Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:39
Zapowiedzi Fabryki
Autor Wiadomość
Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-11-09, 17:12   Zapowiedzi Fabryki

Na facebooku Fabryki - dla grupy nacisku - miłośniczek twardych babek ( według słów Fabryki) ukazała się informacja o nowych książkach:
Zakupili
- Serię On the Edge (!) - On the Edge - I. Andrews - transakcja finalizowana
- Magic Bleeds - I. Andrews - transakcja finalizowana
- Bone Crossed - P. Briggs - zakupione
- Grave Secret - Ch. Harris - zakupione
Niedługo teksty trafią do tłumaczenia. Czuję, że szykuje sie dla Nas dobry 2011

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-11-09, 17:14   

Cytat:
- Magic Bleeds - I. Andrews - transakcja finalizowana
No to za jakie? 3 miesi?ce to wydadz?. Bo 2 miesi?ce na t?umaczenie i miesi?c do wydania... No to wytrzymamy do tego czasu... :-P
Cytat:
- Seri? On the Edge (!) - On the Edge - I. Andrews - transakcja finalizowana
No to super :-P Miejmy nadziej?, ?e b?dzie tak dobra jak seria o Kate. :mrgreen:

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-11-09, 18:21   

Sophie napisał/a:
Cytat:
- Serię On the Edge (!) - On the Edge - I. Andrews - transakcja finalizowana
No to super :-P Miejmy nadzieję, że będzie tak dobra jak seria o Kate. :mrgreen:

Z tych nielicznych kawałków wojowniczki już mi się podoba. Przecież nie można skopać tak dobrze zapowiadającej się książki.

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2010-11-09, 19:54   

hlukaszuk napisał/a:
Przecież nie można skopać tak dobrze zapowiadającej się książki.

Wszystko można skopać... miejmy jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie ;-) . Ostatecznie Fabryka nie zatrudnia najgorszych tłumaczy na świecie, raczej niezłych. A ja się już nie mogę doczekać :-) Nie ma to jak ulubione książki, zajmujące moje półki :-D

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-09, 20:04   

dorota7677 napisał/a:
dla grupy nacisku - mi?o?niczek twardych babek

Kurcze, jak to fajnie brzmi, zacz?li nas dostrzega?, czy jak? <my?li> :mrgreen:

A tak serio to bardzo si? ciesz?, ?e w nied?ugim czasie wydadz?: Seri? On the Edge (my?l?, ?e b?dzie fajna), Magic Bleeds i Bone Crossed - same interesuj?ce pozycje.
Oby tylko dotrzymali s?owa...

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-11-13, 11:52   

Fabryka potrafi pozytywnie zaskakiwa? czytelnika.
Pozostaje nam czeka? na przysz?y rok poniewa? zapowiada si?, ?e wyjdzie w nim kilka naprawd? interesuj?cych tytu?ów.
Poza tym wiadomo?? o wydaniu drugiej serii Ilony bardzo mnie zaskoczy?a. Nie spodziewa?am si? tego a tu buuum.... taki news. :mrgreen:

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-28, 19:43   

dorota7677 napisał/a:
Seri? On the Edge (!) - On the Edge - I. Andrews - transakcja finalizowana

Mnie najbardziej ucieszy?a ta wiadomo??. Ciekawa jestem tej serii i mam nadziej?, ?e autorzy nie powiel? schematów z jakimi mamy do czynienia w Magii.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-11-28, 19:45   

Po wstępnym tłumaczeniu wojowniczki czekam na tą książkę z utęsknieniem. Bardzo mi się podobała i jest całkiem o czym innym niż MK, MP i MU.

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-28, 20:45   

Te? czyta?am wst?pne t?umaczenie wojowniczki, które oczywi?cie by?o ?wietne. :-)
Chodzi?o mi tutaj o postacie. Nie chcia?abym spotka? bohaterki bardzo podobnej do Kate i bohatera podobnego do Currana. G?ówne postacie maj? mnie zaciekawi?, ale z innych wzgl?dów.

trufla3345 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-12-05, 17:33   

P. Briggs, I. Andrews,Ch. Harris - same naj...Odk?d zacz??a si? epoka "romansów", w których kobiety maj? "jaja" i przesta?y omdlewa?, zacz??am czytywa? ten gatunek. Nazywaj? to chyba identyfikacj?...:)

Anka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-26, 11:47   

Ja wychodz? z za?o?enia, ?e On The Edge wydaj? dlatego, ?e wszystkie ksi??ki o Kate znalaz?y si? w rankingach najlepiej sprzedaj?cych si? ksi??ek Fabryki. Jak to powiedzia? Marian Kosela: takiej dojnej krowy nie mo?na sprzedawa?. Dla nich to b?dzie spory zysk :).

Co do Kate ju? si? doczeka? nie mog? :)

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-12-26, 15:26   

Anka napisa?a
Cytat:
Jak to powiedzia? Marian Kosela: takiej dojnej krowy nie mo?na sprzedawa?

chyba to powinno brzmie? Jak to powiedzia? Marian Kosela: takiej dojnej krowy nie mo?na NIE sprzedawa?.
To zupe?nie normalne - je?li jeden cykl autora znajduje fanów, to dlaczego drugim mia?by ich nie zdoby?

Słowianie nie gęsi, swoją mitologię mają!
Przekonaj się sam jak najpotężniejsi potomkowie słowiańskich bóstw
radzą sobie we współczesnym Gdańsku i Warszawie.
Zajrzyj na http://elemental.fan-dom.pl lub odwiedź świat Szmaragdowej Tablicy na Facebook'u.
Jeżeli fascynuje Cię mitologia wszelakiej maści, alchemia i przygodowa, niezobowiązująca fantastyka
to Szmaragdowa Tablica jest opowieścią właśnie dla Ciebie!

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-26, 15:59   

I tak ma by?. Widz?, ?e fanów przybywa to wydaj? kolejne ksi??ki danych autorów a my mamy powody do rado?ci. :-D

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2010-12-30, 12:22   

Notka z fabrycznego bloga.

Cytat:
W 2011, jubileuszowym roku, do?o?ymy wszelkich mo?liwych stara?, by w Wasze r?ce trafi?y ksi??ki ulubionych autorów. Wci?? pracujemy nad planem wydawniczym. Poprawiamy go, dok?adamy tytu?ów – tak, by w ofercie znalaz?y si? propozycje, które zadowol?… wszystkich? Mocno powiedziane, ale jak ju? wspomnia?em naprawd? “dok?adamy wszelkich stara?“.

W ksi?garniach pojawi? si? z pewno?ci? kontynuacje wszystkich popularnych serii Fabryki S?ów – cho?by Agent JFK, a o Zaginionej Flocie i Starshipie nie musz? wr?cz wspomina?. B?d? kolejne ods?ony cykli Patricii Briggs i Charleine Harris. Jak ju? kiedy? wspomina?em obok ciesz?cej si? wielk? popularno?ci? serii “Magia…” ruszamy z innym przebojem Ilony Andrews, czyli “On the Edge“. Do grona autorów wydawanych przez Fabryk? S?ów do??czy bestsellerowy Mark del Franko.

A co z naszymi rodzimymi pisarzami?

Uderzy Marek Lentiwiusz Katella okryty “Purpur? imperatora“. Od Jacka Komudy otrzymacie kolejn? ods?one monumetalnego cyklu “Samozwaniec” (i nie tylko), Andrzej Pilipiuk w pocie czo?a przygotowuje dwa ostatnie tomy “Oka Jelenia“. Do tego dok?ada kolejny tom ciesz?cych si? zas?u?on? popularno?ci? “antologii bezjakubowych” – a w nim tekst o doktorze Skórzewskim (zaufani twierdz?, ?e b?dzie to najlepszy tekst z tym bohaterem). Jacek Piekara zapowiada si? z “Biczem Bo?ym” z serii “Ja, inkwizytor” oraz drugim tomem “P?omienia i krzy?a“. Mocno liczymy na Maj? Lidi? Kossakowsk? i zapowiadan? przez ni? Space Oper?. Daimon Frey chyba nie zd??y na urodziny, jednak anio?ów w naszej ofercie ksia?kowej na 2011 nie zabraknie. Miejscie baczenie na Darka Domagalskiego i jego Anio?ów ?mierci. A co do Jaros?awa Grz?dowicza…

Tak, mam solidne podstawy by móc to napisa? – jesieni?, kiedy fabryczny zegar wybije dok?adn?, 10 rocznic? naszego istnienia, mo?ecie dosta? do r?k pachn?cy nowo?ci? tom z mi?ym sercu napisem “Pan Lodowego Ogrodu tom 4″

Uwa?ajcie te? na zjawiska atmosferyczne. Nadci?ga op?tany Orkan, by po raz kolejny porwa? nas do Wiecznego Miasta Vakkerby. Nie mnie utopi? w Mrocznicy! No i niech powróci Sztejer!

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-12-30, 12:25   

No niewiele napisali. Dok?adnie to samo co ju? wiemy. W przysz?ym roku. Mogliby chocia? przybli?on? dat? poda? - albo chocia? por? roku... Ale nie. Nie zgadzam si? na takie co? :-|

Odpowiedz do tematu