Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony choinkowy prezent dla kobiety 8-)
Autor Wiadomość
kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2011-12-01, 20:10   

Moja przyjaciółka, lat sporo temu, kupiła mi Eragona na urodziny, wtedy jeszcze nie przejawiałam jakiegokolwiek zainteresowania książkami. Można by powiedzieć, że zasiała ziarenko i tak to się potoczyło do dzisiaj :-D
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Midnight11
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 13:58   

mi nie potrzeba nic oryginalnego i błyskotliwego. książka, ewentualnie coś praktycznego, czego będę używała, a nie tylko zaśmieci mi pokój i zajmie miejsce na półce. na te święta miałam dostać depilator, z którego zrezygnowałam na rzecz trylogii Tolkiena :)

Kat70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-19, 22:32   

Majster chłopie, czy ty nie wiesz że każda kobieta lubi od czasu do czasu stać się niegrzeczną dziewczynką.Ruszaj więc do sex-shopu po jakieś fajne gadżety. No chyba że twoja partnerka nie lubi się bawić. Wtedy masz przechlapane.

Majster 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2011-12-20, 06:18   

Kat70 napisał/a:
...czy ty nie wiesz że każda kobieta lubi od czasu do czasu stać się niegrzeczną dziewczynką.Ruszaj więc do sex-shopu po jakieś fajne gadżety

eeeeeee :oops: , to chyba jednak nie pod choinkę... , to chyba trochę nie w klimacie tych świąt.
Ale już na walentynki pomysł jak znalazł ;-)

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-12-20, 08:36   

Taa tym bardziej, jeśli w domu są dzieci ;-) Ale taki prezent podarowany po Wigilii, wieczorem... :mrgreen:

Kat70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-20, 23:30   

Majster napisał/a:
eeeeeee :oops: , to chyba jednak nie pod choinkę... , to chyba trochę nie w klimacie tych świąt.
Ale już na walentynki pomysł jak znalazł ;-)

Jak to nie pod choinkę? Wystarczy odpowiednio zapakować lub do czekolady włożyć karteczkę z informacją o późniejszym odbiorze głównego prezentu. Ja tak właśnie dostawałam zarówno na Mikołaja, jak i pod choinkę. Oczywiście pod tą choinkę w domowym zaciszu, a nie u rodziców lub teściów. Dzieci natomiast zawsze bardziej interesują się swoimi prezentami niż tym co dostało któreś z rodziców.

Majster 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2011-12-27, 12:04   

A oto finał tej opowieści: żona z kobiecą przenikliwością zauważyła moje rozterki z prezentem choinkowym i wzięła sprawę w swoje ręce. Podstępnie wyciągnęła mnie na zakupy i "zupełnie przypadkowo" pozachwycała się nad pewną torebką. Torebka, a w zasadzie torbiszcze, w życiu by nie zwróciła samodzielnie mojej uwagi, no chyba, że z racji solidnego klucza zawieszonego na jednej z rączek mógłbym się wprawić w zdumienie nad pokręconą inwencją projektantów. Ale oczywiście choinkowy prezent wzbudził zachwyt żeńskiej części rodziny a nieco później koleżanek ;-)

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2011-12-27, 12:26   

Przed żoną nic nie ukryjesz :-P Dobrze, że prezent się podobał (chociaż wybrany po małej sugestii) a teraz jesteś dodatkowo wzbogacony o rady na prezenty na przyszłe okazje :twisted: Powodzenia w przyszłości i niech moc będzie z tobą, bo niezbadane są kobiece zachcianki ;-)
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-12-27, 19:28   

Ha ha a jednak kobieca intuicja zrobiła swoje i uratowała partnera przed utrapieniem zakupów świątecznych ;-)

marcelo11 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2017-02-10, 00:58   

Kobiety lubią biżuterię, perfumy, bardziej osobiste rzeczy. Wtedy czują się docenione. A tak naprawdę jeśli kochasz i dobrze znasz kobietę, dokładnie będziesz wiedział czego potrzebuje. Może niezbyt pomocna odpowiedz, ale taka jest prawda.

Odpowiedz do tematu