Wpływ koronowirusa na czytelnictwo, demografię ;-) etc.

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Wpływ koronowirusa na czytelnictwo, demografię ;-) etc.

Post autor: Majster »

Co robić w kolejny weekend w domu? Co jeśli nie tylko weekend, ale np całe 2 tygodnie?
Jedni biadolą, inni zacierają ręce. Ciekawe jaki będzie wpływ epidemii na codzienne życie. Czy np spowoduje demograficzny wyż efektywniej niż 500+ ? Tego nie wiem, ale wydaje mi się, że hasło książka dobra na wszystko ma szansę się sprawdzić w czasie zarazy. A branża księgarsko-czytelnicza będzie jednym z beneficjentów tej sytuacji. Tak samo jak duża część szeroko rozumianego sektora rozrywki. Być może kina, teatry i księgarnie dostaną po łapach, ale książki, filmy, spektakle można oglądać/czytać bez wychodzenia z domu.
Czy w ostatnimi czasy przeczytaliście więcej czy mniej książek, obejrzeliście więcej czy mniej seriali w Netflixie itd?
A może zrobiliście coś zawsze odkładanego na później, na co wcześniej nigdy nie było czasu?

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Re: Wpływ koronowirusa na czytelnictwo, demografię ;-) etc.

Post autor: Sophie »

U mnie w sumie ilościowo wiele się raczej nie zmieniło. W ciągu tygodnia pracuję z domu, czyli odpadają mi dojazdy, więc nie czytam w czasie jazdy do biura, ale za to wieczorem to nadrabiam, bo już mam dość gapienia się w komputer. Z pewnością wygranym tej całej sytuacji będą spożywczaki, Netflix czy inne źródła "wirtualnej" rozrywki i być może ZUS, jeśli faktycznie wpłynie to na demografię. ;-)
Natomiast ciekawe jest to, że nigdy tak bardzo nie chciałam iść do pracy jak teraz. :lol: :roll:
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”