[img] - Sophie - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Were, a co by by?o dopiero po moich rysunkach. Chyba ka?dy by z forum uciek? i nie wraca?.
Sophie, rysunek naprawd? fajny. Szkoda tylko tej g?owy - a nie mog?a? jej po prostu troch? przyciemni??

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Sophie, rysunek naprawd? fajny. Szkoda tylko tej g?owy - a nie mog?a? jej po prostu troch? przyciemni??

Macie g?ow?!

Obrazek

Teraz pasuje???
Nie skar?cie si? teraz, ?e nie ma g?owy!

Mo?e nie pasuje do opisu, ale mia?am ma?o czasu na znalezienie odpowiedniej g?owy.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

Ja się wypowiem w kwestii stringów!!!
Facetom w stringach mówię NIE!!! Nawet Curranowi w stringach, może być bez... :-P
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 00:31 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Brak blizny na twarzy - foch. Sophie, a jakby mu dorysowa? teraz dresy - mo?e by? spróbowa?a?

Awatar użytkownika
Sophie

dorota7677 pisze:Brak blizny na twarzy - foch.
Pisa?am, ?e nie mia?am czasu znale?? dobrej twarzy. Musisz niestety wybaczy?. Ewentualnie szukaj nowej g?owy.
wied?ma z bagna pisze:mo?e byc bez... :-P
Prosz? bardzo:
Obrazek

Z racji tego, ?e s? tu osoby nieletnie jest cenzura :-) :mrgreen:

Qarola

Post autor: Qarola »

Sphie masz ogromny talent, wstaw co? jeszcze :-) sama te? bym chcia?a tak rysowa?.. Fakt nasz Curran ma niez?y biust :-D Jak b?dziesz mie? natchnienie naszkicuj jego g?ow? ;) i wstaw go wtedy bez stringw :-P

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

We?cie co wy narzekacie. Dziewczyna ma talent. Mo?e faktycznie ma przyd?ugawe r?ce, ale dobry jest. Sophie powiem ci, ?e ?adnie cieniujesz mi nigdy tak ?adnie nie chce wyj??. Zniech?cacie dziewczyn? do tworzenia. Jeszcze kiedy? narysuje nam pi?kn? klat? Currana, a? si? wszystkie posikacie :mrgreen:

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Co do Currana podoba mi sie to co narysowalas od pasa w gore. To co ponizej nie do konca ba facet ma za waskie biodra i chude nogi. Przypomina mi mojego eks- :-P (No to teraz juz wiecie dlaczego eks- :-D )Pierwsze dwa ,,szkice'' byly naprawd? niezle, oczy wychodza Ci wprost fenomenalnie. Co do dziecka brak mi slow. Cudnie.

M_and_M

Post autor: M_and_M »

Co tam d?ugie r?ce, strinig czy ich brak, a g?ow? to w ogóle bym si? nie przejmowa?a. Poniewa? reszta faecta ( a w sumie jego cia??) jest niezmierna boska! Nie ma co ukrywa? Shopie to kolejna dziewczyna na forum z niezaprzeczalnym talentem!
Kiedy jaka? nowa dostawa prac do obsmarowania? ;)

Awatar użytkownika
Sophie

Na chwil? obecn? nie mam kompletnie czasu na rysowanie (weny zreszt? te?, a kiedy ju? si? pojawia to wieczorami, kiedy jestem ca?kowicie padni?ta). Mam tylko to 'có?' (klik), które nie jest niestety doko?czone i w najbli?szym czasie nie zostanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”