Rozważania o Magic Slays

Piąta książka z cyklu o Kate Daniels. W Polsce ukazała się nakładem Fabryki Słów pod tytułem "Magia zabija" w lutym 2016.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Jak my?lisz kto umrze w pi?tym tomie?

Andrea
7
12%
Ciocia B.
1
2%
Curran
1
2%
Dali
0
Brak głosów
Derek
5
8%
Doolittle
4
7%
Ghastek
6
10%
Jennifer
1
2%
Jim
4
7%
Julie
3
5%
Mahon
4
7%
Nataraja
1
2%
Nick
1
2%
Raphael
2
3%
Saiman
13
22%
Ted Moynohan
4
7%
Hugh
2
3%

Liczba głosów: 59

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Ja obstawiam Ciocie B, Mahonia i Doolittle. Tak mi si? wydaje, ?e to b?dzie który? z nich. No mo?e jeszcze Saiman. Zobaczymy co wykombinuj? autorzy.

Noir

Post autor: Noir »

Podejrzewam ?e mog? to by?:
-Saiman niby Kate ?rednio go lubi, ale sp?dzili razem troch? czasu to mo?e jednak prze?ywa?
-Nick mo?e w obronie Kate jak Hugh b?dzie chcia? j? zabi?, chocia? nie wiem czy mo?na si? po nim tego spodziewa?, poniewa? wydaje si?, ?e przykrywka jest wa?niejsza ni? ?ycie drugiej osoby. Z drugiej strony ona jako jedyna mo?e pokona? Rolanda wiec trzeba j? chroni?
-Andrea, Julie, Derek mam nadzieje, ?e ?adne z nich, bo b?dzie ??dna krwi, a wtedy pope?nia si? najwi?cej b??dów

Awatar użytkownika
Shane

Post autor: Shane »

Ja mam niemi?e przeczucie, ?e to b?dzie osoba bliska dla Kate - Andrea. Nie wiem czemu, ale tak mi si? wydaje. A je?li nie Andrea to Raphael. W?tpie ?eby pani Ilona pozbywa?a si? Dereka/Julie/Jima/Doolitllea. O nich jeszcze dlugo b?dziemy czyta?y ;p

shira84

Post autor: shira84 »

Trudno mi si? wypowiedzie? poniewa? nie czyta?am 4 cz??ci, a tam mo?e kto? doszedl do grona przyjació? Kate ale z tych co mog? obstawic to my?le ?? nie Derek bo on ju? by? umieraj?cy i mysl? ?e nie Julie bo ona powoduj?,?e Kate nabiera takiego ?agodniejszego charakteru jest bardziej ludzka zreszt? ona juz wisia?a na krzy?u wi?c my?l?,?e zostanie oszcz?dzona.Andrea i Raphael s? tacy fajni jako para - nie wiem jak w 4,my?l? ?e seria stracilaby bardzo na zako?czeniu tego w?tku zreszta Andrea jest jedyna przyjaciólk? Kate od "plotkowania".Z ?alem obstawiam JIMA :-( cho? bardzo go lubie.Jego ?mier? wstrz?sn??aby Kate i Gromad? wi?c napewno by?aby akcja.A seria nie stracilaby nic ze swoich w?tków oprócz rewelacyjnej postaci

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Mam dobr? wiadomo??. Wed?ug http://www.goodreads.com/ spodziewana premiera Magic Slays b?dzie 31 maja 2011. Tak tak, wiem, ?e to nic pewnego, ale przynajmniej znamy przybli?on? dat?. No i si? pokrywa z tym co nam przekaza? Gordon.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Anka

Post autor: Anka »

Wszyscy chc? si? pozby? Saimana :D. Co prawda, Curran nie przepada za nim, co mo?na by?o wywnioskowa? z 1. cz??ci, aczkolwiek wprowadza zam?t zamieszanie, ale i dostarcza wielu wiadomo?ci. Jakby mi kto? Dali zabi? to bym w?asnor?cznie udusi?a tego co si? odwa?y?. Obstawi?am na jedn? person? jednak czas poka?e.

Carmen

Post autor: Carmen »

Wed?ug mnie na pewno nie zginie Derek, albo Julie. Ju? bardziej bym podejrzewa?a Andree lub Saimana, chocia? mo?e by? te? Ted xD mam teraz wra?enie, ?e to mo?e by? ka?dy : p ci??ko tak " przewidzie? " : / ale wara od Currana, albo Jima, oni maj? ?y? : D

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

Ja nie dam Saimana. Saiman jest inspirujący, intrygujący, pokręcony i go lubię. Nie dam i już. Bez Saimana będzie nudno, grzecznie i pospolicie.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 19:33 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Potwierdzone! Na stronie Ilony zacz??o si? odliczanie do premiery, a nawet dwóch premier:
* Magic Slays Release:
in 5 months, 8 days, 14 hours - czyli 31 maja 2011
* Hexed Release:
in 5 months, 15 days, 14 hours - czyli 7 czerwca 2011

Czytacie na w?asn? odpowiedzialno??
(ja nie czyta?am) :-P
Plagued by a war between magic and technology, Atlanta has never been so deadly. Good thing Kate Daniels is on the job.

Kate Daniels may have quit the Order of Merciful Aid, but she’s still knee-deep in paranormal problems. Or she would be if she could get someone to hire her. Starting her own business has been more challenging than she thought it would be—now that the Order is disparaging her good name, and many potential clients are afraid of getting on the bad side of the Beast Lord, who just happens to be Kate’s mate.

So when Atlanta’s premier Master of the Dead calls to ask for help with a vampire on the loose, Kate leaps at the chance of some paying work. Turns out this is not an isolated incident, and Kate needs to get to the bottom of it—fast, or the city and everyone dear to her might pay the ultimate price . . .

Mo?e jednak autorzy si? zlitowali i zabili Teda? By?oby cudnie :-P
Ostatnio zmieniony 22 gru 2010, 17:40 przez Sophie, łącznie zmieniany 2 razy.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Sophie pisze:czyli 31 maja 2011
Dopierooooooooo? D:
Sophie pisze:Mo?e jednak autorzy si? zlitowali i zabili Teda? By?oby cudnie :-P

Je?li to si? zdarzy, b?d? wiedzia?a, ?e umar?am i posz?am do nieba. Chyba, ?e za z?ot? bram? nie wpuszczaj? za gor?ce ?yczenie komu? ?mierci.

EDIT:
Czyta?, czy nie czyta?, oto jest pytanie...
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Mo?e o Saimana si? rozchodzi, ?e go nie b?dzie po tym co nawojowa? w MB.

A czyta? spoiler mo?ecie. Nic tam nie ma prócz ogólnego opisu o czym b?dzie ksi??ka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Anka pisze:Wszyscy chc? si? pozby? Saimana :D. Co prawda, Curran nie przepada za nim, co mo?na by?o wywnioskowa? z 1. cz??ci, aczkolwiek wprowadza zam?t zamieszanie, ale i dostarcza wielu wiadomo?ci.
On zginie. Po pierwsze dlatego, ?e wkurzy? Jima, a Jim zabija tych, którzy go wkurzaj?. Po drugie wkurzy? Currana, a tu chyba t?umaczy? nie musz? xD
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Loleczko jak zdradziła?, że Saiman zginie to powiedz kiedy????????????????
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 22:58 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

hlukaszuk pisze:Loleczko jak zdradzi?a?, ze Saiman zginie to powiedz kiedy????????????????
U?ci?lijmy. Moim zdaniem on zginie. Za bardzo si? narazi?.
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

No, Jim jest na niego w?ciek?y. Zakon za nim nie przepada. Curran te? chyba go nie lubi. Ghastekowi te? si? chyba narazi?. A ju? Derekowi to na pewno.
?atwo mu nie b?dzie. Ale my?l?, ?e on nie zginie - nadaje smaczku ksi??ce, która bez Saimana nie by?aby ju? taka sama.

[center]Słowianie nie gęsi, swoją mitologię mają!
Przekonaj się sam jak najpotężniejsi potomkowie słowiańskich bóstw
radzą sobie we współczesnym Gdańsku i Warszawie.
Zajrzyj na http://elemental.fan-dom.pl lub odwiedź świat Szmaragdowej Tablicy na Facebook'u.
Jeżeli fascynuje Cię mitologia wszelakiej maści, alchemia i przygodowa, niezobowiązująca fantastyka
to Szmaragdowa Tablica jest opowieścią właśnie dla Ciebie![/center]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Slays”