂ?.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-27, 17:53   

Â?wietnie ukazaÂ?aÂ? tego wilka i uczucia towarzyszÂ?ce jego Â?piewowi :-D
Naprawd?? masz wielki talent :!: Oby tak dalej...

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 00:40   

Strasznie mi si?? podobajÂ?... Kurde Â?ebym ja tak rysowaÂ?a :-> TeÂ? coÂ? sobie w domu rysuje i chciaÂ?abym na lekcje rysunku chodzi?? bo chciaÂ?abym si?? podszkoli?? ale c??Â?... u nas goÂ?cia co uczyÂ? rysowa?? wywalili i sama coÂ? bazgrze tylko to totalnie amatorskie nie tak jak ty. Trudno robi?? oÂ???wkiem Â?wiatÂ?o i cienie a ja nie mam kogoÂ? Â?eby mi pokazaÂ? jak to porzÂ?dnie robi??:(

Odpowiedz do tematu