Supernatural

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tamara

Post autor: Tamara »

Ogólnie to serial uwielbiam, ale siódmy sezon mnie rozczarował. Moim zdaniem pięty sezon [włącznie] był świetny, szósty obniżył poprzeczkę, a siódmy pod tą poprzeczką przeszedł.
Nie odpowiada mi osobiście sposób prowadzenia akcji, ujęcia kamer itp. chciałabym, żeby oddali stare SN, jednak na to raczej liczyc nie można :-(

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Hmm schodzi na psy powiadasz... To niedobrze, niedobrze. Lubię ten serial, teraz jestem na 4 sezonie i jakoś utknęłam, ale to tylko dlatego, że oglądam kilka seriali naraz :-P
[spoiler]To, co się dzieje w tym sezonie, czyli walka nieba i piekła, to chyba jedna z moich ulubionych tematyk tutaj. Anioły nie są wcale takie milusie, a Castiel to mój niewątpliwy ulubieniec. Uważam, że aktor jest dobrany idealnie. Przyznaję też, że świetnie mi się też oglądało odcinek z łapaczami duchów nakręcony kamerą amatorską, to był powrót do takiego klasycznego ghost story z początkowych sezonów.[/spoiler]
Brakuje mi Jo i jej matki Ellen, wolałabym, żeby dziewczyna grała w większej ilości odcinków i częściej natykała się na braci. Fajna bohaterka.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”