Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie wydanie serii?
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2011-02-10, 18:38   Polskie wydanie serii?

Ostatnio zacz??Â?am nieÂ?miaÂ?o n??ka?? Fabryk?? to tu to tam (facebook, nk, maile) o polskie wydanie serii Alpha & Omega.

CaÂ?y czas chodzi mi po gÂ?owi?? Â?eby moÂ?e zabra?? si?? za to z wi??kszym rozmachem. Ostatnia petycja wyszÂ?a nam naprawd?? nieÂ?le, doczekaliÂ?my si?? oficjalnej odpowiedzi i reakcji ze strony wydawcy, a jako bonus wskoczyÂ?a nam jeszcze seria o Kate Daniels (ale nam przypisuje te zasÂ?ugi xD). Czemu by nie spr??bowa?? ponownie?

Poza tym zach??cam teÂ? do og??lnej mobilizacji siÂ?. Razem moÂ?emy by?? bardziej upierdliwi ;) Kiedy jedna osoba brz??czy coÂ? nad uchem moÂ?na jÂ? jeszcze ignorowa??. Ale wi??cej? Zatem moÂ?e jakiÂ? zmasowany atak na ich konta na portalach spoÂ?ecznoÂ?ciowych? Na bloga? Na maile?

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-10, 18:42   

Ostatnio pisaÂ?am do nich maile, ale nie raczyli mi nawet odpowiedzie??.
WidziaÂ?am odpowiedÂ? na Twoje pytanie, Kometa na facebooku. Nadzieja jest, ale trzeba troch?? pom??c :-P :mrgreen:
Zmasowany atak mailowy na fabryciarni??? Czy moÂ?e petycja?

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2011-02-10, 18:45   

Mogę spróbować. A żeby się nie zniechęcić do szukania gdzie przeprowadzić bombardowanie to poproszę linki do stron.

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2011-02-10, 18:55   

hlukaszuk napisał/a:
A Â?eby si?? nie zniech??ci?? do szukania gdzie przeprowadzi?? bombardowanie to poprosz?? linki do stron.

Profil Fabryki na facebooku: http://www.facebook.com/fabryka
Profil Fabryki na nk: http://nk.pl/#profile/29223064
Forum Fabryki na nk: http://nk.pl/#forum/14/2509
Blog Fabryki: http://blog.fabryka.pl/
Nieoficjalne forum Fabryki: http://forum-fabryki-slow.pl/
Kontakt z FabrykÂ? drogÂ? mailowÂ?: http://fabrykaslow.com.pl/kontakt.php?reset=1

To są właśnie rzeczy

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-10, 21:29   

Ja proponuj?? petycj??, coby si?? moÂ?na podpisa??. OsobiÂ?cie nie posiadam konta ani na Fejsbuku, ani na en-ka, a petycja wydaje mi si?? caÂ?kiem dobrym pomysÂ?em.
ZwÂ?aszcza Â?e na waszÂ? petycj?? dotyczÂ?cÂ? Iron Kissed wpadÂ?am sama z siebie w internecie i jÂ? podpisaÂ?am :D

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-11, 17:18   

MyÂ?le Â?e mogÂ? sie zainteresowa?? wydaniem jeÂ?li podpisze sie duÂ?o os??b. Ale z FabrykÂ? to nigdy nic nie wiadomo,

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-11, 19:37   

Zawsze moÂ?na spr??bowa?? do innego wydawnictwa np. Jaguar albo Galeria KsiÂ?Â?ki ;D

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 15:42   

Nie wydaje mi si??, Â?eby inne wydawnictwa zainteresowaÂ?y si?? kontynuacja rozpocz??tego cyklu... Za duÂ?o by ich to wyniosÂ?o, a moÂ?liwe, Â?e chcieliby wszystko zmieni?? np. okÂ?adki czy tÂ?umacza.
Dlatego jestem za n??kaniem i dr??czeniem FS. Natomiast petycja to dobry pomysÂ? - juÂ? raz zdziaÂ?aliÂ?my, wi??c czemu by nie spr??bowa??? MoÂ?e coÂ? ruszÂ? z miejsca :mrgreen:

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 19:08   

Alpha i Omega nie sÂ? rozpocz??te w FS przecieÂ?. Bite Club napisaÂ? jedynÂ? polskÂ? wersj??. O Mercy to co innego, ale A&O to teÂ? coÂ? innego.

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2011-02-13, 08:03   

Ano a Mag wydaje tony Paranormal Romance wi??c czemu by nie oni ;)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2011-02-13, 13:43   

Zdecydowanie wolaÂ?abym aby A&O zostaÂ?a wydana przez Fabryk??. Po pierwsze dlatego, Â?e ich ksiÂ?Â?ki sÂ? zazwyczaj dobrze wydawane bez Â?adnych dziwnych wpadek. Liter??wek r??wnieÂ? nie ma a poza tym wydaje mi si??, Â?e zostawiliby oryginalne okÂ?adki. Niestety w przypadki Maga nie byÂ?abym tego taka pewna a ich grafiki czasami potrafiÂ? przerazi??. Poza tym nie lubi?? sposobu w jaki wydajÂ? te ksiÂ?Â?ki.
Na dodatek jestem pewna, Â?e Mag nie wyda tej serii poniewaÂ? majÂ? juÂ? zarys tego co b??dÂ? wydawa?? do wakacji 2012 roku wi??c na pewno nigdzie nie wcisnÂ? kolejnej serii. Pisanie do nich z taka proÂ?bÂ? jest zupeÂ?nie bezcelowe.

Jestem za katowaniem Fabryki aby wydali tÂ? seri??.

Kometa 
Doppel X

Wysłany: 2011-02-13, 14:23   

Przysiadłam sobie dziś i zmontowałam tekst, który mam nadzieje zamieścimy w petycji. Pytani tylko brzmi czy on się nadaję. Proszę Was bardzo o przeczytanie go i udzielenie wskazówek, oraz poprawienie moich ewentualnych błędów (z interpunkcją u mnie kulawo).

Witamy,

Jesteśmy grupą fanów książek z serii Mercedes Thompson autorstwa Patricii Briggs i piszemy do Waszego Wydawnictwa po raz kolejny. Cztery pierwsze części cyklu pani Briggs ukazały się już nakładem Waszego Wydawnictwa – Zew Księżyca (październik 2008), Więzy Krwi (listopad 2008), Pocałunek Żelaza (październik 2010) oraz Znak Kości (sierpień 2011). Wiemy też i bardzo się z tego powodu cieszymy, że planowane są kolejne odsłony cyklu pod szyldem Fabryki Słów.

Zachęceni przez Was odpowiedzią i pozytywnym rozpatrzeniem przy poprzedniej petycji, piszemy do Was raz jeszcze z pytaniem oraz gorącą prośbą o nowy cykl naszej ulubionej autorki. Chodzi o serię Alpha and Omega, powiązaną z przygodami Mercedes Thompson i stanowiącą ich dopełnienie.
Z tego co wiemy Fabryka Słów nie ma żadnych planów odnośnie tego tytułu. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi gdyby to się zmieniło. Sukces jaki odniósł cykl o Mercy Thompson, powinien być wskazówką, że seria powiązana będzie się sprzedawać równie dobrze. Jako fani obu tych tytułów zapewniamy, że nie marzymy o niczym innym jak o zakupie ulubionych serii pod znakiem zaufanego Wydawcy. Ręczymy, że dołożymy starań aby oba cykle odniosły sukces na polskim rynku. W Waszych rękach leży jednak ich wydanie.

Tak zwane urabn fantasty, poruszające wątek wampirów, wilkołaków, czy zjawisk paranormalnych, jest wciąż żywym trendem w literaturze fantastycznej i wierzymy, że nie zabraknie także i nowych odbiorców książek pani Briggs. Sami zawsze chętnie je polecamy więc bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby i bardzo ucieszyłaby nas odpowiedź z Państwa strony.

Chcemy także przy tej okazji podziękować za wydanie kolejnej części przygód Mercy Thompson, za wznowienie tej serii, za piękne okładki autorstwa Dana Dos Santosa, oraz za cykl o Kate Daniels, który przy wydawaniu był nam w pewien sposób dedykowany. Choć początkowo byliśmy sceptyczni, okazał się być fascynującą lekturą, która umiliła nam czas oczekiwania na wydanie książek pani Briggs. DZIĘKUJEMY!

Pozdrawiamy,
Fani serii Mercedes Thompson.

To są właśnie rzeczy

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 16:41   

JeÂ?li chodzi o oficjalne pisma - usun??Â?abym emotikonki. Po za tym, jest nieÂ?le, na pewno si?? pod tym podpisz?? :D

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-02-13, 17:05   

No wiesz, Kometo, z tym pisemkiem sobie poradziÂ?aÂ?, wi??c moÂ?e tak napiszesz podobne o serii o Kate gdyby si?? ociÂ?gali :-P
Co do tego, to uwaÂ?am tak jak Neria, chyba nie powinno by?? emotek. :-)

Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 22:25   

Kometa Â?wietna robota! Tekst jest pisany Â?adnÂ?, poprawnÂ? polszczyznÂ?. Ch??tnie podpisz?? si?? pod takÂ? petycjÂ? i zakupie kolejne cz??Â?ci. Natomiast emotikony sÂ? obecnie uÂ?ywane przez bardzo duÂ?Â? grup?? spoÂ?ecze??stwa, wi??c jeÂ?li w tekÂ?cie pojawi si?? jedna a czy dwie to nie powinno by?? problemu. Nie jest to list do prezydenta czy premiera Â?eby miaÂ? by?? sztywny :mrgreen: ZresztÂ? my - fani, Â?adnie si?? uÂ?miechamy do wydawnictwa z proÂ?bÂ?...

Odpowiedz do tematu