Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieszne teksty
Autor Wiadomość
Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-10-28, 18:14   Śmieszne teksty

dosta?am dzi? od kole?anki maila.
Poprawi? mi humor - mo?e i Wam poprawi

Pos?uchaj rad doktora ;o)

T?umaczenie wywiadu, jakiego Dr. Paulo Ubiratan ze szpitala w Brazylijskim Porto Alegreon udzieli? lokalnej telewizji.
Wywiad ten, od wielu miesi?cy jest rozsy?any, powielany, komentowany i chwalony przez miliony mieszka?ców Ameryki ?aci?skiej:

- Doktorze, ?wiczenia aerobowe przed?u?aj? ?ycie, prawda?
- Ludzkie serce jest tak zaprogramowane, aby uderzy? okre?lon? ilo?? razy. Nie marnujmy wi?c tych uderze? na ?wiczenia. Wszystko si? przecie? zu?ywa. Twierdzenie, ?e sport to zdrowie jest tak samo trafne, jak sugestia ?e szybka jazda samochodem przed?u?y jego sprawno??. Chcesz ?y? d?u?ej? Zrób sobie sjest?!

- A co z mi?sem? Czy rzeczywi?cie dla zdrowia nale?y je?? jak najwi?cej owoców i warzyw?

- Zastanówmy si? nad logistyk? pokarmu. Co je krowa? Traw? i kukurydz?, prawda? To przecie? ro?liny. Zjedzenie befsztyka jest wi?c niczym wi?cej jak bardzo efektywnym wprowadzeniem warzyw do naszego organizmu. A ?e nasze trawienie wspomaga jedzenie produktów zbo?owych, od czasu do czasu warto te? posili? si? drobiem.
- A czy nale?y ograniczy? spo?ycie alkoholu?
- W ?adnym wypadku! Wino robi si? przecie? z owoców. Z kolei brandy, czy Cognac to przedestylowane wino, co oznacza nic wi?cej jak to, ?e z wyj?ciowych owoców zabiera si? wi?cej wody, aby cz?owiek móg? je jeszcze lepiej wykorzysta?. To po prostu skondensowane owoce. Z kolei piwo to produkt zbo?owy. Trzeba je pi?!
- Jakie s? korzy?ci z regularnych ?wicze? fizycznych?
- Tak jak ju? mówi?em: nie marnujmy serca. Nie nale?y naprawia? czego?, co nie jest zepsute. Skoro si? dobrze czujesz, to po co sobie komplikowa? ?ycie. 15 minut seksu dziennie jest wi?cej ni? wystarczaj?ce do utrzymania formy.
- A co ze sma?eninami? Ostatnio mówi si? du?o o ich szkodliwo?ci.
- Nie, je?li u?ywamy oleju ro?linnego. Produkty pochodzenia ro?linnego s? podstaw? zdrowego ?ywienia.
- No ale ?wiczenia pomagaj? na pewno w odchudzaniu?
- Z tym te? trzeba uwa?a?. Bowiem intensywnie ruszane mi??nie maj? przecie? tendencj? do wzrostu. Zobaczmy na takie wieloryby. ?ywi? si? tylko planktonem, pij? tylko wod?, ca?y czas si? ruszaj? i jakie s? grube! Poza tym pami?tajmy: zaj?c ca?y czas biega, skacze ale ?yje maksymalnie 15 lat.
Z kolei ?ó?w nie skacze, nie biega, porusza si? powolutku, nic nie robi i ?yje nawet 450 lat. Gdyby du?o chodzenia by?o zdrowe, to listonosze ?yliby wiecznie!
- A co z czekolad??
- To? to kolejna ro?lina! Kakao jest wspania?ym pokarmem powoduj?cym uczucie szcz??liwo?ci. Jedzmy go jak najwi?cej! I pami?tajmy. ?ycie nie powinno by? podró?? do grobu w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrze? do niego ca?o i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym cia?em.
Znacznie lepiej porusza? si? po tej drodze z piwem i chipsami w r?ku, z du?? ilo?ci? seksu i nad grób dotrze? wycie?czonym i zu?ytym, ale z okrzykiem:
- By?o warto! Có? to by?a za wspania?a podró?!

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-10-28, 18:21   

dorota7677 napisał/a:
Ludzkie serce jest tak zaprogramowane, aby uderzy? okre?lon? ilo?? razy. Nie marnujmy wi?c tych uderze? na ?wiczenia. Wszystko si? przecie? zu?ywa. Twierdzenie, ?e sport to zdrowie jest tak samo trafne, jak sugestia ?e szybka jazda samochodem przed?u?y jego sprawno??. Chcesz ?y? d?u?ej? Zrób sobie sjest?!
Chyba wykorzystam ten argument na nast?pnym wf-ie :mrgreen:
Tak w ogóle to m?dry doktorek :-P
dorota7677 napisał/a:
Kakao jest wspania?ym pokarmem powoduj?cym uczucie szcz??liwo?ci. Jedzmy go jak najwi?cej!
Jak cudownie!

Poprawi?o mi to humor :-P

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-28, 18:23   

Świetne. Śmieszne. Szkoda, wielka szkoda, że nie prawdziwe, ale poprawia humor, a oto chodzi w życiu. Jak masz dobry humor to wszystko jest prostsze. Jakoś tak smutno mi wyszło.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-10-28, 19:53   

Czyta?am to ju? kiedy?, i tak jak wtedy dzi? znowu p?ka?am ze ?miechu. Gdyby to by?a prawda, by?abym najzdrowsz? dziewczyn? na ?wiecie :-D
Ale doktorek fajnie to wykombinowa?.

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-28, 20:14   

Genialnie! Jedzmy i pijmy co chcemy - bo ?eby nie by?o wszystko pochodzi z ro?lin. A to z czekolad? to przesz?o samo siebie :mrgreen: Nic tylko zacz?? te rady wprowadza? w ?ycie :-P Rzeczywi?cie tekst poprawia humor.

aneta91
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-28, 20:38   

No nareszcie kto? powiedzia? prawd? :P

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2010-11-05, 15:41   Z innej beczki :-)

Dlaczego mężczyźni siusiają na stojąco...
Kiedy Bóg stworzył Adama i Ewę powiedział: Mam dwa podarki dla was, ten pierwszy to umiejętność siusiania na stojąco...Adam przerwał mu - To dla mnie! ja chcę to! To będzie naprawdę fajnie, życie będzie znacznie prostsze i weselsze.
Bóg popatrzył pytająco na Ewę, a ona skłoniła głowę i powiedziała: -Dlaczego nie, to nie jest konieczne dla mnie.
Więc Bóg dał Adamowi tę umiejętność. Adam krzyczał, skakał ze szczęścia i obsikiwał wszystko dokoła. Obsikał okoliczne drzewa, pobiegł na wybrzeże i na piasku, siusiając, zrobił przepiękny wzór. Był dumny z tej umiejętności.Bóg i Ewa patrzyli na radość Adama a w końcu Ewa zapytała Boga:- Jaki jest ten drugi podarek,który chciałeś nam dać? Bóg westchnął i odpowiedział: - Rozum Ewo, rozum!

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-11-05, 15:55   

Hehe, dobre :-D
No có? to by t?umaczy?o zidiocia?ych samców :-D

destrakszyn 
Destrukcyjna Esencja Wszechświata
Ostra jak komar

Wysłany: 2010-11-05, 16:06   

Znam to, znam to! *zaciesz*

No to mo?e ja waln? par? tekstów ksi?dza, ucz?cego mnie religii :mrgreen: :

- No w?a?nie czuj?, ?e po wuefie jeste?cie.
- Czas na przedstawienie postaci. Ja jestem ksi?dzem, a wy macie mnie s?ucha?.
- Teraz b?dzie sprawdzian. Narysujcie mi yeti na ?niegu.
- Wyszed?em, zostaj?c.
- Bo wiecie, ja si? tak strasznie boj?, ?e kiedy ju? umr? i pójd? na S?d, to Bóg mi powie: "S?uchaj, ty to jednak za ma?o ich cisn??e? z pacierza".
- Dzi?kuj? za przyj?cie przede wszystkim sobie.
- To jest tak mistyczne... ?e a? za bardzo mistyczne.

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-11-05, 16:38   

Ksiądz, który chce wejść w ramy młodzieży ale nie potrafi. Ciekawe czy te teksy najpierw obmyśla czy po prostu Jemu to tak wychodzią
A propos rozmowy Boga ze swoimi dziećmi jest po prostu świetna. Jutro sprzedam ja w pracy.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-11-05, 16:43   

Tak dowcip o Adamie i Ewie jest doskona?y. Te? w pracy go sprzedam.T?umaczy niektóre zachowania ;-)

destrakszyn 
Destrukcyjna Esencja Wszechświata
Ostra jak komar

Wysłany: 2010-11-05, 16:43   

Nie, nie próbuje, on chyba uwa?a nas za przedstawicieli ni?szej inteligencji. :D
Nie, na pewno sobie tego nie przygotowuje. To wygl?da tak: jako? nawinie si? temat, i Morfeusz gada przez te czterdzie?ci pi?? minut, a klasa wpatruje si? w niego jak zahipnotyzowana. Ma facet charyzm? i dowcip ostry jak miecz samuraja.
Szczerz? ?a?uj?, ?e w liceum nie b?d? mia?a z nim zaj??. :-(

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-11-05, 16:44   

dorota7677 napisał/a:
Tak dowcip o Adamie i Ewie jest doskonały. Też w pracy go sprzedam.Tłumaczy niektóre zachowania ;-)

co poniektórych osobników. Nie dopowiedziałaś Dorotko.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-11-05, 16:50   

Bo z natury grzeczna jestem i nikogo nie wskazuj? palcem. A poza tym nie chc?, ?eby o mnie mówili, ?e jestem polsk? kobiet? która si? zn?ca nad osobnikami p?ci przeciwnej tak jak to zrobili na o2.pl
http://www.sfora.pl/Polki...a-potege-a25924

wiedźma z bagna 
Redaktor
...zakała rodu...

Wysłany: 2010-11-05, 18:23   

Jak chcesz, to ja się poznęcam za Ciebie, tylko pokaż mi palcem na kim :-P

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy upi... im się skrzydła, przychodzi im latać na miotle...
Taaak, ten tekst też mi się podoba :-)

Odpowiedz do tematu