Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:50
Mam talent
Autor Wiadomość
Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-31, 15:04   Mam talent

Mam talent! – program rozrywkowy o charakterze konkursu emitowany przez TVN, opierający się na licencji brytyjskiego formatu Got Talent. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne. Program prowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w jury zasiadają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki.

Oglądacie? Co lepsze - odcinki na żywo czy castingi? Jak Wam się podobał ostatni odcinek? Zgadzacie się z wyborem jury i widzów?

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2010-10-31, 15:13   

Ja absolutnie się nie zgadzam z jury :!: Ich wybory są kiepskie i w ogóle nie znają się na talentach. Zawsze mam ochotę ich zamordować kiedy muszą decydować. A najbardziej to mnie wkurza jak udają, że ich wybory są trudne, że może w innych okolicznościach by inaczej wybrali itd. a tak naprawdę to robią dobrą minę do złej gry :-x
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 15:19   

Osobi?cie uwielbiam Prokopa i Ho?owni?.. to chyba najlepszy duet :-) Odcinki na ?ywo zawsze s? lepsze.. pokazuj? jak osobniki radz? sobie z ogromnym wyzwaniem, stresem. Wczorajszy odcinek... hmm.. zawiod?am si?, jak zwykle wybieraj? ?piewaj?cych.. a to w ko?cu nie idol.. Zreszt? zawsze te pewniaki bior? sm?tne utwory, ju? wola?am Damiana od Sabiny. Co z tego, ?e dziewczyna ma talent..?piewa? potrafi, zosta?a ju? zauwa?ona, prac? pewnie dostanie.. Bracia Kamil i Krystian. uwa?a, ?e byli ?wietni, a zespó? Shock Danc po prostu zbi? mnie z nóg. :-)

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-31, 15:22   

Ostatni odcinek to ca?kowita pora?ka jurorów. W mojej opinii Me Myself ald I wypad?o strasznie s?abo, za to Damian da? czadu i pokaza? klas?. Nie wiem jakimi kryteriami oceniali ale na pewno nie tymi co trzeba....

Zauwa?yli?cie, ?e do fina?u jak do tej pory weszli sami wokali?ci?

A co do prowadz?cych to s? ?wietni. Najlepsi na castingach :-P

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 15:24   

Sophie zgadzam si? z Tob? w 100%.. Nie rozumiem w ogóle wyboru jurorów.. Jak dla mnie Me Myself ald I wy?o.. no có? mo?e si? nie znam., ale wed?ug mnie nie powinni by? w finale.
Nie wiem jak was ale strasznie wkurza mnie Foremniakowa i jak zaczyna swoje wywody to a? mi niedobrze..

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-31, 15:26   

Qarola nie jeste?my odosobnione.

Sonda ze strony Mam talent:

Kto by? najlepszy w 2 odcinku?
Shock Dance - 4%
Damian Skoczyk - 37%
S?awomir Jenerowicz - 1%
Saavedra - 5%
Kamil i Krystian K?eczek - 9%
My Myself And I - 17%
Mirek Pyznar - 6%
Sabina Jeszka - 21%

Ilo?? g?osów: 28532

Kryteria jurorów s? dla mnie niepoj?te.

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2010-10-31, 15:29   

Qarola napisał/a:
Bracia Kamil i Krystian. uważa, że byli świetni

Świetni to mało powiedziane, rozbawili mnie do lez :lol:
Qarola napisał/a:
a zespół Shock Danc po prostu zbił mnie z nóg.

Oni (nie mogę powiedzieć one bo jednak jeden chłopak tam jest) byli wspaniali. Muzykę też jakoś przetrawiłam, ale liczyłam na coś lepszego.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-10-31, 15:31   

Jak to dobrze ?e gardz? telewizj? rozrywkow? xD

Nie lubi? tego typu programów (chocia? bardziej nie lubi? tych z udzia?em gwiazd), bo to tak naprawd? du?o szumu o nic, a jedynymi osobami jakie si? tam lansuj? s? jurorzy. Co prawda lubi? Wojewódzkiego ale lubi?abym go bardziej gdyby pisa? tylko dla Polityki, wzgl?dnie robi? wie? w radiu. Ale rozumiem, pieni??ki trzeba zarabia?. Dwie panie z jury przyprawiaj? mnie o wysypk?, dlatego nie katuje siebie ogl?daj?c to. Na pierwsz? edycj? patrzy?am z zaciekawieniem i nadziej? ?e to co? nowego, ale tak naprawd? wszystkie te programy s? jednakowe i robione na jedn? mod??. Telewizji rozrywkowej i tego typu programom mówi? stanowcze NIE.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 15:32   

po prostu ?al.. z programu na program odechciewa mi si? ogl?dania, wywalaj? najlepszych a zostawiaj? cha??.. no ale có? za to im p?ac?. W kolejnym odcinku te? pewnie do fina?u przejdzie jaki? wokalista.. :-/ Powinni stworzy? odr?bny program. W ko?cu mia?y tu by? ?owione talenty, ale z dziedzin wyj?tkowych, co? co zadziwia a przy wyst?pie Sabiny mia?am nadziej?, ?e szybko zako?czy bo to by?o nudne..

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-31, 15:35   

Qarola napisał/a:
przy wyst?pie Sabiny mia?am nadziej?, ?e szybko zako?czy bo to by?o nudne..
Popieram. Ju? bardziej podoba? mi si? jej wyst?p na castingu. No ale b?agam, co za du?o to nie zdrowo....I ?eby porównywa? j? do Edyty Górniak? -.-
Ale co do wyborów z poprzedniego odcinka to si? mog? nawet zgodzi?. Dziewczyny dobrze sobie poradzi?y.

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2010-10-31, 15:38   

Qarola napisał/a:
przy występie Sabiny miałam nadzieję, że szybko zakończy bo to było nudne..

A kto nie miał?
Cytat:
Kryteria jurorów są dla mnie niepojęte.

Qarola napisał/a:
wywalają najlepszych a zostawiają chałę..

Zawsze tak robią. W poprzedniej edycji myślałam że się popłacze jak przepuścili Żaklinę (drag queen) a następstwami ich wyborów jest kiczowaty finał. Oglądam ten program, ponieważ cały czas mam nadzieję, że jury zmądrzeje. Niestety jest coraz gorzej :-(

Qarola
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 15:45   

Faktycznie w poprzednim odcinku zgadzam si? z jurorami, ?e przepu?cili Patrycj?, ?piewa?a ?wietnie z lekko?ci? i wida? by?o, ?e si? dobrze bawi. Co do Magdy mam w?tpliwo?ci, kojarzy mi si? z Klaudi? Kulawik. Tamt? te? na pó?fina? ubrali w sukienk? w kratk? i dali dobijaj?cy repertuar. Mo?e obstawiamy kto przejdzie w nast?pnym odcinku ? :-D

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-31, 15:47   

Qarola napisał/a:
Mo?e obstawiamy kto przejdzie w nast?pnym odcinku ?
Je?li znasz list? uczestników na nast?pny odcinek to obstawiajmy :-P
Obstawiam, ?e b?dzie to wokalista!

Jak tak dalej pójdzie to zostan? sami piosenkarze....

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-31, 17:48   

Nie cierpię tego typu programów. Nie cierpię cierpieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2010-10-31, 19:26   

A ja Wam powiem, że już z rok nie oglądam TV i całkiem mi z tym nieźle. Oczywiście czasem kątem oka rzucę w ekran jak jestem u rodziny, ale w domu nawet mam nie podłączony telewizor. A tych wszystkich talentów i innych smętów szczerze nie trawię. To ogłupiacze jakoweś straszliwe.
Trochę mi wyszło ku polskiemu językowości, ale nie chce mi się poprawiać :-P .

Odpowiedz do tematu