Supernatural

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

klara

Supernatural

Post autor: klara »

Serial opowiada o dwóch braciach - Samie i Deanie Winchester, których matka zginęła ponad 20 lat temu w pożarze. Nie był to jednak zwykły pożar - ich ojciec widział coś, co zabiło jego żonę i od tamtego momentu postanowił nie spocząć, dopóki nie odnajdzie zabójcy. Wkrótce potem, dowiaduje się, że wszystkie koszmary o jakich kiedykolwiek słyszał i nie chciał w nie uwierzyć, były prawdą. Zło istnieje i zabiło jego żonę. Postanowił więc na nie polować i w tym samym duchu wychował swoich synów.
Źrodło: http://supernatural.com.pl/page/oserialu.html

Uwielbiam :!: Serial, który pewnego dnia niesamowicie mnie wciągnął i oglądam go do dziś. ;-) Bardzo mi się podoba sposób w jaki ukazane są relacje między braćmi oraz problemy z jakimi przyszło im się spotkać. Cała akcja, wątki, dialogi przez które nieraz się śmieje przez pół dnia. Cudowny. :mrgreen:
Gorąco polecam!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 11:42 przez klara, łącznie zmieniany 1 raz.

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Dla mnie ten serial jest genialny:) Bardzo go lubi? i w moim rankingu seriali zajmuj? wysok? pozycj?:) Fajnie ?e oprócz g?ównego w?tku w ka?dym odcinki jest inna zagadka. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie widzieli

klara

Tak, zgadzam si?. :-) Odcinek "Yellow Fever" jest jednym z moich ulubionych, bo na jego wspomnieniem zaczynam si? automatycznie ?mia?. :mrgreen: Poza tym dobrze ?e wprowadzili posta? Castiela, bo ona bardzo urozmaica odcinki i ca?? histori?.

Blair_Haywood

Post autor: Blair_Haywood »

No i jest na czym oko zawiesi? ;-)

Tula: To kolejny króciutki post w Twoim wykonaniu. Prosi?a bym o nieco d?u?sze.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 14:24 przez Blair_Haywood, łącznie zmieniany 1 raz.

klara

Z tym nie b?d? si? sprzecza?. :mrgreen: Braci Winchesterów dobrali bardzo dobrze. Poza tym ca?a obsada jest zgrana i ka?d? z g?ównych postaci bez problemu si? zapami?ta. Bardzo fajny serial i tyle. :-D

Mishla

Post autor: Mishla »

Serial po prostu ubóstwiam :D Ulubiony odcinek b?dzie mi ci??ko wyodr?bni?, ale odcinki gdzie pojawiali si? tak zwani Ghostfacers b?d? Chuck zaliczaj? si? do najwy?ej ocenianych. Jedyne co mi si? nie podoba to u?miercenie Crowley’a!
klara- a ko?cówka odcinka "Yellow Fever" –Eye of the tiger? Cud, miód i orzeszki XD

klara

Cud, miód i orzeszki XD
Idealne okre?lenie. :mrgreen: Ogólnie ca?y odcinek by? ?wietny. Do dzisiaj jak tylko sobie o nim przypomn? to nie mog? przesta? si? ?mia?. Scena z yorkiem czy kotem, hahaha :mrgreen:, nic doda? nic uj??.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Jak dla mnie serial bombowy. Fajna obsada, jest zdecydowanie na kim oko zawiesic :-D Duzo smiechu a nawet placzu. W Dan'ie zakochalam sie od pierwszego wejrzenia a Castiel - aniol byl jak najbardziej dobrym pomyslem. Jeden z najlepszych seriali jakie ogladalam. Polecam!
Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 14:50 przez anita_cz, łącznie zmieniany 1 raz.

Mishla

Post autor: Mishla »

klara pisze:Scena z yorkiem czy kotem(...)
O tak z tym kotkiem to mnie ca?kowicie rozbroi?o. Jensen w tym odcinku ca?kowicie mnie zaskoczy?, jego miny, gra po prostu co? wspania?ego. W ko?cu ?ci?gn?li z niego t? mask? macho i ukazali w "troch?" inny sposób:)

klara

Zgadzam si?. Moim zdaniem Jensen rozwija si? jako aktor z sezonu na sezon. Wida?, ?e coraz lepiej gra, ale u Jareda tego samego nie mog? powiedzie?. Dla mnie tak ciut ciut idzie do przodu, ale strasznie ma?o si? rozwin??. Jednak mi to nie przeszkadza, bardzo lubi? ten serial i z wielk? przyjemno?ci? ?ledz? dalsze losy braci. ;-)

anay

Post autor: anay »

Mój ukochany serial! Ubóstwiam go! Co sobot? z przej?ciem czekam na kolejny odcinek. Cho? musz? przyzna? ?e 6 sezon jak do tej pory troszk? mnie zawiód? (ale có?, zmiana re?ysera nie zawsze wp?ywa pozytywnie na ca?o?? produkcji).
Co do bohaterów... to palce liza? :P

klara

G?ówni bohaterowie s? bardzo apetyczni. :mrgreen:
Za to ostatni odcinek by? ?wietny i chyba stanie si? jednym z moich ulubionych.
"-You're Jensen Ackles and I'm something called Jared Padalecki.
-What? Now you're Polish?"
Haha :mrgreen: cudny odcinek. I biedne impale. ;D

anay

Post autor: anay »

A scena w której grali samych siebie?! Prawe posika?am si? ze ?miechy. Ta gro?na mina Deana i niepewne obejmowanie si? Sama przed kamerami. Masakra - sceny komediowe to ch?opaki na pewno umiej? gra?.

klara

Hahhaa :mrgreen: i jeszcze ich zaskoczenie na widok Ruby i ogólnie ca?y "dom" Jareda. A i zapomnia?abym o Mishy! On by? niesamowity w tych scenach z telefonem. :mrgreen: Ju? dawno si? tak nie u?mia?am.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Informacja dla osob spoznionych - zaczal sie siodmy sezon. Obejrzalam dopiero dwa odcinki ale juz moge powiedziec, iz nudny to on nie bedzie. Mam jednak wielka nadzieje, ze Castiel jakos zdola powrocic:( To chyba jedyny serial ktory nie ,,marnieje'' z odcinka na odcinek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”