[img] - Anne - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Nie mam zamiaru rysowa?? perspektywy poniewaÂ? rok na niÂ? poÂ?wieciÂ?a na pierwszym roku i nie mam zamiaru przez jakiÂ? czas wraca?? do niej. Tak samo jest z martwa naturÂ?. CiÂ?gle ja rysuje bÂ?dÂ? maluje na zaj??ciach wi??c naprawd?? nie mam ochoty aby zajmowa?? si?? niÂ? w domu. Moja profesor stwierdziÂ?a, Â?e powinnam w domu na ludziach si?? skupi?? poniewaÂ? reszt?? mamy na zaj??ciach.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

To moÂ?e takie zadanie,
Czy daÂ?a byÂ? rad?? przerobi?? to zdj??cie:
Obrazek

na przykÂ?ad na Wilka Brana ?
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Narysowanie takiego wilka zajmie troch?? czasu ale dam rad??. Musz?? tylko jeszcze raz jakieÂ? jego opisy przeczyta?? aby go sobie tak po swojemu go sobie wyobrazi??.

Gobur

Post autor: Gobur »

z tym to taki problem moÂ?e by?? Â?e najlepsze opisy Brana sÂ? w Cry Wolf

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

ByÂ?abym wdzi??czna Gobur, jeÂ?li by?? mi je przesÂ?aÂ? poniewaÂ? ja nie mam odst??pu do tej ksiÂ?Â?ki jak na razie. OczywiÂ?cie jeÂ?li nie byÂ?by to dla Ciebie problem.
JeÂ?li ktokolwiek ma te opisy to na PW nich mi przeÂ?le jeÂ?li moÂ?e.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Wszelkie ksiazki leÂ?a na chomiku Mercedes_Thompson :)

ja niestety obecnie nie podejm?? sie wyszukania opis??w, bo za dÂ?ugo by to trwaÂ?o.
Ale Bran ma po prostu wyglÂ?d zwykÂ?ego szarego wilka z biaÂ?a ko??c??wka ogona (zakÂ?adam, Â?e coÂ? jak Border Collie)

Gobur

Post autor: Gobur »

tak, i jest mniejszy niÂ? wi??kszoÂ??? wilkoÂ?ak??w, cz??sto mylony z wilkiem lub wilczopsim miesza??cem.
# All the shades between white and black, combining to make him appear medium gray with white tipped tail
# pale gold eyes

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Oks Starczy mi to co mam :mrgreen: dam rad??...

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

no no to juÂ? jest ekipa mamy tÂ?umaczy i moderator??w to teraz nam doszÂ?a rysowniczka... :mrgreen:
MoÂ?na zakÂ?ada?? wydawnictwo xD

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

I zrobimy komikso - ksiÂ?Â?k?? z doÂ?Â?czonÂ? pÂ?ytÂ? dÂ?wi??kowÂ? :D
To by byÂ?o coÂ? nowego :D

@lma

Post autor: @lma »

Z pÂ?ytÂ? dÂ?wi??kowÂ?? A co by na tej pÂ?ycie byÂ?o? Wycie kojot??w i wilk??w :-P

CoÂ? nowego, coÂ? Â?wieÂ?ego i coÂ? wyjÂ?tkowego. Jednym sÂ?owem to byÂ?by hit :mrgreen:

Anthien

Post autor: Anthien »

JeÂ?li wydacie takÂ? komikso-ksiÂ?Â?k??, to jako pierwsza ustawiam si?? w kolejce - oczywiÂ?cie z autografami prosz?? :-D

Natomiast jeÂ?li chodzi o pÂ?yt?? z wyciem kojot??w i wilk??w, to jakby wszystko byÂ?o dobrze zÂ?oÂ?y?? i podÂ?oÂ?y?? melodi?? (np. szum lasu), to mogÂ?aby by?? platynowa pÂ?yta :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Na pÂ?ycie Â?cieÂ?ka dÂ?wi??kowa do czytanego tekstu :mrgreen: ,np. Mercy robi coÂ? w swoim zakÂ?adzie to odgÂ?osy naprawianego auta,wycie wilk??w i kojot??w teÂ? w zaleÂ?noÂ?ci od akcji ;-) . Tylko trzeba by byÂ?o dobra?? szybkoÂ??? zmieniajÂ?cego si?? podkÂ?adu do szybkoÂ?ci czytania, a tu m??gÂ?by by?? problem. Ale i tak byÂ?aby to nowoÂ??? na rynku. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Nieeee :D
- ale np. jak czytacie Â?e Marrok Â?piewa albo Samuel gra na gitarze Walijskie ballady ew .coÂ? w ten dese??, to czy nie chcieli byÂ?cie czasem usÂ?ysze?? tego?
:)
Ew. podkÂ?ad muzyczny do czytanego fragmentu typu - Littelton atakuje przyczepe Mercy - (nad tym fragmentem drobnym drukiem proÂ?ba o wÂ?aczenie utworu nr..), a do tego leci delikatna instrumentalka jak z horroru... no chyba bym si?? posikaÂ?a na takiej scenie ze strachu :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Ew. podkÂ?ad muzyczny do czytanego fragmentu typu - Littelton atakuje przyczepe Mercy - (nad tym fragmentem drobnym drukiem proÂ?ba o wÂ?aczenie utworu nr..), a do tego leci delikatna instrumentalka jak z horroru... no chyba bym si?? posikaÂ?a na takiej scenie ze strachu :mrgreen:
Z zastrzeÂ?eniem sÂ?ucha?? i czyta?? po zmroku w samotnoÂ?ci przy niewielkim oÂ?wietleniu (wersja dla odwaÂ?nych ze zdrowym sercem) :mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”