Trylogia Wskrzeszenie magii

Dział założony z myślą o seriach i cyklach książkowych. Tu wszystko o naszych ulubionych bohaterach i ich przygodach ukazujących się w częściach.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Oksa pisze:Ciemność widzę.
[spoiler]to nie Seksmisja :-P [/spoiler]

Dlatego mimo wszystko, jak wyjdzie trzecia część to ją przeczytam. Ze względu na te tajemnice i moje domysły. Chciałabym wiedzieć co, skąd i dlaczego.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Ja też, bo im dłużej się nad tym zastanawiam, to tym bardziej jestem pewna, że chciałabym jednak poznać wszystkie te tajemnicy i wiedziec jak się skończyło. Podejrzewam, ze gdyby usiąść nad tym tak porządnie, rozpisać znane wydarzenia i powiązania różnych osób, to może i by się do czegoś więcej doszło, ale przyznaję, że nie mam w tej historii do tego serca.
Oby tylko trójka nie wychodziła nie wiadomo ile, bo wszystko zapomnę i kaplica :-? No i żeby tak nie męczyła :roll:
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Lepiej poszperajcie w internecie i sprawdźcie, czy w ogóle wyjdzie? Pisałam już, że czytałam jakąś wiadomość (niesprawdzoną), że trzeciego tomu nie będzie.

Neria

Post autor: Neria »

Ja znalazłam dwie informacje, jedną taką, jak Czarownica - książka nie wyjdzie. Druga zaś, to że książka została ukończona, ale nie została wydana z jakichś niewyjaśnionych powodów.

A co do książek... Cóż. Pierwsza część bardzo mnie wciągnęła. Hahp i jego dziwna predyspozycja do magii była dla mnie bardzo intrygująca, biorąc pod uwagę, że wcześniej mu nic nie wychodziło. Zaś Sadima i jej kontakty ze zwierzętami - bajka.
No i co może wydać się dziwne, drugi tom mniej mnie wkręcił. Coraz częściej zastanawiam się po co to wszystko i nie rozumiem masy rzeczy
[spoiler]W końcu jak to jest z tymi cholernymi pieśniami?! Niby Somiss źle je podaje reszcie, i jak się usunie jakieś słowo z pewnego zdania to działają, ale jak Hahp się uczy, to to zdanie jest niezmienione... Nie rozumiem -__-[/spoiler]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie, sagi i cykle”