[img] - Anne - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Pierwsze co zrobilam to przeczytalam wasze komentarze i pomyslalam ,,tak, tak, pewnie troche przesadzacie''. Z kolei jak zobaczylam Twój rysunek Anne szczena mi opadla. Nawet na glos powiedzialam ,,wooow'' co zwrócilo uwage mojej mlodszej siostry (jej tez sie spodobalo:))... ,,Jednym'' slowem rysunek powalajaco przepiekny. Zdecydowanie masz wielki talent. (Tylko nie rezygnuj z tych angielskich olówków :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2011, 10:18 przez anita_cz, łącznie zmieniany 1 raz.

M_and_M

Post autor: M_and_M »

O M G
Musz? si? przyzna?, ?e mam nie zdrowe podej?cie do J.L. którego z ch?ci? bym porwa?a. Dlatego te? twoje dzie?o (bo to nie jest jaki? tam zwyk?y rysunek, co to to nie!) staje si? moj? tapet? (je?li si? nie zgadzasz to musisz mnie pozwa?! bo inaczej nie ust?pi?) i b?d? si? do niej modli? codziennie. Co do tego ?e masz nadzwyczajny talent to chyba nikt nie ma w?tpliwo?ci. Ale b?agam ci?, poka? jeszcze jak?? prac?!

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

http://anne86.deviantart.com/#/d3gpg7p

Tym razem narysowaÂ?am Katy Perry dla mojej kuzynki.Zapewne gdyby mnie o niÂ? nie poprosiÂ?a to nigdy by ta praca nie powstaÂ?a poniewaÂ? nie lubi?? Katy.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

JakÂ? twoje prace wywoluja u mnie depreche to nawet nie mam siÂ?y Ci tÂ?umaczyc ...
jaaa... normalnie... niesamowite ... jak to jest, Â?e jedni potrafia stworzyc cos takiego a ja do narysowania linii potrzebuje 2 ekierek i osoby, kt??ra to za mnie zrobi...

OMG ! - no boskie po prostu :shock:

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Jak zwykle twoje prace zachwycają.. Ja bym nie miała takiej cierpliwości do rysowania np. włosów..

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

http://imageshack.us/f/846/laurenbacall.jpg/

Lauren Bacall... uwielbiam stare filmy :mrgreen:

Nie jestem do końca zadowolona z tego rysunku, ale cieszę się, że w ogóle go skończyłam.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Wiesz co Anne... spadaj :-P z każdego rysunku nie jesteś do końca zadowolona, a rysujesz pięknie <pada do stóp> Wygląda to jak zdjęcie, ale ma większy urok. Coś jednak jest w tych rysunkach. Twoje są bardzo wiernie oddanie i realistyczne, sama lubię też trochę mniej wierne (coś w rodzaju roztartych konturów i takie tam).

Ale za to mam pytanie jak tam Twój rysunek Amidali, skończyłaś go? Jeśli tak to pokaż, pokaż :mrgreen:
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Skończyłam ale go sprzedałam zanim zdążyłam zeskanować... niestety. Rysuję nową Amidalę której nie planuje sprzedawać więc jeszcze coś ze Star Wars się pojawi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

Ouu... no nic, to czekam na coś nowego. A kogoś konkretnego masz już na myśli?

EDIT Bardzo lubię Chestera, więc koniecznie musisz go umieścić, kiedy skończysz ;-)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2011, 14:33 przez Oksa, łącznie zmieniany 1 raz.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Jestem w trakcie rysowania kilku prac i nie wiem którą skończę pierwszą. Do tego muszę Chestera z Linkin Park narysować dla znajomej ale poza konturem nie mam nic. Tak więc zobaczymy ... :mrgreen:

Anthien

Post autor: Anthien »

Anne, Twoja praca jest śliczna. Jest oddana tak realistycznie ja żywa. Naprawdę świetnie!
A Chestera jak najbardziej możesz narysować, nie mam nic przeciwko :mrgreen:

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Pieeeekne...:) Najlepiej wychodzi Ci rysowanie wlosow. Robisz to po mistrzowsku:) A Chestera tez z checia zobacze w Twoim wykonaniu:)

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Pokażę wam kilka moich nowszych prac :-D

Katy Perry - nie lubię jej ale moja kuzynka ją uwielbia.
http://imageshack.us/f/94/katyperryv.jpg/

Padme Amidala/Natalie Portman - ponieważ bardzo lubię Star Wars :mrgreen:
http://imageshack.us/f/228/padmeamidala.jpg/

Amy Lee/Evanescence - muzyka Evanescence jest ze mną od zawsze bardzo ich lubię i nawet pomimo, że mój gust ulega ciągłym zmianom to ich muzykę ciągle bardzo lubię.
http://imageshack.us/f/820/amyleel.jpg/

James Michael/SIXX: A.M. - ja po prostu uwielbiam tego gościa. :mrgreen: jest niesamowicie utalentowany i tworzy świetną muzykę.
http://imageshack.us/f/137/jamesmichael2.jpg/

Mam nadzieję, że wam się podoba. :mrgreen:
Mój skaner niestety jak zawsze żyje swoim własnym życiem i skanuje jak mu się podoba przez co prace wyglądają trochę sztucznie.

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Jestem po prostu zazdrosna - dlaczego ja nie mam takiego talentu :-(
Najbardziej podoba mi się portret Portman.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Anne pisze:Mam nadzieję, że wam się podoba. :mrgreen:
Mój skaner niestety jak zawsze żyje swoim własnym życiem i skanuje jak mu się podoba przez co prace wyglądają trochę sztucznie.
Po prostu boskie. Każdy skaner trochę zniekształca, ale i tak nie potrafi nic odebrać Twoim pracom.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”