Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trylogia Wskrzeszenie magii
Autor Wiadomość
hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2012-03-15, 11:22   

Oksa napisał/a:
Ciemność widzę.

Spoiler:

to nie Seksmisja :-P

Dlatego mimo wszystko, jak wyjdzie trzecia część to ją przeczytam. Ze względu na te tajemnice i moje domysły. Chciałabym wiedzieć co, skąd i dlaczego.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2012-03-15, 11:26   

Ja też, bo im dłużej się nad tym zastanawiam, to tym bardziej jestem pewna, że chciałabym jednak poznać wszystkie te tajemnicy i wiedziec jak się skończyło. Podejrzewam, ze gdyby usiąść nad tym tak porządnie, rozpisać znane wydarzenia i powiązania różnych osób, to może i by się do czegoś więcej doszło, ale przyznaję, że nie mam w tej historii do tego serca.
Oby tylko trójka nie wychodziła nie wiadomo ile, bo wszystko zapomnę i kaplica :-? No i żeby tak nie męczyła :roll:

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2012-03-15, 17:27   

Lepiej poszperajcie w internecie i sprawdźcie, czy w ogóle wyjdzie? Pisałam już, że czytałam jakąś wiadomość (niesprawdzoną), że trzeciego tomu nie będzie.

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 18:56   

Ja znalazłam dwie informacje, jedną taką, jak Czarownica - książka nie wyjdzie. Druga zaś, to że książka została ukończona, ale nie została wydana z jakichś niewyjaśnionych powodów.

A co do książek... Cóż. Pierwsza część bardzo mnie wciągnęła. Hahp i jego dziwna predyspozycja do magii była dla mnie bardzo intrygująca, biorąc pod uwagę, że wcześniej mu nic nie wychodziło. Zaś Sadima i jej kontakty ze zwierzętami - bajka.
No i co może wydać się dziwne, drugi tom mniej mnie wkręcił. Coraz częściej zastanawiam się po co to wszystko i nie rozumiem masy rzeczy
Spoiler:

W końcu jak to jest z tymi cholernymi pieśniami?! Niby Somiss źle je podaje reszcie, i jak się usunie jakieś słowo z pewnego zdania to działają, ale jak Hahp się uczy, to to zdanie jest niezmienione... Nie rozumiem -__-

Odpowiedz do tematu